Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért nem jön a gólya? fórum

Miért nem jön a gólya? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
383. SziReni
2012. okt. 29. 15:51
és azóta a férjednek néztek megint hogy javult-e?Mert akkor lehet nem is nálad van a gond hanem nála.Mert 50-50 % hogy a férfi vagy a nő aki miatt nincs baba, és akkor ezek szerint nálatok lehet ott van a prücök ebben az esetben viszont nem rossz ha elmentek a meddőségibe mert ha esetleg nála nincs minden rendben akkor a clostit is hiába szeded mert ha magadtól van peteérésed akkor lehet inkább párodnál kell valamit kezdeni.
2012. okt. 29. 15:42
Reni az a vicc az egészben, hogy év elején volt lapar-hiszteroszkópia, átfúvás, átnéztek kívülről, belülről, és nem találnak semmit.Minden tökéletes.A clostilt is csak azért szedem, hátha rosszul időzítünk.A férjem eredményei viszont nem a legjobbak, de műtötték, szedi a gyógyszereket, felmondott a munkahelyén mert túl stresszes volt, leszokott a cigiről, egyszerűen nem tudom mit lehetne még tenni:-(
381. SziReni
2012. okt. 29. 13:50
nem tudom.Elvileg a meddőségibe nem akkor fogadnak ha 1éve nem sikerül vagy oda nőgyógyászati beutaló kell.Ha gondolod megkérdezem barátnőmet ők járnak a kaáliba és én úgy tudom ott is a természetesre fektetik a hangsúlyt csak rásegítenek meg ott tuti kivizsgálnak.Ő is hónapokig szedte a clostyt és volt is tőle peteérése aztán derült ki hogy el van záródva a petevezető de addigra az érlelések miatt elhaltak a petefészkei.Persze nálatok tuti nem ez a helyzet, mert ha már egyszer sikerült akkor nem ez van.De ott tuti jobban értenek ehhez.Végülis rosszat nem teszel ha megkeresel egy ottani dokit is.Legfeljebb azt mondja hogy téged ott nem tudnak kezelni mert neked nem olyan bajod van.
2012. okt. 29. 13:33
Tanácstalan vagyok.természetesen próbálkozzunk, vagy keressünk fel meddőségit.Nem tudom mit kellene.Szeretném, ha spontán sikerülne.Egyszer már sikerült.
379. SziReni
2012. okt. 29. 13:23
és utána szünetet kell tartani? Ha nem jön össze a baba?És akkor természetesen kell próbálkozni? Mondjuk hallottam olyat aki szedte és amikor abbahagyta abban ahónapban lett terhes.
2012. okt. 29. 13:20
A második.Nem szívesen szedem.Kicsit megőrít.
377. SziReni
2012. okt. 29. 13:18
és neked ez lesz a 3dik?
2012. okt. 29. 13:15
Ha jól tudom 3 hónapig.
375. SziReni
2012. okt. 29. 13:14
sajnálom poppi.Meddig lehet a clostit szedni egyébként?
2012. okt. 29. 13:11
Az én tesztem negatív.Megcsináltam, mert muszáj dokihoz mennem clostilt iratni, jönnek az ünnepek, így tudnom kellett, hogy mi van.
373. SziReni
2012. okt. 29. 12:09
egyetértek szerintem is elég a 7dik héten menni addig nem késő akkor sem ha rossz helyen van a méhen kívülimmel akkor mentem és semmivel nem lett volna jobb hamarabb menni, és a 7dik héten már van szívhang meg látják hogy jó helyen van.És ráadásul meg a hüvelyi uh-nál azért csak meg van a veszélye is hogy a méhszájat is megpiszkálják kicsit persze nem jelent ez bajt de meg van a veszélye is.Mindegy ha ügyesek akkor nincs belőle gond.Én nem mennék még.De nem akarlak lebeszélni sem.A folsav tényleg fontos az idegcsőzáródás rendellenesség megelőzése miatt.Okés hogy pozitív a teszt azzal nekem nincs semmi gondom nem is mondtam.Na mindegy menj nyugodtan dokihoz ha ez megnyugtat bocsi a kérdésért.Nem akartalak én megbántani.
372. Orsi84
2012. okt. 29. 10:27

Én az 5. héten mentem dokihoz, akkor már látszott, hogy jó helyen van, majd a 7. héten kellett visszamennem akkor már volt szívhang is.

A folsavat viszont szedjétek szerintem. Amint elmentek dokihoz ő is fogja mondani rögtön.

2012. okt. 29. 09:04
Azért korai még ilyenkor, mert lehet még nincs szívhang.De akkor majd egy hét múlva megint megnézik.Mikor volt az utolsó menzeszed?
2012. okt. 29. 08:44
Miért lenne korai?Hisz pozitív lett a tesztem.Belső UH-val biztos látja,ha meg nem,max kér vizelet mintát.Ők talán még pontosabban látják a hcg-t,mint a teszt.A tesztre az van írva,a menstruáció elmaradását követő napon már kimutatja.Ki az,aki nem szalad egyből dokihoz???
369. SziReni
2012. okt. 29. 07:38
Én szorítok neked Bogi?Most te dokihoz mész?Nem korai az még egy kicsit?
2012. okt. 28. 22:36

Jaj lányok,olyan izgatott vagyok,elaludni sem tudok.Már egyszer kikapcsoltam mindent,lefeküdtem,....de nem bírtam,csak ideges voltam.Lenne már holnap kb dél,még kis késéssel is addigra tudnom kell az eredményt!

De már olyan jól tervezgetek,baba szoba,miket eszek,vitamin,...minden,ami szóba jöhet.Ha holnap csalódás ér,nem is tudom,mi lesz. :(

367. Bogica28 (válaszként erre: 366. - SziReni)
2012. okt. 28. 19:24

Tuti!!!!!Nekem mindenki azt mondja szerencsére,mindenki bíztat!!! :D Én meg téged.Nyugi,babások vagyunk!

Szurkoljatok holnap!!!!

366. SziReni
2012. okt. 28. 13:12
Igen nálam talán az a gond még hogy ugye nem volt erős a tesztem és még úgy nehéz elviselni hogy nem tudom 100%ra hogy baba van a dologban,
365. Orsi84
2012. okt. 28. 13:02
Nekem még a picikém születése napján is hányingerem volt, végig kísért ez a kis kellemetlenség a terhesség alatt, de egyszer sem hánytam.:)) A babáért mindent ki lehet bírni.:)
364. SziReni
2012. okt. 28. 12:32
A tea nem megy nagyon sok savat csinál nekem.Azt ittam tegnap és még rosszabb volt.Mondjuk előtte is vizet ittam a fogyókúra miatt de most abból se megy rossz.Én sem bánom csak legalább baba legyen.Akkor elviselem 9 hónapig is csak ott legyen.
2012. okt. 28. 10:23
Igyál sokat.Teát, kamilla is nagyon jó, meg a gyömbér is.Én is nagyon rosszul voltam a terhesség alatt, még északa is felébredtem,hogy hányingerem van.Most azt kívánom, bárcsak megint érezhetném akár 9 hónapig is.Kitartás csajok!
362. SziReni
2012. okt. 28. 09:49
hát nálam 3an látták a tesztet és szerintük is pozitív.Az enyémen se kell keresgélni a csíkot.Szóval szobába is látszik nem kell kimenni a fényre vele.És az egyik barátnőmet kerestem meg tegnap azt mondja neki annyira halvány volt a csíkja hogy csak napfényen látszott és elkezdett vele szaladgálni szomszédokhoz hogy ez most pozitív vagy negatív most 1,5 éves a kis halvány csíkocska.Szépséges kislány.Szóval azt mondja hogy az enyém is pozitív mert még szobába is elég egyértelműen látszik.Én csak azért nem merem rámondani mert nem hiszitek el de az előző terhességemnél olyan erős csíkom volt mint a controll vonal és ez azért nem olyan erős.Na mindegy.Majd meglátjuk.Nekem ma reggel is hányással kezdődött napom.Már már kezdem megszokni, de most a hasam is kikészít olyan mintha nagydolgom lenne de nem akar kijönni.A derekam is fáj.Hú nekem nem tudom de egyre rosszabb tüneteim vannak.
361. Bogica28 (válaszként erre: 360. - SziReni)
2012. okt. 28. 09:11

Szia!Üdvözöllek a fórumban.

Nagyon sajnálom a helyzetedet.De meríts erőt a pici lányodból.Neked legalább van kiből merítsd.

Én most nagyon terhesnek érzem m,agam,és az én tesztem azért nem annyira halvány,hogy ne lehessen látni!!!Mutattam tesómnak,ő szerinte is pozitív.És összesen kb 5-en tudják,mindenki szerint babát várok. :) Csak olyan nehéz nem elmondani a férjemnek.De holnapig már ki kell bírnom. :)

És mióta csináltam a tesztet,azóta szédelgek,kicsit hányingerem van,.....szarul vagyok.Ma direkt csak 1 korty kávét ittam,pedig nagy bögrével szoktam,kérdezte is férjem,miért.Azt mondtam,nem kívánok sokat.De szerintem nem esett le neki. :P

Szép napot mindenkinek,majd még jövök később is kicsit.Puszi

És kitartást Reni,meglesz az a baba.

360. SziReni
2012. okt. 28. 08:57
Orsi ne keseredj el.Tudom mondanak itt olyanokat én is kaptam hideget meleget még a halvány tesztemre is.Annyira hogy már azt mondtam hogy megbántam hogy kiírtam.És annyira belém akarták beszélni hogy nincs is ott, hogy már azt mondtam hogy oké akkor nincs ott,mert azt mondtam ha negatív lesz legközelebb már ciki lesz elmondani.Annyira mondták hogy nincs.Meg nem lehet.És olyan fura volt hogy én egy éve várok a babára és mindenkit erősítettem hogy a halvány csík is a csík a tünetekben erősítettem őket hogy higyjenek benne hogy baba van.Őszintén gartuláltam a babásoknak.És úgy érzetem a többség és ezt ne vegye magára mindenki nem örült annak hogy nekem van egy halvány csíkom.Persze voltak nagyon aranyos és jószándékúak is.Ezért mondnom hogy ne vegye magára mindenki.És ha végül az lesz a vége hogy megint egy negatív tesztem lesz na akkor örültem egy hétig hogy sikerült.Legalább egy hétig boldog voltam mert egy éve nem lehettem még egy hétig se, mert az első babánál rögtön mondták hogy nem marad meg így neki nem örülhettem a másodiknál meg rögtön kiderült hogy m.k. van és ha él is el fogom veszíteni.Most legalább kicsit olyan érzésem van mintha ott lenne a baba.És egy év után ez sokat jelent.Főleg hogy nekem nincs is még gyerekem.De elmondom neked ha sikerül és a második babáért is ennnyit kell majd küzdeni én is végig fogom mégegyszer csinálni, mert nekem is kell majd mégegy hogy legyen tesója.Szóval én melletted vagyok.Szorítok.
359. Orsi84 (válaszként erre: 355. - SziReni)
2012. okt. 28. 01:04

Olvaslak titeket mindig, meg tudod a másik fórumon is szoktam írni, de most valahogy nem volt jó kedvem, mondjuk most sincs. Kislányom és én is betegek vagyunk.

Úgy állok, hogy beszedtem az első havi clostit, elvileg jövő hétvégén lesz ovu.

Különben én is megkapom ám a kedves beszólásokat. Mert már van egy gyerekem minek kell még 1....

Mivel simán fogant mit erősködök, hogy orvos segítsen...., és ilyen hasonló dolgok.


De ha eleve azt vesszük kislányom milyen nehezen fogant, ugye 20 hónap, meg a pm alul működés, meg 1 petefészek, azért már nem várhatok szimplán a csodára. Most a 19 hónaphoz érünk.... Bízom még benne, hogy sikerülhet, csak egyre nehezebb, pedig nem görcsölök rá annyira, mint kislányomnál.


Na kíváncsi leszek, hogy akkor ti most hogy álltok a Bogival. :)

2012. okt. 27. 21:22

Csajok,komolyan mondom,érzem a tüneteket.Szinte egyre szarabbul vagyok.Végig aludtam a délutánt.Akárhányszor felébredtem,és akár csak felültem,szédelegtem,visszafeküdtem és vissza aludtam.És képzeljétek,állandóan éhes vagyok,eszek és fél óra múlva korog a gyomrom hangosan.

De olyan nehéz nem elmondani a férjemnek.De csak akkor akarom,ha 1000 %.Hogy ő ne izguljon,ne idegeskedjen,és csak örülhessen az egésznek!!! :D

357. SziReni
2012. okt. 27. 20:10
Igen nekem is persze az első hónapok úgy teltek hogy nem is foglalkoztam a témával aztán egyre többet gondoltam rá.Nem vagyok rágörcsölve de például bennem van a félelem hogy rossz helyen van a baba.És mondjak valamit ha valakinek egyszer szívrohama lesz tuti félni fog hogy megint lesz és már minden tünetre reagál.Na ez is ilyen.Nem csak a babámat veszítettem el hanem aki tudja mi a méhen kívüli az tudja hogy élet veszélyben voltam.Szóval ha valaki ezt átélte és nem görcsöl legalább egy kicsit rajta azzal kezet fogok és megmondom neki hogy na te tényleg nem akartad azt a babát.De ilyen nincs mert ha a babát ne akarta saját magát csak tán féltette.Na mindegy.Én azt tapasztalom hogy azok mondják nekem hogy nem szabad rajta görcsölni akiknek elsőre sikerült a baba és sima terhességet követően született egy egészséges babájuk.Na ők mindig mondják ne görcsölj rajta aki ilyen vagy hasonló vagy még rosszabb helyzetben van mint én tuti nem tud rajta nem görcsölni, és nincs olyan napja hogy nem jut eszébe a baba. Szerintem.És ebből enm vitát akartam nyitni.Nekem bántó volt ez a megszólalás.És nem hiszem hogy egy ilyen mondattal kellett volna bevágódni egy ilyen fórumra ahol valaki azt se tudja mi a helyzet.Szóval bocsánat ha megbántottam az illetőt.
356. 4d6dc41564 (válaszként erre: 353. - SziReni)
2012. okt. 27. 19:49

Teherbe esés szempontjából nem jelent semmit, ha már terhes leszek akkor fogják nézni, hogy termel-e a szervezet ellenanyagot, ami veszélyes a babára nézve.

Hát kicsit engem is szíven üt, ha azt mondják ne görcsöljek.Ha valaki azt mondaná, neked biztosan lesz gyereked, akkor elmúlna a félelmem, várnék türelmesen.Bizonytalanságban élni, amikor tudom, hogy gyerek nélkül képtelen vagyok a teljes életre, így viszont nehéz.

355. SziReni
2012. okt. 27. 19:40
Orsi de jó pont ma olvasgattam vissza a fórumon és eszembe jutottál.Hogy álltok?Mi újság?
354. SziReni
2012. okt. 27. 19:40
Én nem vagyok a babára rágörcsölve és ezt nekem senki nem mondja meg.A kérdésemre meg miért nem válaszolsz? Bogi is kérdezte? Olvasgatsz csak? Jó neked.Örülök annak ha valakinek nem kellett átélni dolgokat.Okés nem a gólya hozza akkor majd megkérjük a fórum indítót hogy változtassa már meg a címet.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook