Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


2007. jan. 31. 19:01

hàt ez fura.Minden dilidoktor a tèli borus idore szavazna.Mi dontjuk a rekordot:)))

én màr nem emlèkszem mikor voltam szarul eloszor,de tèlen vàrom a nyarat,nyàron pedig vàrom a telet:))

Rajtam senki em tud kiigazodni:)))

2007. jan. 31. 18:37
Érdekes,én is nyáron,július 2.-án lettem először igazán rosszul.
701. 84034aa627 (válaszként erre: 700. - 84034aa627)
2007. jan. 31. 18:35
Szóval én is a húvösebb időben érzem jól/jobban magam.
700. 84034aa627 (válaszként erre: 691. - Rituska83)
2007. jan. 31. 18:32

Sziasztok!


Nekem is nyáron jött elő a pánik, tavaly is akkor volt a legutóbbi és remélem a legutolsó rohamom. Ráadásul két volt tanítványom anyukája is nyáron lett pánikbeteg.

699. Gáspi (válaszként erre: 684. - 2ab728965c)
2007. jan. 31. 18:23
Nekem leginkább a levendulás masszázs hatékony.Természetesen mindenki maga érzi a problémáit.
2007. jan. 31. 15:26

Egyèbkènt ha valakinek van kedve dumcsizni,fent vagyok a skype-n (katemarco)nèven.Nyugodtan hivjatok.Orulnèk neki.

Puszika.

697. 33e0394ae2 (válaszként erre: 696. - Reni79)
2007. jan. 31. 14:10
Orulok,hogy igazat adsz nekem.Fèltem,hogy majd lehurrogtok a hozzàszòlàsomèrt.
696. reni79 (válaszként erre: 695. - 33e0394ae2)
2007. jan. 31. 13:28
Egyetértek Veled!Én is ugy vagyok mint Te!De mindig találok valami kapaszkodót amiért ugy érzem még igy is érdemes élni!És arra gondolok hogy vannak emberek akiknek rosszabb a helyzetük mint nekünk!Bár ez a betegség is megkeseriti az ember életét de inkább ilyen bajom legyen mint mondjuk egy sulyos szervi betegség!Ne haragudjatok a példáért!Kitartás!Hidjétek el lesz jobb is!!!!Puszi Nektek!Rena
695. 33e0394ae2 (válaszként erre: 687. - 2ab728965c)
2007. jan. 31. 13:19

Ne haragudj nem akarok szemètnek feltunni.én is megèltem màr pàr dolgot.10 ève szedem a dilibogyit,de màr jòval elobb szarul voltam.Voltam(vagyok)depresszios ès nagyon sokszor gondolok a halàlra.Szerencsère viszont mindig van valaki aki jòl segberug,hogy akkor most elèg az onsajnàlatbòl ès gyerunk èlni normàlisan.

Elhiszem,hogy van szereto csalàdod,de szerintem senki sincs aki ràdszòlna,hogy akkor most gyerunk ès kapd ossze magadat.Nèha rosszabb az egyutèrzès mintha tudomàst sem vennènek a betegsègedrol.Teljesen elsulyedtèl az onsajnàlatban.Hogy tudna bàrki is segiteni neked ha te magad sem akarsz segiteni magadon?

Pròbàld meg àtgondolni,hogy te mit akarsz, ès pròbàlj meg segiteni magadon.Menj megint dokihoz ès irass gyògyszert.Pròbàld meg legalàbb a csalàdodèrt.Szerintem ennyit megèrdemelnek hamàr eddig kiàlltak melletted.

Ne haragudj ha nyers voltam,de csak a te javadat akarom.

Nagyon sok puszi,Kati.

694. rituska83 (válaszként erre: 693. - Rebeledó)
2007. jan. 31. 12:17

Szio!


Tök szépeket irtál, igazad van, tényleg ezt kellene tenni mindeninek!!!

Lehet kipróbálom :)

Onnan lopok ötleteket ahonnan csak lehet, csak már végre gyógyulnánk meg!!!:((((

693. rebeledó (válaszként erre: 682. - 2ab728965c)
2007. jan. 31. 11:52

Szia Fáni! (Nem is nem ez a neved!!)Szia Eszter!


Tudnod kell, hogy nem vagy szarkupac sem! Olyan rossz, hogy ilyeneket írsz magadról!:(( Nem tudom milyen betegség okozza ezt a nagy depressziót nálad,(ami már 25 éve társad) de minden betegségből van kiút! Lehetőségeink korlátlanok! A bölcseség és a tudás kapui mindig nyitva állnak előtted!Képes vagy megújulni, csak el kell hinned, és akarnod kell! Hiszen akarod te, ezért is jöttél erre a fórumra!! Meg kell tanulnod elengedni a rossz gondolatokat, amik okozzák testünk megbetegedését, fizikai és lelki fájdalmunkat!

Minden belőled indul ki, és hozzád tér vissza!!

Mondogasd azt magadban:

Elengedem a múltat, és befogadom a jövőt! Kész vagyok a változásra!Világomban minden változik! Szeretem önmagamat, bizom önmagamban! Megbocsájtok mindenkinek,és önmagamnak is! Szabad vagyok! Szabad a lelkem! Kész vagyok a boldogságra!Kész vagyok megélni a jelen édes örömeit! Csak a jelennel foglalkozom!

próbáld ki!! Segiteni fog! meglátod! naponta kétszer legalább!reggel és este!

minden jót, puszi

692. rebeledó (válaszként erre: 691. - Rituska83)
2007. jan. 31. 11:33
Én is:( Nekem is akkor kezdődött:( Én is inkább hideg, meg tél, meg szél:)friss levegő, csak meleg ne legyen:((
2007. jan. 31. 11:07

Sziasztok!

Hát én meg pont a nyártól félek!!! De attól nagyon! Mert akkor meleg lesznvagy nem tom.

De ti már benne vagytok egy ideje ti bizztosan tapasztaltabbak vagytok!

De szerintem én azért félek tőle, mert nekem nyáron kezdödött!

Puszika: Rita

690. rebeledó (válaszként erre: 686. - Vovi)
2007. jan. 31. 10:13
hm...nem kaptam meg:( csak a múltkori van meg!Arra emg válaszoltam is:)) na majd hátha később átjön:)sziszi
689. reni79
2007. jan. 31. 09:01
Bocsi hogy ilyen hirtelen hagytam abba csak a kedvenc fönököm körülöttem sündörgött!Mégegyszer szép napot kivánok!Sok puszi!!!Rena
688. reni79 (válaszként erre: 678. - Rituska83)
2007. jan. 31. 08:52

Szia Ritus!Te is hiányoztál!És mindenki!:-)Nem léptem ki söt rájöttem hogy nagy szükségem van erre a munkahelyre mert valami motivál.Amig otthon voltam nekem is nagyon rossz volt egyedül.Járt az agyam és ez nekem sem hiányzik.Itt legalább lekötöm magam.

Addig jó amig nem gondolkodom.

Szerintem az idő miatt is depisebbek vagyunk.

tavasszal,nyáron sokkal feldobottabb vagyok.Most meg állandóan aludnék.

Remélem Te azért jól vagy!Probálj rejtvényt fejteni,olvasgatni amikor egyedül vagy,vagy nézz egy jó kis vigjátékot!Én például azt csinálom!

Legyen szép napod!

687. 2ab728965c (válaszként erre: 685. - Vovi)
2007. jan. 30. 23:21

Szia Vovi!


Igen, Te értesz, érted miről beszélek..:-)

Megigérem, odamegyek hozzájuk és leiratom velük.

Csak elhinni nem fogom, nem és nem, amig magamat el nem fogadom, hiába fogad el bárki, a család, a barátok, a világ...a saját szememben akkor is csak egy kis szarkupac leszek, egy értéktelen féreg, eltaposni való.

Ez a baj.

Köszi a soraidat, érzem hogy érted miről van szó, és jó az ötlet is, megint csak saját magam vagyok a dolog elrontója. :-((((((((

Üdv: Bolondfáni

686. Vovi
2007. jan. 30. 23:09
Edó! Írtam neked privit! De azelőtt is , le a kalappal, menj bulizni, és számolj be nekünk az élményekről, adj egy kis biztatást...puszi nektek, és no fear! Én is ezt mondogatom magamnak, napjában ezerszer...
685. Vovi
2007. jan. 30. 23:06

Sziasztok!


Kedves Bolondfáni! Te nem vagy se bolond, se fáni- ez a név már önmagában mutatja, hogy hogyan vélekedsz magadról. Igazad van, és örülök, hogy végre felismerted, először is az a legfontosabb, hogy belülről kezd el értékelni magad. Persze jót tesznek a külső kis változtatások, de nem az a megoldás. Attól, hogy más a sminked, vagy lefogysz 2 kilót, a szemléleted nem változik meg, és én azt gondolom, Te ezeken már rég túlvagy. A gond belül van, mint mindannyiunknál. Az önbizalom az nagyon törékeny valami, és én is nagyon boldog lennék, ha csak úgy lehetne belőle a boltban venni...de sajnos nem lehet. Nekünk kell kialakítani azt a pozitív képet magunkban magunkról, különben az lesz, amit érzel te is, hogy utálod magadat. Pedig ha a családod szeret, ami nagyon fontos! akkor biztos van mit szeretni benned, mint bárki másban. Légyszíves tegyél meg nekem valamit! Menj egyenként oda mindegyikükhöz, és kérde meg őket, írják le egy papírra miért szeretnek TÉGED!!! Aztán az eredményt sokszor sokszor, és megint csak sokszor olvasni magadnak, és magadba súlykolni, hogy újra érezd, igenis vannak értékeim, és olyan értékes vagyok, hogy ennyi és ennyi ember szeretetét tudhatom magaménak. Megteszed?

684. 2ab728965c (válaszként erre: 683. - Gáspi)
2007. jan. 30. 22:39

Köszi, de ez az, ami tutira nem megy. nem külsőleg akarok átváltozni, hanem belsőleg!!!!

Nekem a külcsíny semmit se jelent....

de ha neked jó, hát örülök neki én is!

Üdv: Fáni

683. Gáspi
2007. jan. 30. 20:45

Kedves Bolondfáni!

Talán változtatni kellene olykor magadon vagy a környezeteden/fodrász,kozmetikus,masszőr-nekem bevált-,lazító fürdő.../.Apropó,miért nem jelentkezel az "Átváltoztatjuk" pályázatra?A legrosszabb gondolatokat is el lehet hessegetni,sőt kell is!Fél évszázad alatt má sokmindenben volt részem,de nem adom fel! Rebeledó már leírta:REMÉNY!!

682. 2ab728965c (válaszként erre: 681. - Rebeledó)
2007. jan. 30. 20:05

Szia Rebeledó, köszi a bíztatást Neked is..:-))


Jó hogy létrehoztátok ezt a topicot, az a baj, hogy ennyien segítségre szorulnak---és fiatalok nagyon fiatalok,mint Te is---ez olyan szomorú...nem mintha nektek nem lenne szabad, mert ez a rohadt nyavalya nincs életkorhoz kötve.


Most vagyok molett, de anno 24 kilóval több voltam ennél, akkor azt hittem az a bajom,a dagadtság, de nem, mert most talán még szarabb.


Nem vagyok magányos, csak mikor ennyire lent vagyok, elzárom magamat mindenkitől és mindentől, mert képtelen vagyok elviselni az "épeszű" embereket magam körül, bolondnak meg itt vagyok én, az is sok.


Fiatalon se csinosítottam magam, nem tartom értéknek, nekem nem számít igazából.


Nagyon kedves vagy hogy felajánlod a segítségedet, , be fogok nézni ide többször, ha másért nem, benneteket elolvasni.

Remélem Te is jobban leszel, olyan csinos és fiatal nő vagy, én sem értelek... de nem így működik,látod ugye hogy ez észérvekkel nem megmagyarázható.

Szia! :-))

681. rebeledó (válaszként erre: 671. - 2ab728965c)
2007. jan. 30. 19:23

Na de fáni! :))

Nem lehet ennyire elkeseredni, borzalom... megnéztem a képedet...néztél te tükörbe?? abszolút nem vagy kövér... A te alakod molett.

Önbizalomhiányod van de nagyon sok!!!mitől érzed magad ennyire kedvetlennek? Van családod is. Én nem értem. Rosszul érzed magad a bőrödben, ilyen bárkivel előfordul, de hogy emiatt eldobd az életed! Az élet ajándék, és meg kell tanulni élni! ÉLD AZ ÉLETED! Magányos vagy?? Próbálj eljárni valamerre, sportolni, ismerkedni. Tégy úgy mint fiatalabb korodban, csinosítsd ki magad, próbálj nevetni sokat, akkor is amikor épp nincs nevetős kedved, mert a nevetés gyógyít! Előfordul nehezebb időszak az ember életében, de tudd hogy nem vagy egyedül! Mi itt bmikor szivesen meghallgatunk, ha estleg nincs olyan barátod, barátnőd akivel a gondjaidat megbeszéld! HA gondolod írj privát üzit is, szivesen válaszolok, ha nem akarod ide kitárni személyes gondjaidat!(csak ne ital legyen a megoldás, mert az nem segit, meg ne is a zabálás)

Mi mindennap azért járunk ide, hogy megpróbáljunk egy kicst a másikon lenditeni, ha elakad vmiben! És ez nálunk elő is fordul sűrűn, mivel a pánikbetegségben pont az a nem szép, hogy vannak benne hullámvölgyek!:(

A REMÉNYT NEM SZABAD FELADNI!! tudod... az hal meg utoljára!

puszi

680. 2ab728965c (válaszként erre: 678. - Rituska83)
2007. jan. 30. 19:07

Köszi Rituska a szavaidat, nálam nem pánikbetegség a gond, hanem a depresszió és a halálvágy, de ezek "rokon" bajok.

igyekszem én nem feladni, de 20 év alatt nagyon elfáradtam, hidd el.

JOBBULÁST NEKED, Te se add fel, még fiatal vagy nagyon, menni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

679. 2ab728965c (válaszként erre: 676. - 84034aa627)
2007. jan. 30. 19:03

Kedves Nadragulya!


Köszönöm szépen a reagálásodat, igazán jól tud esni, hogy "idegeneket" is megmozgattak a soraim--ezt nem is gondoltam volna.

Igen, nagy adomány a támogató család, csak tudod ebben az a gáz, hogy így még nagyobb a bűntudatom, hogy az ő életüket is megnyomorítom, pedig csak jót kaptam tőlük. Ez rettenetes rossz nekem, mert egy depressziós nem úgy van, hogy megrázza magát és már jó is a kedve.

Hogy rájöttem, nem stimmel valami, az se "segítség", sőt, kétségbe ejt látni mennyire más vagyok mint a többi "normális" ember körülöttem.

Jártam én már mindenhol segítségért, de amíg magamon nem tudok ( nem akarok ? lehet) segíteni, addig nincs az a szakember, aki képes erre.

Hobbim van, de mikor szar a hangulatom, SEMMI nem köt le, csak az, ha a halálról fantáziálgatok, meg arról, miként irthatnám el magamat. Na most képzeld el, ilyenkor a gyerekem vagy a párom szemébe nézni----hát ezt le se tudom írni, mit érzek, mekkora szemét állatnak tartom magam.

Hát így valahogy.

Hogy mitől vagyok ilyen, arra is van magyarázat, de fújhatom, mert az meg megint olyan, amin nem lehet változtatni, meg együtt élni vele sem.( nem annyira publikus, betegség, ami kísérőmmé szegődött 25 éve, de én tehetek róla)

Na ez van, lehet hogy nyavalygásnak hat sokaknak, de nem az, sajnos nem.

Köszi hogy meghalgattál, jobbulást kívánok neked!

U.I. De bizony hogy bolond vagyok, csak nem az a vigyorgós fajta, sajna-sajna :-((

2007. jan. 30. 19:02

Huuu azta mennyit irtatok, pedig ma már voltam itt igaz reggel!!!

Fáni! Hát mit is mondjak neked hmmmmm

Ne utáld magad, hogy ilyen "beteg" lettél annak van oka.

Foggd fel, ha megakarsz gyógyulni, hogy ez a pánik nem egy nap alatt jött ki, hanem ki tudja mennyi idő alatt (nekem kb. 1 év, igy visszagondolva) és sanjos legalább ennyi lesz belőle kimenni.

Én is utálom magam, de azért nem gyülölöm, hiszen van értelme az életnek, hidd el!!!

Tényleg nagyon szomorú dolgokat irtál :(

ne add fel, legyél erős, én is próbálok, tudom nem könnyü!!!!


Rencsike!!!!

Annyira híányozztál nekem és mindenkinek!!!!

Már megijjedtem!!!!!

Az jutott az eszembe, hogy ott hagytad a munkahelyedet :(

Örülök neki, hogy itt vagy megint!

Én ma nem voltam valami jól, hiszen sokat gondolkodtam és ha én gondolkodom akkor annak nincs jó vége!!!

Ezért nem igazán jó egyedül lenni!

Én is próbálom lefoglalni magam, a manóm ebbensegít rendesen, de azért néha egyedül vagyok és magam alatt is. :(

Tényleg szeretnék meggyógyulni, de akkor nagyon erősnek kell lennem!!! Amire egyenlőre képtelen vagyok :(

Remélem ti jólvagytok!

Puszi Rita

2007. jan. 30. 18:03
Még egy kérdés: miért is utálod magadat ennyire? Minden ember - na jó, legalábbis a legtöbb - szeretetre méltó és nem megvetendő.
676. 84034aa627 (válaszként erre: 668. - 2ab728965c)
2007. jan. 30. 17:44

Kedves Bolondfáni!


Először is, nem vagy bolond! Másodszor, nagyon szerencsés vagy, hogy van egy támogató családod, ez nem sok embernek adatik meg. Harmadszor, megtetted az első lépést ahhoz, hogy jobb életet élj. Ugynais felismerted, hogy "valami" nem stimmel! És ez nagyon-nagy szó! Viszont! Nagyon fontos volna hinni magadban! A legmélyebb gödörből is van kiút. Én pánikbeteg vagyok, a tavalyi nyarat teljesen otthon töltöttem nem valami fényes állapotban, de eldöntöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Sőt, külső segítséget is igénybe fogok venni, kineziológushoz fogok járni.

Nem gondoltál még arra, hogy valamilyen szakembert felkeress? Pszichológust, pszichiátert esetleg kineziológust? Szerintem próbáld meg, nagyon sokat fog segíteni Neked. Van valami hobbid? Rajzolás, festés, fotózás, kertészkedés, rejtvényfejtés, kötés, fonás-szövés? Az is sokat segítene, ha lefoglalnád magad valamilyen tevékenységgel, én is most ezt csinálom. Rejtvényt fejtek ezerrel és nagyon élvezem!!! Na, fel a fejjel, hidd el, a mélyből csak feljebb van kiút!

675. reni79 (válaszként erre: 673. - Reni79)
2007. jan. 30. 16:38
Legyél büszke rá hogy van egy csodálatos családod,ami pl. nekem nem adatott meg!Felnevelted szeretetben a gyerekeidet!Szerintem ez nem semmi!!!Szerencsés ember vagy!Csak ezt akartam még mondani!!!!!Puszi!
2007. jan. 30. 16:35

..........:-((((((((((((( :-(((((((((((((((((((((

Azért köszi.........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook