Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
212. Kashkay
2010. nov. 7. 17:30

Kedves szerdzso , koszonom a válaszod,tanulságos volt és a lényeget levettem :)

Még egy olyan kérdés hogy ha nem veszek ilyen abtronic gépet,akkor szerintetek azzal a céllal hogy zsírt égetni akarok leginkább has tájékrol ,mien gépet éri meg megvenni jobban ? Futópadot vagy pedig vibromasszázs gépet(egy komolyabbat)? Szerintetek ?

2010. nov. 3. 20:13

Üdv Mindenkinek!


Leírom az én tapasztalataimat.Én egy 21 éves srác vagyok. Mint oly sokan másokon rajtam is zavart egy kis felesleg. Itt meg kell jegyeznem, hogy én középiskolában 4 éven keresztül kondi terembe jártam. Az iskola után nem tudtam úgy edzeni és így rakódott rám némi felesleg. Felüléseket nem tudok sokat csinálni, mert 10 felülés után már hányingerem van. Mostanában napi szinten mozgok munkámból kifolyólag, de a hasamról nem fogy. Attól is félek,hogy idősebbre túl súlyos leszek mint édesapám és a leszármazás miatt attól tartok, hogy ez nálam is jelentkezik. Én csak annyit várok az övtől, hogy több zsír már nem rakódik le.Az meg már pláne ha még a kockáim is előbújnak.


Kashkay: Én az övemet egy aukciós oldalról vettem, annyiért amennyit amúgy is rászánnék. Az első kipróbálás után vettem én is ultrahang zselét. Azt bizton állíthatom, hogy az öv valamit használ. Ugyanis ha megnézzük akkor a hasizom összerándul, remeg a hasad, az övet levéve és a területet megtapintva hőemelkedést érzünk. Nekem momentán hosszú használat után (5-6 óra) rettentő étvágyam van. Ez szerintem pedig jó jel. Természetesen az öv mellé szükség van egy megfelelő táplálkozásra. Utána nem szabadna sokat enni, mert amúgy mintha nem csináltunk volna semmit. Együnk sok zöldséget, gyümölcsöt. Mi most próbáltuk ki itthon házilag készített gyrost. Csirkemellet eszek lényegében mindenféle zöldséggel(paradicsom,uborka,saláta,hagyma).

Kashkay azt nem tudom, hogy a te esetedben fog-e valamit használni,mert te nem biztos hogy úgy élsz mint én(konditerem,testfelépítés,nem,életmód),de ha neked is ilyen tapasztalataid lesznek,hogy érzed az izom mozgását,levéve az övet a hastájékon a bőr hőmérséklete megemelkedik, nagy étvágy - akkor szerintem valamit használni fog neked is.Ennyi esélyt megadhatsz magadnak. Ha nem jön össze,akkor is mondhatod hogy te megpróbáltad. De akkor ezt úgy kell elképzelni, hogy napi rendszerességgel sokat használni.Nekem volt olyan hogy az övet sem volt már kedvem felvenni - ez már nagy lustaságra utal.De ezután erőt vettem magamon és amikor itthon vagyok és éppen nem csinálok olyat akkor a hasamon van. Pont ebből az előnyéből kifolyólag, hogy közbe bármit csinálhat az ember, miért ne lehetne a hasamon közben. Vettem hozzá újratölthető elemet. Mindig használjuk jól feltöltött elemekkel így erősebben remegteti a hasat. Amikor felrakom a hasamra és bekapcsolom először alig tudok kiegyenesedni,de utána ha megszokja a hasad, akkor már kellemes. Persze használjatok olajat,mert olaj nélkül csak csipkedi a bőrt, beolajozva pedig szétterül az impulzus okozta hatás. Az intenzitást mindig 10-esen használom, csak így mehettem biztosra,hogy fog használni.Hogy ki melyik programot választja az szerintem ember függő. Én a 4-est és a 6-ost szoktam. Ez a kettő tudja leghosszabban egyfolytában remegtetni a hasat.Vettem magamnak 5 kilós vödörben ultrahang zselét.Nem venni észre hogy fogy. Szerintem az övet használom addig amíg legalább a zselé el nem fogy.


Azt pedig mérni,hogy eddig mennyit lehetett fogyni? : Egy megoldás rá,hogy merőszalaggal lemérjük mindig vagy markolásszuk magunkon a zsírt. De szerintem a legegyszerűbb és egyben legmegnyugtatóbb megoldás az ha észrevesszük hogy állítani kell az öv szorosságán. Én már eddig 3-4szer állítottam rajta.Vannak testhelyzetek,hogy nem ért hozzá rendesen (csipog).Én az ágyban háton fekve tapasztaltam a hasamon. Vagy nem ért hozzá mikor lélegeztem vagy csak minimálisan így mintha az intenzitás lecsökkent volna.


Remélem válaszoltam minden kérdésedre Kashkay és esetleg másokéra is.Ha esetleg valakit még furdal a kíváncsiság szívesen válaszolok a kérdéseire saját magam tapasztalataimból kiindulva.


Üdv mindenkinek!

210. Kashkay
2010. nov. 3. 17:22
Sziasztok,elolvastam sok hozzászólást a témához : Abtronic X2-t. De szeretnék biztosra mennni,így rákérdezek még 1x. Megéri megvenni? Ugyanis a hasizmommal nagyon régen kuszkodok már,de sehogyse sikerul azt a kis zsírréteget ami takarja az izmaimat ledobni, ezzel lehetséges lenne ? Persze tudom nem 1-2 nap... Légyszi válaszoljatok. Koszi szépen ! :)
2010. okt. 18. 12:34

Sziasztok! Én kb 6 hete vettem Abtronic X2-t. Eleinte nem fűztem hozzá sok reményt de folyamatosan minden nap csináltam. Most a hétvégén néztem, hogy igenis használ. Én alapból vékony vagyok nekem ahhoz kell hogy izmosodjak. Minden nap minimum 1 órát szoktam csak elől 10-es fokozaton.

Idő kell hozzá. Az edzőterembe is ha lemegy az ember nem várhatja azt, hogy 1 hét alatt kockás hasa legyen.

Kitartás és meglesz az eredménye!! Én már most nagyon látom pedig csak 6 hete csinálom.

2010. okt. 11. 09:02

Sziasztok!


Én költözés miatt eladom az enyém, nyáron vettem, egyszer használtam (még ehhez is lusta voltam), azóta a dobozában pihen. Az ára 5.999 Ft (+ 800 Ft postaköltség). További infók:

[link]

207. djjjozsi (válaszként erre: 206. - Ray81)
2010. szept. 20. 23:35

Már régebb óta használom, és leírok néhány dolgot.

A gélről: itt a fórumon is olvashattad, hogy lehet ultrahang gélt kapni gyógyszertárban (250FT/250gram áron :) ) Mivel elég vicces mennyiséget adnak az eredeti csomaggal.

Ami nekem nagyon hatásos edzés, az a

Bemelegítésként 15 perc : 4-es program, elől 4-5 ös erősséggel.

Oszt jöhetnek sorra a többi programok. Ami nagyon bejön, az a 3-4-5 - ös programok 8as fokozatig. És brutál módon fogyasztja a hasat, már nem egy nadrágot dobtam ki. Az edzésnél sose monotonitást válaszd, hanem rendszeres időközönként váltsd a programot.

Én akumulátoros megoldást választottam, így környezet barátabb.

Én hátsó tapaszokra sose szoktam kapcsolni edzést.

üdv!

206. Ray81
2010. aug. 30. 14:10

Sziasztok!

1hete hogy megvettem az Abtronic övet.

Tegnap már elöl 10es hátul 5ös fokozaton nyomattam az "edzést" :)

A hasamon elöl szeretnék főleg sokat leadni.

Aki már tapasztalt ebben, attól kérdezném hogy milyen programot lenne érdemes használom? Én a következőre gondoltam: hasolvasztás 30perc zsírrobbantás 30perc, napi rendszerességgel.

Vagy érdemes lenne a hasolvasztást csinálnom inkább napi 1órában?

2010. aug. 17. 19:40
nekem nem volt problemam a gellel, nem is folyos! Ne legyetek piskotak!!Hasznaljatok csak a 8,9,10es fokozatokat es lesz hatas. Nekem most is megy kozben a hasamon, 7es gyakorlat, 10 -10intenzitas, meg lehet szokni, :)
2010. aug. 3. 08:18

Sziasztok!

Az én patentosom stimmel. Szerintem beszélj azzal akitől megvetted, hogy nem működik és cserélje ki.

203. kander
2010. aug. 2. 19:10

Sziasztok!

Sajnos állítólag az én övemnél a patentoknál van érintkezési hiba. Van valakinek ötlete, hogy hol lehetne ezt megjavítatni?

202. SziliRéka85 (válaszként erre: 199. - 5b6413b771)
2010. aug. 2. 13:10

Szia!

2 darab kis ceruza elemmel(AAA) működik.

2010. aug. 2. 09:00
Azt elfelejtettem, hogy csak 1szer használtam, tehát új állapotban van.
2010. aug. 2. 08:59

Kedves Mindenki!


Ha érdekel valakit eladó lenne az én Abtronic x2-m.Magyar leírással, táskával krémmel, kis övvel, párnákkal, meg angol leírással is. Ha érdekel valakit tudok képet küldeni. Ez a pattintós változat lenne. Sajnos anyagi okok miatt el kell adnom. Az ár 7000 Ft + postaköltség (lehet utánvéttel is).

Ha érdekel valakit az alábbi e-mail címre várom a jelentkezését: szeki87@citromail.hu

2010. aug. 2. 08:36

Heló.Megszeretném kérdezni hogy aki AB Tronic övet használ,hogy adapteres vagy elemes-e a készülék.

elöre is köszönöm.

198. SziliRéka85 (válaszként erre: 197. - Kander)
2010. júl. 30. 15:51
Lehet állítani a dolgokat a vezérlő egységen úgy is,ha nincs felcsatolva,de egy rövid idő után elkezd csipogni,mert elvileg felcsatolva kell állítani.
197. kander
2010. júl. 29. 10:52
Legyetek szívesek, ha van valakinek AbTronic X2-je, az nézze meg nekem, hogy külön a vezérlőegység (felcsatolás nélkül) mutatja-e a kijelzőjén a különböző beállításokat. Magyarán lehet-e úgy ellenőrizni csak a vezérlőegység működését, hogy nincs felcsatolva az övre? Tehát nem az öv müködésére vagyok kiváncsi, hanem csak a vezérlőegységére. Válasziotokat előre is köszönöm!
2010. júl. 28. 22:34
Akkor most érdemes lenne megvennem vagy sem???
195. kander
2010. júl. 27. 23:58

Sziasztok!

Én ma használtam volna először az AbTronic X2-t. A gondom viszont az, hogy az "Intenzitás" módban nem lehet léptetni se fel, se le, se elöl, se hátul. Biztos nem a gombok érzékelője a rossz, mert a "Program" módban és az "Időzítés" módban müködnek ezek a gombok. Így viszont nem tudom sajnos használni. A vezérlőegységgel lehet valami baj. Az elemek is teljesen új, minőségi, tartós elemek. Másnak is volt már ilyen hibája? Mit tehetek?

194. b375dc0c45 (válaszként erre: 191. - SziliRéka85)
2010. júl. 26. 10:04

Kedves SziliRéka95!


Lehet igazad van, arra nem is gondoltam, hogy a szauna öv csak vizet izzaszt. Akkor nem adom fel és próbálgatom nagyobb fokozaton is, csak eddig nem mertem:)

193. SziliRéka85 (válaszként erre: 192. - Anakuj)
2010. júl. 25. 20:52
Én ahogy kipróbáltam az összes programot,úgy azt tapasztaltam,hogy nem kapcsolnak be a hátsók 5-ös erősségig.Fölösleges gélt tenned rájuk,ha már magasabb fokozaton használod,akkor is az 1-es-2-es fokozatot még ki lehet bírni szerintem gél nélkül is.
192. Anakuj (válaszként erre: 191. - SziliRéka85)
2010. júl. 24. 22:39

Köszönöm szépen Réka!


Akkor tehát gélt sem kell felrakni hátulra egyáltalán, ha én csak 3-as - 4-es fokozaton használom kizárólag elöl? Hátul akkor BIZTOS nem kapcsol be? (Azért kérdem ennyiszer, mert félek, hogy kicsit megéget, ha mégsem teszek oda is gélt. Bocsi! És kösz a választ mégegyszer.)

2010. júl. 24. 21:41

Sziasztok!


Nekem másfél hét alatt használt,fogytam tőle kb másfél kilót.Persze nem a napi 10 perc használat hozta meg ezt a hatást.Én naponta 2x 100 percet használom a 4-5-6-7-8-as programokat egymás után 20-20 percig.


Anakuj!A hátsó párnákat 5-ös erősségig nem indítja el az öv,ha nem állítod be,6-os erősségnél automatikusan bekapcsol a hátsó is 1-es erősségre,7-esnél 2-esre,a 8-asnál gondolom 3-asra,de addig még nem mentem el.


Nikcsike!Szerintem nem befolyásolja a tej mennyiségét az öv használata.A tornázás engedélyezett szülés után,csak fogyókúrázni nem szabad,legalábbis én így tudom.Van egy ismerősöm,aki szülés után felüléseket csinál,napi 400-at és minkét gyerekét egy éves koráig tudta szoptatni.Szóval szerintem nyugodtan használhatod.


Colette87!Szerintem a szauna öv kevésbé lehet hatásos,mint az abtronic.A szauna öv izzaszt,ami abból a szempontból jó,hogy méregtelenítesz,de vizet izzadsz ki,nem pedig a zsírt.Szóval szerintem a szauna öv átverés,de ez csak az én véleményem.


A magyar használati utasítás letölthető az alábbi linkről:

*****


Sok sikert mindenkinek a használathoz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 24. 16:05
Úgy látom senki nem használja hosszabb ideje! Szóval akkor nem is jó? vagy mi van??
2010. júl. 23. 23:07

VAn itt olyan aki már régebb óta használja a cuccot és van látható eredménye?

Egyébként lehet hogy hülye kérdés de szoptatás mellett lehet ezt használni? Nem megy a tejcsi rovására???

2010. júl. 23. 13:14

Kedves Mindenki!


Már egy hete én is abtronic tulajdonos vagyok. Először, amikor megkaptam én is úgy jártam, hogy felcsatoltam az övet sípolt és kikapcsolt, ami a merülő elem miatt van, plusz a kevés gél miatt. (annyira híg az a gél) Teljesen más amikor rajtam van,mint ahogy elképzeltem. Nem kell fogyóznom, de a narancsbőr miatt vettem,hogy feszesítsek. Nos amikor először éreztem a csipkelődős elektromos rezgéseket megijedtem, olyan mintha megrázna egy kicsit az áram :) Nem is mertem csak 2-es programon használni 1-es intenzitással. Mit javasoltok első használatra, mekkora fokozattal és hanyas módot lehet használni?

Nagyon kiváncsi leszek, hogy használ-e, mert lehet jobban jártam volna egy szauna-masszázs övvel.

Kicsit csalódtam az abtronicban, de lehet ha nagyobb intenzitással fogom használni akkor meg fog változni a véleményem. A tv-ben olyan jól mutatott, de felvéve, meg elindítva nem vagyok benne biztos,hogy hatásos. (inkább vegyetek egy steppert)De ha megváltozik a véleményem rögtön megírom:)

187. Anakuj (válaszként erre: 184. - Ilthis)
2010. júl. 23. 01:35

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne:


ha felcsatolom az AbTronicot, és csak a "Front" (vagyis a hasi oldal) beállításait választom ki, a "Back" (hát)esetében pedig 0 intenzitást állítok be akkor tényleg nem dolgoztatja a hátat? Mert én csak hasra mennék, és akkor nem is pazarolnám a hátsó traktusra a gélt.


Csak azért kérdem, mert nem tudom egyértelműen eldönteni, hogy érzek-e hátul is izommozgást, vagy csak az első párnák hatását érzem egy picit hátul is?


Köszönöm!

186. Ilthis
2010. júl. 13. 10:40
+ még annyi, hogy aki kövérke és úgy igazából nem él sportos életvitelt és el vannak lustulva az izmai, az szerintem ne várjon tőle hipp-hopp sokat, de szerintem olyan 1-2cm zsírrétegnél látványos változást várok, ugyanis egyre jobban érzem az úszógumik alatti izmokat :) és tényleg csak 1 napja van meg.
185. Ilthis
2010. júl. 13. 10:35

Még egy jó tanács.

Szerintem érdemes hozzá akkus elemet beszerezni, mert a boltban vásárolható sima AAA elemet hamar leszívja. Igaz én este használtam kb. 50 percet, meg ma már egy órát és megadta magát az elem. Igaz olyat találtam este hírtelen, amit a bringa villogójából szedtem ki, az meg legalább 1 éve benne volt :)

184. Ilthis
2010. júl. 13. 09:59

Sziasztok! Én az egyik aukciós piactéren csaptam le az abtronic x2-re. Ugyanaz, amit a TV-ben reklámoznak, annyi különbséggel, hogy külföldről szerzik be és ezért nincs magyar nyelvű leírása, no meg nincs rajta reklámköltség. Jócskán fél ára alatt volt. Pénteken adták postára, hétfőre meg is érkezett. 1 hét garit vállalnak, de ha a későbbiekben lenne vele gond, akkor is lehet az eladóhoz fordulni. Értékeléseit végignézve, eddig nem érkezett rá panasz.


Igaz még csak tegnap este használtam igazán, meg melóba néha felcsatolom, de egyelőre meg vagyok elégedve vele, érzem, hogy az izmok dolgoznak és némi izomlázat érzek a mélyebb izmokban.

Én igazából rendszeresen sportolok és konditerembe is járok, de gerinc problémák miatt egyelőre akármit nem csinálhatok, a hasizomerősítés meg ugye elég keményen igénybeveszi a hátat. Mivel az elmúlt időszakban sokat fogytam, így kicsit lógóbb lett a hasam, ezt szeretném valamennyire eltüntetni ezzel a kütyüvel, mert konditerembe már karomon, lábamon, mindenemen látványosan izmosodtam, de az alhasammal nem tudtam kezdeni semmit, hátha ez rásegít.


Nyílván 1 nap elteltével nincs változás, viszont ami pozitív, hogy utána a bőröm feszesebbnek, simább tapintásúnak érzem. Ha más nem talán a narancsbőrön segít.


Ha elég szorosan csatolja magára az ember, akkor gél nélkül is ki lehet bírni, de néha kellemetlen tud lenni, mintha tűvel szurkálnák az embert. Viszont szerintem, ami gél jár hozzá, az egy kalap kaki, mert nagyon híg, úgyhogy szerintem gyógyszertárban 300ft körüli áron kapható ultrahang géllel még hatékonyabb lesz, mert az sűrűbb és tuti nem jut alá levegő vagy buborék.


Mondjuk annyit nem ér szerintem, amennyiért a TV-ben reklámozzák... bár ha az eredmény látványos lesz, akkor lehet ennek az ellenkezőjét fogom mondani.


Használata magyar nyelvű utasítás nélkül is egyszerű.

Viszont az már most biztos, ahhoz, hogy gyors és eredményes változás legyen tapasztalható, ahhoz 10 perctől jóval többet fent kell legyen, akár napi többször is.


Kb. ennyi az eddigi tapasztalat egy nap alapján :) De tetszik, mert ülőmunka közben is tudom használni.

183. pampers (válaszként erre: 155. - Dream8707)
2010. júl. 10. 23:10
Én probáltam mellre,de nem fogom többször mert zavart de nagyon
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook