Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -5 kg fogyás a cél, heti 5x-i csoportos edzéssel elérhető? fórum

-5 kg fogyás a cél, heti 5x-i csoportos edzéssel elérhető? (beszélgetős fórum)


16. f2702079d7 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2016. aug. 16. 18:04

Nagyon köszönöm, próbálkozom bár nem könnyű most... :(

Már régen nagyon nagy baj, ha valaki a külsőség alapján ítélkezik. Mégis annyira bántó tud lenni.


Sokat segít a mozgás. Addig sem gondolkodom. :)

15. gribedli*** (válaszként erre: 14. - F2702079d7)
2016. aug. 16. 17:18

Hát azért mindenki nem. Létezik nagyon sok normális pali. Ez onnan látszik, hogy szereti a külsôdet is és az egyéniségedet, és segít kihozni magadból a maximumot. Pl nem rossz dolog az, hogy sportolsz, meg diétázol, de valaki, aki tényleg szeret, az nem azért támogat ebben, mert nem jó neki a külsôd, hane, azért, mert azon, ha egészséges vagy, te nyersz a legjobban. Amellett, hogy csinosabb is leszel, ennek a "mellékhatásnak" pedig mindketten örülni fogtok.


Érted, vannak ilyen pasik és kész. Amúgy meg az jó, ha magadért csinálod, kezdetektôl ezért kellene. Ne azzal a negatív töltéssel tedd, hogy "bosszúból megmutatom neki", mert ôt már biztos nem érdekli az egész, magadért csináld, de valami pozitív gondolatot rendelj mellé;)))

14. f2702079d7 (válaszként erre: 13. - Gribedli***)
2016. aug. 16. 16:57

Nehezen viselem az elutasítást, ahogy mindenki. És amikor az ember pofájába tolják,- már elnézést,- hogy nem vagy annyira jó csaj, mint az exbarátnő pl, akkor felmegy a pumpa és rám tör egy egyfajta bizonyítási vágy. Nem neki akarok bizonyítani. Tőle már semmit nem akarok... bár csúnyán visszaadnám, nem teszem. Magamnak szeretnék bizonyítani. El kell hitetnem magammal, hogy nem vagyok olyan rossz.. :(

Ha a belső tulajdonságaim jók és megfelelőek elvileg és mindössze a külcsín az, amit nem látnak bennem jónak, az régen rossz. Régen rossz, hogy minden azon bukik..

Nem volt a közelemben és nem is lesz.


"Győztél végül Én is látom, de mondd csak mennyit ér?

Engem biztos elvesztettél, úgy hogy végül meg sem ismertél.." ;)

13. gribedli*** (válaszként erre: 7. - F2702079d7)
2016. aug. 16. 12:32
De miért kell neked olyan, aki ennyire felszínes? Oké, hogy szeretünk csinosak lenni, vagy szeretünk csinosak lenni annak, akit szeretünk. De ha ő nem értékel benned semmi mást, a külsőd meg nem jó neki, akkor ott más baj is van, jobb, ha az ilyen nincs többet a közeledben.
12. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2016. aug. 16. 12:29

Én is ismerem a peak-et, szerintem jók a cikkek és az étrendek, de kicsit üzletszaga van, hogy folyton a kiegészítőket nyomatják. Vagyis mintha csak az ő fehérjeporaikban lenne az, ami minden normálisabb fehérjeporban benne van. Teszem azt, minden fehérjeporban van BCAA, akkor is, ha nincs méteres betűkkel feltüntetve, de a peaken meg úgy állítják be, hogy ha nem az övéket veszed meg, akkor a többi tuti szarság. És ez szinte minden olyan cikkükre vonatkozik, ahol valamelyik terméküket kell megvenni.


Igaz, már nem eszem állati fehérjéket, sem állati eredetű fehérjeporokat (és jéé, megmaradt az izom!:D) de a megadott makrókkal viszont egyetértek, amik az étrendjeikben vannak, én is azok alapján szoktam kiszámolni, holott nem tőlük láttam először, stb. Ebből azért lejön, hogy van jó szakmai hátterük, tapasztalatuk.


Egyetértek azzal, amit írtál feljebb, hogy nem kellenek zsírégetők vagy extrák, betartani egy jó étrendet mozgástervet bőven elég és tartósan is eredményt hoz.

11. gribedli*** (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. aug. 16. 11:56

Ez attól is függ, hogy ki mit tart tökéletesnek. Miért gondolod, hogy senkinek nem tetszhet a körte alkat? Az is nagyon nőies.


Jó, ha edzeni jársz, ha már egyszer sikerült lefogynod onnan, legközelebb is menni fog, és csak annyit tennék hozzá, hogy ha szélesíted a válladat, hátadat, akkor egy kicsit kompenzálhatod a széles csípődet. A legjobb gyakorlat erre a húzódszkodás, tudom, rohadt nehéz, de ez szélesíti a hátat a legrövidebb idő alatt hatásosan.


A széles fogást szokták mondani, persze ez a legnehezebb, de a hátizom szempontjából mindegy, szűk fogással is szélesedni fog. Létezik otthonra, falra szerelhető húzódszkodó is, pl a decathlonos olyan 6ezer körüli, de van máshol is, így otthon is gyakorolhatod, kiegészítheted ezzel az edzéseidet.

10. Alexx
2016. aug. 16. 11:03
Súlyzós edzés. Én 3 mérettel kisebb nadrágot hordok. Szóval le lehet fogyasztani a nagy segget. :))) A kaját meg a többiek elmondták. Én a 160 g CH diétát követem.
2016. aug. 16. 08:44

Màr nem tudom mit gondoljak, de nagyon köszönöm a hozzászólást Kedves Böce!

Most sokat mozgok, mert a testnek-léleknek egyarànt jót tesz!! :)))

8. Böce (válaszként erre: 7. - F2702079d7)
2016. aug. 16. 07:34
Aki ennyire a külsőségeket nézi, az jobb is, ha megy. Meg sem érdemel téged, meg úgysem lenne jó kapcsolat.
7. f2702079d7 (válaszként erre: 6. - Massalhangzo)
2016. aug. 15. 20:46

Köszönöm ez nagyon jól esett, bár most kissé alábbhagyott az önbizalmam. FELTORNÁZOM szó szerint.

Bárcsak ne számítana annyira a külső.. akkor talán Én is jó lennék annak, aki nekem fontos volt...vagy lehetett volna, ha nem az átkozott külsőségeket helyezi előtérbe! :((((

6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. aug. 14. 20:38

figyelj oda az etkezesedre, es ne csak a merleget nezd. egy szep formas, aranyos test szebb akkor is, ha tobb kilot mutat a merleg, mint amit te elkepzelsz


a ferfiak nem neznek kiloszamot, sokan szeretik azt a tipust, mint te

2016. aug. 14. 19:44
Nagyon köszönöm mindenkinek :O :) :)
4. Miss Jane (válaszként erre: 3. - Miss Jane)
2016. aug. 14. 19:43
Ja még annyi, nem kell semmilyen táplálékkiegészítő, főleg az elején (csodabogyók nincsenek), lényeg a magas fehérjetartalom, amit ha tudsz fehérjepor nélkül is (szereted a húst, túrót...stb.), akkor az is tökéletes lesz. Én nagyon nehezen fogyok inzulinrezisztencia/PCOS és most már kiderült, hogy búzaallergia miatt, de ezzel az étrenddel tört meg nálam a jég, és jöttem rá a magas fehérje tartalmú étrend fontosságára. Vezethetsz étkezési naplót. Ja és fejben dől el minden! Kitartást, és sok sikert!
3. Miss Jane (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. aug. 14. 19:38

Hello! A fogyás 80 % táplálkozás. Itt találsz szuper étrendet, fogyassz sok folyadékot (nem vagyok érdekelt Peakben, csak nekem bejött), persze nekem a 30 +-os étrend volt)...


[link]

2016. aug. 14. 19:31

A szeles csipot nem tudod lefogyasztani.

Az 56 kilo pedig szinte idealis.

Inkabb tarts ezt a sulyt.

A tokeletesseget pedig felejtsd el, amit a mediabol sulykolnak.

2016. aug. 14. 19:28

Körte alkat vagyok. Széles csípő, vastag combok, bár a mellméretem nem kicsi 75/B, mégis nagyon aránytalannak érzem magam.

156cm és 56 kiló vagyok, ami még a tartományba elvileg belefér, de mivel széles a csípőm, nem vagyok kiegyezve magammal.

Ez korrigálható, mert mikor konditerembe jártam, szépen lefogytam deréktól lefele is és az jobban tetszett.

Most az a baj, hogy 2 műszakban fogok dolgozni.

1,5 éve zumbázom, a múlt héten pedig aerobikra jártam és tetszett.

Ha elhagyom a szénhidrátokat amennyire lehet, sikerülhet a fogyás heti 5xi edzéssel vagy kevés?

Próbálok kibékülni az alakommal, vajon tetszik a férfiaknak ez, vagy mindenáron a tökéletes test a jó?

Köszi előre is!


26/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook