Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
410. Olimami (válaszként erre: 409. - Rudi anya)
2013. okt. 8. 20:11

A körömvirág krém nekünk is segített!

;)

409. Rudi anya (válaszként erre: 408. - Nócika29)
2013. okt. 8. 08:18
Kérdeztem a gyógyszerészt, de szerinte nem jó most, mert új műtét lesz. Ez arra jó, hogy a heget(bőrt)feszessé tegye, de nekem lazítani kell. Ezt az utolsó műtét után érdemes. Így szerinte körömvirág. Anélkül ajánlotta, hogy mondtam volna, most azt használjuk.
408. nócika29 (válaszként erre: 407. - Rudi anya)
2013. okt. 6. 06:43

Sajna nem tudom,de szerintem nézz utána.

az a tapasztalatom hogy a orvosok nem javasolnak semmit,és nem készítenek fel erre az eshetőségre.

A gyerek orvos nekünk csak annyit mondot amikor a krémre rákérdeztem,hogy elég csak akkor elkezdeni kenni ha látom hogy el kezd hegesedni.Üdv

407. Rudi anya (válaszként erre: 404. - Nócika29)
2013. okt. 1. 14:38
Véletlenül nem Dermatix a neve?
406. Rudi anya (válaszként erre: 405. - Olimami)
2013. okt. 1. 14:36

Nem örülnék a ballonnak. Előtte "sokáig" tart a töltés. Egy ovissal nehéz ügy. Így is sokat kell hiányoznia egy műtétnél (előtte egy hét, utána legalább kettő).

Rudi este figyelmeztet, kenni kell! Sőt, masszírozza is magának. Lelkes, kíváncsi vagyok, meddig.

405. Olimami (válaszként erre: 402. - Rudi anya)
2013. okt. 1. 12:07

Szia!

Nagyon nem örülök a hírnek.. (!!!)

De! Novoth doki nekünk iden marc.ban

azt m., hogy SZÓ SEM LEHET a ballonozásról..

Most meg, amikor szept.ben voltunk, nagy

röhögve közölte, h nem.lát akadályt abban, hogy

a ballont beültessék.. (???))

No kerem az őrültet es a zsenit tenyleg csak egy hajszál választja el 1mástól..


Fel a fejjel!!! ;)

2013. szept. 29. 08:22

Sziasztok!Örülök hogy mindenki jól van,és mennek a dolgok a maguk útján.Bár mindenkinek már az lenne jó ha pontot tudna tenni a végére.de reméljük hogy előbb vagy utóbb mindenki túl lesz rajta.mindenkinek kitartást és jobbulást!ha van v

alami írok és ti is írjatok.Üdv

ui:Rudi anya olvastam egy krémről ami tán szilikonos és segít a hegeken, a gyógyszertárban lehet kapni.nekünk nem volt rá szükség de felkészültem ha még is.azt írta hogy utólag is segít.nézz utána a neten.már a nevét nem tudom.

403. enid79 (válaszként erre: 402. - Rudi anya)
2013. szept. 27. 21:25
:( Reméljük, minden rendben lesz!!!!
2013. szept. 25. 08:45

Sziasztok!

Tegnap jártunk a doki bácsinál. Nem nyugtatott meg. Kicsit ledöbbent, hogy már egy éve műtötte, és ilyen csomós a heg. Meg még a szája is csálé. Azon gondolkodik, más módszer kell. Most fél évig masszírozni, és kenegetni kell a körömvirággal. Tavasszal újra megnézi. De lehet, már nem nyúl hozzá. Jó lenne, ha ez a maradék "kis" anyajegy is eltűnne.

401. Olimami (válaszként erre: 396. - Nócika29)
2013. szept. 11. 12:42

Szia!

Köszi, jól telt a nyár! ;)

Nektek kitartás, és csak pozitívan, minden ok lesz!!!

400. Olimami (válaszként erre: 398. - Tierfellnaevus)
2013. szept. 11. 12:41

Szia!

Örülök a jó hírnek!!!

Elhiszem, h idegesít a hegnél lévő dolog...

De biztosan van rá megoldás, bízom benne!

Minden jót!

399. Olimami (válaszként erre: 397. - Rudi anya)
2013. szept. 11. 12:39

Szia, sziasztok!

Rudi anya: szerrrvusz! :D Rég láttalak!

Ezen hamarosan segítünk! ;) Komolyra fordítva: remélem még egy műtét, és pont lesz a történet végén!!! Majd megdumáljuk!

Mi tegnap voltunk Novoth+ Szalai kettősnél!

Mindketten rendben találtak mindent, heg ok, maradék a.jegyek ok. Lesz még műtétje Olkának, de egyelőre tárgytalan a dolog.

Köv. "randi" egy év múlva.

2013. szept. 9. 23:41

Sziasztok!

Mi rendben vagyunk, egyenlőre...

Október végén megyünk Heim Pálba az Asbóth doktornőhöz, remélem minden rendben.

A hegek szépek lettek, és még alakulnak majd ahogy nő, elégedett vagyok.

Viszont párommal azt vettük észre, hogy a kis lábán levett anyajegy, most már ugye heg alatt előjött egy kisebb anyajegy és az is szőrösödik, és kicsit idegesít :(

Megmutatom majd a doktornőnek...remélem nem fognak visszajönni neki máshol a leszedett anyajegyek...

Lesz még pár műtétünk, a következő a hátán lévő lesz meg a vállán is van egy amit szerintem le kell majd vetetni. Kiderül majd.

Mindenkinek kitartás és legyetek erősek! Én is próbálkozom...

397. Rudi anya (válaszként erre: 396. - Nócika29)
2013. szept. 9. 11:09

Szia!

Sajnálom, hogy kettő kell, de ha így szebb lesz a végeredmény, jobb így. Az a fontos, hogy Anna jól bírja, és a vége szép legyen.

Mi szeptember végén (talán 24-én) megyünk kontrollra. Kíváncsi vagyok, mikor lesz a következő műtét. Kicsit még csálénak látom a száját, de lehet, csak bemagyarázom. Remélem, egy műtét elég, bár tartok tőle, nekünk is kettőt javasol. Olyan közel van a szájához, félek, nehogy elhúzza a seb a száját.


Többieknél mi a helyzet?

2013. szept. 4. 10:00
Sziasztok!Remélem mindenki jól van és kellemesen telt a nyara.Most voltunk Novothnál,és azt mondta valószinű még 2 műtét kell.sajna.Majd november vagy december a következő műtét,de még előtte menni kell hozzá.A bőrgyógyászaton is voltunk ott minden rendben volt.Majd írjatok kivel mi újság.Üdv mindenkinek!
395. Olimami (válaszként erre: 394. - Holecska Abigél)
2013. júl. 1. 13:11

Szia!

Örülök a jó hírnek!!! ;)

Mi szept.ben megyünk kontrollra.

Jobbulást a kislányodnak!

2013. jún. 29. 17:35
sziasztok! meg örtént a mütét .tul vagyunk a 3.dikon is .Nagyon nehéz volt és kimeritö na meg a kényelmes kis széken alvást se feledjuk el .25 én a varrat szedés is meg volt a végeredmény szép let .a novoth doki nagyon szép münkát végzet . ugyan ugy csinálta mint elözöleg (kivágta az anyajegyet és össze húzta a börta bal oldali részt ) majd teszek képet .olvasom hogy ti ,hogy jártok .agusztusba megyünk fel kontrolra . puszi nektek
393. tierfellnaevus (válaszként erre: 374. - Holecska Abigél)
2013. jún. 12. 11:45

Szia! Nagyon szurkolok Nektek! Remélem minden rendben alakult! Mi majd csak szeptemberben megyünk bőrgyógyászhoz...megint majd egy kisebbet szedetünk le, a hasához félünk bármit is "engedni", majd felnőttkorában eldönti, egyenlőre így állunk hozzá! Nehéz nagyon , igazad van! De megcsináljuk!

Puszi és kitartást Nektek!

392. enid79
2013. jún. 6. 20:41

Köszönöm, sajnos én is csak ezt találtam. De végül az lett a megoldás, hogy apukám beszkennelte és kinyomtattuk fent Pesten. Így azt írattuk alá, remélem el fogják fogadni, mert hétfőn elmentek az utalványért a szüleim, kedden volt a vizsgálat.


Képzeljétek, nagyon jó híreket kaptunk! Tomi fején lévő anyajegy felszívódófélben van! A haja tapintása persze más maradt, középen a fekete folt is, de kisebb a mérete. Azt mondta a doktornő, ismét csak dicsérni tudom, mennyire rendes, hogy előfordulhat, hogy teljesen felszívódik, de nem akar hiú ábrándokba kergetni minket. Azt is, hogy nagyon szép, hibátlan ott a bőre, legközelebb nem kell mennünk, csak 2 év múlva! :)


Viszont van rossz is. A hónaljánál egy kicsit érdesebb a bőre, mire közölte a dokinéni, hogy ez vagy egy bőrbetegség (nagyon korai stádiumban van, ezért nem tudta pontosan megmondani) vagy egy hatalmas, testszínű anyajegy kezd kialakulni Tomin.Elég nagy a kiterjedése sajnos, mert a belső karján indul és a mellkasáig ér, de szinte nem is látszik, csak ha úgy esik rá a fény. Azt mondta, ha anyajegy lesz (epidermalis naevus), akkor sem igényel semmilyen teendőt, ebből nem szoktak kifejlődni melanómák, semmilyen törődést nem igényelnek.


Szóval egyik szemem sír, a másik nevet.

391. Rudi anya (válaszként erre: 390. - Enid79)
2013. jún. 2. 19:53

Szia!

Sajnos ezt írja az OEP:

Az utazási költségtérítési utalvány kiállítására kizárólag a háziorvos és házi gyermekorvos jogosult.

Az utazási költségtérítési utalványon az utazás célja szerinti egészségügyi szolgáltató leigazolja a beteg

megjelenését.

A leigazoltatott pénztári és ellenőrző szelvényt a következő háziorvosi orvos-beteg találkozó

alkalmával le kell adni a háziorvosnak. Amennyiben a beteg nem adja le a háziorvosnak a leigazoltatott

utazási költségtérítési utalványt, 6 hónapon belül nem kaphat újabb utazási költségtérítési utalványt.

390. enid79
2013. máj. 31. 20:46
Elfelejtettem utazási utalványt kérni a gyerekorvosunktól és vasárnap reggel indulunk Pestre. Szerintetek milyen lehetőségeink vannak? Nagyon nem mindegy, hogy kifizetik-e nekünk az útiköltséget... :( Fenébe! A vizsgálat kedden lesz, addig fent maradunk a gyerekekkel kicsit Pesten körülnézni. :S Valahonnan le lehet tölteni? Vagy hozzá lehet jutni valahogyan?!
389. nócika29 (válaszként erre: 386. - Enid79)
2013. máj. 11. 12:50
köszi szépen,remélem szép lesz a végeredmény.
388. Olimami (válaszként erre: 387. - Enid79)
2013. máj. 9. 22:00
Mi csak szept.ben.. ;)
387. enid79
2013. máj. 9. 19:19
Június 4-én jön fel valaki vizsgálatra? Mi akkor megyünk Asbóth doktornőhöz...
386. enid79 (válaszként erre: 381. - Nócika29)
2013. máj. 9. 19:19
Hú, de szép lett! Jövő nyáron már mehet az a miniszoknya!!! :)
2013. máj. 9. 18:54

Szia!

Nem, tavasszal voltunk, mikor Te voltál papírért.

Nyár végén-ősz elején megnézi megint és eldönti, idén műti-e vagy csak jövőre. Még kicsit ferde a szája, de remélem, őszre helyrejön, és túl leszünk rajta.

2013. máj. 9. 17:04
köszönjük szépen,jut eszembe Rudi anya nektek mikor kell menni a következőre,mintha tavaszra emlékeznék?
2013. máj. 9. 13:45

Szia!

Szerintem is szép, a gyermek is!

Reméljük, idén sikerül a következő és talán utolsó műtétetek is!

382. Olimami (válaszként erre: 381. - Nócika29)
2013. máj. 9. 12:39

Szia!

Szntem szép lett!!! ;)

Anna pedig tündéri!

2013. máj. 8. 18:53
tettem fel képet az eredményröl.2 honap múlva megyünk kontrolra,aztán remélem az éven már neki lehet majd futni a következőnek.üdv
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook