Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

92. szöszipanna (válaszként erre: 91. - 5285c03071)
2010. ápr. 21. 14:06

Akkor figyelek! :)

A lépcsőzőmet is a feléért vettem vaterán, remélem akkor ebben is így lesz!

91. 5285c03071 (válaszként erre: 90. - Szöszipanna)
2010. ápr. 21. 11:31

nézd meg a tesz-veszen, vaterán.

Bár szerintem tavasszal le lesz akciózva!

2010. ápr. 21. 09:07
Nagyon felkeltettétek az érdeklődésemet. Lassan ráállok, hogy megveszem, ha lesz olcsóbban valahol, mert ennyim nincsen.
89. 5285c03071 (válaszként erre: 88. - Fruzsika.)
2010. ápr. 20. 19:57
Nekem arra is jó! 6-os program 7-es fokozat 30 perc.
2010. ápr. 18. 21:12
Sziasztok!! Nekem jók a tapasztalataim az Abtronic-cal kapcsolatba. De az lenne a kérdésem hogy ti használjátok a combotokon? Én használnám ott is, csak attól tartok hogy még vastagabb lesz.:S:S:S ( ha használtátok akkor melyik programon és mik a tapasztalatok) Előre is köszönöm Fru.:)
2010. ápr. 15. 12:11
Nekem van!Azt olvasom itt,hogy mindenki csupa jót mond róla!Mikor megkaptam a csomagot,nagy érdeklődéssel bontottam ki.Rögtön láttam,hogy már megint átvertek!!!!!!Londonban az egyik piacon láttam korábban ilyen övet 15 fontért!!!!!Azt gondoltam,azért ilyen olcsó,mert valami gyenge utánzat.Alaposan megvizsgáltam,végül nem vettem meg.Én balga,mert ugyan azt kaptam 26800-ért.amit megvehettem volna kb-3500.így jártam a ped-egg el is,amit a top shop 11-ezerért árul.Londonban ,másfél fontért vettem meg,ami kb-3200forint.Na kibontottam,természetesen az elemek nem voltak benne!!!!!!!!!!Sebaj-gondoltam .Leszaladtam a boltba,vettem 4 duracelt,és beindítottam a gépezetet.A régimódi kapcsok miatt még nem tudtam használni sose 10 percet,mert mindig csipog,sosem jó az érintkezése. A kijelzőt megvilágító égő 3 perc alatt kiégett!!!!Nem értem,hogyan lehet Magyarországon ilyen gyenge minőségű árút szabadon reklámozni,és eladni.Soha többé semmit nem veszek interneten keresztül,főleg nem olyan árút,ami még a csapból is folyton folyvást folyik
86. Valent (válaszként erre: 85. - Valent)
2010. ápr. 14. 11:42
Ezt lehagytam, itt a lényeg az Ab Rocket-ról, ami miatt talán ezt fogom beszerezni leghamarabb [link] A haveromnál 1-2x használtam már a gépet, és így konkrét véleményem is van róla. Egy 10-15 perces használat után már estére borzasztó izomlázam lett, de mégsem fájt a derekam.
85. Valent
2010. ápr. 14. 11:30
Engem is érdekel a dolog, mert van rajtam egy kis felesleg és a komoly gyúráshoz nincs sok kedvem. Az Abtronicról pedig szinte kizárólag csak pozitív dolgokat hallottam az ismeretségi körömből. Eddig csak az ára tartott vissza a megvásárlásától. Sokat segítene nekem, mert hastájékon van rajtam a legtöbb plusz. A kondizás meg erre a hasi részre nem nagyon jöhet szóba, mert van egy kis hátproblémám is, ami miatt felejtős a felülésezés. Persze van rajtam kis felesleg más helyeken is, és ezért is jó lenne. Nekem egy időben egy cimborám az Ab Rocket felülés gépet reklámozta, amit ki is próbáltam, de azt sem vettem meg. Ő kifejezetten csak a hasizmozásra használta és nagyon bevállt neki. A többi izmát konditeremben mozgatta. A sima felülésezést nem nagyon erőltette, csak az Ab Rocket-al csinálta. Úgyhogy mind a 2 dolgot csak ajánlani tudom, és, ha lehet beszerzem majd mind a 2-öt. Az Abtronic-al kapcsolatban is csak jó példákat tudnék említeni. Egy haverom és a barátnője már majd 1 éve használják már. Meg is látszott rajtuk a használat jótékony hatása. Persze kisebb kritikáik nekik is voltak. Például, hogy, amit reklámoznak, hogy elég napi 10 perc az enyhén szólva is túlzás, mert ők minden területre min.20-30 percet szántak. A fokozatosság elvét használták. Szerintük az elején gyenge fokozat ajánlott, majd szép lassan lehet emelni az erősséget. Itt megtudhattok mindkét termékről mindent a hivatalos oldalon: Ab Rocket: [link] Abtronic x2 [link] És [link]
84. 5285c03071 (válaszként erre: 83. - Szöszipanna)
2010. ápr. 10. 16:26

Nekem a csipőmre, hasamra, meg a gyomromra nagyon jó.

A hasam lógott vagy 5 centit, már csak kb 1 centi a lógás. Nagyon jó.

Mindennap használom sőt van hogy kétszer.

A férjem is minden este félórát a pocakjára, és látványosan eltünt neki.

83. szöszipanna (válaszként erre: 82. - 5285c03071)
2010. ápr. 10. 09:46
És milyen hatása van? Mert nekem a cicim alatti első úszógumimat nem tudom semmivel csökkenteni. A hasam megy lefele szépen de ez a fránya kicsi sehova sem akar. :(
82. 5285c03071 (válaszként erre: 81. - Zamfira)
2010. ápr. 8. 20:11

Nagyon jó a hatása, nekem egy hónapja van.

vigyázz, mert az a kis gépezet le szokott a patentről jönni, és akkor sem indul, ha már az egyik nem érintkezik!

2010. ápr. 6. 23:04
Sziasztok, én ma kaptam meg a készüléket alig tudtam elindítani már teljesen kétségbe voltam esve, már annyira felbosszantott hogy holnap vissza akartam küldeni, mire rájöttem hogy rettentő sok gél kell hogy beinduljon. Nyomkodtam én. már tényleg ott tartottam hogy vége ez nem kell. De azóta beindult és még tetszik kíváncsi leszek milyen hatása lesz.sziasztok :)
80. Magum
2010. márc. 18. 21:53
egy kérdés most akark majd rendelni de mellizomra is lehet használni? :D
79. stivy67 (válaszként erre: 76. - Nikecsabi)
2010. márc. 12. 18:32

ha csipog is ,akkor rossz az érintkezés,én is így jártam,csak hátul működött,és ha bekapcsoltam a "front"részt akkor csak csipogott majd 10mp múlva kikapcsolt,de érezhető is hogy nem is működik ilyenkor,szorosabbra kell húzni az övet,de ha a patentoknál nincs megfelelő kontakt akkor gáz van az övvel,de legrosszabb esetben el van törve benne a vezeték......

esetleg van magyar nyelvű haszn.útmutatód hozzá?

78. stivy67 (válaszként erre: 72. - 5Agnes)
2010. márc. 11. 14:57

üdv!

nekem is van abtronic x2-m,de sajnos nincs hozzá magyar nyelvű utasításom....

v.ki tudna segíteni?

77. erababa1111 (válaszként erre: 76. - Nikecsabi)
2010. márc. 10. 12:27
Ha nem érkezik a napokban válasz a kérdésedre, akkor írj levelet valamelyik fórumtagnak, arra biztosan válaszolnak! Sok sikert!
76. nikecsabi (válaszként erre: 75. - Erababa1111)
2010. márc. 10. 10:57
valamiért nem tudom használni az abtronicot, mert elindulmagátol és 10mperc mulva leáll!Mitöl lehet ez?
75. erababa1111 (válaszként erre: 74. - Nikecsabi)
2010. márc. 9. 10:58
írd le, hogy miben kellene a segítség, s valaki biztosan segít!!! :)
2010. márc. 8. 22:08
sziasztok, ki tudna nekem segiteni???
73. erababa1111 (válaszként erre: 72. - 5Agnes)
2010. febr. 12. 18:05
köszönjük az értékes hozzászólást! :)))
72. 5Agnes
2010. febr. 10. 17:11

Sziasztok!


Én is új tag vagyok.

Csak annyit szeretnék a témához szólni, hogy nekem is van AbTronic X2-m,szerintem nagyon jó.

Én egész életemben sportoltam, nyolc hónapja megszűltem a második gyermekem, és hát a hasam nekem sem a régi.A második baba után sokkal nehezebben regenerálódik.Még ha akarnék sem lenne időm elmenni valahová sportolni, meghát én is nagyon fáradt vagyok estére, egész nap pörgés a gyerekekkel.Karácsony óta használom, és látszik a változás.Én sem nagyon hiszek az ilyen reklámokban, de úgy éreztem, hogy ezt ki kell próbálnom.Tavaly egy Leg-Magic-et vettünk, és az is nagyon bevált.Nekem az inkább comb, fenék, az AbTronic X2, pedig a hasra jó.

Mostmár napi kétszer csinálom. Azt szeretem benne még nagyon ahogy maszíroz, nagyon kellemes érzés, és utánna jól is érzem magam.

Az evésre most kezdek csak odafigyelni, hogy gyorsabb legyen a változás.

Én azt gondolom, aki soha nem sportólt annak is fog hatni, csak lehet hogy később, meg embere válogatja.

Én mindíg jó formában voltam, és hát a testünk, izmunk nem felejt.

Aki használja, mindenkinek sok kitartást kívánok.

71. djjjozsi (válaszként erre: 70. - Doszi82)
2010. febr. 8. 10:21

Két AAA (az a kisebb méretű)elemmel megy.


Elég gazdaságos az elem amit mellé adnak.

2 hónapig legalább kibírja rendszeres használat mellett.


A gél fogy inkább, de azt gyógyszertárban "Ultrahang gél" néven tudsz venni (250 FT / 250g kivitelben).


-Hálózati adapter nincsen hozzá?

Nem, nincs semmi drót hozzá, működéséhez csak elem szükséges.

2010. febr. 4. 10:56

A tvshopban úgy hirdették hogy csak elemmel/akkumulátoros elemmel működik.

Azzal mennyit bír? Mennyire gazdaságos a működtetése? Hálózati adapter nincsen hozzá?

2010. jan. 31. 12:59
Sziasztok. Hamarosan nekem is lesz AbTronic X2-m, es amint elkezdem hasznalni, beszamolok a tapasztalataimrol.
2010. jan. 17. 17:16
Nekem van mar eleg regota,de megmondom öszinten hogy nagyon keveset hasznalom. Neha, ha nem jo helyre rakod a tappancsokat(gondolom en) piszokul faj, olyan mintha tuvel szurkalnanak.Neha viszont eleg jo, amikor erzed, hogy van izmod ami "nelkuled" dolgozik.Szerintem jobban jarsz egy szobabiciklivel.Viszont ami nagyon jo es szeretem az a Vibra tone. En mindennap hasznalom bicajozas közben. Söt az egesz csaladom nagyon szereti.Ezert en ingabb ezt ajanlom, de ez csak a mi csaladunk tapasztalata.Szerintem a napi minimum 30perc bicikli Vibra tonival a hasadon plusz 20-20 labemeleses haspres nem is faj es ugyan az lesz az eredmeny.Csak ezt igy MAGADNAK csinalod es az eredmenynek is jobban fogsz örulni. Sok sikert!
2010. jan. 17. 17:12
Nekem van, eleinte csak ott ült a széken, viszont kb 1 hónapja használom napi 40-60 percet és érzem a változást. Lehet nem ér fel annyi felüléssel, mint amennyit mondanak, de mindenképpen használ, mivel megmozgatja a hasat, izmokat. Mondjuk nem az 1-2-es erősségben. Hanem legalább 4-esen kell csinálni
2010. jan. 17. 17:05
Nekem ugyan nincs ilyenem, szóval nem elsőkézből jön az infó, de akiket én ismerek és kipróbálták nem nagyon látták a változást...
2010. jan. 17. 17:01
Használta már valaki a "topshop"-os Abtronic X2-őt?Érdemes megvenni, vagy nem használ semmit?
2010. jan. 15. 13:32
Na, mire nem jó ez a fórum?! Reméljük, hogy másoknak is beválik! :)))
2010. jan. 13. 22:09

Tegnap rendeltem gyógyszertárban ultrahang gélt,

és 2*250g került 500 -ba :)

Kösz a tippet :) tényleg bevált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook