Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 éves lánynak túlzás a vörös rúzs? fórum

14 éves lánynak túlzás a vörös rúzs? (beszélgetős fórum)


16. NomNom
2020. dec. 28. 23:04

Akik azt írják túlzás...

Most komolyan baj, hogy otthon a barátnőjénél kifesti az ajkát? Nem az utcára megy benne pasikat felszedni. A legtöbb lányt érdekli az ilyesmi. Inkább otthon próbálja fel minthogy sutyiban a suliban kenje. Én is imádtam otthon kencézni magam. Attól a suliba még nem úgy mentem.

2020. dec. 28. 22:22
Igen
14. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 22:04

Belefér!

Ha esetleg a baràtnőnek ciki a szülei előtt,hogy a lányod úgy megy oda,majd úgyis megbeszélik.

13. Lau_Ra
2020. dec. 28. 17:17

Nem túlzás. Én is ilyenkor kezdtem kísérletezni, vagy még hamarabb. Nagyon korán megtanultam szépen sminkelni. Az a vicc, hogy most meg már nem is festem magam :D

Ebben a korban szeretnek "felnőttes" dolgokat kipróbálni. Hagyd neki, egy lányos buliban meg miért ne?

2020. dec. 28. 14:05
Hat nem tudom, nekem sok. A multkor lattam egy karacsonyi fotot, a csalad osszes lanytagja, idosek, fiatalok egyforma ruhaban voltak lefotozva, de meg a sminkjük is tökazonos volt. Még a 3 eves kislanyon is ugyanaz a piros ruzs. Nekem ez mar hanyinger kategoria, de kinek mi. Sose volt meg piros ruzsom egyebkent, nem is vagytam ra soha. Ugy alapbol a ruzst se szeretem. Szajfeny inkabb.
2020. dec. 28. 13:33
Ha csak otthon játszik vele, akkor nem. Ha utcára megy a perverz alakok figyelmét felkelteni, akkor ő tudja.
2020. dec. 28. 13:08

Bordó rúzst kentem a számra ennyi idősen, és már fekete hajam volt. Ha nem engedték volna, márpedig nem engedték, akkor amint kitettem a lábam kentem is fel. Ja, elmaradhatatlan haspóló a nagykabãt alatt, rövid szoknyâval, télen. Kit érdekelt ki mit szólt? Imádtam szabályokat szegni, másokat megbotrânkoztatni. :)))

Úgyis felkeni! :)

9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. dec. 28. 13:07
Három 14 éves lány egy szobában kirúzsozva. Még az utcára sem mennek ki. Nyilván te dolgod, hogy mit engedsz meg, és mit nem, de megosztod velem, hogy ez miért baj? Tényleg érdekel.
2020. dec. 28. 12:59
Akkor én is nagyon konzervatív vagyok😁Kizártnak tartom, hogy 3 év múlva megengedjem a lányomnak.Inkább én magam festenék ki szolidan.
2020. dec. 28. 09:46
Èn 12èves szülinapon osztàlytàrsnàl vörös-feketès rùzst kentem magamra.Mai napig megvan a kèp.Poèn sok sok èv utàn visszanèzni😅
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 09:45
Olyan a lànyod amilyen.Lègy büszke rà,illetve ne akard,hogy màs elvàràsainak megfeleljen.Akinek nem tetszik tudod hova menjen...
5. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 09:14
Barátnőd szülei miatt aggódsz? Ne törődj vele. Ha nektek, azaz lányodnak belefér, akkor hajrá :)
2020. dec. 28. 09:12

Más a felfogásuk mint nekünk. Nem akarom, hogy rosszat mondjanak róla.

Míg én simán megengedem az enyémnek nyáron a haspólót rövid shortal, addig ők nem. stb.

2020. dec. 28. 09:09
Amúgy szerintem ha sárgára fújnák a hajukat és lilára festenék a körmüket, az is teljesen normális lenne. Szilveszterkor is, meg egy átlag kedd esti csajos pizsipartin is. Én nem értem (szerencsére) ezeket a szülőket. Nem tetováltatni mennek, és a sarokra sem állnak ki...
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 28. 08:55

Belefér.

Amúgy kit érdekel, hogy mit mondanak?

2020. dec. 28. 08:39
A 14 éves lányom megy barátnőhöz Szilveszterre és vett egy vérvörös rúzst. Tetszik rajta, de öregíti. A barátnőnek nagyon konzervatívak a szülei. Félek, hogy mit mondanának. Tenni nem tudok ellene, ő vette és ha itthon nem engedem felkenni, felkeni majd ott. Ismerem ennyire. Sok, vagy Szilveszterre belefér ? Hárman lesznek csak lányok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook