Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

152. szöszipanna (válaszként erre: 151. - SziliRéka85)
2010. jún. 13. 15:16

Én még nem próbáltam mellre, de a képen mutatja. Nekem is van magyar hozzá, de csak egy lap az egész. Szóval Dream neked milyen van??

A könyv hozzá elég vastag, szóval tuti csak skicc amit nekem hozzá adott az eladó.

2010. jún. 13. 15:11

Sziasztok!

Én is most szeretném megvenni az ab tronic x2-t,így találtam rá erre a fórumra is.

Örülök,hogy ilyen sok pozitív hozzászólást olvashattam,remélem nekem is hasonló jó tapasztalataim lesznek.

Két éves kislányom mellett nincs energiám tornázni,a fogyókúrázást meg már unom.2x megcsináltam a 90 napos diétát,sokat fogytam vele,de nem bírnám harmadszorra is végig csinálni.Remélem ezzel az övvel lemegy az a 3-4 kiló,amitől szeretnék megszabadulni.

Olyan kérdésem lenne,hogy mellen is lehet használni?Mármint próbáltátok már?

Amit most kinéztem,azt külföldről küldik és nincs hozzá magyar leírás.Kedves Dream8707,ha nem probléma én igényt tartanék a másolt használatira.

2010. jún. 12. 13:09

Sziasztok! Én is megvettem kb. 2 hónapja, de sajnos nincs időm rendszeresen használni. Amikor úgy adódik, akkor használgatom. És szerintem ér valamit, de inkább csak izomfejlesztésre, vagy akkor ha nem túl sok a felesleg az emberen. Végülis nem bánom hogy megvettem, de igazából akkor lenne értelme, ha rendszeresen használnám:-)

Egyébként nekem van hozzá magyar leírásom, ha kell valakinek, le tudom másolni... (Az eredetit nem igazán adnám, mert ha később mégis túladok a kütyün, akkor jó ha tudok hozzá gyári magyar leírást adni) :-)

2010. jún. 12. 10:00
Nem tudjátok hova tűnt tothneeva?? Jó volt hogy itt volt!! Nem tag már!
148. Tigris1971 (válaszként erre: 147. - Szöszipanna)
2010. jún. 11. 07:34
Ott bizony!
147. szöszipanna (válaszként erre: 146. - Apofisz)
2010. jún. 9. 18:04
Internetes aukciós portálon keress rá!
146. apofisz
2010. jún. 9. 11:40

hali


van ez az uj abs & coreugyan ilyen fitness öv olcsobb...bár nemtom h jobb e vagy rosszabb...hol lehet 7rugoért abronicot venni?

2010. jún. 8. 14:07

Sziasztok!

még én is új vagyok! pár napja használom,de van egy kis gondom, hogy nincs magyar leírásom :(

van esetleg valamelyikőtöknek magyar leírás??? és ha igen, akkor esetleg meglehetne oldani hogy hozzám is elkerüljön! hogyha szépen kérem!!??? :)

Előre is köszi!

2010. jún. 5. 09:12
Én kb.7000 ezerért rendeltem a neten,ennyit szerintem megért.Próbálkozok vele napi 2 órát a hasamon,remélem használ,mert tornázni lusta vagyok.Hát meglátjuk az eredményt.Azért mertem megvenni,mert elég jó tapasztalatokat olvastam róla a neten,pedig alapból nem hiszek az ilyen fogyis cuccokban,de hát sajnos a lustaság meg a hiúság nem túl jó pátosítás...
143. Papó48
2010. jún. 4. 11:26
Sziasztok!Hát nem tudom,biztos úgy van ahogy írjátok,valamit én csináltam rosszul.9 héten keresztül minden nap használtam ezt a valamit.Minden nap hasra,minimálisan egy órát,de volt,hogy kettőt,inkább a kettő volt a jellemző.Olyan fokozaton,amit elbírt a bőröm,sokszor kipirosodott,és inogott alattam a szék az erős intenzitástól.Ami a 400 felülést illeti percenként,na az nem igaz.Két órai használat után még négy felülésnek megfelelő izomfáradalmat sem éreztem.9 hét alatt 1,5 centivel lett a hasam kerülete kisebb,ami átmérőbe kb 4 milliméter,ha ez kiváló eredmény,akkor biztos jó.az én véleményem az,hogy ez egy szart sem ér megtévesztő reklámokkal elveszik az ember keservesen szerzett pénzét,embereket fizetnek meg,hogy hazudjanak milyen jó a termék.Keresek valamilyen fórumot,fogyasztóvédelem,vagy hasonló,ahol megtévesztés,irreális magas ár érték,és tömegek félrevezetése miatt feljelentést tudnék tenni,mert hazug módszerrel kicsalták a pénzemet.Az öv össz anyag értéke műszerész mester szerint,kb 3500 forint.
142. Lacee87
2010. jún. 4. 10:30
Sziasztok! Én a héten vettem. Elsőre megijedtem mert eléggé csípett már 3-4 fokozaton is. De 2-3 nap alatt hozzászoktam, már 10-esen megy a hasazás :) Annyit biztos h nem elég napi pár perc, sztem min. 1órát kell használni h érjen is valamit. Már a pár nap alatt érzem hogy szinte folyton feszes a hasam és tartás is javul tőle. Kézen sztem nem sokat ér..oda súlyzó való :) Mindenképpen megérte megvenni!
141. Tigris1971 (válaszként erre: 117. - 5285c03071)
2010. máj. 29. 15:08
Ezt kitudnád fejteni bővebben??? Melyik jó has, bicepsz, ill. tricepsz erősítésére (kockahas stb:DD)???
140. crew24
2010. máj. 28. 17:34

Hali én izom fejlesztésre szállkásitásra szeretném megvásárólni a gépet..szerintentek ezekre a célokra megfelel?? Azért vagyok határozatlan mert rengetek negavtivumot olvastam és hát azért még is nem keveset kérnek érte és szeretném a ha a pénzemnek lenne látszata.


[link]


ezen a linken eléggé negativan szolnak a termékről..nemtudom hogy mit gondoljak aki tud valami okosat az irjon:P

139. szöszipanna (válaszként erre: 138. - Nagyreni)
2010. máj. 28. 11:14
Én praktikus vagyok ezen a téren. :D Vagy a tornához használt türcsivel vagy az izzad pólómba, utána úgy is a mosásba megy.
2010. máj. 28. 09:11
Még arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy tisztítjátok? A használati utasítás langyos szappanos vizet ír, de nem mertem még megtisztítani, mert nem tudom, hogy vezeti az áramot a tappancsokba és nem szeretném a vízzel tönkretenni.
2010. máj. 28. 09:10

Örülök, hogy sok jó vélemény van az ab tronicról. Nálunk apósom használta először, neki semmit nem használt. Viszont az egyik rokon csaj ezzel lett vékony. Miután apósom már nem használja, elkértem tőle, igaz, még csak 2 hete használom rendszeresen, de remélem, hamarosan lesz változás. Én mellette hetente kétszer járok callaneticsre (mikor apa időben hazaér gyereket pesztrálni:-)), a kajára sajnos nem tudok nagyon odafigyelni, max annyira vagyok képes, hogy este nem eszem sokat, meg napközben sem zabálom magam degeszre. Sajnos imádok enni:-(((


Jó ötlet ez az UH gél, ma veszek is, mert elfogyott a hozzávaló. Most testápolóval használom.

136. 5285c03071 (válaszként erre: 135. - Szöszipanna)
2010. máj. 25. 19:28
legfeljebb reggel négykézláb kel ki az ágyból.....
135. szöszipanna (válaszként erre: 134. - 5285c03071)
2010. máj. 25. 19:24
Ja ja, de 8on 10t raktam neki és nem érzi, de majd 40 percet kap belőle a dög! :)
134. 5285c03071 (válaszként erre: 133. - Szöszipanna)
2010. máj. 25. 19:21

Akkor jó neki!

Végül is,akkor ő használhatja erősebben is!

Gondolom csak izmositani akar!

133. szöszipanna (válaszként erre: 132. - 5285c03071)
2010. máj. 25. 12:56
:D Én a tegnapi 2x5 percet is érzem, de a párom nem érzi magán amit csinált. Lehet most én állítom be neki vagy 8on 10est! 8D Bár ő izmos, semmi zsír és 15kgval könnyebb mint én, de nem lesz ez így sokáig!
2010. máj. 25. 08:19
15 perc mehet szerintem. Bár nekem az első héten olyan izomláz volt a hasamba alig birtam felkelni.......
131. szöszipanna (válaszként erre: 130. - 5285c03071)
2010. máj. 25. 07:18

Most párom azt mondja nem is érzi, de azért én várok vele délutánig, mert én érzem már.

Időben mivel kezdted? 5 v. 10 perc?

130. 5285c03071 (válaszként erre: 129. - Szöszipanna)
2010. máj. 24. 20:31

Nálunk is ez volt. A férjem nem örült neki, mikor vettem, most meg este sorban állunk érte. már két hónapja használja, és a pocakja lement teljesen.


Mostmár a 7-8-ast használom, de én is 3-assal kezdtem. Pár nap után emelheted!

2010. máj. 24. 19:40

Köszi, arra rá jöttem, hogy kell állítani, csak arra nem hogy akkor melyik programmal kezdjem, mennyi ideig. Szóval akkor a 3-assal kezdem. Érdekes, most a párom játszik vele, lehet a végén még összeveszünk rajta. :D

Ja a gélnek még a szaga is ugyanolyan mint az ultrahang gélnek, amit a pulzusmérő órámhoz használok. Szóval ha lefogy, akkor lesz mit használnom.

2010. máj. 24. 16:29

Belejössz!

Az első pár nap én is kinlódtam.....

Előszőr a 3. proggramot használtam,4. fokozaton 15 percig.

Bekapcsolod alul a karikával, felette van az a négyzet, előszőr a programot állithatod be, 1-8-ig,ha az megvan megnyomod megint a négyzetet,középen a nyil eggyel lejjebb megy, az a hatásfok 1-10-ig,ha az is megvan, megint a négyzetet nyomod be, nyil lejjebb megy ott az időtt állitod be. Ennyi!

Ha nem érthető irj nyugodtan!

Este leszek, most megyünk bringázni!

2010. máj. 24. 15:57

Éva!

Majd segítség kellene, mert meg van már a sajátom, de nem tudom beállítani. Te hogy kezdted, milyen fokozaton?

Van magyar használatim hozzá, de a szőke fejemmel nekem ez nem megy. :d

126. 5285c03071 (válaszként erre: 125. - Xencsi-18)
2010. máj. 24. 15:22
Nekem már meg van több mint két hónapja, és félig van. Pici kell csak belőle!
2010. máj. 24. 09:39

Sziasztok!

Én még új vagyok itt tegnap regisztráltam!Úgy néz ki hogy 7 vége felé meg lesz nekem is az AbTronicom nagyon várom már és egy kis segítségre lenne szükségem én azt szeretném tudni mert úgy hallottam hogy a gél nem túl sokáig elég mit lehet használni utána ha az elfogy???Hallottam már valami ultrahangos zseléről nem tudom erről tudtok e valamit?

Előre köszönöm a válaszokat!

124. Kiniand (válaszként erre: 121. - Tücke)
2010. máj. 7. 10:26
Igen, egy testépítő honlapján láttam videót, amin azt mondja, hogy mindenképpen reggel éhgyomorra kell legalább egyórás közepes tempójú sétát tenni (dombra fel-le), akkor tud legjobban "zsírtalanítani" (laconicgirl adatlapján láttam a videó linkeket)
123. Kiniand (válaszként erre: 122. - 5285c03071)
2010. máj. 7. 10:20

Én nem tudom szabályozni a nehézséget, mert még jó régi fajta lépcsőzöm van, kb 7 éves.

Persze elsőre nekem se ment a 40 perc csak 10. De egy hét alatt tornáztam fel 40re. Közben meg nézem a Colombo-t, az el is tereli a figyelmem.:)

Visszatérve az Abtronicra: így két hét után jóval laposabb lenne a hasam, de nem tudom hogy konkrétan az övtől vagy az összes többitől, amit még csinálok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook