Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1.5 éves kisfiam beteg volt és sokat szopta az ujját. Most tele van apró búbokkal. Hogy segítsek rajta? fórum

1.5 éves kisfiam beteg volt és sokat szopta az ujját. Most tele van apró búbokkal. Hogy segítsek rajta? (beszélgetős fórum)


6. 480b578442 (válaszként erre: 1. - Mort)
2011. máj. 1. 00:22

Sehogy majd elmúlik.

Én kb 8 éves koromig szoptam egy hatalmas megkeményedett duncs volt az újjamon ami a leszokás után teljesen elmúlt.

5. martin3 (válaszként erre: 3. - Mort)
2011. ápr. 30. 22:15
hű, ezt nem tudom, ki kell próbálni. Az én kislányom is csak így tudott elaludni és napközben is rengeteget volt a szájában a keze, de már 5éves volt, mikor azt mondtam most már le kellene szoktatni róla...már az első alkalommal fintorgott, hogy de keserű, és én is megnyaltam, hát valóban, az ember garantáltan nem fogja nyalogatni...és ez gyógyszertári, rá van írva, hogy pont erre való, tehát ha mégis nyalogatná, akkor sem lesz tőle semmi baja, egy próbát megér! (de arra lehet hogy számítani kell, hogy pár éjszaka nyügős lesz, de ez max 2-3 nap, nekem a 2 kisfiam cumis volt és 2 ill 3 éves koruk előtt leszoktak, akkor is volt egy kis hiszti éjjel, de 2-3 nap! 1 hét múlva már azt sem tudták, mi az a cumi...csak kitartás és ha elkezded, ne add fel, akkor sem, ha hiszti a vége. Tényleg 2-3 nap!
2011. ápr. 28. 12:04
Nem lehet még kapni az ujjacskájára szilikont mint a mellbimbó védő, hasonló anyagból....?
3. Mort
2011. ápr. 28. 10:15
Köszi az ötletet, de nem ordít majd tôle egész nap.Ô éjjel is úgy alszik, hogy szopizik.
2. martin3 (válaszként erre: 1. - Mort)
2011. ápr. 28. 10:04
szia! az én kislányom is szopizta az ujját(és nagyon csúnya volt már a keze), a gyógyszertárban kapható a keserűfű kivonat, olyan kiszerelésben van, mint egy körömlakk, azzal kell bekenni és leszokik az ujjszopizásról is+ helyre jön a kezén mindenféle bőrelváltozás
1. Mort
2011. ápr. 28. 09:35
1.5 éves kisfiam beteg volt és sokat szopta az újját.Most tele van apró bubokkal.Hogy segítsek rajt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook