Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


673. reni79 (válaszként erre: 671. - 2ab728965c)
2007. jan. 30. 16:33
Köszönöm szépen!Én is ugyanezt kivánom Neked és hogy szeresd önmagad olyannak amilyen vagy!!!
672. 2ab728965c (válaszként erre: 670. - Csillag123)
2007. jan. 30. 16:32
Sajnálom hogy véglegesen elköszöntél, pedig lett volna mondandóm számodra is. :-(
671. 2ab728965c (válaszként erre: 669. - Reni79)
2007. jan. 30. 16:29

Köszi hogy reagáltál rám....

Hiába nem mondom, attól még utálom magamat, hiába keresem a szépet, ha belülről "romlott" vagyok. Több pszichiáternél is jártam már, eredménytelenül--merthogy én a "nem lenni"-re szavazok, és ilyen esetben nem tudnak ők sem csodát tenni.

Azt kívánom, senkinek ne kelljen azt érezni amit nekem kell már isten tudja mióta....

Kívánom Neked tiszta szívemből, hogy tudj meggyógyulni és élvezni az életet, hisz még olyan fiatal vagy.

670. csillag123 (válaszként erre: 668. - 2ab728965c)
2007. jan. 30. 16:04

Kedves ...


Én a helyedben azon gondolkoznék el, miért nem a sziveddel és az eszeddel gondolkozol, miért rögtön a reflexeid működnek. Én ezen próbálnék javítani... ha lehet.

Utána azon próbálnék változtatni, hogy felesleges szerepeket játszani, mikor ugyis tökéletesek vagyunk (... a magunk módján.) A szerepeknél meg már a végén az ember azt sem tudja kibányászni, hogy ki is ő igaz valójában.

Nekem pedig azt kell megtanulnom, hogy akit szeretek, azt ne rakjam magam elé, legyen egy egészséges önzésem, és szabjam ki a pontos határokat.(pont mint a gyereknevelésnél!)

...Ja és a pszihomókusomnak csak egy kérdése volt: miért nem tudok igazán haragudni arra aki megérdemli, és miért haragszom azokra, akinek semmi köze a dologhoz.Hát ezt kell még kibányásznom.. aztán majdnem készen vok.

És most pusz elmentem, nemhiszem , hogy jövök még erre,

sziasztok :)

669. reni79 (válaszként erre: 668. - 2ab728965c)
2007. jan. 30. 15:59

Szia!döbbenten olvastam a soraidat!

Ilyet hogy utálod,gyülölöd magad ne is mondj!

Én sem szeretem magam de azért hogy utálom az erős túlzás!Haragszom magamra amiért ilyen akarat gyenge vagyok hogy a pánikbetegség nevű pióca ennyire rám tudott telepedni!

Nagyon rossz gyerekkorom volt és a mostanio életem is elég nehéz!De mindig van valami kapaszkodó amiért ugy érzem még IGY is érdemes élni!Ne hagyd el magad!Nagyon eluralkodott rajtad a depresszió!Érdemes lenne elbeszélgetned egy pszihologussal!Hidd el van kiut ebből az állapotból!!!

668. 2ab728965c (válaszként erre: 665. - 854d84b78c)
2007. jan. 30. 15:33

Kedves Szila25!


Szép és igaz soraid alapján magamra ismertem- igen, én is egy ilyen boldogtalan, életunt ember vagyok már régóta.

Igen, nekem is elsősorban önértékelési zavaraim vannak, ami abban nyilvánul meg, hogy UTÁLOM MAGAMAT és UNDORODOM ATTÓL A FÉREGTŐL AKI ÉN VAGYOK.

Igen,évekkel ezelőtt egy ideig keményen ittam(gyógyszerekre!),de saját erőből abbahagytam, utána evésbe fojtottam a bánatom, bálnává zabáltam a testemet.

Aztán ismét erőt vettem magamon, lefogytam 24 kilót, bezsebeltem a környezetem elismerő szavait és pillantásait, de sajnos ettől abszolút nem lettem boldogabb vagy elégedettebb magammal, sőt.

Azt szeretném megkérdezni, hogy mit gondolsz arról : ha én magamnak sem hiszek, akkor ki az a valaki, aki mégis hatni tudna rám pozitívan??????

Nekem van egy "rém rendes" családom- de tényleg, nagyon is pozitívan támogatnak és erősítenek sokan, mégsem ér semmit, mert a magam köré emelt falakon nem jut át semmiféle életöröm és életigenlés.

Annyiszor leírtam már, hogy magam is unom: nem tudom meddig bírok és van-e valami értelme ilyen örömtelenül itt lenni...

Szeretném ha erre reagálnál valamit, kíváncsi vagyok mi a meglátásod jelen esetben.

Üdvözlettel: egy boldogtalan Bolondfáni

667. reni79 (válaszként erre: 666. - Rebeledó)
2007. jan. 30. 15:05

Köszi!Aranyos vagy!Amugy a bulizás és minden jó,pozitiv dolog jó hatással van erre a nyavajára!Gondolj erre!!!

Érezd jól magad ez a lényeg!

Sok puszi!Rena

666. rebeledó (válaszként erre: 665. - 854d84b78c)
2007. jan. 30. 15:01

Szia Szila!

Köszönjük a szép ünetet!Igazad van, hogy csak a Mostban kell élnünk, és csak a Mostra kell figyelnünk!Jól vagy? Rég voltál már itt...

Én éppen próbálok a mostra figyelni, meg nem előre szaladni a gondoltaimban sem!

Hétvégén elmegyek egy kicsit valmai buliba a barátnőimmel, hát remélem nem lesz semmi gáz! Bár nagyon félek tőle! Amióta beti vagyok azóta nem nagyon megyek semerre, bulizni meg pláne nem! De itt az ideje felállni, és szembe nézni a dolgokkal! Nem lehet, hogy állandóan a pánik uralkodjon rajtam, én erősebb vagyok, remélem! Milyen hülyeség... ha ezt egy hétköznepi egészséges ember olvassa, megkérdezheti, hogy de hát mitől félsz?? Miért nem mersz bulizni? Nem tudnék rá válaszolni:( Remélem megállom majd a helyem a táncparketten:) (persze a kis frontin ott lapul majd a táskámba, de nem fogom bevenni, mert tudni fogom, hogy minden egyes rosszullét csak illúzió... nem lehet baj, semmi kétség!:)

puszi!


Renii, na végre előkerültél!:) Már mindenki nagyon izgult:) Frontember vagy ezen a fórumon:)

2007. jan. 30. 13:24

Kedves Pánikbetegek!

Tanulmányaim és munkám során az emberekkel foglalkozom, az emberi magatartást, viselkedést vizsgálom.Sajnos megdöbbentő hogy mennyi ember szenved lelki boldogtalanságban, depresszióban. Lelkileg sivárak,kiégettek,csalódottak, hitetlenek,nem találják helyüket a világban, nincs célja és értelme az életükek-legalábbis ők ezt hiszik.Szinte semminek nem tudnak örülni, örökösen elégedetlenek a világgal és önmagukkal.Legtöbbjük az alkoholban, a kábítószerben, vagy egyéb káros szenvedélyben találja meg az egyetlen boldogságforrást.Ezáltal persze egyre lejjebb és lejjebb süllyednek, helyzetük egyre kilátástalanabbá válik, végül az egyetlen megoldást a halálban látják. Minden külső segítséget megtagadnak és elutasítanak, ezért rendkívül nehéz hatni rájuk.De nem lehetetlen!Ezek az emberek rendkívül sok odafigyelést, törődést, türelmet, szeretetet igényelnek.Meg kell tanítani őket elsősorban önmaguk elfogadására.Fel kell fedezni az értékeiket, rá kell vezetni őket az élet, a mindennapok örömeire. Hiszen aki önmagát szereti, az a világmindenséget és embertársait sem gyűlöli.Aki értékeli önmagát, az másban is sok-sok értéket talál.Naponta ezernyi öröm vár mindannyiunkra, csak észre kell vennünk őket.Hajlamosak vagyunk arra, hogya boldogságot mindig holnapra várjuk, holnaputánra, majd...Közben MOST élünk, MOST érzünk, MOST történik velünk minden, MOST kell örülnünk!Mert élni csak örömben érdemes, és csak örömben szeretheted az életet!Megszülettünk hogy felcsillantsunk valamit, ami még nam volt.Mert ha mi nem születtünk volna meg, akkor nem ilyen lenne a világ. Belőlünk mégegy soha nem volt és nem is lesz.Ki örüljön nekünk ha mi magunk sem ismerjük fel ezt az örömet, amely csak bennünk születhet és élhet?!


Ui.sok szeretettel küldöm mindenkinek ezt a pár sort, aki egy kicsit is boldogtalan!!:)

664. reni79 (válaszként erre: 663. - 33e0394ae2)
2007. jan. 30. 12:23

Szia:-)Örülök hogy minden rendben volt.

Lehet hogy nincs összefüggés közte de többször is rámjött azóta.Lehet az idő miatt van de én is álmos vagyok egyfolytában:-)

Puszi.Rena

663. 33e0394ae2 (válaszként erre: 659. - Reni79)
2007. jan. 30. 12:13

Szia!

A hazaut jò volt,mert a fèrjem eljott èrtunk kocsival:)Igaz igy is beszedtem pàr xanaxot:(

Milyen mellèkhatàsa van?Nekem szerncsère nem volt semmilyen.Most viszont àllandòan àlmos vagyok.Nem tudom mitol.Lehet,hogy ez a tavaszi fàradtsàg?:)

Puszi.

662. d64f9951e2 (válaszként erre: 661. - Reni79)
2007. jan. 30. 11:39

tényleg ez a neve! mondta anya is, de én úgy elfelejtettem :(

én is bízom benne, hogy nem lesz gond vele!!!

661. reni79 (válaszként erre: 660. - D64f9951e2)
2007. jan. 30. 09:54
Citapram a neve.Én is azt kaptam most!Ugyanaz a gyogyszer csak más a gyártó cég!:-)Biztos nem lesz gond vele!
660. d64f9951e2 (válaszként erre: 657. - Reni79)
2007. jan. 30. 09:51
azt mondja, hogy jó neki, meg használ is. viszont most legutóbb gyógyszerfeliratásnál már egy olcsóbb, de ugyanolyan hatású bogyót írtak fel neki, és kicsit aggódom, hogy nem fog-e bezavarni ez az új gyógyszer. mert ugye a Seropram az jó volt, bevált neki, stabil volt az állapota. remélem nem lesz gond.
659. reni79 (válaszként erre: 658. - 33e0394ae2)
2007. jan. 30. 09:38

Szia!Örülök hogy végre itt vagy!Milyen volt az utazás vissza?Minden rendben volt?

Remélem hogy jobban leszek mert van egy kis mellékhatása az emelt adagnak.De remélem idövel elmulik.Február 20-án megyek legközelebb.

Sok puszi!Neked is szép napot!!!!:-)

658. 33e0394ae2 (válaszként erre: 655. - Reni79)
2007. jan. 30. 09:19

Szia!Màr kezdtunk aggòdni,hogy igy eltuntèl!

Orulok,hogy meggyògyùltàl!

Ezek szerint mostmàr te is 1 ès 1/2 bogyit szedsz mint èn?Szerintem biztos jobban leszel tolle,mert a mi szervezetunk màr teljesen hozzàszokott a règi 1 szemhez naponta.Lekopogom èn most elèg jòl vagyok,csak a szorongàs jon nèha ràm.Viszont amiòta hazajottem nem vettem be xanaxot.

Remèmelem szèp napod lessz neked is ès a tobbieknek is!

Nagyon sok puszi!Kati.

657. reni79 (válaszként erre: 656. - D64f9951e2)
2007. jan. 30. 08:51
És használ neki?
656. d64f9951e2 (válaszként erre: 655. - Reni79)
2007. jan. 30. 08:37
édesanyám is szedi a Seropramot.
655. reni79
2007. jan. 30. 08:36

Sziasztok!Bocsi hogy eltüntem de nem dolgoztam és nem tudtam feljönni!Elkaptam egy jó kis náthát és otthon nyomtam az ágyat.

A dokinál annyi történt hogy emeltük a seropram adagját 1/2-el.Ha nem válik be kiprobálunk mást!

Rendes a doki nagyon!Remélem Ti jól vagytok!

Látom Kati is megjött!Puszi mindenkinek!!!!Rena

654. rituska83 (válaszként erre: 653. - Csillag123)
2007. jan. 30. 08:34

Szio!


Nah ezt a könyvet én is elolvanám :P


Reni!!!

Még mindig nem volt?????? :(

653. csillag123 (válaszként erre: 652. - Rituska83)
2007. jan. 29. 20:02

Köszi aranyosak vagytok, én már jól vagyok, nem vok szédülős sem, meg tiszták a gondolataim, tehát jobban vok.És nem szedtem gyógyszert. :) De mindent megtettem, hogy jobban legyek.

És most szépen fogom ezt a pasizós könyvet, amit tegnap találtam itt (pasizásitanácsok.hu), és úgy találom van benne egy-két használható öt_let.És szeretném hozzáfűzni, hogy a 9 dologból(amit legjobban utál a férfi az első randin!), amit leírt a szerző, (aki szóra sem érdemes!), legalább négyet tőlem kopintott. De azt nem írta le , hogy ő mit csinált, úgyhogy javított változatát fogom rendelni a könyvnek!!

Arról nem is beszélve, hogy hogyan gyüjtött anyagot!!(Bár ez már nem tartozik a közre.) És még azt is ideirnám, elég sokat letett az asztalra, hogy én is beteg legyek, ne csak ő.

Viszont mivel igen hasznos olvasmánynak tartom, hát gyarapítom a tudásomat és a pénztárcáját, végigcsinálom, amiket leír, de az fix,hogy beperelem, ha nem válik be!

652. rituska83 (válaszként erre: 650. - Csillag123)
2007. jan. 29. 10:01

Szio!


Menyj fel egy kicsit chatre...engem ott talált meg a párom, mostmár a férjem :P

Nah jó ezt én is tudom mázlista vagyok!

Remélem nem bántottalak meg!! ??

Hát igen egy társ kellene tényleg neked, mert a magány csak ront ahelyzeteden :(

Ezt én is tudom, mert az uram elég sokat dolgozik.

Én akkor pánikolok amikor egyedül vagyok.

Igaz agyban kell eldönteni,hogy nincs baj, de ez elég nehéz!

Nekem most hál isten még nem kell dolgozznom, Hiszen itthon vagyok a fiammal..szerencsére.

nem is tudom, hogy hogy birnék dolgozzni.

De hamarosan lejár az időm, remélem addigra meggyógyulok!!!

Én csak annyit tudok neked mondani, hogy kitartáááássss!!!

ha nem keresed akkor fog majd "Ő" megtalálni téged!

Én bizom benne!

Amugy nekem az is jót tesz ha itt beszélgetek a többi sorstársammal, úgyhogy ha gondolod te is járj ide, tök jó a társaság...de tényleg :)


Puszi: Rita

651. happydj (válaszként erre: 650. - Csillag123)
2007. jan. 29. 09:53

Szia!


Tuti az idegrendszereddel van probléma, mert nekem is nagyfokú szédüléssel kezdődött minden... Pánik problémám nem volt, de ma már az is van. Amit tudok neked javasolni: Ha orvoshoz mész, akkor az AURORIX nevű 150 MG-os 100db-os gyógyszert írasd fel, mert az engem TELJESEN meggyógyított!!! A hiba ott lett, hogy ezt legalább 1 évig kell szedni, én meg eldobtam 3 honap után... SZÓVAL NE TEDD LE HA JÓL LESZEL! Nem volt semmi mellékhatása, és újra a "régi" lettem tőle!


Üdv, Norbi


UI: Ha bármi kérdésed van, írj mailt!

2007. jan. 28. 22:51

Sziasztok! Nem szoktam így levezelezni, meg a blogírás is távol áll tőlem, de mégis, hátha valaki tud hozzám szólni:

Én nem tudom, hogy milyen beteg vagyok, de gyógyszert nem akarok szedni, de a szédülés az borzalmas volt a múlt évben. Állandóan szédültem a bal oldalamra, a tömeg az nem probléma, de a gondolataim azok nem voltak rendezettek. Ez az egész helyzet azzal járt, hogy nem tudtam dolgozni se, én próbáltam, de hihetetlen mennyire nem ment. Mivel tudtam, hogy nagy bajban vok, elmentem rheikire, kinezológushoz, agykontrollra (az volt az egyik legjobb!) már a második pszihológust nyúzom, és igazán sokat haladtam, de az alapproblémámat nem oldottam meg. Már hét éve nincs társam, Járok táncolni, meg minden, de rettegek a csalódástól és nem merek nyitni.Volt egy-két próbálkozás, de katasztrofális volt mindegyik.

Mivel nincs senki aki támogatna (anyagilag!- se rokon se senki) közben teljesen eladósodtam.

Nagyon fontos lenne , hogy összeszedjem magam, mert akkor költöznöm kell, azt már nem birom ki.

Van valakinek ötlete, hogyan bátorítsuk magunkat a partner keresésben?

Elég egy stresszes helyzet megint visszesek... vállakozó vagyok...egyedül annyira nehéz..

Csinos szőke nő vok amúgy :(

649. rebeledó (válaszként erre: 647. - 33e0394ae2)
2007. jan. 28. 20:00
hát ez nagyon jól hangzik:)asszem teherbe kellene esnünk:) na nem viccelődök, de tényleg jó, köszi Katesz
648. rebeledó (válaszként erre: 646. - Happydj)
2007. jan. 28. 19:18

:( nekem is volt fülbedugulásom kb egy hónapig:( engem is nagyon idegesített

aszem mindig a balfül volt, és saját magam hallottam belölről.egy idő után magától elmúlt!szerencsére

2007. jan. 28. 19:01

Sziasztok!

Orulok,hogy sikerult egy kicsit megnyugtatnom benneteket.Legalàbb a gyerekvàllalàs oromèt ne vegye màr el ez a szemèt betegsèg.Elèg ha megkeseriti mindennapjainkat.

Annyit mèg hozzàtennèk,hogy terhessègem alatt nem volt se szorongàsom se pànik rohamom.Sot!Utànna sem!

Pussz,Kati.

646. happydj
2007. jan. 27. 23:24

Sziasztok!


Hát szedem redszeresen a Cipralex-et, de mostanában nagyon nem érzem jól magam... Éjszaka felriadok az álmomból, és írtóra szédülök. Ilyen nem volt régen... Nem tudom ez mitől van, de nem volt... Kedvem nincs semmihez, és ha valamibe belekezdek, akkor pár perc múlva már nem érdekel... Ez nagyon rosz jel... A rosszullét egész nap tart! Borzalmas... Szóval most nagyon rossz minden. Hétfőn visszamegyek az orvosomhoz, mert ez nagyon nem jó... Ja és nagyon fáj a jobb fülem belül, és olyan eldugolt érzés van benne...


Hát röviden ennyi, és ilyen a mostani helyzetem.

Üdv, mindenkinek,

Norbi

645. Vovi (válaszként erre: 643. - 33e0394ae2)
2007. jan. 27. 20:04

Ez tényleg jó hír!!!

Valami kis fény a sötét alagút végén...

Hogy vagytok ma?

Vigyi magatokra, szép estét kívánok! Vovi

644. rebeledó (válaszként erre: 643. - 33e0394ae2)
2007. jan. 27. 19:16

Szijaaaaaaa!


Jajj nagyon örülök, hogy ezt írtad!:) Még ilyet! Még éppen kérdezni is akartam tőled, mert tegnap este éppen arra gondoltam, hogy aha, a katesz 10 éve beteg, de van gyereke, és ő még kicsi, és... aha, hogy akkor te már beti voltál, amikor a kisfiad jött a világra.Jajj:) Egy kis öröm a mai napra!:) Köszi hogy ezt leirtad!Egy kis nyugalom, akkor nincs baj!Pusza:Edo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook