Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? fórum

Valakinek van AbTronic X2 vagy régi AbTronic öve? Tapasztalatok róla? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. nov. 21. 18:47

már sikerült használni a kisövet a cibomon:9először mégcsak hozzá szokatom azaz az elsőt használom a mélymasszászt!

utána hanya program az ideális hogy minnél hamarabb legyen látszata???

2010. nov. 18. 10:08
az az igazság hogy sógornőm adta nekem kölcsön korlátlan ideig az ő övét. Az övé már elég régi de alig használta. olyan 2000 körüli évben vette. annak a neve abenergizer. Ahogy nézegettem hasonlóképpen működhet mint az abtronic. Szerintetek ez is van olyan hatásos?
2010. nov. 17. 23:16

Kedves kisövet?


A kis négyzet alakú övnek van egy teljesen fekete része illetve piros része aminek a tetején 4 patent szem van illetve két oldalt tépőzár. Szépen a processzort belepattintgatod a piros oldalon felül a patent szemekbe. Ez után a túlsó fekete oldalra teszel zselét. Ez után a piros oldalon a szalagnak az egyik végét rátépőzárazod. Felhelyezed oda ahova kell majd pedig a testrészt megkerülve szorosan rátépőzárazod a másik végén a piros oldalon. Ez után bekapcsolod a processzort beállítod a programot majd a szintet és kész.

2010. nov. 17. 17:52

vagyis azt tudom hogy a piros részére kell rátenni a kis proceszort!

de akkor a fekete részén ott van a négy kis patent helye arra is rámehet a gél?nem lesz baja??és a kisövnek a szoszos oldalán legyena fekete valami?

2010. nov. 17. 17:47

szia szerdzso,köszönöm mostmár világosabb!

csak még annyit hogy a szöszös oldalának a végén kell lennie a fekete négyzet alaku valaminek és azon van négy patent rész de a másik oldalán van a piros most a feketeére teszem rá a gélt!

de a piros részére patentoljam rá a kis mikroproceszrot??

2010. nov. 17. 14:06

Kedves Nikcsike!


Én mikor vettem ultrahang gélt itt a városban mentem el egy kis sarki patikába. Azt hittem engem is kinevetnek hogy ők nem tartanak ilyet. De azért odamentem összeszedtem minden bátorságom és megkérdeztem. Mondták hogy van 250 ml-es 500ért. De mondom itt olcsóbban vette mindenki. Akkor mondták hogy van 5 kilós vödrös kiszerelés is. Na mondom ha veszek olyat akkor az míg élek kitart. Ár mennyiségben is jobban megérte szóval rendeltettem egy olyat. Délután már mehettem is érte.Azóta se látszik, hogy fogyott volna belőle. Szerintem mindenképp keress fel egy másik gyógyszertárat ha akár a szomszéd településre is kell menni érte. Jó ha van otthon betárazva, mert előbb utóbb elfogy amit adtak hozzá és anélkül nem igazán működik pozitív hatásokkal a készülék.

2010. nov. 17. 11:57

képzeljétek a férjemet megkértem ma hogy vegyen nekem a patikában ultrahang zselét! Itt azt olvastam hogy ott lehet venni és olcsó és jó ehhez a kütyühöz!

Erre kinevették hogy olyat nem tartanak! Menjek másik patikába, vagy hol vegyek???

2010. nov. 17. 08:54

Sziasztok!

Tegnap kaptam meg az övet, ki is próbáltam.

Teljesen egyértelmű a használata számomra, bár angol nyelvű a használati utasítás. Amit a hozzászólásokból olvastam az alapján állítottam be. A tappancsok a patenton keresztül kapják a feszültséget, tehát ahol nincs felpatentolási lehetőség, oda nem is lehet tappancsot rakni.A kis öv hátulját csak be kell maszatolni, rá a kütyü és már mehet is!

2010. nov. 17. 08:46

Kedves kisövet?


A kis övhöz egyáltalán nem kell párna. A szélén nem azért van a tépőzár, hogy arra kell rátapasztani a párnákat. Az a tépőzár a két szélén azért van,mert adtak hozzá egy szalagot is. A szalag végig szöszös, így akár melyik részét rakod oda odatapad. Így ha a combodon szeretnéd használni vagy az alkarodon úgy mind a kettő megoldható. Egyik helyen több fog lelógni a szalagról. Maximum akkor felületen tudod használni amit körbeér a szalag. Azt már pl nem tudod használni a mellkasodon,mert nem éri körbe. A kis övhöz (négyzet alakú,középen felül 4 patent szem négyzet alakba szintén).Azt úgy kell használni hogy a fekete oldalára raksz zselét,a patentokra rácsatlakoztatod a processzort (a műszer sok 8 gombbal.) Majd magadon oda rakod ahol használni szeretnéd és egyik szélén hozzátapasztod a szalagot.Körbetekered a testrészen és a másik végét hozzátapasztod az öv másik végén lévő tépőzárhoz.Persze úgy hogy ne lötyögjön az öv. A párnát csak derékövhöz kell használnod. Egyébként ez úgy is működne, hogy nem kell a nagy öv csak a 4 párnát bedugod a processzoron lévő patentokba. Az öv csak praktikusságból van. De ha megnézed abba is vezetékek futnak és a vége ott is patentben végződik. A lényeg, hogy a processzorral kezdődjön és a vége párnában végződjön. Ebből a megfontolásból a kis négyzet alakú öv is egy párnának tekinthető, ami négy részből áll ha megnézed jobban az alját. A csatlakoztatást sarukkal is simán megoldható lett volna, csak a patent jobb megoldás, mert így a processzort is meg a párnákat is tartja. A párnáknál még megspékeltek egy tépőzárral is, mert ott a patent nem elég a tartáshoz. Remélem válaszom kielégítő volt. Ha van még kérdés akkor írd meg.

2010. nov. 16. 20:46
KÉRLEK SEGITSEN VALAKI HAD TUDJAM MINNÉL ELŐBB ELKEZDENI:(
2010. nov. 16. 18:59

sziasztok!

ma kaptam meg az öveket,és segitséget szeretnék kérni!

ugye van a nagy és van a kis öv!

a kisövnél nekem is ugyanaz a problémám mint nekd csaj21!

szóval van a kis öv vannak rajta tépőzárak a tépőzárakra kell sorba ráhelyezni a kispárnákat mert ugye arra kell nyomni a gélt??

és ha végig helyeztem akkor csak összezárom és már használható is???

231. Kashkay
2010. nov. 16. 06:35
Nemkell rá párna,enyémre legalábbis nem, am meg ezt írtam :D : kis nemmtommire tedd rá az agyat, és tegyél a másikfelére gélt, és máris felhejezheto és muxik
2010. nov. 15. 22:26

:Dte csaj:D aze lőbb azt irtad hogy a kis övet rakjam végig a kis párnákkal és arra tegyem rá a gélt!:)

dehát csak kell rá esetleg a végére az a kis párna!

vagy nem??

ajh:S

229. szakiami (válaszként erre: 228. - Kashkay)
2010. nov. 15. 21:30
kire gondolsz?
228. Kashkay
2010. nov. 15. 21:26
Amúgy ti hányévesek vagytok ha szabad kérdezni ? :D
227. szakiami (válaszként erre: 226. - Pintyőke72)
2010. nov. 15. 21:19
Mint az előbb írtam, nekem van! Privi?
2010. nov. 15. 20:59

Sziasztok!


Én is keresek eladót, X2-őt, a kis övvel együtt.

225. szakiami (válaszként erre: 219. - Zscser)
2010. nov. 15. 20:45
Szia! Nekem van eladó. Egyszer használtam, aztán elraktam, és azóta nem vettem elő. Ha érdekel, írj privit!
224. Kashkay
2010. nov. 15. 20:32
Vazze a kisovre alapból nerakj párnát :D azt csak gélezd :D
2010. nov. 15. 20:23

:Doké:)köszönöm!

na még egy utolsó kérdés:)

a legutolsó kispárnára tegyem rá a gélt vagy az összesre amit rá teszek a kisövre??

222. Kashkay
2010. nov. 15. 19:11
Hát én nempróbáltam sokáig,csak épp h megpróbáltam,de kellemetlen volt :D hát az ovon igen,sorba. A kis cuccra meg nerakj semmit csak gélezd és mehet :D
221. 8e5b52ff9d (válaszként erre: 220. - Kashkay)
2010. nov. 15. 19:08

persze megkaptam mindent,csak azt irja a könyv hogy azokat a kis párnákat oda kell patentozni az övre,csak nekem valamiért nem patentolódik:S

és akkor sorba kell helyezni azokat a kis párnákat végig az övön??

ne haargduj hogy yilen nehéz a felfogásom de ez valahogy tök bonyolultnak tünik:D

amugy neked használt a combodon???

220. Kashkay
2010. nov. 15. 18:54
Csaj21, gondolom megkaptad a nagy ovet,illetve a kis nemtom mit. Na arra a kis nemmtommire tedd rá az agyat,és tegyél a másikfelére gélt,és máris felhejezheto és muxik :D de nemtom én próbáltam,szerintem az jóval kellemetlenebb mint a rendes ov :D remélem segítettem :)
219. zscser
2010. nov. 15. 18:52
Van valakinek eladó abtronic x2 gépe?
2010. nov. 15. 16:41

köszönöm!:)

nekem kifejezetten a combomra kellene!

de nem értem hisz egy kis övet adtak szóval pl fél óráig az egyik combomon legyen aztán a másikon fél óráig???

és adták hozzá a kis párnákat mindegyiket felkell ragasztani az övre vagy elég egyet is????

és a combra eredményes???

217. Kashkay
2010. nov. 14. 17:59
csaj21,a gélt oda kell tenni , arra a tapaszra,oda is van irva h GEL :))) Oda tomjál rá egy keveset és mehet is .Combra hát nemtom, én 3as programot használok hasra,szerintem az a legjobb zsírbontás céljából illetve a 8as program. Próbáld ezt a kettot ez a legjobb :) Sok szerencsét hozzá.
216. 8e5b52ff9d (válaszként erre: 215. - Kashkay)
2010. nov. 14. 17:41

sziasztok!

pénteken kaptam meg az ab tronic x2 övet!

csak nem tudom a gélt azt hová kell kenni??

én igazából a combomra szeretném használni!

oda milyen fokozat a legcélszerübb??

köszönöm aki segit!!!!

215. Kashkay
2010. nov. 12. 15:56
Nah,megvettem tegnap elott az x2 est,és már tegnap izomlázam volt tole,azaz valamit tényleg csinál :D Most is rajtaam van,nyomatom 3as progiban 3-4-5 os erossegen ,esetleg vmi tanácsotok azzal kapcs h meik progi bontsa jobban a zsírt ? Koszi :)
214. Kashkay
2010. nov. 8. 18:16
Szerdzso ,teljes mértékben komolyan gondolom ugyanis alapból már lassan 2 éve testedzséssel foglalkozom , otthoni szinten,és mindenben szép eredményeket értem el kivéve a hasformálásban, ezért gondolkodtam el h meiket vegyem . Csak az a baj hogy midenki mást ajánl,személy szerint vibromasszázst vennék mert egyszerubb a használata,nemkell leterhelnem magam csupán ráálni... Viszont futópadon a lábamat is kigyúrhatnám... Nemtudom hogy hastájéknál meik lehet hatásosabb...valaki segítsen már donteni :)))
2010. nov. 7. 19:13
Kashkay az ilyen futópadnak meg hasonló kondicionáló gépeknek nem tudom nálatok milyen sorsa lesz. Szüleim még régebben vettek egy szoba biciklit meg ezt a lábtárogató gépet (Leg Magic talán),de egyik gépet se használják. Sokkal inkább fogasnak van befogva. A vibromasszázs gépről nem tudok véleményt nyilvánítani, mert olyat még nem használtam(használtunk) tartósan.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook