Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12. hét utáni terhességmegszakítás hogyan zajlik, kinek mik a tapasztalatai, valamint mennyi időre rá esett újra teherbe? fórum

12. hét utáni terhességmegszakítás hogyan zajlik, kinek mik a tapasztalatai, valamint mennyi időre rá esett újra teherbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. nov. 6. 09:53

Köszönöm lányok a gyors reagálásokat!


Dinuss!

Két napja derült ki, a 12. heti kombinált teszten pozitív eredményt kaptunk, és az orvos újra megnézett uh-on, akkor látták, hogy rekeszizomsérve van kismanónak, ami élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség, bár Angliában már csinálnak a méhen belül műtétet ilyen esetben is.. Viszont a down kórra is 1:150-hez jött ki.. Hétfőn megyek amniocentézisre, újabb vérvételre és uh-ra egy genetikai központba.


Szóval azt mondjátok, ha el is kell veszítenem a babámat, utána van rá esély, hogy hamar újra teherbe essem? Bárcsak így lenne, de én még bízok a hétfőben! ha csak kicsi is az esély a csodára, akkor is bízok..

2010. nov. 6. 09:52
Nagyon nagyon sajnálom!:( Sok erőt és kitartást Nektek!!!!
2010. nov. 6. 09:49

Szia!

Nagyon sajnálom ami veletek történik.

Egy ismerôsömnek volt betegség miatt terhességmegszakítása,nem emlékszem pontosan,de kb.14-15 hetes terhes lehetett.Nyitott hátgerinccel született volna a baba.:(

Ez 2006-ban történt(július),2008 jan.-ban született egy kislánya,idén januárban meg egy kisfia.Mindkét gyerek egészséges!

Részleteket arról nem tudok,hogy ô mennyire nehezen esett teherbe a legelsô alkalommal.

Azért remélem tudtam segíteni!

2010. nov. 6. 09:48

Szia!Nagyon szoritok,hogy ne legyen igaz!!!!DE ha megis igaz akkor kivanok neked sok erot es kitartas!Ez a rendellenesseg mikor derult ki?Milyen tesztet csinaltak?

Az en baratnom is elvetelt sajnos a 10. heten es kovetkezo honapban ujra terhes lett.Azt mondjak,hogy utana konnyebb teherbe esni.

4. hpkati (válaszként erre: 1. - Predatorne75)
2010. nov. 6. 09:48

Szia!

Nagyon sajnálom!!!! Húúú, de nehéz lehet!

Nekünk az első kisbabánk 11 hetesen halt el, 6 hónapot mondtak, hogy várjunk a következőre. 4 hónap múlva terhes lettem.

2010. nov. 6. 09:46
nagyon sajnálom:(((((legyél nagyon erös:(((((
2010. nov. 6. 09:43
Ez borzasztó! Nagyon sajnálom. :'(
2010. nov. 6. 09:41

Sziasztok!


Kétségbe esett kismama vagyok, a 14. héten járok, egy súlyos rendellenesség miatt úgy néz ki, hogy meg kell szakítani a terhességemet :'(

Négy évet vártunk a kismanóra.. :'(


Kinek volt már ehhez hasonló ilyen terhességi korban? Kinek mik a tapasztalatai? Hogyan zajlanak az események ilyenkor? és utána kinek mennyi időre rá sikerült újra teherbe esnie?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook