Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

62. nomen (válaszként erre: 61. - Csope)
2010. jan. 6. 23:09

Szia Csope! Köszi, hogy írtál! Hason a 6-os programot használod? vagy másikat 6-os fokozatban?

Köszi!

61. csope
2010. jan. 6. 22:05

Szia Nomen! Mi most tartunk kb. 3 hétnél, változóan használjuk, én napi 2-szer, férjem csak egyszer, de már bátran 40 perceket, hason 6-os, karon 4-es fokozaton. Én határozottan látom a hasamon hogy valamennyit laposodott, a karomon is tónusosabb lett az izom, de mivel mi a kajára egyáltalán nem figyelünk oda, ugyanannyit eszünk mint előtte, biztos nem lesz olyan hatásos mintha diétáznánk mellette. De sajna imádunk enni, akaraterő meg nyista:-))

További kitartó "edzést" kívánunk és kíváncsian várjuk a beszámolókat!!

Üdv

60. nomen
2010. jan. 5. 22:15

Csope! Ez így van, én annyit csaltam, hogy a gél végnapjain csak az első tappancsokra használtam. Én is akartam írni ezt az EKG vagy ultrahang zselét: barátom foglalkozik ilyenekkel, tőle én is vettem 260 ml-s 380 ft-ért, de ha beválik van 5 literes 2850-ért. Viszont ő azt is mondta, hogy az ilyen stimulálók vérbőséget okozhatnak, és emelhetik kissé a vérnyomást.

Ti mióta használjátok? Én 26-a óta, egyenlőre óvatosan (napi 10-10 perc hason más pozícióban). Egyenlőre eredményt nem látok (tudom, kb 1 hónap), de mellette kalóriára eszem s tekerek minden nap 5-6 kilómétert az elliptikuson. Érdekelne a tapasztalatotok.

Üdvözlettel

59. erababa1111 (válaszként erre: 58. - Csope)
2010. jan. 5. 14:30
:) Ez egy jó hír! Köszönjük!
58. csope
2009. dec. 30. 22:59
Sziasztok, én még csak 2 hete használom az abtronic x2-t, és izomlázat szoktam "edzés" után érezni, úgyhogy bízom benne, hogy használ. Viszont az abtronic gél nagyon hamar elfogyott mivel a férjem is használja több izomcsoportra is. Két hetente 3.000,-ft viszont eléggé fájna, úgyhogy megmutattam egy gyógyszerész ismerősömnek az összetételét és kiderült, hogy az ultrahanghoz használt gél összetétele szerint ugyanúgy alkalmas az abtronic használatához. Kipróbáltam és bejött, kb. 280,-ft-ért és akármelyik gyógyszertárban megkapható.
57. djjjozsi (válaszként erre: 56. - Erababa1111)
2009. dec. 3. 16:05

szia erababa1111!

Köszönöm a kérdéseket :)


Igen kapható-rendelhető a seven , az a seven omnipotense néven fut.


A seven már 2 éve legalább megvan, és én ettől fogytam vissza hasról. Körülbelül 2 hónapba telt amíg lement a felesleg. Mellette viszont nem diétáztam. azt vettem észre, hogy már nem kínlódom ha mondjuk focizni hívnak. Reggel 20 perc este 20 perc minden nap megvolt.


Most is átlagos ételeket eszem, viszonyt nem zsírosakat :)


Anyukám valami vibratone belt-et vagy mit kapott, és látszódik rajta hogy fogyott. Olcsóbb valami mint a seven, de a sevenben erősebb a rezgés.


Összesítve: a seven nagyobb hatást fejtett ki, de izom fejlődése nem igazán jelentkezett, meg én nem erősödni szerettem volna. Most hogy Abtr X2 -t használom, kezd lapulni ami még maradt rajtam, vagy inkább érzem hogy alakul át. De ezt csak az tudná elmondani aki nem lát jó ideje, magán az ember ilyeneket nem érzékel. A gél viszont nagyon fogy, arra jó volna valami családi csomagot vagy valami alternatívát kitalálni :) A gél nélkül viszont nagyon kellemetlen, jó bőven kell rá tenni. Viszont nem korlátoz a mozgásban, két kis vacak elemmel működik, és szinte hangtalan.


üdv, jjozsi.

56. erababa1111 (válaszként erre: 55. - Djjjozsi)
2009. dec. 2. 12:50

Szia djjjozsi!

Köszönjök szépen a segítséget! Szerintem hasznos volt, hogy Te is leírtad a tapasztalataidat a géppel kapcsolatban.

Kérdéseim: a Seven is egy ilyen tv-s reklámból rendelhető? Melyik volt hatásosabb Neked? Melyik volt meg előbb? Anyukád mit használ? Másként ettél, miközben használtad az Abtr X2-t? Mennyi időt volt rajtad? ... Több kérdés most nem jut eszembe :)

Üdv

2009. dec. 2. 11:47

Sziasztok, gondoltam leírom miket tapasztaltam ezzel a géppel kapcsolatban.

Én felváltva használok Sevent és Abtr x2 -t. És nem nevezném az Abtr x2 -t masszázsnak, igenis kemény izommunka van vele. De azért nem olyan látványos az elején a dolog, mert kellemetlen ha még nem szoktad meg a használatát. És mivel elektromossággal megy, nem nagyon merem a vállra és mellkasra tenni.


Embere válogatja hogy kinek melyik hasgép hat.

Ismerősömnek kölcsönadtam a sevent, neki nem használt. Családban anyukám egy 3. félét használ, neki 1 hét után ruhaméret különbség jött elő, a pocaktól a seven-nel 2-3 hónap alatt megszabadultam.


petcsok: Egy fiatal szervezet könnyebben fejlődik és fogy mint egy idősebb. Ha majd 8 órákat töltesz irodában, nulla mozgás mellett, te is rájössz majd mennyire nehéz nem elhízni.


Remélem tudtam hasznos infóval szolgálni.

54. Dorottya84 (válaszként erre: 53. - Mbtzoltan)
2009. nov. 18. 20:56

Szia Zoli!

Nos az hogy figylek az evésre ....abból áll...hogy,délután 3-4 után nem eszem,reggelire általáb piritóst szoktam enni a toast kenyér mindegy milyen,májkrémmel vagy csirkemell sonkával sok parival,paprikával,retekkel,póréval épp ami van otthon.Ja kb 2-4 szelettel szoktam enni attól függ mennyire vagyok reggel éhes.Utána dél egy óra körűl pár falat vagy túrórudi(de tényleg csak egy-két falatka.Aztán 2-3 körűl ebédelek amit épp főzök.Ha reggelire már unom a toast kenyeret akkor péksüit eszem(kakaóscsiga,mákospatkó,csokis croasson........) sosem títok magamnak semmit kivéve a csokoládét.Chipset is szoktam nasizni de csak reggeli után max egy fél zacsival.A lényeg hogy nem szabad repetázni és ha lehet 15 óra után nem enni csak vizet inni.Mellette heti legalább 2x tornázni mozogni kb 40-45 percet egyhuzamba.Nekem eddig így ment le május óta 20kg,a szülési súlyomat nézve pedig 30kg.

Nehéz megállni hogy az ember ne egyen 3 után és csak igyon de meg kell tudni állni,én úgy fogom fel hogy ezért cserébe ehetek bármit másnap :0)) Az az érdekes hogy reggel mikor felkelek,nem is vagyok éhes. Kb röviden ennyi.Ja csak még egy fontos dolog hogy ne akarjon uramisten de azonnal lefogyni az ember, én 2 évet adtam magamnak mindig kis célkitűzűsekkel ,50kg-tól akartam megszabadúlni ebből már -30kg lement még 20kg hátra van és jövő évégigi adtam magamnak határidőt de remélem nyár végéig meglesz.Végülis nem pár hónap alatt jött fel rám az a sok 10 kiló.

2009. nov. 18. 20:31

Heló mindenkinek, Zoli vagyok.

99 kg 74 kg -nak kéne lennem a magasságomhoz képest.

Kedves Dorottya egy kicsit részletezhetnéd, hogy figyelsz/figyeltél az evésre,és mennyi időbe tellett 27 kg- leadnod

Üdv: Zoltán

52. erababa1111 (válaszként erre: 48. - Erababa1111)
2009. nov. 16. 12:55

[link]


[link]


[link]


Zsuzsa elküldte nekem, én pedig bemásolom... MINDENKI OKULÁSÁRA...

51. erababa1111 (válaszként erre: 50. - Kalmanica)
2009. nov. 16. 12:53
Köszönjük szépen az infót :)
2009. nov. 15. 21:02
Sziasztok! Nekem is van a régi fajta, de komolyan mondom, hogy nem ér semmit! Pedig én minden nap 2 évig rendszeresen használtam minden eredmény nélkül!Viszont a "leg masters-et tudom ajánlani, nekem az hasra is, combra is jó.
2009. nov. 15. 17:17

Sziasztok!

Teljesen új fórumozó vagyok, ez a téma engem is érdekel! Ma reggel néztem a reklámot, túl szép, hogy igaz legyen, de a 10 kiló plussz viszont nagyon zavar.

Egyszer hiszek benne, egyszer kétkedem. Hol lehet még erről hihető infót olvasni?

48. erababa1111 (válaszként erre: 47. - Bzsuzsa88)
2009. nov. 12. 16:50

Köszönjük az infót!

Szerintem ide is kiteheted a linkeket, hátha másokat is érdekel :)

2009. nov. 12. 10:12

Nos én is utána olvastam,mert felkeltette az érdeklődésem.Találtam pár dolgot,van egy nő aki fórumba írja a tapsztalatait.

Amerikában pedig betiltották a terméket,mert nem használ!

Akit érdekelnek a linkek írjon levelet!(magyar nyelvű linkek):)

Ami pedig a "majmocskáim" illeti,szerintem senkinek nincs joga így nevezni idegen embereket,legyen 15 vagy akár 60 éves.

46. erababa1111 (válaszként erre: 45. - Dorottya84)
2009. okt. 28. 11:37
:) jól beszéltél!
45. Dorottya84 (válaszként erre: 40. - Petcsok)
2009. okt. 27. 18:10

Nos a majmocskázáshoz nem fűzök semmit de a saját pénzünk arra költjük amire akarjuk!!!!!!NEM A TIÉD KÖLTJÜK!!!!!

Még csak annyi hogy speciel nekem azért volt van szükségem erre a gépre mert a 9 hónapnyi várandóság azért rendesen kinyújtja a bőrt a hasfalon........én ezzel a bőrt feszesíteném ellsősorban és a kötőszöveteket mivel császáros voltam átvágták az izomzatot is ezért hiába csinálok felüléseklet semmi sem látszik

Szerintem senki sem hiszi hogy ettől a géptől olyan kockás hasunk lesz mint a Rubint Rékánaksőt nyílván nem lehet vele fogyni több tíz kilót...........de igazán köszönjük a hozzászólást,

még csak annyi hogy a szülési súlyomból eddig 27kg fogytam úgy hogy nem sportóltam semmit ,nem koplalok csak figyelek mit eszem ;)

44. erababa1111 (válaszként erre: 43. - Koperta)
2009. okt. 27. 16:03
Te érted a problémát! :) A "majmocskázós leányzó" pedig vagy csak poénból írta, hogy 15 éves, vagy tényleg annyi, és akkor teljesen érthető a sport, sport, sport hozzáállás. De nem hiszem, hogy akkor meg kioktathatna bárkit... Na, mind1!
2009. okt. 27. 15:36
Háááát, 15 évesen valószínűleg még nem szült. Két gyerek mellett pedig nagyon is nehéz időt szakítani a sportolásra. Én szívesen megtenném, de sajnos nekem sem sikerül. Gyermekeim születése előtt én is kiakadtam azon, hogy hogyan nem jut valakinek ideje tornázni. Ma már másként látom ezt, és sajnos segítség nélkül (pl. nagymama) időt szakítani a tornázásra az lehetetlen.
42. erababa1111 (válaszként erre: 40. - Petcsok)
2009. okt. 27. 11:38
Gondolom, nem 15 éves vagy... Ha igen, akkor nem hiszem, hogy "majmocskázhatsz"... Ha szültél már gyereket, akkor tudod, mivel jár...
41. erababa1111 (válaszként erre: 40. - Petcsok)
2009. okt. 27. 11:36
:) Köszi az érvelést! Csak ugyebár nem egyszerű kicsi gyerek mellett sportolni úgy, hogy nem tudod hova tenni a gyereket... Na, mind1! Nem ecsetelem a "kifogásokat"! Biztosan meg lehet oldani, de nekem még nem sikerült megtalálni az "arany középutat" :|
2009. okt. 27. 11:26
Jaj majmocskáim..!! Nem kell túlbonyolítani a lefogyáshoz vezető leghatásosabb módszert!! SPORTOLNI, SPORTOLNI, SPORTOLNI! Mindenféle rezgő öveg meg gépek meg franckarika hülyeség. Csak az akar igazán lefogyni, akinek van akaratereje, nem adja fel egy hét után... és ugye mennyi ilyen ember van már, akinek sikerült.. (azt most inkább ne ecseteljük, hogy mennyi az akinek nem.. :D)Ennyit tudnék hozzászólni, mindenkinek a saját döntése, hogy mit választ, csak feleslegesen nem éri meg ennyi pénzt kidobni, főleg ebben a válságban.:S ;)
39. erababa1111 (válaszként erre: 38. - SarahMina)
2009. okt. 20. 12:02

:) csatlakozom!

Igen! Jó lehet, ha úgy eszel, hogy figyelsz a tápanyagtartalomra is - gondolom én. Most nekem is eszembe jutott, hogy karira kérek egyet :)

38. SarahMina (válaszként erre: 37. - Fran27)
2009. okt. 20. 10:36

hmhm..


na, most már totál tanácstalan vagyok.. :D

37. Fran27
2009. okt. 20. 10:08
Én még 2002-ben vettem Abtronicot (még a régi típusút) azóta is használom, én csak ajánlani tudom...
36. erababa1111 (válaszként erre: 35. - SarahMina)
2009. okt. 19. 20:47
Hát, ez a sorsunk :) A nők már csak ilyenek! A férfiak határozottak, legalábbis a párom igen. Egy kis határozottság nekünk is kellene...
35. SarahMina (válaszként erre: 34. - Erababa1111)
2009. okt. 19. 12:57
én is így vagyok, lebeszélem magam, aztán újra elbizonytalanodom.
2009. okt. 19. 12:40
Úgy látom sokakat foglalkoztat a fórumtémám, hogy jó-e ez a szerkentyű. Időnként jön valaki, aki dicséri, aztán megint más szapulja... Akkor most kinek higgyünk? Azóta sem vettem, mert a párom lebeszélt róla. Most megint elkezdett zavarni a háj a hasamon, de lusta vagyok fogyózni :(
33. SarahMina (válaszként erre: 28. - Sziszmoly)
2009. okt. 19. 11:35
Naigen, én is ettől félek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook