Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


2007. márc. 3. 08:09

nem én hoztam létre, de nem értem, hogy ez most miért is érdekes. én ugyanúgy leírom a véleménem ide, mint bárki más!

már leírtam egyszer, hogy pánik szindrómás vagyok, tehát velem is történt és történik, ami veletek.

hogy minek jövök a fórumra? osztom az eszet, lebaszok mindenkit vagy megdícsérek, mert nincs jobb dolgom nap mint nap. amúgy egészen egyszerű oknál fogva: érdekel ez a fórum!

egyéb kérdés?

852. rebeledó (válaszként erre: 843. - Reni79)
2007. márc. 2. 21:11

hellóka!

túl vagyok két órán:) ma kettőt tartottam. A szekvezető szerint ügyi vagyok, meg jól leplezem hogy szorongásos vagyok. Az más kérdés, hogy én attól érzem. NAgyon stresszes voltam tegnap este. Nem tudtam aludni, nagyon izgultam, hogy ma mi lesz. Kár volt.Annyira felesleges, mert aminek meg kell történnie, az meg fog történni.

Ami nagyon rossz volt az előtte lévő idegesség, és főleg utánna. vagy fél óra mire lenyugszok, és lecsillapodik a szédülés. :(


Akkor szinszijev, TE hoztad létre ezt a fórumot?De ha te már jól vagy, akkor miért??Ezt sose értettem hogy akik jól vannak és annyira jól hogy már nincs szükségük segitségre, akkor minek jönnek a fórumra?:) ez most hülye kérdés volt?

:)

kicsit fáradt vagyok már, lehet zagyválok össze vissza, üdv

2007. márc. 2. 20:56
ami a betegséget illeti ezt mondják a dokik. mert így könnyebb megérteni a dolgot. de ez szerintem nem betegség, csak felfogás.
850. f703770793 (válaszként erre: 842. - Rituska83)
2007. márc. 2. 20:55

nekem is van jobb és rosszabb. csak gyógyszer és doki nélkül már. nem voltam beteg, csak nem értettem mi történik velem és miért.

csak már tudom kezelni, ha kezdődne egy rosszullét. és ez megtanulható:)

849. f703770793 (válaszként erre: 844. - 33e0394ae2)
2007. márc. 2. 20:51

drága katesz!

Antea nem kritizál csak véleményt formál, és szerintem mind a kettőhöz joga van bárkinek.:)

bár a soraidban van némi sértettség, ez természetes emberi reakció!

szerintem nem siránkoztok, de nem úgy tűnik, hogy fejlődnétek( végigolvastam a fórumot). vagy csak nem írt róla senki. itt tisztelet a kivételnek.

üdv:szisz

2007. márc. 2. 20:43

még annyit a rosszabb napokról vagy időszakokról:

tuti, nem tart sokáig, és rajtad múlik, milyenné alakul és meddig tart. legyél erős! senki nem fogja a rosszat megszüntetni,de jó ha legalább egy ember a támaszod! ha nincs ilyen, akkor is meg tudod csinálni. ez elég személyreszabott dolog, hogy ki hogyan küzd a pánikkal , ezért nem tudtam még konkrétumot írni.


egy biztos, elhagyni magunkat mindig könnyebb, mint szembenézni a problémával!!!

847. f703770793 (válaszként erre: 841. - Rebeledó)
2007. márc. 2. 20:38

ez például tök jó reakció volt részedről!

hát igen vannak szarabb napok!

az autogén tréninget ingyen is oktatják, a területileg illetékes pszichiátrián. én a bp-i rókus kórház rendelőintézetében kaptam két alkalommal. be kell magolni a szöveget!

nekem már az elnehezedés alatt jött a nyugi. de érdemes naponta egy két sort megcsinálni, gyakorolni és főleg elhinni, mert nagyon jó utána.

ne tedd tönkre a gyomrod az idegeskedéssel. úgy látom, neked is oda megy a pánik. nekem is így volt, plusz torok és tüdő. de nem kényelmes így élni. néha még most is elfog ez a felületes légzés, de ilyenkor figyelek, még ha buszmegállóban vagyok is, nekitámaszkodom valaminek és lassan ki-belélegzek. ez hatásos. a többi ember meg hadd bámuljon, nekem jó legyen ez a lényeg, és ez egyáltalán nem önzés.

puszi neked és keress egy sztk rendelőt a közelben.

846. 33e0394ae2 (válaszként erre: 836. - Happydj)
2007. márc. 2. 11:21

Szia Norbi!

Remèlem màr jobban vagy!

én 10 èvvel ezelott amikor elkezdtem szedni a bogyòkat ugyanigy voltam.Sajnos màr nem emlèkszem a gyògyszer nevère,de arra mèg mindig tisztàn emlèkszem,hogy felèbredtem èjjel ès nem èreztem a karjaimat,nagyon szèdultem is.A doki felirt màsik gyògyszert ès attòl jobban lettem.

Pussz,Kati!

845. 33e0394ae2 (válaszként erre: 836. - Happydj)
2007. márc. 2. 11:21

Szia Norbi!

Remèlem màr jobban vagy!

én 10 èvvel ezelott amikor elkezdtem szedni a bogyòkat ugyanigy voltam.Sajnos màr nem emlèkszem a gyògyszer nevère,de arra mèg mindig tisztàn emlèkszem,hogy felèbredtem èjjel ès nem èreztem a karjaimat,nagyon szèdultem is.A doki felirt màsik gyògyszert ès attòl jobban lettem.

Pussz,Kati!

844. 33e0394ae2 (válaszként erre: 839. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 2. 11:15
Nem sèrtodtem meg azon amiket irtàl,de szerintem nincs mindenben igazad.Dokira ès gyògyszerekre igenis szuksèg van addig amig nem sikerul magunktòl is talpra àlni.A màsik az,hogy szerintem itt senki nem sirànkozik,csak max leirja azt,hogy hogy èrzi magàt.Itt megteheti szègyenkezès nèlkul azt, amit lehet,hogy màsok nem èrtenènek meg.Ez viszont nem azt jelenti,hogy nem pròbàl talpra àlni.Attòl,hogy te meggyògyultàl szerintem mèg nincs jogod màsokat ilyen hangnemben kritizàlni.Tovàbbi jò napot mindenkinek.
843. reni79
2007. márc. 2. 08:41

Sziasztok!Szia Csajszi!Én megvagyok csak sok a problémám.Kicsit ki vagyok merülve.Jobbulást kivánok,gyogyulj meg hamar!Neked is szép hétvégét!

Én sem találtam sértőnek Szinszijev és Antea hozzászólását mert ahogy Szinszijev mondta:Akinek nem inge ne vegye magára!

Edóka:Sok szerencsét a mai naphoz!!!

Sok puszi mindenkinek!Rena

2007. márc. 2. 07:51

Sziasztok!

Itt vagyok én is figyellek titeket!

Jó szerintem mindenki tudja, hogy könnyebb már nektek Antea és szinszijev, mert ti már nem vagytok benne. Mondjuk igaz dolgokat irtok én nem sértődtem meg rajta.

van mikor jobban vagyok és van mikor rosszabbul.

Igazából nem tudom, hogy az én dokim jó-e, majd most kiderül mivel szabin van és egy másikhoz kell mennem.

Hát én 1 hete tök beteg vagyok (szerintem influenza), a fiam is benne van még (szegénykém) most elösször beteg, de már jobban van. Én azt hittem már meggyógyultam mivel kevesebbet fújtam az orromat....de tegnap este nem igazán voltam jól....este hánytam :(

Utána persze bepánikoltam (mert nekem igy kezdődőtt)...hát ahetem nem igazán volt jó!

De szerintem ez a topik azért lett, hogy elmondjuk, hogy hogy vagyunk, ha rosszul akkor azt, ha pedig jól akkor meg azt.

Mivel sajnos a többrészünk rosszabbul van ezért olvassátok ezeket!!!

Renikém, hogy vagy?? szép hétvégét kívánok neked!

Edókám te meg ügyi vagy menni fog a tanítás, kítartás!

Puszika mindenkinek: Rita

841. rebeledó (válaszként erre: 840. - F703770793)
2007. márc. 1. 22:12

Nem tudom nem voltam még nála soha.Most megyek először...Egyébként én egy jó darabig pozitivan álltam hozzá a dolgokhoz, én is lelkesitettem a bandát.de néha szar dolgok vannak:(

Autogén tréningbe a feléig jutottam el. Addig hoyg elnehezedés kézbe lábba, testbe, meg melegedés, kézbe, lábba, testbe...mi jön ezután?? tudsz pontos szöveget leirni? Kiváncsi vagyok rá pontosan, csak már nem tudtam tovább fizetni hogy elmondják nekem:(Het i 3500-ért mindig egy mondattal többet mondtak.:) vicces.

Egyébként jó hogy kinn vagytok belőle, Te is meg Antea is. Nem sérrtő a véleményetek maugy, de biztos rosszul érint majd egy két személyt...

higyjétek el mi is próbálunk kimászni ebből:( csak egyelőre még nem megy.gondolom nektek sem fél év alatt sikerült.

sziszi

2007. márc. 1. 20:18

Sziasztok Mindannyian!

minden nap figyelemmel kísérem a fórumot. több furcsaság is felmerült bennem, ahogy olvastam a sorokat.

Anteának igaza van, akkor is ha kíméletlenül őszinte, mert ez kell mindannyiunknak. nem pedig egy kedves pszichiáter, aki gyógyszerez és ad pár tanácsot, de azt sosem fogja mondani, hogy kelj má' fel b@zmeg! pedig ez a lelkierő és akarat meg egy kis önprogramozás segítene bárkin közületek. ki meri elkezdeni???

edó: mit vársz a pszichiátertől, mit szokott ő csinálni vagy mondani, mivel segít neked? kíváncsi vagyok! és a hányingerre, meg öklendezésre mit mond?

happy dj: nagyon kedves, érdeklődő srác vagy, de ne parázz. ha zsibbad a lábad, az lehet vérkeringési zavar vagy időjárás érzékenység.

tény, hogy sokatokat érdekelt a fényterápia. az autogén tréning vajon miért nem? könnyebb beülni a fénybe, mint a saját lehúzós gondolatokat átalakítani?

és egy uccsó gondolat: Antea és én már túl vagyunk rajta, nem kérdeztétek még, hogy hogy sikerült nekünk?

amit leírtam, vélemény, aki sértésnek veszi, nos akinek nem inge, ne vegye magára!

csók mindenkinek! kitartás!

2007. márc. 1. 18:25

Nem szeretnek senkit megbantani, csak furcsallom az egeszet ami itt megy. Szinszijev felajanlotta a segitseget, es mindenki csak szomorkodik, hogy nem erzi jol magat, mast sem irtok szinte.

A segito kezet megfogni nem akarja senki, nehogy neki maganak is tennie kelljen, csak nyafogas van. Az elejen emiatt a hozzaallas miatt hagytam abba az ideirogatast, mert aki nem akar magaert tenni, azon nem lehet segiteni.

Miert nem szeditek ossze magatokat es probaljatok meg keresni a modjat, hogyan tudtok magatokon segiteni. Varazsutesre nem fogja egy orvos sem es a gyogyszerek sem megoldani a bajotokat, ami nem a panik, hanem az, amire panikkal reagaltok.

Az elejen leirtam az autogen treninget, leirta most is szinszijev. Nem igazan olvastam, hogy barki raizgult volna. A fogyokurasok fogyni akarnak, ti meg gyogyulni? Csak sirtok.

Tudom Reni, nagyon nagynak tartod az egomat, de azert ennyire nem nagy, hogy folyton sirjak, es a nyujtott kezeket ne fogadjam el.

Kezdjetek el torodni a lelketekkel, de ne ugy, hogy ratesztek egy lapattal. Rossz nezni, hogy egymast lovalljatok bele ebbe a passziv szomorkodasba. Tudom, most utalni fogtok, de ha csak egy ember ezert felall a foldrol, megerte. Szinszijev is ezt irta mikor el akarta kezdeni veletek.

2007. márc. 1. 18:14

sziasztok!


Én szoktam feljárni.csak nem mindig irok fel:) Elovasom hogy kivel mi van, aztán ennyi. MA nagyon szép nap volt, legalábbis felénk. Tiszta tavasz!

Amugy én sem vagyok jól. NEm mondanám, hogy jól vagyok. Sok a bizonytalanság körülöttem, szerintem ezért.

NAgyon sokat fáj a gyomrom, meg sokszor van hányingerem, és öklöndözés:( Úgy érzem mintha visszaestem volna egy mélyebb pontra.Egy hét múlva megyek pszichiáterhez, kiáncsi vagyok...

Holnap tanitok, ájájj...két órát is tartok:( csak no para! csak ugy mint hétfőn, nyugisan, a gyerekek ne vegyék észre, hogy vmi nem stimmel Edó nénin:)

puszika!

Reni: kellemes hétvégét!!:)

837. reni79 (válaszként erre: 836. - Happydj)
2007. márc. 1. 15:31

Szia Norbi!Én sem vagyok sokkal jobban bár ilyet még nem éreztem amit leirtál!Szerintem nem megfelö gyogyszert szedsz.Szerintem beszélj a dokiddal!Ha nem használ a gyogyszer váltani kell.

Szép napot!Kivánom hogy érezd jobban magad!

836. happydj
2007. márc. 1. 15:13

Sziasztok!


Én itt vagyok, de nem jól! Rexetin-t szedek most, de tegnap olyan érzés volt a lábaimban, mintha lebénulnának, de komolyan! Tisztára feszült mindenem egészen a mellkasomig... Borzalmas volt! :(


Remélem ti ennél jobban vagytok!

Üdv, Norbi

835. reni79
2007. márc. 1. 11:49

Sziasztok!Mindenki nagyon eltünt!Ki hogy van mostanában?Én megvagyok.Azt nem mondhatnám hogy jól.

Ritus,Edó:Mi van veletek?Sok puszi mindenkinek!Rena

834. rebeledó (válaszként erre: 833. - Dr_faktor)
2007. febr. 28. 13:01
szija! akkor az jó hír:)pussz
2007. febr. 26. 00:59

kedves mindenki!


Remelem mindenki jol van es jo hetet kivanok.

Uj hir hogy 1/2 ev utan 50-mg zoloftrol 25-re tertem at mar 1 hete. Tovabbi 1 het utan befejezem ezt is. Idaig az semmi komoly mellekhatas nem jelentkezett (Hogy lekopogjam). Talan csak az hogy 1-2 ejszaka nem tudtam aludni 2-3 orat. De rohamom nem volt


Udv

832. Vovi
2007. febr. 25. 15:18
én is
831. rituska83 (válaszként erre: 828. - Ezüst)
2007. febr. 25. 08:11

Szió!


Nah erre én is kiváncsi vagyok, még nem is hallottam róla!

Mi is ez valójában???


Rita

830. happydj (válaszként erre: 828. - Ezüst)
2007. febr. 24. 11:14

Szia!


Írj egy elérhetőséget a fénytherápiára! :)


Üdv, Norbi

2007. febr. 24. 08:16
Mit csinálnak a fényterápián,kiváncsi vagyok!?
828. ezüst
2007. febr. 23. 21:46
sziasztok pánikolok:)én 3 éve pánikolok,végig jártam én is a sok okos és kevésbé okos orvost,sanax,zoloft,rivotril és társai.ami viszont tényleg sokat segitett az a fény terápia volt,én csak csirke keltetőnek hivom mert az egész mennyezet tele van lámpákkal,nagyon jo érzés. utánna sokkal könnyebben kezelem a szorongást.ha ti is kiprobáltátok irjátok meg a tapasztalatotokat,szivesen elolvasnám.üdvözlettel.Ezüst.
2007. febr. 23. 19:38

Sziasztok!

Hál isten most pár napja elég jól megy az alvás, ha már lefekszem.

Viszont ma nem bizztos, hogy jól fogok aludni, mert szegény manókám beteg lett :(

elvittema doktornénihez is mert 38fokos volt a láza, meg köhög szegénykém. Alig akar enni valamit nah meg inni is (egyépként meg nagyon sokat iszik).

Most végülis elvagyok vele foglalva mert ugye nyügösebb, nah meg jön ost egyszerre 4 foga is.

Igazából ez az első betegségünk, de nem vészes azt mondta a dokink.

Most megyek fel is keltem szegénykémet, vacsi, fürcsi alcsi :)

Mondjuk én is köhögöm rendesen :(

Anyós meg mostmegy ki belőle. Már csak az uram van hátra, remélem ő ki is marad ebből.

Puszika. Rita

2007. febr. 23. 10:06
Sziasztok,hasonló gondokkal küzdöttem ,mikor a gyes után visszamentem dolgozni.Mindig a buszon kapott el ez a rosszullét,először nem is tudtam mi az menekülnöm kellett képtelen voltam egyhelyben maradni .Így utólag már könnyű felismerni de jó időbe telt mire rájöttem pánik rohamaim vannak.Először is utáltam ,hogy nem lehetek a gyerekkel,állandóan aggódtam ,mi csinálhat,hogyérzi magát,eszik e az oviban.A munkahelyem megváltozott 3 év alatt ,új főnök ,nő/rettenet/új kollégák.Mindig siettem hogy időben beérjek,/persze a roham miatt egy párszor elkéstem/hogy haza tudjak menni időben a gyerekért minden szombatot bevállaltam.Nem akarom bő lére ereszteni...csak annyit 1 évig bírtam, otthagytam a munkahelyem..és láss csodát a rohamaim eltüntek!Ezzel csak azt akarom mondani,talán a szervezetünk tiltakozik ha vmi nagyon nem jó nekünk!Persze talán nem minden helyzetre ez a megoldás,de ha tudjuk már hol a bibi,változtatni kell!!!
825. reni79
2007. febr. 23. 09:32

Sziasztok!Remélem jól vagytok!Nekem már javult kicsit az oldalam.Szedem a gyogyszert és a gél is tök jó amivel kenegetem.

Vovi:Köszi hogy bejelöltél az iwiwen.Nem tudom mi a probléma de a T betűs ismerőseimtől mindenki eltünt az ismerősök közül.

Ritus:Remélem minden rendben volt tegnap este is és jól vagy!

Edó:Remélem nálad is minden rendben!Tényleg nagyon ügyi vagy!

Katesz jól eltünt mostanában.Remélem jól van!

Legyen szép napotok!Sok puszi mindenkinek!Rena

824. kisana
2007. febr. 22. 23:45

Szia Mindenkinek!

Örülök,h mindenki jobban van,csak így tovább!!!

Szinszijev:köszi a bíztató mondatokat!!Sokat segítenek-szerintem.

Edó:kissé késve-mentségemre szólva csak most jöttem fel-de NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!!!!

Büszkék vagyuk Rád,h ilyen ügyi voltál:-))))

Rita:Örülök h jobban vagy!!!:)Sok sikert!Szorítok!


Nem hallott senki az Aranykolloidról?

Mindenkinek pusz!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook