Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
272. Trapp
2011. febr. 2. 20:00
nevetséges :)
271. Trapp
2011. febr. 2. 20:00

Amúgy az egész Teleshop 1 nagy átb****s!!!!!!!!! :DDD

Olykor olyan veteséges dolgok vannak benne :OOOOOO

270. Trapp
2011. febr. 2. 19:59

Köszönöm szépen a választ! :-)


Ma vettem ultrahang gélt :D Nevetségesen olcsó... Kellemesen csalódtam :)

2011. febr. 2. 17:53

Kedves Trapp és Nomm!


Egyetértek veletek. Valami sántít a dologban hogy napi 10 perccel. Biztosan intenzívebben kell használni hogy akár csak egy kis hatása is legyen. Bár azt az előnyét kihasználva hogy végül is bárhol hordható és kényelmes. Igaz hogy nem vesztesz vele semmit ha mondjuk olyan helyen rajtad van és használod. Valamit csak ér az is ha nem is olyan sokat. Gélt egyébként kitárgyaltuk már itt a fórumon de gyógyszertárban tudtok venni hozzá. Ultrahang zselé/gél néven keressétek. Az a tapasztalat hogy nagy számmal mindegyik patikában található. Különböző kiszerelésben.

268. Trapp (válaszként erre: 267. - 79e4e6154d)
2011. febr. 2. 07:33

Ezzel egyébként én is egyet értek :-) Ha belegondolunk, elég szánalmas...


Én a munkahelyemen használom... Mondom neem vesztek vele semmit... :-) Itthon tornázom mindig...


De megtudnátok mondani, honnan érné meg legjobban gélt vásárolni hozzá?

2011. febr. 1. 21:27
nekem van tapasztalatom a géppel kapcsolatban, bár felesleges kidobott pénznek látom. Tudjátok mivel tudnak megfogni titeket? Az idővel... "szeretne napi 10 perc ráfordítással izmos hasat?"... hát persze... napi 50 felüléssel még egészségesebbek is lehetünk. Csak a lusta embereknek van ez az öv....
266. Trapp
2011. febr. 1. 20:21
Megtudnátok mondani, honnan tudok vízalapú gélt szerezni??
265. Trixy18
2011. febr. 1. 18:51
köszönöm szépen Szerdzso, már megoldódott:)
2011. febr. 1. 17:50
Sziasztok. Ha valakinek esetleg van Abtronic x2- höz való használati utasítása legyen oly szíves és küldje el nekem privibe :). Nagyon szépen megköszönném! ^^
263. tündi0001 (válaszként erre: 250. - Aang)
2011. jan. 30. 10:59
szia.én eladnám az ab-tronic x2 övemet.Ha még érdekel,jelezz a tundosz87@freemail.hu email cimen.szia
2011. jan. 30. 10:57
Sziasztok.El szertném adni az ab-tronic x2 övemet,alig használt.Ha valakit érdekel,jelentkezzen:tudnosz87@freemail.hu e-mail cimen.
2011. jan. 29. 00:50

Kedves Trixy18

Nem tudom milyen szürke részre gondolsz. A sípolás jól mondod azért lehet mert vqlahol nem érintkezik. Ez lehet a bőr illetve a stimulációs párnák között illetve a patentoknál. Ellenőrizd hogy a patentok megfelelően össze vannak e kapcsolva. Ha ez megvolt akkor akkor ajánlatos megfelelő mennyiségű gélt tenni a párnákra. Egyrészt hogy kellemes legyen az edzés, másrészt pedig hogy megfelelően érintkezzen a má említett sípoló hang miatt. Tudniillik a gél víz bázisú ami remekül vezeti az áramot. Nem kell megijedni csak gyenge erősségű váltóáramról van szó.


Akiknek pedig a kezeléssel van gondjuk. Az előlapon ugye hat gomb van illetve egy oldalt ha észrevettétek. Na már most ha szemből nézzük akkor középen alul van a bekapcsolás gomb. Ha ezt lenyomjuk akkor a gép sípolással jelzi hogy bekapcsolt. Ekkor a két oldali szám jelző lapon megjelenik a 01 01. Középen pedig található szintén 3 kis rublika egymás alatt. Mindig az látszik amit éppen be szeretnénk állítani. Bekapcsolás után a mi esetünkben a legfelső azaz a mód. Valamelyik két oldali fel le nyíllal tudunk változtatni rajta. Egyszerre mind a két oldali szám változik. Arra sajnoa nincs mód hogy a háton más edzés program menjen mint elől. Ebből számotokra az is kiderülhetett hogy az egyik oldali szám lap a hasra vonatkozik a másik a hátra. Középen a felső gombbal tudunk átlépni a következő beállításra. Ekkor a középen elhelyezkedő 3 kijelzőből a második lesz látható. Ez az erősség 1-10ig. Itt már van értelme előlre illetve hátra más-más intenzitást beállítani. Ha ez is megvolt akkor a harmadik beállításnál lehetőségünk van az időt beállítani. Attól függően hogy meddig szeretnénk edzeni. Az idő leteltével automatikusan leáll. Ha nem nyomunk be egy gombot sem akkor pedig ki is kapcsol.


Remélem tudtam segíteni. Ha van még kérdés szívesen válaszolok.

260. Trixy18
2011. jan. 27. 20:42
Sziasztok.Vettem egy Ab Tronic x2-őt, és az lenne a problémám,hogy amikor megpróbálom beállítani az intenzitás mértékét, akkor sípol és kikapcsol.A használati útmutató ír valami olyasmit, hogy valami szürke rész a hátsó részen nem ér hozzá a bőrhöz akkor ezt csinálja.De én semmilyen szürke részt nem látok.Nem tudjátok mit csinálok rosszul? Előre is köszönöm.
2011. jan. 25. 11:31
Küldjetek email címet priviben és elküldöm nektek ami nekem van!
258. pjotrina (válaszként erre: 257. - Szivarvanyim)
2011. jan. 25. 11:12

Szia!

Én is vettem egy Abtronic x2-t és nekem sincs sajna magyar nyelvű használatim:-( ha sikerülne szerezned, nem küldenéd el nekem is mailben?!


Előre is köszi:-)

2011. jan. 19. 17:09
Segitséget kérek.Megvettem a csodaövet de csak angol nyelvü leirás van hozzá.Hogy kell bekapcsolni,erösséget állitani rajta?Ha valakinek van magyar nyelvü leirása segitsen! Köszii
256. szöszipanna (válaszként erre: 255. - Kackackukac)
2011. jan. 12. 10:18
Én is csak a hasamon használtam még, sajna.
2011. jan. 11. 09:33

Sziasztok!


Kb. 2-3 hónapja vettünk a családdal Abtronic x2-t, de eddig csak a hasamat edzettem vele, de szeretném a fenekemet is, mert nagyon ráfér! Tudom le van írva a tájékoztatóban, mit kell, milyen módon stb... viszont örülnék, ha visszaírnátok, hogy nektek mi jött be ezen a problémás ponton:) Köszi!

2011. jan. 9. 12:07

Sziasztok!

2 hónap után újra elővettem, mert eddig valahogy mindig elmaradt. Most sajna csak a 4-esen megy 3as erősségen, de megpróbálom a 40 percet, fő a fokozatosság, és holnap aerobicre megyek, szóval nem akartam hogy hosszú kihagyás után gond legyen.

2010. dec. 27. 15:26
De kihalt lett ez a fórum.Senkinek semmi dicsekedni valója ? Ugyan már csak akadnak részeredmények.
252. Szerdzso (válaszként erre: 246. - Dobermann_hun)
2010. dec. 17. 22:56

Persze nem a gél mennyiségétől függ mert akkor mindenki csak venne egy 5 literes vödörrel és egyszerre magára kenné az egészet. A gél csak azért kell, hogy a hatás nagyobb legyen illetve kellemes legyen és ne olyan csipkedő. De 20 perc egyszeri használat után ne számíts izomlázra. Én egy huzamban 5 órákat szoktam használni. Tegnap pl felkeltem 10kor, akkor felraktam és este 20:00 után vettem le mikor már mentem fürdeni. Ha nagyobb időintervallummal használod (2-3 óra), akkor biztos könnyebben jelentkeznek ezek a részeredmények.


Pozitívum most számomra, hogy érezhetően fogytam, oldalról tükörben nézve pedig látható is.

251. Szerdzso (válaszként erre: 250. - Aang)
2010. dec. 17. 22:52
Nekem van,de használom szóval nem eladó :)
250. aang
2010. dec. 9. 12:24
Van vkinek Abtronic X2-je? Érdekelne!
249. szöszipanna (válaszként erre: 246. - Dobermann_hun)
2010. dec. 5. 18:18
nem a mennyiségétől, csak ha nem raksz eleget, akkor máshogy csinálja. Legalább is én ezt vettem észre!
2010. dec. 5. 11:00

Sziasztok,


tudna valaki magyar nyelvű leírást küldeni? nagyon megköszönném....

2010. dec. 4. 10:18
javítom 4es program 10es fokozat :D
2010. dec. 4. 10:17
a gél mennyiségétől függ hogy izomlázam legyen ? :D amugy tegnap este 20percet küldtem egyhuzamban a 4es fokozaton de semmi izomláz :S
245. szöszipanna (válaszként erre: 244. - Dobermann_hun)
2010. dec. 4. 09:12

Szió!

Nekem van asszem hozzá papírom, de most nem tudom neked tutira megnézni, mert elutaztam. Ha kicsit kitartasz, akkor ha végre lesz már saját netem, akkor megpróbálom fel tenni. Asszem bescenneltem is van valahol. De ha az itt írtakat elolvasod, akkor sokat tudsz már tenni az ügy érdekében! :)

Kentél eleget a gélből??

2010. dec. 3. 20:09

Sziasztok !

tegnap szert tettem egy abt. x2-re ..na most annyi lenne a gondom h csak angol használati utasítást kaptam hozzá szal valaki leríja nekem a programok neveit? (pl arra vok legjobban kiváncsi hogy meik a zsírrobbantás)

tegnap este kb 30percet küldtem hason 10es fokozaton de furcsa módon nem érzek izomlázat ! ti hogy vagytok ezzel?

remélem használni fog és nem kidobott pénz (:

2010. nov. 25. 17:51
Ezt csak te érzed igazán. Mindenki maga dönti el melyik program ideális. Szerintem próbáld ki mindet egy kiadós edzéssel. Amelyik a legnagyobb izomlázat okozza neked az lesz a neked megfelelő. Ha már izomlázad lesz valamelyik programtól az jó jel, mert akkor az azt jelenti,hogy a hasizmod annál a programnál volt legjobban megtornáztatva. Én a 4-es és 6-os funkciókat szoktam. A 4-es tartja legtovább befeszítve az izmot, a 6-os programnál pedig ezt még kombinálja más, rövidebb, szaggatott összehúzódással.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook