Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 14 hetes kismama vagyok. Csináltathatok fekete hennát a kezemre vagy az árt a babának? fórum

14 hetes kismama vagyok. Csináltathatok fekete hennát a kezemre vagy az árt a babának? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 3. 16:35
Köszi, hogy írtatok. Akkor csináltatok, mert nagyon tetszik.
2010. aug. 3. 15:48

Sutoczkiné szerintem csináltathaszt :)


A hennás hajfestéket is szabad akkor gondolom a henna tetkót is :)


Ha egyszer már csináltattál akár babás voltál akár nem, kijött volna az allergia.

Ha nem jött nem is vagy rá allergiás.

Persze ez csak az én véleményem

8. babszibobó (válaszként erre: 1. - Sutoczkine)
2010. aug. 3. 15:13

Barnát nyugodtan, kozmetikusként a kismamáknak én is azt használtam szemöldök festésre (csak ott pergősebb, bár tudom ez más), a lényeg, hogy az nem árt viszont a feketében, hasonló, ha nem ugyanaz az anyag van mint a tartós szemöldökfestékben, ami viszont nem épp egészséges, persze itt a babára értendő, hisz a felnőtt érett szervezetnek nem árt, ha nem allergiás amúgy rá az ember!


Barnát, Nyugodtan!!

2010. aug. 3. 11:55
Nyugodtan csináltathatsz.
2010. aug. 3. 07:57
Igen azt én is tudom, hogy allergiát okozhat, mert amitől fekete lesz az nagyon nem természetes. Csak azt nem tudom, hogy mennyire szívódik fel, eljuthat e a babához a mérgező anyag. Már egyszer csináltattam egy nagy mintát feketével akkor nem lett semmi bajom tőle, igaz terhes se voltam.
2010. aug. 2. 22:28

Szerintem inkább barnát,mert az a természetes,a feketében már sok allergetízáló anyag van:

Ezt onnan tudom h a kislányom tavaly kért egy mintát és sajnos allergiás reakció lépett fel nála,akkor világosított fel a bőrgyógyászunk,hogy a fekete miért nem jó.

Gondolom azért a babának nem ártana...

4. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Sutoczkine)
2010. aug. 2. 18:27
Értelek.
3. sutoczkine (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2010. aug. 2. 18:10
Nekem az nem tetszik. Vagyis szép, de nem azzal a mintával amit én kigondoltam.
2010. aug. 2. 18:03
Szerintem nem árt,de miért nem csináltatsz csillám -tetoválást-?!:-) Az is annyira szépe és mindenki megcsodálja (nekem van)...és szerintem az biztos,h nem ÁRT.
2010. aug. 2. 18:01
14 hetes kismama vagyok. Csináltathatok fekete hennát a kezemre vagy az árt a babának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook