Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -33 kg két év alatt fórum

-33 kg két év alatt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -33 kg két év alatt

1 2
2009. dec. 11. 22:11
Én is sajnálom! Szívesen segítenék pedig annak, akinek szüksége van rá:(
2009. aug. 14. 21:51
ide már nagyon régen írt bárki is... kár:(
33. tafonta (válaszként erre: 32. - SIMON JOLIE)
2008. okt. 8. 15:32
Jó, aztán később eszembe jutott!
32. SIMON JOLIE (válaszként erre: 31. - Tafonta)
2008. szept. 28. 08:38

Írta, hogy próbált fogyasztó hatású készítményeket, de nem hazsnáltak és csak az áruk volt "csodás".

Én viszont , ha csodaszernek lehet nevezni, szűzteát iszom. Nem hashajtó. Legalábbis nálam nem. De tapasztalat: amikor egy hétig nem ittam teát akkor lassabb volt a fogyás. Nem bebeszéltem magamnak, mert ha úgy godnoltam volna , hogy csak attól fogyok és nem norbitól akkor nem hagyta volna abba a "szedését".

Én nem a sima norbit csinálom, hanem a picit gyorsabb változatát, amikor csak egyest lehet enni.

Szerintem ez is ugyanolyan könnyű mint a rendes.

És mégegyet a szűzteával kapcsolatban. Az én hasam nagyon gyenge. Már többször voltam a hasammal kórházban és óvatosan kezdtem el a szűztea hazsnálatát. Szerencsére semmi baj nem lett belőle.


Amúgy én irigyellek is meg sajnállak is. Irigyellek azért mert hatalmas változást értél el, és sjanállak , mert fogyózni kellett... Igazából itt nem csak téged mindenkit akinek az életében legalább egyszer fogyóznia kellett.

Sokkal jobb lenne a hízlaló dolgoktól fogyni.


Dehát még nincs ekkora szerencsénk, szóval Sok sikert minden fogyókúrázó embernek és persze azoknak is aki norbi fogyóját életmódváltásnak nevezik, mert az a lényeg hogy fogyj és ne hízz.


További Sok Sikert, SIMON JOLIE!

31. tafonta (válaszként erre: 30. - 8f063774a3)
2008. szept. 26. 11:56
Kérdeznék valamit! Ha próbáltál, milyen "csodaszereket" próbáltál ki és mit tapasztaltál?
2008. szept. 25. 16:03
Nekem hála Istennek nem nyúlt meg nagyon durván, de csak azért nem, mert lassan fogytam és mozogtam. A hideg-meleg víz váltakoztatása tusolás közben is sokat segít!
2008. szept. 24. 21:45

Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem.

A bőrőddel mit csinálsz?

Lehet tenni valamit a megereszkedés ellen?

2008. szept. 24. 20:30
Nem volt benne semmi irónia, biztatásnak szántam ezt a jelet: :) Teljesen egyetértek azzal, amit írtál, tömören elmondtad a lényeget.
27. csera (válaszként erre: 26. - 8f063774a3)
2008. szept. 23. 21:19

Köszi, hogy megemlítesz, ennyi válasz között :!

Nem tudom a "Mi sem könnyebb" mondatodba, van-e irónia, de azért ezt nem mondom!

Az évtizedek alatt bevésett szokásainktól, azért nem egyszerű megszabadulni, de ha még éhezünk is, biztos a kudarc :(((!

2008. szept. 23. 21:10

Nagyon, nagyon szépen köszönöm ezt a sok gratulációt! Örülök, hogy ennyien érdeklődtök, és szeretnétek tanácsot kérni! Próbálok itt is válaszolgatni szép lassan.

stunci: Ilyen válasz NEM LÉTEZIK, hogy nincs benned akaraterő. Mindenkiben van. A lényeg, h mennyire akarsz lefogyni, én már nem bírtam tovább abban a testben élni, ezért nem volt más választásom. Magunkat sajnálni a legkönnyebb, és olyan jól esik. De az élet attól megy tovább és szépen elrepül amíg mi sírva-ríva, sajnálkozva esszük a chipset a legjobb romantikus filmek előtt. Csodaszereket sajnos én is próbáltam, azonban ezeknek csak az áruk "csodás", hatásuk csak negatív. Esetleg természetes táplálékkiegészítőket ajánlok, de ezek nem fogyasztanak, csak a hiányzó ásványianyagokat pótolják.

Csera: ahogy mondod. életmódváltás, semmi szenvedés, ennyi. Mi sem könnyebb. :)

Próbálok majd folyamatosan válaszolgatni itt is meg privát üzenetekben is, csak nagyon sok a dolgom, ezért heti 1x 2x tudok csak benézni, ne haragudjátok! Üdv és kitartás nektek! Gondolok rátok!

25. csera (válaszként erre: 22. - Senico)
2008. szept. 22. 23:18

Szia!

Én is tanultam a "Norbi Update programja" fórumon. Illetve a könyvéből, de ott sok minden el van írva és itt a fórumon tapasztalatot cserélünk.

Addig is még egy egyszerű recept:

3 dl 1,5%-os tejet felfőzöl, édesítővel, majd amikor forr, bele 6-7 ek. zabkorpa. Lefedve hűteni 10 percig, ez alatt a zabkorpa jól megdagad! Tehetsz a tetejére natur kakaót, fahéjat, reszelhetsz bele almát+fahéj, vagy más gyümölcsöt. Számtalan variáció!

Kicsit macerásabb, de megéri, az Ünnepi zabkása:

Itt mikor beleteszed a zabkorpát, még belekeversz 1 tojássárgáját (ezt előtte kicsit keverd szét) és ha hűlt néhány percet, bele a felvert tojásfehérje. Erre is mehet kakaó, stb. isteni, krémes, hmmmmm :)))

2008. szept. 22. 17:46
Szia! Gratulálok énis.Most ezen az uton haladok énis,de még elöttem hosszú az út.Legtöbb97kg most 79kg vagyok.
23. senico
2008. szept. 22. 17:17
A cikk írójának sok-sok gratuláció! Én most tespedős korszakomat élem, hiányzik a motiváióm, bár szerencsére nincsenek nagy gondok a súlyommal.
22. senico (válaszként erre: 16. - Csera)
2008. szept. 22. 17:14
Szia! Írnál még néhány hasonló receptet, én sokszor kifogyok az ötletekből.
21. tafonta (válaszként erre: 19. - C299b9bcdc)
2008. szept. 22. 13:47
Szia! Igen, ez egy ilyen diéta (lenne, ha végre nekilátnék). Eleinte csomó minden meg van tiltva, de ahogy tisztul a szervezet, egyre több dolog kerül vissza az étrendbe. Szóval csak átmeneti ez a tiltólista.
2008. szept. 22. 10:16
Gratulálok! Nekem is erőt adtál! Szép napot!
19. c299b9bcdc (válaszként erre: 12. - Tafonta)
2008. szept. 22. 09:51

pesszimistának nagy gratula, főleg azért, mert nem kapkodta el, körültekintően, értelmes módszerrel, egészségesen, normális ütemben fogyott. mivel ő tényleg életmódot váltott, nem csak belerohant egy gyors divatfogyókúrába, egészen biztos, hogy tudni fogja tartani a súlyát. ügyi vagy pesszimista! :)


tafonta: beleolvastam a naplódba, te jó ég ennyi mindent nem ehetsz? pedig van köztük egy csomó , normál esetben egészségesnek számító kaja is, mint pl. a csirke, pulyka, szója, joghurt, túró, tej, paradicsom, és a sok finom gyümi? mit ehetsz egyáltalán? :(

2008. szept. 22. 01:54

Tetszik a neved Pesszimista!:)

Nagyon ügyes vagy! Én egy év alatt fogytam 38-at, pont annyi idő alatt, mint amannyi idő alatt felszedtem. Ez a két éve édekes tanulmányút volt számomra... Mélyen együttérzővé váltam a kövér emberekkel szemben, mert rájöttem, hogy a kövérséget sokszor lelki gubancok okozzák és persze, hogy a "minden kövér emberben egy sovány ember lakik" állítás mennyire igaz. És persze minden embernek meg van az alkati egészséges testsúlya, amit nem észszerű feszegetni, de tényleg nem...

17. csera
2008. szept. 21. 22:35

Ja és ez nem fogyókúra, vagy diéta, ez Életmódváltás!

Ezt életed végéig tudod tartani, mert 1-2 nap "bűnözés" belefér!

16. csera
2008. szept. 21. 22:32

Sajnálom, hogy Pesszimista nincs itt! Azért néhány félreértést el kellene oszlatnia!

Sztem, Ő nem szenvedett ez alatt a két év alatt :)! Evett és nem éhezett (Norbi Update programja szerint). Délig feltölteni a szervezetet energiával (jó szénhidráttal) délután is este is fehérjét, zöldségeket enni, hogy fennmaradjon az anyagcsere. Édességet, nasit is lehet enni, csak ésszel!

Pl. naturjoghurt+édesítő+zabpehely+vanília aroma (ez el is maradhat), ezt összekutyulni, megenni! Isteni nasi és két perc, este 10-kor is megeheted bűntudat nélkül! Még számos Update1-es finomság van, csak győzd kipróbálni.

Egyet nem szabad, éhezni, nem enni!!!

A mozgás is fontos és havonta 2 kg-nál többet ne fogyj, mert tartalékra kapcsol a szervezet és vége a fogyásnak!


Pesszimista, ugye te is így gondoltad?

Persze én is gratulálok :)))!

2008. szept. 21. 17:45
Stunci! Szerintem a mályvateát hanyagold, mert a legtöbb embernél igen erős hasmenést okoz, aminek nagyon káros következményei lehetnek később. Bármi mást, csak ne hashajtót. Én újabban a fehérjeturmixok híve vagyok, azzal váltom ki az édességet, ami amúgy mindennapi étrendemnek elhagyhatatlan része! (nagyon édesszájú vagyok) Próbáld meg, ha gondolod...
14. stunci
2008. szept. 21. 17:23
Bocsi, elirtam mályvatea.
13. stunci
2008. szept. 21. 17:21

Látom eddig jópáran gratuláltak! Én is azt teszem.

Végre valaki, aki nem csodaszerekkel fogyott le, hanem akaraterejének köszönhetően.

Sajnos nekem eddig nem sikerült. Egyszer régen, 6-7 éve, amikor tényleg keveset ettem. Mellőztem a csokit és a kenyeret valamint este 6 után nem ettem.

Szóval, tudom mit kéne tennem. Ezt. Lényegében te is ezt irtad.De sajnos akaratrőm nincs hozzá. Este rámtör a kajálhatnék, ez ellen mit tehetnék? Olvastam a mályvatejáról. Te esetleg nem vetettél be ilyesmit? Végül is az csak tea. A csodaszerekről már lemondtam. Párat kipróbáltam és nem igen vált be. Ha még esetleg van valami jó ötlet a kitartáson és akaraterőn kivül irjátok meg nekem.

2008. szept. 20. 19:33

Ez igen! Ügyes vagy! Az akaraterő megszerzése a legnehezebb, de ha az már megvan...

Mégegyszer gratula!

Asszem ma nekem jött el az a nap, amikor "összeszedem" magamat!

2008. szept. 20. 14:45
Szia én is gratulálok tegyél majd fel képet hogy lássunk milyen voltál meg milyen lettél :D
2008. szept. 20. 13:59

Csak gratulálni tudok a teljesitményedhez!!!! Kitartást, hogy ez így is meredjon!!!


Ez a név.... nem illik hozzád!

2008. szept. 20. 13:47
Èn is gratulálok, és sok eröt és kitartást. Vissza NE hízd!
2008. szept. 20. 13:47
Gratulálok!!
2008. szept. 20. 13:17

Gratulálok a kitartásodhoz és erődhöz! Én már többször próbálkoztam, de az átmeneti sikert mindig kudarc követte! Inkább én lehetnék a Pesszimista, Te pedig változtass nevet:))))))))))))))))))!


Még egyszer GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. szept. 20. 12:33
Szívből gratulálok, örülök, hogy ilyen valós történetet olvashatok! Kicsit irigyellek is a kitartásodért, de hát épp ez volt a kulcsa a sikernek, úgyhogy elismerésem! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook