Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


733. Vovi
2007. febr. 5. 16:32

Sziasztok!


Nekem sincs valami jó napom, nagyon depis hangulatban vagyok, pedig az idő se rossz. Hát ez van. Ritus remélem te jót koriztál a 7végén!

Én sokat dolgoztam, és keveset aludtam, talán ez a gond! De csak jobb lesz! Egyszer!

732. reni79
2007. febr. 5. 16:12

Sziasztok!Hogy vagytok?Remélem jól!Én nem vagyok tul jól igaz most nem pánikfronton van bajom csak tegnap ota csöstűl jönnek a gondok!Kezdek hozzászokni a 1 1/2 seropramhoz.Már jól birom!

Ritus,Kati veletek mi ujság?Irjatok valami biztatót!!!!

Sok puszi!Szép napot Mindenkinek!!!!

731. szimre (válaszként erre: 701. - 84034aa627)
2007. febr. 5. 07:45
Nálam eddig kétszer jelentkezett, 2001-ben és 2006-ban. Mindkét évben februárban. Lehet, hogy idén is? Remélem, nem, mert förtelmes érzés. Végtagremegés, félelemérzet stb. Tavaly alig tutam a buszról leszállni. Két kézzel kellett kapaszkodnom, hogy sikerüljön.
730. 33e0394ae2 (válaszként erre: 729. - Rebeledó)
2007. febr. 3. 14:41

Szia!

Tapasztalatbòl mondom,hogy rosszabb az izgulàs amit a bulizàs vagy az èn esetemben az utazàs elott àtèlsz mint maga a buli vagy az utazàs.Mond magadban ,hogy majd csak akkor kezdesz izgulni ès gondolni a bulira amikor màr ott vagy,ès halszd mindig kèsobre.Majd meglàtod,amikor ott leszel,màr eszedbe sem fog jutni a betegsèg.

Nekem a dokim mondta,hogy igy csinàljam ès sikerult vele vègigutaznom 15 òràt.

Menj ès bulizz ezerrel,mert mèg fiatal vagy!

Sok-sok puszi Kati.

729. rebeledó (válaszként erre: 728. - Rituska83)
2007. febr. 3. 12:33

helló!


Hát már nagyon parázok. így betojni:)) őrület, mintha kivégzésre cipelnének el:( nagyon ideges vagyok, remélem elmúlik, alig várom már hogy holnap legyen, hogy túl legyek rajta eredményesen.Persze szeretném magam jól érezni, de ha enynire nem tudok lenyugodni...nem tom ilyen vége lesz, leht maradok a fenekemen és nézem a dirty dancinget este! Bár már 20 szor láttam!

a túrókat, elmegyek és kész! úgyis felraknják a buliban készült képeket a netre! szóval remeélm nem egy sarokban fogok majd gubbasztani! mert akkor szégyellhetem magamat előttetek, mert mindig járt a szám , hogy nem kell félni, meg akaraterő, erre egy sarokban pánikolok a legnagyobb buliban!:Dna bizom benne nem így lesz! a barátnőim jönnek hatra, hogy ne idegeskedjek magamban mig el nem indulunk!huha, no para

puszi!


Vovi köszönöm a biztatást priviben:) majd igyekszem, és írok is, csak most naon pörgök, meg mindjárt jön a kis tanítványom is, de majd irok holnap hogy mi lett a mai nappal!az erő velem lesz!puszi

Jó korizást!

728. rituska83 (válaszként erre: 727. - Rebeledó)
2007. febr. 3. 11:50

Szió!

Érezzd jól magad én azt kivánom!!!

A pánikot felejtsd el.

Szerintem nappal, ha tudsz pihenj egy kicsit, sokkal jobb lesz akkor este.

Ha egy kicsit rosszul érzed magad menyj kia levegőre.

De meglátod semmi bajod nem lesz!

majd ird, meg milyen volt, kivi vagyok!

Én korizzni megyek holnap...juhhhééééjjjj...végre már! :P

Puszi: Rita

2007. febr. 2. 18:59

helló!


szurkoljatok holnap!!!Bulizni megyek:) gatya ég!no para! minden rendben! Aztán majd mesélek hogy meygek e legközelebb!!puszi

2007. febr. 2. 18:51
bocsi,ez a masik forumba ment:-))))
2007. febr. 2. 18:50
jippie Pitypang,hurra,h minden okke,es Ancsi hol jartal par napig?
2007. febr. 2. 18:32
ill bocsi a gyogyszert nem kozvetlenul a pszichologus irja,de a pszichiater az o kozremukodosevel.
2007. febr. 2. 18:31

Sziasztok!


En 3 evig voltam panikbeteg nagyon durvan,szerencsere mondhatom,hogy mult ido.Nem nehez kigyogyulni,de akarni kell.En jartam pszichologusnal,kineziologusnal,akupunkturan,gyogyszert szedtem evekig,pl xanax,de igazabol a gyogymodot sajat magunkan kell keresni.A legfontosabb gyogymod,hogy ne felj a kovetkezo rohamtol.Aamiota elfogadtam,hogy ja,ez megint csak egy panik,ismertem kivulrol-belulrol a dolgot,nem jott tobbet.Ami meg nekem segitett,az az agykontroll,relaxacio,de mondom a legelso lepes,ne felj a kovetkezotol,hisz az generalja a kovetkezot.A kineziologus az izmokat stimulalja es nezi a reakciokat,o is mutat kulonbozo technikakat,nekem nem jott be sajna.A pszichologus meg vegighallgatja a problemadat,ir egy valag gyogyszert,aztan annyi-legalabbis en 4-et is kiprobaltam.Na,bocsi,ez hosszura sikeredett,de remelem segit bkinek is!!Szivesen segitek meg,ha esetleg kell.

2007. febr. 2. 18:24
*kineziológus-nál?
2007. febr. 2. 18:24

MIvel másabb egy pszichologus egy kineziológus???

Mostmár engem is érdekelne!


Puszi: Rita

720. reni79
2007. febr. 2. 15:42
Én szerintem nekem nehezebb lesz meggyogyulni mert már 10 éve tart!De nem adom fel!Puszi mindenkinek!!!!Rena
2007. febr. 2. 15:33

Sziasztok!

Igenigen, mindenkinek ajánlom mostmár én is a kineziológust...Nálam szerencsére már egy alkalom után változás jött létre az életemben,de én is havonta egyszer járok,ebben a hónapban lesz a második alkalom.Én nem így képzeltem el ezt az egészet,nem tudtam mit fognak velem csinálni,azt hittem olyan lesz,mint a pszichológus, de meglepődtem:)

Én nagyon érdekesnektaláltam és élveztem is:)

Mindenkinek mihamarabbi gyógyulást,illetve jobbulást,,ahogy a kineziológus is mondta: ne nevezzük betegségnek,ez csak egy állapot!Szépek vagyunk és remélhetőleg egészségesek ésésés érző emberek:)

Mindenkinek ajánlom: Müller Péter Szeretetkönyvét!

2007. febr. 2. 14:49
Remélem mindenki meggyógyul minél hamarabb, én elköszönök Tőletek. Sziasztok!
2007. febr. 2. 13:56

Szio Reni!


Neked is jó hétvégét!

Vasárnap megyünk korizzni ismikkel, már úgy várom!

Remélem nem lesz semmi bibi, azon kivül, hogy majd párszor elesem :P


Puszika: Rita

716. reni79
2007. febr. 2. 13:38
Sziasztok!Mindenkinek jó hétvégét kívánok!!!Puszi!Rena
715. Tamara30 (válaszként erre: 714. - Rebeledó)
2007. febr. 1. 15:26
Úgy látszik nekünk bevált,ki kell próbálni.Igaz,nem mindenkinek elég egy alkalom,én már több mint egy éve járok.
714. rebeledó (válaszként erre: 713. - Reni79)
2007. febr. 1. 14:05

Én is örülök a napsütésnek!:) Most kirándultam egy akkorát bicajjal:) Akkora szél van, hogy szinte hátrafelé haladtam, és nem előre!:)

Mostmár tuti befutó dolog a kineziológus!Mindenkinek az kell, és meggyógyul, és erre Tami a bizonyíték, ugye Tami?:) (meg mostmár DNBasser is:)

sziszi mindenkinek:) Edó

713. reni79
2007. febr. 1. 12:33

Sziasztok!Remélem jól telik a napotok!Rám jó hatással van a napsütés.A kineziologust én is kiprobálnám!Lehet megprobálom ha nem érzek javulást egy idő után!

Idáig sok pozitiv dolgot hallottam róla!

DNBasser!Örülök hogy jobban vagy!Csak igy tovább!

Kati!Én is ugyanezt kivánom mindannyiunknak!

Kitartás és sikerülni fog!Csak pozitivan!!!

További szép napot Nektek!Sok puszi!!!Rena

712. Vovi (válaszként erre: 711. - 33e0394ae2)
2007. jan. 31. 23:09

2003-as film, isteni a főszereplő alakítása, a címe olaszul

Ma che colpa abbiamo noi

711. 33e0394ae2 (válaszként erre: 710. - Vovi)
2007. jan. 31. 21:00
Mi a cime olaszul?Talàn èn is ràtalàlok itt nàllunk.
710. Vovi
2007. jan. 31. 20:45
És még valami, (ma valami szájmenésem van, vagy mi...) ajánlom mindenki figyelmébe a CSoportterápia című filmet. Olasz "vígjáték" bár inkább kissé szatirikus, és nagyon szórakoztató, kötelező lenne, minden kis lelkibetegnek, mint mi. mivel olasz, én már imádom, de a film tényleg nagyon jó, és a végén ott a kis tanulság, de nem lövöm le a poént...puszi
709. 33e0394ae2 (válaszként erre: 707. - DNBasser)
2007. jan. 31. 20:44

Szia!

Jaj annyira orulok,hogy jobbban vagy!Remèlem mi is nemsokàra igy leszunk.

Egyèbkènt kivàncsi lennèk mit csinàlt veled a kineziologus.

Pussz,Kati.

708. Vovi
2007. jan. 31. 20:44

Gratula DNBasser! Nagyon büszkék vagyunk rád, azt hiszem mondhatom a többiek nevében is.


Egy dolgot még hadd mondjak el nektek: Csak most (én balga) vettem észre, hogy pár embernél a neve mellé képeket tett fel. És olyan aranyos, , kedvesszimpatikus, gyönyörű embereket láttam hirtelen egy nagy csomóban,mint amilyeneket ritkán. Ha ezek vagyunk, akkor mi a gond??? Úgy értem, nézzetek magatokra,nézzetek a tükörbe, a családotokra, a szerelmetekre, akik mind TITEKET szeretnek, és nyerjetek jó adag önbizalmat belőle!

2007. jan. 31. 20:36

Sziasztok!

Képzeljétek!Voltam kineziológusnál egy alkalommal,és azóta nem lettem rosszul!:D

Buszoztam már egy csomót meg igazából a kineziológus előtt már kiborultam,beteg is voltam,itthon feküdtem,és így feküdtem az ágyban és elgondolkodtam: Kell ez nekem?A rosszullét az "ördögi körforgás"? Ez nem én vagyok,nem ez vagyok...összeszedtem magam,és rájöttem,hogy csakis én irányítom magamat,eddig féltem,kétségbe voltam esve,megijedtem,hogy mi lessz és elmentem ugye a kineziológushoz és azóta Teljesen jól vagyok.:) a Lakás minden pontján van egy ilyen "Teljesen jól vagyok"cetli:).Ezt ajánlom:)

Ha valaki esetleg Dunaújvárosi vagy Fejér megyei és hasonló problémája van szívesen megadom az elérhetőséget priviben:)

Pussz nektek!

706. Vovi
2007. jan. 31. 20:13
Edó, pedig tök hosssszszút írtam, de basszus, nálam se maradt meg másolatban. SZépen elszállt, na így se jártam még, megpróbálkozok egy másik írásával, de az már nem az első luft. Puszi, legyetek jól, és gondoljatok szép dolgokra. Én ma pl. egy gyönyörű szivárványt láttam a házsorunk felett. És gyerekkorom óta imádom a szivárványt, egyből jobb kedvem lett.
705. Vovi
2007. jan. 31. 20:11

Hali!


Akkor én is csatlakozom, nekem is a nyár a mumus...én is mindig attól tartok inkább, és milyen érdekes, nekem is nyáron a dögmelegben jött az első, aztán ha visszagondolok, mindig, kivétel nélkül nyáron újult meg. Közben kezdtem helyrerázódni, aztán bumm, újra előlről. Már az is eszembe jutott, hogy északra emigrálom magamat, mert bármennyire is nem szeretem alapban a hideget, a pánikom meg a meleget nem bírja.

2007. jan. 31. 19:08
Ami azt illeti,én is jobban szeretem a hideg levegőt,de nyáron sem volt semmi bajom,megszoktam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook