Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2009. okt. 19. 11:05

Szia!

Szerintem ha ennyire egszerü lenne a fogyás hogy csak felcsatoljuk az abtronicot,akkor mindenki ilyennel járkálna.

Én személy szerint nem hiszek az ilyen dolgokban.

31. Sziszmoly (válaszként erre: 29. - Édesfelhő)
2009. okt. 19. 11:03

Akkor ez csak ámítás?

Anyu ann vett egy forgo seprüt,pár nap alatt kuka volt,nem szívott.A centrifoga,turmix,daráló,na za fogjuk rá még megy....

30. 4b6a2525df (válaszként erre: 28. - Sziszmoly)
2009. okt. 19. 11:03

Nekem van a régebbi. Igaz régen is vettem. Anno használtam is, csak valahogy gyengének tartottam. Vagy nem is, inkább az volt a bajom verler, hogy csak egy tenérnyi helyen vibrált és nem is olyan nagyon erősen. Ráadásul amikor elfogott a gél nem tudtam pótólni. Bár azt irták, hogy a testápoló is jó, de mégsem, mert csipett.

Most egyébként én is igen szemezek vele. 2. hete voltam bent a boltban, de nem kapható. Azt mondták, hogy októbert végén érdeklődjek.

Ha lesz, bemegyek és megnézem, hogy mennyi helyen fejti ki a hatását, és mekkora területen, a6után döntök.

29. édesfelhő (válaszként erre: 27. - SarahMina)
2009. okt. 19. 11:00
Nekem volt sima abtronic..semmit nem ért...
28. Sziszmoly (válaszként erre: 27. - SarahMina)
2009. okt. 19. 10:57

Szia!

Igaz én még nem probáltam ki,de rajtam is maradt a szülés óta egy kis felesleg.Anyum anno vett tv cuccos termékeket,de sokkal befürdött.

2009. okt. 19. 10:47

sziasztok!


8 hete szültem, és sajna deréktájékon és a hasamon maradt felesleg és nagyon "lóg".


A picim sajnos nagyon hasfájós, teljesen lefoglal és kifáraszt, ezért valami egyszerűbb, nem fárasztó módszert keresek a fogyásra.


Van az abtronic, de ha nem ér semmit, nem veszem meg, ahhoz nagyon drága. Mondjuk lehet h amúgy sem veszem meg. :D


Nem nagyon hittem az ilyen tv shopos cuccokban, de most hiszékeny és hájas újdonsült anyuka vagyok.. :D


Várom a véleményeket.

2009. okt. 15. 10:51

Én többször voltam már rehabilitációs kezelésen, mivel két térdműtét után a combizmom elsorvadt. A bal combom 4 cm-rel lett vékonyabb, mint a jobb. A kezelések közt mindig szerepelt a szelektív ingeráram kezelés is, ami ugyanazon az elven működik, mint az Abtronic. Kis tappancsokat raktak a combomra, és árammal izomösszehúzódásokat idéztek elő.

Szóval ugyan nekem nincs ilyenem, de az elv tutira bevált, a gyógyászatban is használják. Most szeretnék venni egyet, van vkinek konkrét tapasztalata erről az újról???

25. koperta (válaszként erre: 24. - Madeiragirl)
2009. okt. 9. 10:34
Én is azt az edzésprogramot keresem. Most úgy használom a szerkentyűt, hogy végigmegyek az összes programon, és a harmadikat (mindkét zöld led világít) még egyszer a végén.
2009. okt. 8. 11:08
Sziasztok, nekem is a régi fekete-kék AB tronic van és hosszú évek után újra elővettem. Szerencsére működik, csak elemet kellett cserélni benne. Engem is érdekelne az edzésprogram illetve hogy milyen programok vannak rajta, mert a papírja már nincs meg. Ha valakinek megvan, dobja már fel legyen szíves, megköszönném. Addig is sok sikert a használatához mindenkinek!
2009. szept. 29. 17:00

Nostsómmal jövőhéten kezdjük a flabélos testmozgást ez egy olyan gép ami nagyon rezeg nem elektromos csak magas hercen rezeg........elég 10 perc heti 3 x jó fogyásra naribőrre erősítésre izületi betegségre.....

Hogy miért is ilyen hatásos az OTO Bodycare FLABéLOS teljes test vibrációs fitness edzőgép? A teljes test vibrációs edzés során testünk összes izmát stimuláljuk, másodpercenként akár 30 izmot is, amit más edzésmódszerrel lehetetlen lenne elérnünk. Mindezt úgy érjük el, hogy szívünket nem erőltetjük és fáradtság érzése se lesz urrá rajtunk.


A teljes test vibrációval a következő eredményeket érhetjük el:

- fáradtság érzete nélkül végzünk kardiovaszkuláris edzését

- felgyorsítja az agyagcserét, növeli a pulzust

- fokozza az izmok teherbírását, robbanékonyságot eredményez, megnöveli az izmok erejét és kiemeli tónusait

- megállítja a csonttömeg-vesztést

- javítja a vérkeringést

- segíti és javítja az izmok közötti koordinációt, rugalmasságot eredményez izmainkban

- csökkenti a narancsbőrt, segít a fogyásban és a szép alak kialakításában

- gyorsítja és javítja az emésztést, a kalóriák gyorsabban égnek, mint bármikor

- csökkenti a derékfájást

- cukorbetegeknek is ajánlott, javítja a vérkeringését a végtagjainkban

- növeli a vér oxigén szintjét

- elősegíti a sérült izmok és ízületek gyógyulását

Bérlet 10 alkalom 10ezer ft.+2 alkalom ajándék de ha egyszer mész bérlet nélkűl 1000ft nekem azért tetszik mert mindenre jó és mert csak 10 perc így a 13 hós kicsilányom mellett is tudok ráá időt szakítani

22. erababa1111 (válaszként erre: 21. - 04d410066e)
2009. szept. 29. 12:56

:)

Köszi a tippet! Sajnos a gyerkőc mellett nem igazán van időm elmenni bárhova is, meg energiám sincs tornázni... Itthon meg nem is olyan a mozgás, nem szeretek itthon tornázni.

2009. szept. 28. 13:22
Szerintem sportoljatok! Ha van időtök, elmentek valahova, ha nincs, akkor csak otthon, vidám zenére, bizonyítottan beindítja az endorfintermelést és sokkal jobban érzed magadat utána. Csak elkezdeni nehéz, de aztán szuper! Én pl. táncolok, de valamilyen sport biztos mindenkinek tetszik!
20. Evi23
2009. szept. 19. 19:02
Erdekelne hogy tenyleg hatasos Az Ab Tronic X2 mert 30 ezer nem keves es nem dobnam csak ugy ki az ablakon!
19. koperta (válaszként erre: 17. - Dorottya84)
2009. szept. 6. 16:54
Nekem is az a fekete-kék van, és szerintem jó, csak sokat kell használni. Ez néha macerás (többször 10 perc), bár ez a készülék elemes, és hordozható. Sajnos az enyémnek költözéskor elkallódott a papírja, amin az edzésprogramok, meg a 6-féle mozgás rajta van. Neked ez még meg van?
18. erababa1111 (válaszként erre: 17. - Dorottya84)
2009. aug. 12. 10:42
Nekem is ugyenebből az okból kellene, ezért is voltam kíváncsi, hogy másnak esetleg bevált-e a dolog. Gergő mellett nem akarok drasztikus fogyókúrába kezdeni egyenlőre, mert óvom a maradék kis tejcit, hogy legalább 1 éves koráig szoptathassam.
2009. aug. 11. 22:25

No ez engem is érdekelne mert régen volt nekem az a kék fekete......de az egy idő után megtört és már csak egy pici részen működött de ahogy visszaemlékszem nem volt valami jó érzés.Csak szépen fokozatosan emeltem fel a fokozatot és valóban alsó hasra felső hasizomra külön külön kellett "gyurni".Azért lennék kíváncsi hogy kinek mennyire használt mert nekem most szülés után lassan 1 évvel is plötyi a hasam meg van úszógumim is .....és jó volna onnan eltüntetni de azért más volt régen meg más most a hasam.

De ha arra gondolok hogy a szépségcentrumokba egy csomó áramon alapuló kezeléssel feszesítenek és bontanak zsírt.....vagy szerintetek???

16. SF (válaszként erre: 10. - Erababa1111)
2009. aug. 11. 22:02

Ma láttam a reklámot. Tényleg kevertem, ez nem az a rázogtatós... izé. Ez kis erősségű áramütésekkel készteti összehúzódásra az izmokat.

Hát... ez se kéne! Brrr!

15. április29 (válaszként erre: 14. - Erababa1111)
2009. aug. 11. 21:51
Én kb 3 hete használom, szerintem jó. Mondjuk amit reklámoznak, hogy napi 10 perc, az nem elég semmire. Izomcsoportonként kell használni, és ott minimum 10 perc. Rajtam már látszik a hatása, igaz keményen fogyózok mellette. A combomon a leglátványosabb, ahogy lépek nem a háj reng, hanem látszanak az izmok.
2009. aug. 3. 17:29
Akkor csak jó lehet valamire... :) Igazából az AbTronic is valami ilyen elven alapul állítólag, mármint hogy a rehabilitációhoz hasonlatos...
2009. aug. 3. 14:48

jó ez a rázogatós és az az érdekes, hogy érzem is, mintha felüléseket csinálnék. De mivel nem használom csak heti max 2X, így nagy tapasztalatom nincs vele.

Anyumnak hasműtéte volt, ezért vette, de mivel össze van a hasa kaszabolva kívül belül, így nem nagyon tud mondani semmit, mert ugye ő a rendberakás miatt használja. Szereti. nem tudott felállni, mert a hasizmát is átvágták, azóta rendbe jött, teljesen. Erre tuti jó, de hogy fogyásra is jó e azt nem tudjuk.

2009. aug. 3. 14:13

Variolux masszírozó gép 2 övvel

A topshop-ban láttam régebben.

11. erababa1111 (válaszként erre: 8. - SF)
2009. aug. 3. 14:09
Te nem a maszírozós izére gondolsz? Mindjárt megkeresem a nevét...
10. erababa1111 (válaszként erre: 8. - SF)
2009. aug. 3. 14:08
Igen, ez a rázogatós vmi, illetve nem rázogat, hanem elvileg ez izomstimuláló. Olyan, mint amit az orvosok, gyógytornászok használnak törések után a rehabilitáción.
2009. aug. 3. 14:06
25-30ezer forint nem kis összeg. És feleslegesen nem szívesen ad ki ennyi pénzt az ember...
8. SF
2009. aug. 3. 14:03
Ha ez az a rázogtatós valami, akkor csak pénzkidobás! Semmit nem ér!
7. erababa1111 (válaszként erre: 5. - Szöszipanna)
2009. aug. 3. 14:03
Anyudnak mi a tapasztalata?
2009. aug. 3. 14:02

:(

Lehet, hogy fórumot kellene indítani a témában?! Hátha akkor írna vki tapasztalatot...

2009. aug. 3. 10:21
Engem is érdekelne. Anyumnak van hasonlója, és tényleg jó, csak azt nem tudom napi rendszerességgel használni mert messze van. Vennék egy ilyet, de jó lenne ha valakii írna tapasztalatot.
2009. aug. 2. 20:33
Úgy látom, senkinek nincs... Vagy azok nem nézik ezt a fórumot...
2009. aug. 2. 10:16
Engem is érdekelne ha valaki használt már ilyet. Vagy hülyítés az egész.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook