Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1458. pimpi3 (válaszként erre: 1457. - Aniko1986)
2008. ápr. 22. 20:24

Akkor van jo oldala is a melonak!:))Tiszta izom leszel!:)))

Jo munkát neked holnapra is!

1457. aniko1986
2008. ápr. 22. 20:20

Sziasztok!

Megvolt az első napom, csak most értem gépközelbe. Hát nem egy álommeló de kibírom, fogyni tuti fogok és akkora vállizmom lesz, hogy nem fogok beférni az ajtón ;)! Majd holnap jelentkezek még, mostmár megyek pihizni, holnap 5-kor kelés, de majd megszokom!

Jó fogyizást!

1456. Icus (válaszként erre: 1455. - Andreamano)
2008. ápr. 22. 17:59

A vadasban mi van ami problémát okozhat?

Nekem talán megindult lefele. Sajnos a mozgás nehezen megy. Minden második héten kocsiznom kell és ilyenkor mozgás nuku. A másik héten gyalog jövök haza és bizony olyankor megindul a súlyom lefelé. Viszont amikor kocsizom...:(

1455. andreamano (válaszként erre: 1454. - Icus)
2008. ápr. 22. 15:15

Vadast ettem!

Hát nem tudom,de már elmúlt,és ez a lényeg!


Egyébként Ti hogy vagytok fogyi téren?

1454. Icus (válaszként erre: 1453. - Andreamano)
2008. ápr. 22. 14:18

Mi jót ettél, amitől ennyire "kiakadt " a gyomrod. Mert egy ilyen erős görcs, azért nem normális:(

De, az a lényeg jobban vagy!!:)

1453. andreamano (válaszként erre: 1449. - Icus)
2008. ápr. 22. 14:06

Sziasztok!


Köszönöm talán jobban vagyok már!

Nagyon kedvesek vagytok,szerintem az lehetett,hogy több mint 4 hónapja nem ettem ilyen kaját amit Anyu csinált szombaton,és nem sokat,de ettem belőle,és meglett az eredménye!


Olyan édes volt a manóka,tényleg ezt az ember sosem felejti el,egyébként Ő olyan gondoskodó korszakába lépett,elmegyünk valahová,az biztos,hogy nekem hozza először a ropit,aztán eszik Ő belőle,de ez csak egy példa a sok közül!

1452. lindiv (válaszként erre: 1451. - Maruszja)
2008. ápr. 22. 13:03

Köszi Maruszja!


Írtam privit neked! Amúgy az öreg 80-nál kezdődik, attól meg te fényévekre vagy még!

1451. Maruszja (válaszként erre: 1447. - Lindiv)
2008. ápr. 22. 12:51

Szia!

Gondolj arra, hogy csak azértis megmutatom!!! Hogy képes leszek rá!


Sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked, hiszen Te még fiatal vagy könnyebben fogysz, mint én, aki már nem olyan fiatal. Nem írom, hogy öreg, mert az egyik (bocsi érte, hogy már nem tudom ki) Reductilos hozzászóló csajszi mindig lehúrogott, amikor azt írtam magamról, hogy öreg.


Szép napot mindenkinek!

1450. pimpi3 (válaszként erre: 1442. - Andreamano)
2008. ápr. 22. 10:36

Sziasztok Lányok!

Andeamano!Vigyázz nagyon magadra!Tudod már,hogy mitöl volt?Ne hagyd annyiba a dolgot!

Mikor terhes voltam a kissebbik lányommal a nagyobb 2 körül volt!Nem ettem reggel a gyogyszerem után!Elmentem vele vásárolni és bizony hazafelé éreztem,hogy elfogok ájulni!Tudtam milyen ez az érzés!Mondtam neki ide leülünk az árok partra és fogja jol a kezem ha elalszok is!Ugy 8 percet nem voltam magamnál!Ö ült és simizte a hajam!Nagyon aranyos volt!Persze senki nem jött arra!

Nem is gondolnánk,hogy mien önáloak tudnak lenni ha muszáj!:))

1449. Icus (válaszként erre: 1442. - Andreamano)
2008. ápr. 22. 10:13

Szia! Elmentél dokihoz? Jobban vagy már?

Látod! Ez az a pillanat, amit az ember nem felejt el sosem. A picike szivükben mennyi ragszkodás, gondoskodás és szeretet van:))

1448. lindiv
2008. ápr. 22. 09:32

Akik épp stagnának a fogyiban, azoknak kedvcsinálóként ím egy képgaléria a sikeresekről. :)


[link]

1447. lindiv
2008. ápr. 22. 09:27
Maruszja! Igyekszem arra a 60 kilóra gondolni, amikor épp a vizes üvegemet kortyolgatom most nasi helyett. Nem könnyű :)Ez a kényszerevés tényleg olyan függőség, mint az összes más szernvedélybetegség: pótcselekvés.
1446. Maruszja
2008. ápr. 22. 08:57

Sziasztok!

Mindenkinek napsütéses szép, jó reggelt kívánok!

Andikám drágám! Vigyázz magadra, ez nem játék, ahogy írod hogy rosszul voltál!

Lindiv! Nagyon jól gondolod most a dolgokat, mielőbb kívánom Neked, hogy érd el a 60 kg-ot és hadd egye a fene utánad! Te meg ne is foglalkozz vele!


Mindenkinek szép napot!

1445. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1442. - Andreamano)
2008. ápr. 22. 06:41

Szia Drága barátnőm!


Örülök,hogy megvagy,de annak nem,hogy beteg vagy!

Mi történt Veled? Látott doki vagy ilyesmi, főleg ha már pár napja rosszul vagy!

Ne tessék szórakozni!


Én most kínlódok a fogam helyével,kiment a zsibbadás.

Na,ahogy hallom korai a fiam,úgyhogy megyek.

Vigyázz magadra!


További szép napot mindenkinek!

1444. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1440. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 22. 06:36

Nyamm-nyamm, köszi szépen!

A héten remélem meglesz, a Vatera-n sikerült elég jó áron néznem.

1443. lindiv
2008. ápr. 22. 06:10

Kedves lányok! Köszönöm mindenkinek a vigasztaló sorokat, igazán jólestek. Nekem nem az volt a legnagyobb traumám benne, hogy nem kellettem neki nőként, mert néztem tükörbe, és hát láttam a dolgokat, erre számítottam, persze azért fájt beül. Nekem az volt a legnagyobb csalódás, ahogy ezt lereagáltal, és amilyen stílusban egy olyan ember, akivel két és fél évig gyakorlatilag megbeszéltük egymás életét. A legfőbb bizalmasom volt... Ha valakit kedveltél (még ha nem is láttad), akkor ha a külseje nem jön be, akkor már barátként se szereted? Ég és föld volt a vallott elvei meg a viselkedése... Na, mindegy. Az baj, hogy az ember nem ésszel szeret, ez nem egy irányítható cselekvés. Ahogy az öreg pszcihológus, Popper mondta, az élete tönkretevőjébe is szerelmes lehet valaki, mert a szerelem irracionális érzés. (Most azokat a szerencséseket nem sorolom ide, akik ugye viszonzottan imádják egymást.: ) Egyszer még azért össze fogok vele futni "véletlenül" 60 kilósan, ezt elhatároztam, csak azért, hogy ráköszönjek. :) Tegnap le is ment egy kiló, mert nem igazán volt kedvem a kajáláshoz. Meg megnéztem a Biggest Looser mostani nyerteseinek képeit, és hát az is adott egy kis löketet a fogyizáshoz.

Szép napot mindenkinek!

2008. ápr. 21. 22:42

Sziasztok!


Egész nap nem tudtam belépni,úgyhogy vagyok,élek,és virulok!

Ma takarítottam,illetve csak annyit amíg Atti ott volt 1,5 órát a Mamáéknál,aztán elnyomott az álom,mert 3. napja igen szarul vagyok,szombaton begörcsölt a hasam,összerogytam,és ha a fiam nincs biztos ott maradok!Hozta a telefonom,és a pohár vizét,a 2 éves fiam,nagyon édes volt!Nem tudom mi lehet!


Ja,és egész nap nem tudtam belépni!

1441. Maruszja
2008. ápr. 21. 22:15

Sziasztok!

Szép estét mindenkinek! Állítólag már jön felénk a vihar, pedig azt hittem megússzuk.


Olyan pipa vagyok, mert egy hosszú hozzászólást írtam délután lindiv hosszú irományára és nem mentette be a gép. Pont akkor szarakodott a Hoxa és nem engedett belépni. Aztán mégis beléptem és írtam, mentettem, úgy tűnt minden okké és nincs itt, amit írtam. Gondolom nem azért mert kivették belőle, hanem a rendszer rossz működése miatt.

A lényege az volt, hogy Ő igazán nem is szeretett Téged, részedről meg plátói szerelem volt az egész. Nem érdemel meg ez a srác, jobb lenne, ha elfelejtenéd. Biztos jön más valaki, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Én sem voltam soha életemen sovány, a férjem pedig pont vékony és elfogadott husinak mindig. Sőt nem is szereti a gebe csajokat! De már ne is szeresse, hiszen itt vagyok én neki már 37-ik éve.

Ha pedig lefogysz és találkoznál vele, Te csinálj úgy, mintha már nem is érdekelne, ne foglalkozz vele!


Jó éjszakát mindenkinek! Délután sokkal szebben írtam, mint most.

1440. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1436. - 09ca1d3343)
2008. ápr. 21. 21:02
Én általában előző este bepácolok husit (én csirkemellet szoktam), virslit és karikákra vágott hagymát teszek közé. Másnap a raclettet előmelegítem és sütök bacont, ezzel be is kenem, és utána megsütjük rajta a húst, virslit, hagymát. Alatta az edényekben sütök bacont, és utána ráütök tojást, és így együtt sütöm meg. Lehet ráreszelni sajtot, vagy elvileg bármit tehetsz bele, amit szeretsz. Mehet bele a banán, alma, bármilyen gyümölcs, sajt, kenyérkockák. A tetején süthetsz szintén gyümölcsöt és bármilyen zöldséget is.
1439. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1434. - Evuci3)
2008. ápr. 21. 20:56

Kissé olyan, mint egy elektromos teflon serpenyő, ami barázdált, és az asztalra teszed, és ott sütitek meg együtt rajta amit akarsz. Így frissen sült. Alatta meg kis edények vannak (szintén teflon), amineben meg a cucc tetejét tudod megsütni. Mi húst, kolbászt, bacont, hagymát, szoktunk felül sütni, alul meg tükörtojást.

Hogy mennyibe kerül nem tudom, de gondolom 10 ezertől kezdődik. Ez függ a márkától, meg attól, hogy hány személyes, meg milyen a felső lap. Nekünk van hozzá teflon (sima és barázdált), és kőlap is.

1438. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1431. - Lindiv)
2008. ápr. 21. 20:49

Szia!


Már egyszer írtam,de ez a dög kidobott! Bocsi! :)


Szóval,az ilyen pasit gyorsan elkell felejteni, ahogy lehet!

Mi is híztunk egymás mellett a párommal,mondjuk én előbb kezdem el piszkálni,de nem bántón,csak aggódva az egészsége miatt. És itt a kisfiam,akinek apuka kell, ugyebár.


Fel a fejjel,vigyázz magadra!

2008. ápr. 21. 20:36

Jó estét mindenkinek!


Volt futásom,de nem a futópadon,hanem a fogorvoshoz :(((


eletömtem magam fájd.csill.-val,de semmi. Az ötödik után már bementem,sajnos kikellett húzni :(((

Kezd kiállni a zsibbadás,amúgy elvagyok!


Vigyázzatok magatokra!

1436. 09ca1d3343 (válaszként erre: 1428. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 21. 20:35
Ha megkérlek,írnál egy-két dolgot róla,hogy miket és hogyan kell sütni vele? Köszi!
1435. aniko1986
2008. ápr. 21. 20:22

Sziasztok!

Egész nap próbálam írni, de nem tudtam belépni. Holnap kezdek, majd megírom milyen volt.

Lindi! Ne is törődj vele, nekem is volt olyan "pasim" aki megfűzött 13 évesen, hogy megtanít csókolózni én meg teljesen beleestem, de ő nem is akart semmi mást, le is tagadott teljesen, utánna 15 évesen lefogytam szép vékonyra és revansként én játszottam el vele azt, hogy bolondítottam és utána meg bemutattam neki a páromat, akivel azóta is együtt vagyok. Szegény idáig csak nézte, hogy hízok, most is csak azért szól, mert félti az egészségemet. Jól eltértem, szóval az legyen a szemed előtt, hogy ha megint szép vékony leszel majd legyen irigy, hogy eljátszotta a bizalmat...

Fel a fejjel!

1434. evuci3 (válaszként erre: 1428. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 21. 20:04
többen is emlegetitek a raclette sütőt. szégyen, de én semmit sem tudok róla. Mennyiben más, mint a grill? Milyen kajákat lehet csinálni benne? mennyiért kapható? + bármi hasznos infó ....
1433. pimpi3
2008. ápr. 21. 18:16
Én 89 kilo voltam 15 évesen mikor összejöttem a párommal!Most mikor elkezdtem fogyozni 134 voltam!És soha nem kaptam tölle egy rossz megjegyzést se!
1432. Icus (válaszként erre: 1431. - Lindiv)
2008. ápr. 21. 13:06

Szia! Én nem értem, hogy tudtad "belelovalni" egy ilyen kapcsolatba. Már az elején látszott, hogy semmit sem várhatsz tőle:(

A súlyhoz annyit, engem a férjem 108kilósan vett feleségül és voltam már 130 is:( Mégis végig mellettem volt és van is 20 éve:))

1431. lindiv
2008. ápr. 21. 12:54
Sziasztok! Én új vagyok itt, de belenéztem a topic-ba és kedvem támad írni, vagyis egy kicsit kiönteni a lelkemet, mert nagyon oda vagyok. 32 éves vagyok, egy hosszú kapcsolat (amiből én léptem ki) és némi szinlilét után négy éve gondoltam kipróbálom a netes ismerkedést. Bár soha ne tettem volna. Jöttek iszonyú levelek, amikor is felbukkant egy iszonyú helyes, értelmes fiú. Elkezdtünk levelezni, aztán amikor egy hónap múlva randizni hívott nem válaszoltam rá. Nem mertem, mert tudtam, hogy nem kellenék neki, élvezni akartam minél tovább a társaságát. Legalább e-mailben. Közben kérdezgettem persze, hogy egy ilyen jó pasinak, hogy nincs barátnője, d nem felelt. Aztán két hónappal később küldtem én is képet, de akkor nem beszéltünk randit meg. Majd egy héttel később elmondta, hogy van 3 hónapja egy barátnője. Akkor bepipultam, hogy miért nem mondta el, hiszen többször is rákérdeztem. Elköszöntem tőle, de aztán csak nem maradt abba a levelezés. Minden nap jött e-mauil, én meg váéaszoltam. Már vagy fél éve levelezgettünk, amikor kiderült, hogy másfél évvel korábban volt egy pár hetes távkapcsolata, a lány dobta, de ő halálosdan szereti azóta is...A barátnőjét (akivel volt) tíz évvel korábban kinézte magának, látszólag elvolt vele, de hát nem az igazi, a szíve másért dobog, meg a csaj különben is elvált, meg van egy 4 éves lánya, úgyhogy nem nyerő hosszútávon. (Ezt persze akkor nem így mondat, de érződött már akkor is, később beismerte azt is, hogy "ki akartam próbálni, hogy milyen a szex egy olyan nővel, aki már szült.) Szóval, ahogy peregtek a hónapok egyre több mindent tudtunk meg egymásról, egyre bizalmasabbak lettünk a másikkal. Néha felvetette, hogy találkozzunk, de én viccesen kibújtam alóla. Tudtam, hogy akkor oda lenne a varázs és még csak elvelezni, se leveleznénk. Pedig akkor még "csak" 68 kiló voltam a 174 centimhez, ami nem sovány, de nem is dagadt még. Közben nekem is volt pár ismerkedésm, meg két kapcsolatom is, de egyik sem volt az igazi. Nem tudom elmondani, hogy mennyire fontos volt nekem ez a fiú! A legjobb barátommá lett, tudat alatt biztos több is volt már akkor is, de nem ábrándoztam arról, hogy milyem jó lenne vele. Talán csak a kisebbségi kompexus minden téren magammal szemben, meg pszichés gát...A lányeg az, hogy tavalyelőtt ősszel szinte egyszerre szakítottunk. Vele a kisgyerekes anya, akivel már együtt élt akkor egy éve, de folyamatosan szakított vele a lány, de mindig visszahúzta. (Előző nyáron meg a fiú akart kilépni egy harmadik lány miatt, de annak nem kellett, így rájött, hogy jó neki ott, és visszakullogott, de azért az arégi lány ( a pár hetes távkapcsolat) még ott volt a szívében. De onnantól kezdve az élettársába is kezdett belszeretni. Ahogy ő fpgalmazott: "elfelejtettem nem szeretni". No mindegy tavalyelőtt ősszel az anyuka úgy tűnt végleg kidobta. Azon a nyáron kezdtünk sms-ezgetni. (Amikor Norvégiában nyaraltak, még onnan is küldött nekem. ) Amikor kidobta, küldött egy sms-t nekem, én meg visszakérdeztem, hogy mi volt. Ő erre: "hosszabb egy sms-nél" , én meg "akkor felhívlak". Nem tudom mi ütött belém, de felhívtam, több mint 2 év levelezés után beszéltünk először. Aztán minden estre 3-4 órákat. Találkozni hívott, de nem mertem, merthogy időközben a 68 kilómról szépen felhízlaltam (kényszerevő lettem) magam 91 kilóra. Másfél hét múval azt mondta a telefonba, hogy szeret, erre a szívem rögtön felelt, hogy én is... Na ott indult el a lavina. Nem akartam velem találkozni, de mondtam dec. 23-án találkozhatunk. Így telt el hat hét. Ítéljetek el, de tudtam, hog yvége lesz ha meglát, de addig érzeni akartam ezt az érzést... leírhatalan volt...közben végig azon járt az agyam, hogy miként tudnám a talákozót elodázni, de aztán elmentem, mert így volt tisztességes, hiszen megígértem... borzalmas érzés volt... mindeketten zavartan, ő attól, hogy mit kapott, a nagy csalódás (pedig én előtte annyit mondtam neki, hogy nem mondhatja senkinek láttatlanba azt, hoyg szereti, meg nem olyan vagyok , amilyennek képzel, és inkább hagyjuk abba, de nem, annyit erősködött - persze szeretni akart!), én meg attól voltam zavarba, hogy iylen hatalmas csalódást okoztam, plusz össze lett törve aszívem a reméyntelen szerelemben...Másnap olvastam az e-mailjét, hogy dec. 24-én írt egy sms-t a volt élettársának, hogy fel akarja őket köszönteni. Az meg mondta, hogy persze, menjen át. Egyedül volt otthon, de lefeküdt vele, pedig volt új pasija, aki aznap ment el. Én meg ezt olvastam. Vissazírtam, hogy én szeretem, de ilyeneket nem akarok olvasni, és többet ne írjon nekem. Persze írt, aztán csak levelezgettünk tovább. időnként sűtűbben- néha ritkábban. Azóta majd másfél év telt el, az élettárs többször szíkított vele, ám, amikor a fiúnak újk barátnői lettek, mindig vissazhívta, ez meg ment... De most is se vel, se nélküled a viszoní, a lány nem mer hozzámenni (az exférje egy 2 éves gyerekkel hagyta ott, a pasikban azóta sem bízik, plusz a lány amár 7 éves, új gyerekkel csak gond lenne). A fiú januárban eljött azzal (kivételesen ő), hogy most már elég volt a nőből, meg nem egy irányba mennek (ilyeneket mondott neki a nő: "csak azárt feküdtem le veled, mert úgy sajnáltalak" meg "még egy gyereket, mikor Laura végre ilynew nagy lett", meg "te mit sietsz, ráérsz még 5-6 évet" megj., a fiú 32, a nő 34), aztán pár hát után a csaj megint viasszahívta, ő meg ment, pedig már új nője volt. Sokszor összakadtunk decemberben az MSN-en. Aztán be is szólongattunk egymásnak. A vége az lett, hogy nagyon bunkó megjegyzéseket tett a külsőmre ("sokkszerű" volt a talákozás neki)...amint én felkaptam a vizet. Gondoltam, hogy nem vagyok az este, plusz a kilóim is elretentették, de hogy ennyire undorítónak gondolt, meg még gúnyolódik is ezen, mikor nem úgy fájt, meg azzal az emberrel, aki 2 évig minden nap meghallgatta!Az elmúlt pár hónapban többször is összeszólalkoztunk, és nagyon bántó volt, de nem érti, hogy én miért vagyok ilyen érzékeny...Én sajnos nem tudtam még lélekben elengedni, viszont acsalódás miatt elkezdtem zabálni, és most ott tartok, hogy a 174 centimhez 106 kiló párosuk. Rettenetes, gyakorlailag bánatomban egész nap csak eszek, de ma azt mondtam, elég. Szeretnék 50 kilót lefogyani, és egyszer "véletlenül" összefutni vele...Az fáj a legjobban, hogy az ilyen külsővel már azt sem érti, hogy 2 és fél éven át miért beszélgetett velem...Barátként is megtagadott...A küldő sokkal fontosabb, mint, hogy milyen ember valaki...Emberként is csak akkor szerethetsz valakit, ha bombázó? Ma olvastm tőle az utolsó levelet, amire csak annyit válaszoltam neki, hoyg a vicc és a gúny között óriási különbség van. Bocsi, hogy iylen hosszú voltam, de épp a szívem szakadt meg, ki kellett írnom magamból.
2008. ápr. 21. 12:39

Szép napot!


Délelőtt megvolt a 30 perc ugrim, délután tervezek egy kis futást,majd kiderül!


Feltámadott a szél,de azért voltunk kinn egy keveset.


Remélem mindenki jól van!


Andreamano! Merre vagy?


További szép napot!

1429. annaluca
2008. ápr. 21. 11:50

Tegnap elővettük a bicikliket, és bemelegítés gyanánt betekertünk a városba. Gyönyörű idő volt. Tekertünk 30 kilómétert, így most kettéáll a hátsóm, és nagyon elfáradtam.

Sajnos minden évben biciklihez kell szoktatnom az alfelemet.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook