Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tierfell naevus levetetése fórum

Tierfell naevus levetetése (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
440. enid79 (válaszként erre: 439. - Tierfellnaevus)
2014. jan. 22. 20:17

Szerencsére a nehezén már túl vagytok és nyárra már nem lesz takargatnivaló! :)


Annyira gonoszak az emberek, ahogy megbámulják azt, aki egy kicsit is eltérő. :(


Mi hétfőn megyünk ide helyben a bőrgyógyászatra és remélem, tovább csökken a tierfell Tomi fején... Nagyon kíváncsi leszek. Idén nem is kell mennünk a Heim Pálba, azt mondták, csak ha gond van...

2014. jan. 21. 12:34

Hát sziasztok! Megvolt ma a kontroll, és tényleg csak kontroll volt, kapott a kislány másik tapaszt és megnézte a doki, minden rendben van, meg kiszedett a combijánál meg a vállánál egy kis varratot vagy csak elvágta, nem tudom, nagyon rossz volt most ez az egész. Hisztiroham, visítás, remegés, minden volt. Nem tudtuk lenyugtatni, a végén már párom fogta le a kislányt, és úgy is majd leugrott az ágyról, az öléből...nagyon rossz volt nézni :(

De annyi nyugtat, hogy minden rendben a sebekkel és szépen gyógyul! Két hét múlva varratszedés lesz, előre félek...

Majd írok arról is! Mindenkinek kitartás!

438. nócika29 (válaszként erre: 434. - Rudi anya)
2014. jan. 19. 15:19
köszönjük szépen,legalább most már Annának is tudok mit mondani hogy miért kell annyit várnia,és én is okosabb lettem.Majd teszek fel képeket.üdv.Nektek mikor lesz a következő műtét?
2014. jan. 14. 20:19

Szia!

Örülök, hogy megoldódott. Elég nagy varrata volt, de legalább megnyugodtál, és nem kellett a dokira várni.

2014. jan. 14. 20:07
Sziasztok ! Végre elértem a dokit .Azt mondta,hogy nyugotan húzzuk ki. Ha nem megy akkor fell kell utazni.Ma el mentem a védönöhöz és meg nézte a varratot. Kicsit meg húzta ,HOgy enged a varrar. LÀM SZÉPEN ,KÖNYEN KI TUDTA HÛZNI..10 cm varrat volt benne . szerintem sokat szàmitott ,hogy krêmeztem és le fertötlenitetem .Azért nem tudtuk ki szedni pàr hete mert szerintem gyuladàsba vol .
2014. jan. 14. 19:44

Sziasztok! Végre itthon! Ez az egy éjszaka is elég volt a kórházban! Szerencsére minden rendben, raktam képeket, egyenlőre tapasszal, mert még nem nyúltunk hozzá. 28án megyünk kontrollra, február 4én pedig varratszedésre! Remélem minden rendben lesz és ugyanúgy szépen begyógyulnak mint az eddigiek!

Gyógyulásról majd rakok fel képeket még! Üdv mindenkinek és a legjobbakat! Kitartás!

434. Rudi anya (válaszként erre: 432. - Nócika29)
2014. jan. 14. 09:19

Szia!

Annának kitartást és jobbulást!

A műtét sorrendre szabályuk van, először a steril műtőt igénylők mennek, és sorban a kevésbé sterilitást igénylők. Ez nem azt jelenti, hogy koszos a műtő délutánra, de ha valami fertőzés véletlenül van, akkor az a plasztikásoknak kevésbé gond, mint a vakbelesnek.

Gyerekként nehéz kibírni, és megérteni, miért nem ihat egy picit sem.

433. Holecska Abigél (válaszként erre: 432. - Nócika29)
2014. jan. 13. 16:26
szia tudom ,hogy volt bent .csak mütöt ,de anyiszor hivtam ,de egyszerüen nem lehet elérni .de most kaptam egy telefon számot és holnap felhivom .
2014. jan. 12. 11:20
Sziasztok!Meg volt a műtét,és most rosszabb volt egy kicsit.Nagyon ideges volt Anna,és du 2-re került rá a sor.Nem értettem ,mert neki volt a legrövidebb műtéti idő.Nagyon sokat sírt,és most még egy korty vizet sem kaphatott.éhes volt és teljesen kikészült.A bódító szirup most nem jött be,azt mondta nem szereti a szédülést,nem érezte jól magát tőle.Ahogy tolták be végig sírt meg pánikolt.alig bírtam ki hogy ne sírjak elötte nagyon síjnáltam hogy most ennyire fél.amúgy rendesek voltak,de nagyon sok beteg volt.Nagy volt a jövés menés.kedden cserélik ki a kötést,még én sem láttam hogy néz ki.Az orvos azt mondta egy újnyi anyajegy maradt.Amúgy gyorsan ment minden a műtéten kívül.üdv mindenkinek és jobbulást.ui:Novoth ben t volt 7.-én is mert akkor mentünk betegfelvételre és megnézte Annát a d épület földszintjén.
431. enid79 (válaszként erre: 430. - Holecska Abigél)
2014. jan. 11. 21:30
:(((((((
2014. jan. 11. 17:30
Sziasztok hát hivogathatom én a hein p korházat ,egyszer azt mondják 8 án lesz bent a Novoth DR .fel is hivtam 7 én is mert akkor szokta a betegeket fogadni azt mondták 8 án hivjam .fel hivom a sebészetet 8 án . erre azt mondják anyuka miért nem hivtam kedd öket , HÁT KOMOLYAN HULYÉNEK NÉZIK AZ EMMBERT .ELEGEM VAN .AZ mondta nekem a nö ha anyira agodok hijam fel öket jövö kedden 8-9 óra közöt akkor el érem a dokit . hát ,hogy a pi....ba ne lenne fonos .én nem fogom ki szedni neki .ha a doki monja nyugotan vigyem el a helyi korházba ,akkor oké . tiszta bunkó volt a nö .
2014. jan. 7. 21:36
Sziasztok! Hát el kellett halasztanunk a műtétet, megfázott a kis hercegnőnk...most lesz hétfőn a műtét, 13-án...nagyon várom a keddi napot, hogy végre itthon lehessünk! Majd írok, hogy mi volt! Üdv mindenkinek! Abigél, neked kitartás! Szerintem kilöki a szervezete idővel, bár ekkora varratunk nekünk nem volt még, és ami bent is maradt kijött magától! Ne idegeskedj, szurkolok nagyon Nektek is!
428. Rudi anya (válaszként erre: 426. - Holecska Abigél)
2014. jan. 7. 21:24

Szia!

BUÉK mindenkinek!

Nálunk nem volt ilyen, de megkérdezte a doki a varratszedésen, mit mondott, ez felszívódó varrat vagy sem. Rudinak a sebét fogta össze egy kb. 5cm-es darab, és nem tudta, kivegye vagy maradhat.

Majd írd meg, mi lett vele.

427. enid79 (válaszként erre: 426. - Holecska Abigél)
2013. dec. 31. 20:07
Te jó ég, ez hogy lehet?! :( Nagyon sajnálom, remélem nem lesz semmi gond! :( Boldogabb új évet Nektek!
2013. dec. 30. 18:10
sziasztok remélem mindenki jól van .nálunk történek problémák .nyáron volt a lányom mütéte azán ugye a varrat szedés is .na de már több hónap el telt és találtam egy varratot a legutobbi mütét helyén .a novoth doki csak jan 8 án lesz adig remélem nem lesz gond ,elvitem a gyereket a gyerek orvoshoz és ugy néz ki ,hogy elég hosszú varrat lehet szegénykémnek bent .EZ TUTI NEM FELSZIVÓDÓ VARRAT .EZ MÁR A 2 DIK ALKALOM HOGY VARRATOT TALÁLOK .múlt honapba semi se látszot mert én mindig megvizsgálom, átnézem a lányt .a kis szervezete probálja gondolom ki lökni .telefonáltam a heinpálba és csak 8 án van a doki .remélem adig nem lesz gond .:((nálatok elöfordult ilyen ?
2013. nov. 25. 09:08
Sziasztok,köszi a bíztatást,eltesszük január 8-ra,mert kértünk új időpontot.Annának 3 hét úszás és nagyon ki volt akadva hogy erről nem akar kimaradni.Nagyon szeret úszni és még nem tud teljesen,hátha most megtanul.tierfellnaevusnak szorítunk,üdv.
424. enid79 (válaszként erre: 420. - Tierfellnaevus)
2013. nov. 20. 20:30
Minden rendben lesz!!! Szorítunk mi is!!!
423. Rudi anya (válaszként erre: 420. - Tierfellnaevus)
2013. nov. 19. 14:26
Gondolunk Rátok is!
422. tierfellnaevus (válaszként erre: 421. - Olimami)
2013. nov. 12. 22:12
Köszönjük szépen! Majd írok ha megvagyunk!
421. Olimami (válaszként erre: 420. - Tierfellnaevus)
2013. nov. 12. 16:46
Nagyon szorítok Nektek!!!
2013. nov. 12. 12:32

Sziasztok! Hát megkaptuk az időpontot, következő műtét december 2. lett. Most 3 "anyajegyet" szednek le, háta, válla és a combja. Remélem minden rendben megy majd.

Majd írok, ha túl leszünk rajta! Mindenkinek kitartás és sok szerencsét és egészséget!

2013. nov. 11. 13:47

Sziasztok! Holnap Novoth dokihoz megyünk eldönteni, hogy hogyan tovább, melyik "anyajegy" legyen a következő. Most a gerincéről és ha lehet a jobb oldalán lehúzódó részt szeretnénk levetetni neki, bár nem olyan husis a kislány, nem tudom hogy hogy lehet azzal bármit is kezdeni!

Mindenkinek kitartás! Majd írok, hogy mi volt!

418. Rudi anya (válaszként erre: 417. - Nócika29)
2013. nov. 10. 14:53

Szia!

Gondolok majd Rátok. Ne szomorkodj a két műtét miatt, így lesz jobb Annának.

2013. nov. 8. 20:10

Sziasztok!

Most voltunk Pesten,Anna műtétje Nov 28.-a

szórítsatok nekünk,köszi.és sajna lesz még egy.

Remélem most nem betegszik meg.Mondenkinek minden jót!

416. ksitku (válaszként erre: 411. - Holecska Abigél)
2013. okt. 31. 17:59
Abigél! Nálunk 2 gyerek van, és csak a kisfiun volt tierfell. A lányomon még anyajegy is csak elvétve van. Szerintem ezen ne görcsöljetek.
415. enid79 (válaszként erre: 411. - Holecska Abigél)
2013. okt. 24. 21:01
Nálunk is csak az egyik gyereknél van tierfell. Úgyhogy engem ez nem tartana vissza, bár szegény kislányotok, amiken eddig is átment, egy HŐS!!!!
414. Rudi anya (válaszként erre: 411. - Holecska Abigél)
2013. okt. 21. 10:11

Szia!

Nem hiszem, hogy örökletes. Ez nem genetikai hiba. Bár azt sem tudják, mitől van :(

Azért kérdezzetek meg egy bőrgyógyászt vagy genetikust. Itt valaki írta régebben, hogy náluk a második gyermeknek nem lett.

Kíváncsi leszek, mit mond az orvos a további lépés(ek)ről.

2013. okt. 18. 09:32
tettem fel új képet a lányrol ,hogy mi ,hogy haladunk
2013. okt. 17. 10:55
én olyan kémet használok amit a gyerek orvos recepre ir föl .gyogyszertári krém .szerintem nagyon jó söt az egész hátát azzal kenem nem olyan száraz és a hegének is jó .
2013. okt. 17. 10:51
sziasztok !hogy vagytok ?és a gyerköcök ?ki ,hogy halad ?szeretném a véleményeteket kikérni .szeretnénk még egy babát és az a gondunk ,hogy szerintetek ez a börbetegség öklödik .a második gyereknek menyi az esélye ,hogy ilyen baja lesz?ti tudtok valamit ?vagy a dokik nektek mondtak valamit eröl?.várom válaszotok .mi noveberbe megyunk konzultációra kiváncsi leszek mit mond a doki .még a jóbb oldala hátra van még egy mütét biztos lesz .de utána nem tudom .
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook