Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? fórum

Pánikbetegség - Tapasztalatok. Kinek mi segített? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Pánikbetegség

2006. aug. 29. 12:32

Hat éve küzdök vele, és hol jobb, hol rosszabb az állapotom. Eljutottam arra a szintre, hogy elegem van, az orvosok "nem tudnak semmit". kezelgetik a tüneteket amennyire tudják, teletömik az embert gyógyszerekkel, amik ideig óráig használnak, aztán jöhet a következő, mert a tünetek is változnak.

Tegnap elmentem egy természetgyógyászhoz, aki mellesleg orvos is.

Ő nem akarja a tüneteket kezelni, megpróbálja az okot megszüntetni. Paraziták élnek a testünkben, testemben, (amit candida gombának is hívnak) és az ő kedves kis melléktermékei, mérgei mérgezik a szervezetemet. Most már egyre erőteljesebben.

Kaptam egy diétaleírást, mit ne fogyasszak, valamint egyéb készítményeket szájon át, ami teszem hozzá nem gyógyszer, segít visszaállítani az immunrendszer egészségét. Legfőképpen ami tetszett nekem a grapefruit kivonat ( ami szintén nem mindegy milyen) hatása, és használhatósága tetszett. Beszerzem a felirt dolgokat, és elkezden a kúrát. Egy kicsit félek is, mert két hónapig erősődhetnek a tüneteim, de leadok majd pár kilót koplalás nélkül!!!!

SZóval hajrá! Éljünk egészségesen!!!

2006. aug. 27. 23:25
13 évig éltem pánikbeteg feleséggel,szerencsémre nem a súlyos ajtából.Szapora szívverés,reszketés,fuldoklás,légszomj-halálfélelem tünetekkel.Sokszor vittem körzetizorvoshoz,mire odaértünk a dokinő látványára,helyrejöttt a vizsgálatnál minden eredmény rendben volt.Sokszor azt hittem csak megjátsza magát.Volt szanatórium és csoportterápia is,gyógyszerek.A 12.évben szivmütét speacmakert kapott.Nem tudom javult-e az állapota már 4éve más utakon járunk.De ezt betegséget sokan el sem hiszik,pedig a súlyosabb esetek nagyon durvák.Minnel hamarabb szakemberhez kell menni,onnan könnyebben lehet meggyógyulni.Menni kell
4. Bettibaba (válaszként erre: 3. - Nviky)
2006. aug. 27. 14:43
Nem tudom most milyen előírásokkal működik manapság a dolog,de talán első a háziorvos.Ő az,aki tanácsot,no és persze beutalót tud adni,ha szükségesnek látja.Sajnos csak az ideggyógyászati szakrendelőbe,legalábbis itt nálunk Tapolcán így működik.Az ilyen típusú rendelésekről csupa negatívumot tudnék írni,talán azért,mert az ideggyógyász itt nálunk betegebb,mint néhány páciense.Igazán megnyugtató eredményt magánrendelésen találtam egy psychiáternél.Ezzel az a baj,hogy roppant költséges mutatvány.Kifizetni az ülést,a felírt gyógyszereket...De ha őszinte akarok lenni,megéri.Milyen tünetekkel küzdesz,hogy pánikbetegségre gyanakodsz?
2006. aug. 25. 12:45

Ez szőrnyű lehetett.

Én éppen attól félek, hogy pánikbeteg vagyok.

Csak nem tudom, hogy milyen dokihoz kéne fordulnom. :(

2006. aug. 24. 11:26
Ez egy szörnyű betegség.13 éves voltam amikor először jelentkezett.Ennek már idestova 18 éve.Sokáig tartott mire az orvosok felismerték,mivel is állnak szemben,akkoriban ez nem volt ilyen "felkapott"betegség.Jöttek a kórházak,és a rengeteg gyógyszer.A mai napon büszkén,és nem kevésbé boldogan írhatom le,hogy kigyógyultam ebből a kórból,és már csak ritkán jutnak eszembe azok az idők,mikor fékevesztetten rohantam oda valakihez,hogy segítsen rajtam,mert MOST,EBBEN A PERCBEN meghalok,és különben is,nincs levegő,és összezárulnak a falak.
2006. aug. 22. 15:54
A pánikbetegség egyik legismertebb hazai szakértője, Gábor S. Pál szerint hazánkban mintegy háromszázötvenezer embert, és közvetve persze családtagjait érinti a bonyolult kór, amelynek hátterében molekuláris biológiai folyamatok húzódnak meg. Gábor S. Pál írta le először a pánikbetegség ideggyógyászati és hasi formáját. Az Amerikai Pszichiátriai Társaság és a New York-i Akadémia tagja szerint gyógyítható a pánikbetegség, amelyben több neves - hazai és külföldi - művész, közéleti személyiség is szenved.

Ugrás a teljes írásra: Pánikbetegség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook