Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


2007. febr. 20. 12:44

Sziasztok!

Tegnap szinte egésznap nem voltam itthon igy ide sem tudtam jönni!

Hát én egyáltalán nem vagyok jól!

Vagyis napközben elvagyok, de mikor eljön az este akkor kész...nekem annyi.

Nem kapok levegőt, gyors szívverés...teljesen kiszárad a szám.

Én annyira elvagyok keseredve mert ez már szinte mindennapos, egy héten 5x biztos van.

Annyira utálom már az estéket, nemtom mikor lesz jobb.

Nekem még vagy 2 hét mire visszamegyek a dokihoz (vagyis más lesz, mert szabin van az enyém).

Nektek is ez van esténként?

Sokszor már esténként sírok, annyira elegem van.

Már szerintem uramat is lassan elfogom kergetni ezzel a nyavajámmal.

A sex is kevesebb, mert este rosszul vagyok, nappal meg itt a gyerek. :(

Teljesen elvagyok keseredve, de reménykedem, hogy lesz jobb is valamikor!!!

Remélem azért ti jól vagytok, nem úgy mint én! :(

Puszi: Rita

792. reni79 (válaszként erre: 791. - 33e0394ae2)
2007. febr. 20. 09:05

Szia!Sajnos nincs:-(

Amit Melinda irt nagyon lelombozott.

Sok emberről hallottam aki teljesen meggyogyult.Én ebbe a tudatba kapaszkodom.

Csak ugy gondolom igy nehéz meggyogyulnom ha a munkahelyemen folyamatosan nyelem a stresszt!

Ma megyek vissza a dokihoz.Kérdezek majd tőle pár dolgot erről a betegségről.

Megirom mit mondott.

Probáld a gondolataid jó irányba terelni.

Szép napot kivánok!Sok puszi.Rena

791. 33e0394ae2 (válaszként erre: 789. - Reni79)
2007. febr. 19. 19:15

Annyira igaz amiket irsz ès tudom is,hogy igy van.Pròbàlom magam meggyozni minden àldott nap ,hogy amikre gondolok nem igaz.Megnèztem a ewing koros kislàny naplòjàt is.De ez nekem sajnos nem segit.Mindannyian hordjuk a magunk keresztjèt.

Reni van skyped?

2007. febr. 19. 18:10

Sziasztok lányok!

Én szeretném elmondani az én történetemet.kb 3-4 évig voltam pánikbeteg.Folyamatosan jártam orvoshoz,mert mindig "találtam" magamban valami betegséget.3 évig szinte nem is aludtam a szó legszorosabb értelmében.(a kissebbik lányom 2 évesen kruppolt először és akkor annyira megijedtem ettől az egésztől ,hogy borzasztó.)Volt olyan is hogy egy hónapban 4x 5x is befulladt.Én pedig nem mertem aludni attól félve nehogy nagyon nagyon nagy baj legyen.Ez adta az első löketet utána ugye a fáradság kreálta a többi betegséget .Mire rájött egy házi orvos(mivel nap mint nap ügyeletre hordott a férjem, mivel nem kaptam levegőt, állandó légszomj gyötört) , hogy pánik beteg vagyok, de nagyon!Elküldött egy ideggondozóba ott kaptam gyógyszert az elsö adag bevétele után elájultam , az orvos aki kijött mindenképpen pszihiátert ajánlott.Bp-re jártam a Pszichoszomatikus klinikára mésfél évig minden héten ,de nemigen használt.Én is szedtem a xanaxot,de nekem talán annyiból volt "könnyebb",hogy rögtön elismertem és bevallottam magamnak, hogy valami nincs rendben velem.Szumma-szummárum eljutottam egy nagyon kedves pszichológusnőhöz,ahol relaxált állapotban 2 év alatt megtanultam kezelni a dolgaimat.Mivel ebből kigyógyulni nem igen lehet én megtanultam kezelni valamilyen szinten.Az első lépésünk az volt,hogy azonnal abbahagytam a gyógyszereket.Mert amikor rosszul voltam és bevettem a xanaxot 2 percen belül jól lettem.Ugyebár a gyógyszer ennyi idő alatt nem használhat,akkor mondta nekem elég "lenne" placebó is.És a heti 2 majd, 1 év után a heti 1 alkalom és lassan a havi 2 majd 1 "beszélgetés"alatt megtanultam a dolgokat kezelni.Ha idegesebb vagyok vagy ha nagyon bánt valami akkor előfordul még a légszomj,de megbeszélem magamban , hogy ettől nem halok meg,nem lesz semmi baj,csak nyugodtan lélegezz.Most már simán eltudok után aludni.(csak megjegyzésként mindezek közben a családomat el akarta venni a szomszédasszonyom, szó szerint //volt kapcsolata a férjemmel// és amikor azt mondta a páromnak, hogy szabaduljanak meg tőlem akkor pattant ki minden.Na szóval a pszichiáterem azt mondta, hogy erről én tudat alatt tudtam,csak nem akartam,nem mertem elfogadni a tényt. Leginkább ez okozta a bajt.)

Ha nagyon szeretnétek ki lehet lábalni valamilyen szinten belőle, bár nagyon sokáig tart.De higgyétel el megéri!

789. reni79 (válaszként erre: 788. - 33e0394ae2)
2007. febr. 19. 16:32

Szióka!Hát ez sajnos nálam is ugyanigy van!Néha már ugy érzem feladom!Pont arra gondoltam amire te!De ugye milyen furcsa!A betegség arról szól hogy halálfélelmed van de ugyanakkor oda menekülsz!Ha belegondolsz ez teljesen ellentmondásos!Remélem érted!

Én is ugy érzem hogy erős vagyok legyőzöm a rohamokat stb.de nagyon nehéz!Nekünk különösen mert már 10 éve élünk igy!Tulajdonképpen úgy érzem mi próbálunk túlélni minden napot nem élvezzük a perceket a szép pillanatokat aminek egészségesen örülnénk!Ez a megőrülés dolog pedig a betegséggel jár.Én is félek attól hogy beleőrülök ebbe az egészbe.

Egy csomo cikket olvastam erről!Ezért tudom hogy ebbe nem lehet megőrülni de mégis olyankor mikor kijön rajtam teljesen összezavarodom.

Nagyon rossz ez az egész!Néha már sirógörcseim vannak hogy igy kell élnem de tartom magamban a lelket és bizom!És persze probálok erős lenni.

Remélem hamarosan meglesz az eredménye!

És nálad is!

További szép napot kivánok!!!!Sok puszi!Rena

788. 33e0394ae2 (válaszként erre: 787. - Reni79)
2007. febr. 19. 16:03

Koszi Reni!Pont erre gondoltam tegnap ès jobban lettem.De igazàbòl amikor ilyen "eros" rohamaim vannak komolyan arra gondolok,hogy beszedem az osszes xanaxot amim van itthon(kb.400db.amit felirt a doki de nem szedtem be)mert fèlek a megorulèstol.Csak az tart vissza,hogy sokan szeretnek ès van egy kicsi gyerekem akit szeretnèk felnevelni.Ha ok nem lennènek nem tudom mi lenne velem.Tudom,hogy eros vagyok ès legyozhetem a fèlelmeimet, ès pròbàlom is legyozni,de nèha olyan nehèz.

Ti is igy vagytok vele?

Puszika!

787. reni79 (válaszként erre: 786. - 33e0394ae2)
2007. febr. 19. 13:24

Szia!Ezen énis sokat gondolkodom!Nekem rohamom nincs egy jó ideje hála isten de szorongok egyfolytában és depis vagyok!

Most talán a csökkentett xanax miatt mégjobban.Ebből is látszik hogy függővé tett:-(

Én éjszaka keltem fel.A drágám szüleinél aludtunk.

Ilyenkor mindig attól rettegek hogy éjszaka mikor felkelek rámjön ez a "szemétség".Bocs!Volt már rá példa!Én is a xanaxhoz nyultam és nyugtattam magam!

És a szülei nem tudják hogy ilyen bajom van.

Holnap megyek vissza a dokihoz!Hát nem tudom jelent e valamit hogy azóta nem volt rohamom.Viszont a közérzetem nem lett jobb!

Kati:Egy tanácsot tudok adni csak bár ezt szerintem már mondtam párszor.Gondolj ilyenkor arra hogy már sokszor élted ezt át és még soha nem ájultál el,vagy hogy ettől nem halsz meg mert ez nem szervi nyavaja.Nem egy szivroham hanem egy állapot!Mindig jobban lettél utána!Én igy nyugtatom magam!Probálj kikapcsolni!Sok puszi mindenkinek!Rena

2007. febr. 19. 13:00

sziasztok!Remèlem mindenki jòl van!

én sajnos nem igazàn.Màr egy hònapja egèsz jòl èreztem magamat nem szedtem xanaxot sem.Tegnap este viszont leraktam a gyereket aludni ès mikozben vàrtam,hogy vègre aludjon elkezdtem mindenfèle hulyesègeken morfondirozni.Olyan pànik meg szorongàs jott ràm,hogy azt hittem meghalok.Vègul felkeltem bevettem egy xanaxot elszivtam egy cigit ès nekiàltam tv-t nèzni.Valamivel jobban lettem,de a mai napomra nagyon rànyomta a bèlyegèt az esti rosszullèt.

Mikor fogok màr vègre normàlisan èlni?Szerintem soha.

Puszika mindenkinek.

785. reni79
2007. febr. 19. 11:58

Sziasztok!Remélem jól telt a hétvége!Nekem nem túl jól.Szerintem megérezte a szervezetem a csökkentett xanaxot.Most 0,25 -öst irt fel a doki napi 3-mat.Idáig.0,5-öst szedtem napi 3-mat.

Edó:Én is örülök hogy feljössz még hozzánk!Tényleg mindenkinek nagyon hiányoztál!

Ritus:Hát nem örülök hogy te is igy érzed magad!

Reméljük hamarosan jobb lesz!Nagyon bizom benne!

Szép napot mindenkinek!!!!Puszi.Rena

784. rebeledó (válaszként erre: 783. - Rituska83)
2007. febr. 17. 09:39

szia!

biztos igazad van, de ezt én egyelőre el sem tom képzelni.:(

ma reggel már háromszor is hánytam?savat:( ugy utálom....ugyanott tartok mint szeptemberben, semmit nem gyógyultam fél év alatt.persze most tripla idegben élek.nem tudom hogy most ilyenkeor visszaestem? vagy még csak el sem kezdtem gyógyulni....

puszi, szizsi

2007. febr. 17. 09:12

sziasztok!


Edó:Ennek negyon örülök, hogy jösz még hozzánk!! :)

Szerintem ez tök természetes amit gondolsz, hiszen én sem felejtettem el az elsőt. Én is azt hittem, hogy ő lesz világéletemben nekem.

MI is majdnem 4 évig voltunk együtt.

De meglátp ahogy nekem is lett, neked is lesz.

Ha az a fiu mennei akar akkor engedd!!! Tudom ez nem könnyü, nekem sem volt az!

Reni: Teljesen olyanokat irtál mintha én irtam volna!!! Tök ugyanazokat érzem! sajnos...

Puszika: Rita

2007. febr. 16. 22:03

sziasztok!

köszönöm a leveleket! nagyon jól estek!

tényleg nagyon aranyosak vagytok! igyekszem nem nagyon összezuhanni:( csak hát első kapcsolat volt az is 5 éves, soha senki másom nem volt. és félek nem is lesz...kinek kellek így, ha már annak nem akiről azt hittem hogy egész életemben kellek majd neki.az a baj, hogy nem is tudok mással elképzelni semmit. ez normális? sztem nem nagyon:)

közben a sulim is kezd nehezedni, mindjárt nagyon sok tanitási gyakorlat, és annyira félek. kemény lesz. most lesz az hogy egydül vtartok majd egy órát. arik a gyerekek nagyon édesek, meg szeretnék tanitani, de nem ilyen szaros pánikkal együtt.


na lehet néha felnézek még, hiányoztok, :)

puszi mindenkinek

781. reni79
2007. febr. 16. 12:49

Sziasztok!Én is az idő miatt elég depis vagyok.Semmihez nincs kedvem!Hosszú volt ez a hét!Kedden megyek vissza a dokihoz.Hát nem tudom mit fog mondani!A tény hogy 3 hete nem volt rohamom.De a félelmeim még nem szüntek meg.De szerintem hogy nem volt rohamom az nem jelent semmit!tul egyszerű lenne ez igy.Amugy meg az általános hangulatom nem tul jó.

Remélem Ti jól vagytok!Legyen jó hétvégétek!

Nagyon sok puszit küldök mindenkinek!!!Rena

780. rituska83 (válaszként erre: 779. - 9e89ce05e6)
2007. febr. 15. 23:00

Szió!

Ez valójában miről szól?

Engem érdekelne, mert amit a többiek ajánlottak már nem is kapható :(

Puszi: Rita

2007. febr. 15. 22:37
Ajánlanék egy könyvet: Kövesi Péter Időkapu
778. happydj (válaszként erre: 773. - Rebeledó)
2007. febr. 15. 19:08

Én is éreztem már ezt! Semmi értelme! Járjál fel, és igenis SEGÍTS MAGADON! Nekem is mondták már ezt sokszor. Nem könnyű! DE MEG KELL TENNI! Nehogymár más miatt a te életed menjen tönkre! Az én életem is szar, és még küzdök, mert nem akarok így "meghalni"! Fontos dolgaim vannak még, és nem hagyom! Bár tény, hogy én is szarabbul vagyok mostanában!


Üdv, Norbi

777. 854d84b78c (válaszként erre: 773. - Rebeledó)
2007. febr. 15. 13:08
Sajnálom! Azért remélem hogy visszatérsz közénk! Puszi
2007. febr. 15. 10:47

Sziasztok!

Edo: remélem én is, hogy nem gondoltad komolyan, hogy nem jösz!!!!

Hiszen mi vagyunk a te lelkitársaid, attól még, hogy messze vagyunk egymástól!!!

Engem is nagy boldogság önt el mikor itt irnak nekem!!!!

Hát nagyon sajnálom ami veled történt, de hidd el lesz jobb is!!!!!!!!!

Ha meg esetleg nem, jönnél ide, akkor meg talizunk majd msn.-en remélem!

Reni: Hát vagyogatok, úgy ahogy te.

Mondjuk tegnap este nem érezztem magam valami jól , aminek uram sem örült.

Mert úgye tegnap valentin nap és kaptam töle egy szép "esti"rucit :P amit nem tudtunk kipróbálni:(

De viszont uram elvitt ebédelni ami nagyon jól esett!

Én meg csináltattam egy szép szíves puncstortát!

Csak viszont az az esti rosszullét nem kellett volna!!!!

Puszika nektek: Rita

775. reni79 (válaszként erre: 773. - Rebeledó)
2007. febr. 15. 08:41

Szia!Nagyon sajnálom ami Veled történt!Tudom ilyenkor bármit monhatnék kevés!Remélem nem gondoltad komolyan hogy nem jössz fel többet:-(

Mindenkinek nagyon hiányoznál mert itt mindenki szeret!Szerintem sokat segit ha valakivel meg tudod beszélni a gondjaidat!

Ritus!Remélem jól vagy!Én megvagyok csak sok a zűr mind a munkahelyemen mind a magánéletemben!

Sokszor puszilok mindenkit!Rena

774. kisana
2007. febr. 14. 20:32

Sziasztok!

Most olvastam,h az Aranykolloid talán megoldás lenne a problémáinkra.Esetleg vki hallott már róla?

Rebeledó!Remélem nem komolyan gondoltad,h többet nem jössz!!!!:(Nagyon sajnálom a történteket,hidd el tudom mit érzel!!Engem közel10év után csaltak meg,az esküvőnk előtt2hónappal derült ki,h más is van a képben.1hónap alatt12kilót fogytam.De....most már nem bánom,mert ennek így kellett történnie,mert ha nem,soha nem ismertem volna meg a férjem,aki 100*értékesebb ember mint az exem.Csak hát ha az ember maga nem jön rá,másnak úgysem hisz!!!!

Teljes szívemből kívánom,h találd meg a boldogsághoz vezető utat!!!:)))

2007. febr. 14. 20:17

Sziasztok'

Szia Ritus, sajnos nagyon sok rosz dolog tőrténet velem az elmúlt napokban, mostmán teljes mértékben vége a kapcsolatomnak, ráadásul meg is cssaltak, :(

sanos eléggé meg visel, tegnap este tőrtént,folyamatosan sírok, hányok!

:(

ugy érzem nincs értelme tovább semminek, tudom, hogy ez csak egy érzet, dehát akkor is így van!elköszönök mindenkitől, nem fogok feljárni többet, sajnos gyógyszert is lekezdtem ujra szedni!ez is csaK SZOMORÍT!

mindannyiótoknak kívánom, hogy gyógyuljatok meg

sziasztok!

2007. febr. 13. 14:06

Köszike szépen!

Pár napja már láttam ezt a fórumot, de még a búcsuztatót nem :(

Hát nagyon sajnálom szegényt, de tényleg mennyi akarat(erő) volt benne....

szegényke....

Rita

771. 854d84b78c (válaszként erre: 768. - Rituska83)
2007. febr. 13. 13:07
Blog: http:ewing.blogol.hu/?d=2007-2
2007. febr. 13. 12:03

Szió!

Huhh nem lehetett egyszerü...még belegondolni is rossz.

Meddig voltatok ott bent?

2007. febr. 13. 12:01

Sziasztok!

Én pánikbeteg vagyok.Ma is megált a lift a kórházban,alig tudtunk kijönni.A lányomammal kell

nsd-re járni hetente kétszer.Nagyon rosszul lettem,de leküzdöttem,hiszen ott volt velem a lányom,aki bármikor szülhet.

2007. febr. 13. 11:57

Nem tom elolvasni a blogot, mert nemtalálom.

Hogy kell megkeressni??

Köszike

2007. febr. 13. 11:49

Sziasztok!

Reni:igen igazad van visszaolvastam, biztos félre nézztem. Én is próbálok jönni mindennap, de nem mindig sikerül...a fiam tesz róla :P

Kisana: köszike szépem (majd teszek fel frissebb képet róla).

Én is elolvasom azt a blogot, mert érdekel.

Hát enmtom a xanax sem nagyon segít az alvásban...valamivel elöbb alszom el,de nemsokkal :(

Mondjuk még csak pár napja szedem (4 napja), de remélem majd ez is rendeződik hamarosan.

Remélem ti jólvagytok!

Edo: merre vagy???? Pár napja te sem jösz felénk!!! ??? Remélem jólvagy!

Puszika mindenkinek! Rita

2007. febr. 12. 22:26

Sziasztok!Remèlem mindenki jòl van.

Tudatom,hogy èlek mèg,ès mostanàban szerencsère egèsz jòl vagyok.Sajnos most is csak èppen,hogy felugrottam ide az oldalra aztàn megyek aludi,mert reggel koràn kelès van.

Amint tudok megint jovok!

Vigyàzzatok magatokra!

Nagyon sok pussz mindenkinek!

765. reni79 (válaszként erre: 754. - Rituska83)
2007. febr. 12. 16:44

Szia csajszi!Nem én járok fel keveset én hétfőtől péntekig mindennap fent vagyok!Hétvégén nem tudok mert otthon nincs gépem.Remélem jól vagy!Én picit jobban!Lekopogom amióta emeltük az adagot nem volt rohamom de nem iszom elöre a medve börére!

Voltam már jobban utána meg olyan roham jött rám azt hittem ottnaradok!Még közel sem vagyok gyógyult!Ez a jövő zenéje még!

Miért felejtenélek el titeket???

Örülök hogy tudsz aludni!Ez tapasztalat.A xanaxtól én is ugy alszom mint a bunda.

Milyen volt a hétvége???Sok puszi!Vigyázz magadra!!Szép délutánt!Rena

764. reni79 (válaszként erre: 759. - 854d84b78c)
2007. febr. 12. 16:23

Szia!Én is elolvastam a blogot.Nagyon sajnálom szegényt!!!Rettenetes hogy mennyit szenvedett mégis mennyi életereje volt!Nagyon csodálom!

Ilyenkor látom azt hogy vannal emberek akik sulyos betegek,szenvednek én meg azt hiszem hogy a pánikbetegségem miatt én vagyok a legszerencsétlenebb a világonMindenki aki feljár ide olvassa el szerintem!!!Puszi Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook