Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 13 hós kislányom szabad akaratából elválasztotta magát, de még van tejem. Hogyan apasszam el? fórum

13 hós kislányom szabad akaratából elválasztotta magát, de még van tejem. Hogyan apasszam el? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. annelly (válaszként erre: 9. - Szofi28)
2009. aug. 7. 13:58
Akkoriban csökkent napi 5-ről 2 re a szopi. Ezért nem értem miért nincs rám hatással.
2009. aug. 7. 13:58
Apasztani? Örülj neki, hogy még van, fejd le és add oda cumisüvegből, túl nagy kincs ahhoz, hogy ne add.
10. annelly (válaszként erre: 7. - 039260aac5)
2009. aug. 7. 13:57
Már mióta nem adom le a tejet annyit iszok, amennyi jólesik, előtte literszám tömtem magamba, de elegem lett.
9. szofi28 (válaszként erre: 6. - Annelly)
2009. aug. 7. 13:57
A homeós bogyó pont akkor használ, ah már nem éri inger a mellet, tehát ha a baba már nem szeretne szopizni, ugyanis addig a baba tartja fent a tejtermelést.
8. annelly (válaszként erre: 5. - Szofi28)
2009. aug. 7. 13:57

Na ezaz, hogy ezeket kajáztam 2 hónappal ezelőtt, de alig használt.

A hideg víz nem rossz ötlet, mert forró.

Ja és kb 3 deci tej lehet benne:(

2009. aug. 7. 13:56
nekem a dokim szárazdiétát javasolt, ami annyit jelent hogy egy két hétig csak minimális folyadék, tényleg csak ha szomjas az ember akkor szabad inni, így megúsztam azt hogy túl sok tej termelődjön és begyulladjon.
2009. aug. 7. 13:55

Igaz, hogy egyre kevesebbet cicizik, és valamelyest csökkent is a tej mennyisége, de ettől függetlenül még mindig rengeteg tejem van, de kifejni nem bírom. Már két napja szinte semmit nem evett belőle (eddig legalább naponta 1x kiürítette) és megőrülök, annyira fáj. Homeós bogyót szedtem amikor elkezdett kevesebbet szopni, de alig apadt tőle. Van valakinek ötlete mit tehetnék?

Ilyen esetben a nőgyógyászomtól kell segítséget kérni?

2009. aug. 7. 13:55

Szia Nelli!:)

Pont tegnap beszéltünk erről a védőnővel!:)

Urtica urens 15 vagy 30 CH-t ajánlják a nőgyógyászok is.

2009. aug. 7. 13:55
amitől
2009. aug. 7. 13:55
Nekem ezt fél évesen csinálta a kislányom. Én nem csináltam semmit, magától elapadt, bár még mindig van egy pár csepp, ha megnyomom a mellbimbómat, és már lassan két éves a kislányom. De van ilyen gyógszer, amit elapad, én úgy tudom. Kérdezd meg a nőgyógyászt!
2009. aug. 7. 13:54
Most már hagyhatod a laza melltartót, vehetsz olyat fel, ami szorosan fog, amúgy meg hideg vizes borogatás, és vannak tudtommal apasztó teák is.
2009. aug. 7. 13:53
13 hós kislányom szabad akaratából elválasztotta magát, de még van tejem. Hogyan apasszam el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook