Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1573. Marjann (válaszként erre: 1572. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 23. 08:34

Irigykedek:D


Mai menü

R: 4pici kétszersült vajjal, csalántea

T: joghurt

E: talán gyros

U: eper

V: azt még nem tudom, de ennék már olajos halat:)

2009. ápr. 23. 08:22

Szép reggelt mindenkinek!

egy kis kedvcsináló:mai reggelim:

3 szelet kalács, 6 kocka csoki, 2 szelet saját készítésű csokitorta, 1 fél lángos

Szerintem aki ezt elolvassan elsőre nem az ugrik be hogy diétázok éppen :D

De a nap további részében lightosra szorítom az étrendet.

Diegó: Én nem tudom hogy ez szerinted belefér a szabad kajába???????? Nekem vannak kétségeim (mert inkább gyümit kellene enni vagy hasonlókat), de meglátjuk.... Annyi fix hoy hízni nem híztam, de hogy fogyok e tőle......

1571. 9183e5be3e (válaszként erre: 1568. - Diegóóó)
2009. ápr. 22. 20:16

Hát olyan "tiltott dolgot" nem ettem eddig, most már végig csinálom, (nálam inkább az lehet butkató hogy 1000 fölött eszek ) Mindegy most kipróbálom hogy így mennyi megy le. De eddig én elégedett vagyok. Nem sietek, gyors fogyás nem jó, azt a bőr se tudja követni.

Nituska: engem is nyugtatgatnak hogy azok semmilyen kis pöttyök, nem veszélyesek, remélem igazuk van...

1570. Marjann
2009. ápr. 22. 19:24

Voltam zsírégető fitballon. Egy őrmester a csaj, szerintem egy lovat meg lehetne fürdetni a vízben, amit kiizzadtam. Mondjuk 30 ember egy teremben fura a 3 fős eddigi edzéseimhez képest...főleg hogy így nem tud figyelni az edző, h jól csinálod-e...

Na a lényeg (kurva biztató, már bocs a kifejezésért). Azt mondta a csaj, hogy napi 600 felülés 1 éven ár és kockás lesz a hasunk. Hurrááááá :D

1569. Nituska18 (válaszként erre: 1562. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 22. 18:41
maryan nekem is vannak ilyen furcsa foltok pöttyök pl a karomon. mondjuk nem csunya csak aránytalan a barnaság néhol, és a nyakam körül pedig viszket,de az lehet hogy nem a naptól hanem esetleg a krémtől jött ki amivel bekentem magam. minden esetre most bekentem magam napvédővel és 3-4 napja kifekszek az erkélyre egy órára egész szép szinem lett. sajnos itthon én is csak ugy tudom megoldani a napozást hogy átrendezem az amugy is rumlis erélyt hogy legyen egy kis helyem napozni itt a 9-en. elég vicces látvány lehetek:D de a szomszéd kérdezte tegnap hogy járok-e szolizni vagy strandoltam -e mert sokat barnultam.
1568. diegóóó (válaszként erre: 1567. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 22. 16:03
Menne a dolog ha apukám nem hordana nekem haza folyton sajtrolót,sütit.A sütinek még ellen is tudok állni,ne de a rolónak...annak soha.Szerintem 14 napig fogom csinálni és aztán 16-ig lesz a két feltöltő napom,de majd meglátjuk,mert ha folyton eszek vmit amit nem kellene akkor nem sokat ér.Neked mennyi van még hátra?Nem eszel semmi tiltott dolgot csak a szabad kaja napon?
1567. 9183e5be3e (válaszként erre: 1566. - Diegóóó)
2009. ápr. 22. 15:59

pont most akartam megkérdezni hogy na mi újság a diétával? Lehet hogy laza vagyok, de szerintem azt te megengedheted magadnak, te nem eszel sokat, szerintem az neked simán belefér, ne kezd újra:)

Nekem holnap lesz az egyik szabad kaja, alig várom már.... Egyelőre 72-73 közt stagnálok most.

2009. ápr. 22. 15:37
Ma lett volna a 2. fehérje nap de megettem egy sajtrolót.Nem tudom hogy most mi van velem.Eddig olyan jól ment,ellenálltam mindennek és most vmi változott.Szóval holnaptól újra indul a 14 nap.:(Ha így folytatom sosem telik el.:)
1565. Marjann (válaszként erre: 1564. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 22. 14:01

Nem hinném, hogy kinevet a bőrdoki ezért! Én minden ősszel elmegyek megnézetni az anyajegyeimet (elég fehér a bőröm és sok van belőlük). Eddig négyet szedtek le, igaz 3at azért, mert nagyon rossz helyen volt, birizgálta a fehérnemű. Egy gyanús volt, de nem volt vele gond.

Szóval szerintem menj el nyugodtan, egyrészt megnyugszol, másrészt lehet, hogy tud rá ajánlani valamit.

2009. ápr. 22. 13:39

Nem, én nem voltam leégve egy jóideje, talán gyerekkoromban utoljára. Nem tudom mitől jöttek elő, ezért kezdtem megijedni:( Olyan kis picik igen, mint a szeplők. Annyit olvastam utánuk hogy 6 mm felett veszélyesek (ezek alig 1-2mm-esek) , meg ha hirtelen elkezdenek gyorsan nőlni, vagy megváltozik a színük zöldesre, kékesre. Nekem nincs ilyesmi, csak mintha tavalyhoz képest többen lennének a kis gonoszok.

Ha meg tényleg nem kell aggódnom,miattuk, akkor nem akark azért elmenni bőrgyógyászhoz hogy kinevettessem magam. Ezért kérdeztem hátha volt/van ilyesmi valakinek. Anyajegyekre hasonlítanak, csak icipicik, és nem dudorodnak ki, barna pöttyök, mint a szeplők...

1563. diegóóó (válaszként erre: 1562. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 22. 10:39
Én nem értek hozzá.Nekem nincsenek.Az orromon nagyon halvány szeplők lesznek nyáron.A Tiéd is olyasmi?Én szerencsére sosem égek le,attól jönnek ki ezek a foltok szerintem.Nekem nap allergiám is van,ezért én szoktam szoláriumba járni mert ha ott lesz egy kis színem akkor nagyobb esély van rá hogy elkerülöm a hólyagokat.Mondjuk szolin kívül direktben napozni elég ritkán szoktam.
2009. ápr. 22. 10:28

Én ezévtől én kerülön a napot nagyívben.

Előjött rajtam sok kis barnás pötty, max gombostűhegynyiek, de szerintem több mint tavaly volt, és főleg azokon a területeken, ahol nap ért. Szóval elkezdtem aggódni magamért, csak bekenve megyek napra, de nem is napozás célából.

Utóbbi pár évben mindig szépen lebarnultam, nagyon jó szinem volt, szolizam is néha, de innentől kerülöm a napot. Mióta tanultuk molekuláris szinten, élettanilag a suliban mit okoz az UV a bőrben , azóta tényleg meggondolom a dolgot,mert innen onnan hallottam rossz dolgokat a napsütésről, de mióta tudományosan is megtanultam.....

Előtte tényleg napimádó voltam, kifeküdtem délben és napoztam órákig,de mióta előjöttek ezek a kis pöttyök, eléggé aggódok.

Nem tudom normális e, kinek vannak ilyen kis pöttyei, mennyire veszélyesek szerintetek?

1561. diegóóó (válaszként erre: 1560. - Nituska18)
2009. ápr. 22. 10:02
De jó neked.:)Én is napoznék de nincs lehetőségem rá.
1560. Nituska18
2009. ápr. 22. 09:56
Jóreggelt mindenkinek! Milyen szép időnk van:) ennek örömére kifekszek napozni addig se eszek.:)
2009. ápr. 21. 14:17

R: 3 tojás, 100g retek, 2 fej gomba

T: 2,5dl joghurt, 100g retek

E: 3 tojás,1 szelet őzhús, 1 fej főtt hagyma

U 250g túró

V 100g csirkemell, 100g retek


Háát nem tudom, de lehet ez több mint 1000, de lagalább kevés a szénhidrát benne.

2009. ápr. 21. 12:40

R:2 tojásból rántotta

T:3 dl tej

E:gyros,köret nélkül csak zöldséggel

T.3 dl tej


ez már a fehérje diéta.Ennyi tejet nem ittam mint mostanában.:9Lehet sok is de gőzöm sincs hogy mit kellene ennem hogy 1000 kcal körül legyen a bevitel.

1557. kozmaedo
2009. ápr. 21. 12:16

Mai kaja:

Reggeli: egy bögre tej

Ebéd. paprikáscsirke kicsi tésztával

Uzsi: alma

Este torna, még hozzá jó erősen.

1556. Marjann
2009. ápr. 21. 10:17

Mai menü

R: csalántea, 5db korpovit keksz

T: egy főtt tojás, 1 retek, 4 falat sajt, kevés füstölt sonka

E: gulyás (sajnos utolsó adag:))

V: házi hamburger

1555. Marjann (válaszként erre: 1554. - P64)
2009. ápr. 21. 09:11

Megtartani sokkal könnyebb, mint fogyni, nyugi:)


Most pipa vagyok, mert az interspárban nem kaptam darált marhát (elromlott a darálójuk, disznót bezzeg daráltak). Nem tudom, honnan szerzek estére...:S

1554. P64
2009. ápr. 21. 09:01
Azért nem szeretném, ha megint 87 kg lennék, ezt a 75-76-ot legalább tartani kell, de tudom, igazán a 72 körüli lenne jó... Az már rossz, ha fujtatsz a lépcsőn, nem tudod bekötni a cipőd, és a gyomrod a torkodban van, ha leguggolsz. Aki e miatt akar fogyni, azt megértem, aki a "tökéletességre" hajt, azt nem.
1553. Marjann (válaszként erre: 1552. - P64)
2009. ápr. 21. 08:35
Csak azért ne fogyózz, hogy lefogyj! Ha neked így jó és a párodnak is, akkor ne érdekeljenek mások (főleg ne a 30asok!). Én sokkal jobban érzem magam, mióta nem fogyózok direktben, így pl nem lesz lelkiismeret-furdalásom, hogy ma este hamburgert csinálok a páromnak. :) Az a lényeg, hogy jól érezd magad és bizony a diéta sokszor a lelki jólét rovására megy, amit nem szabad hagyni!
1552. P64
2009. ápr. 21. 08:23
Hello csajok. Köszi a válaszokat. Stagnálok. Súlyilag. Franc vigye, a végén feladom... Különben az én barátom is mindig a hájamat simogatja. És én is szeretem azt a kicsi párnát, ami az ő pociján van. Nem tom... Lehet mi vagyunk a hülyék. Pár kiló, és már jól érezném magam, csak ezért akarok fogyni. Amúgy szerintem pont úgy nézek ki, ahogy 45 évesen ki kell nézni. Kész, nem akarok 3o-nak látszani. Ezt már megbeszéltük, nem versenyezhetek a harmincasokkal...
1551. Marjann
2009. ápr. 21. 07:20

:) Nem is meséltem múltkor, hogy jártam!

Futottam a busz után és éreztem, hogy csúszik lefelé a farmerom:) Mindig a második lyukba csatoltam az övem (nagyon ritkán a 3.ba). Most alapbóla 3.ban hordom, bár a 4es kényelmesebb lenne, csak az már nagyon összehúzza a gatyát és hülyén néz ki. Ez centiben mennyi lehet? 2.5-3?

1550. Marjann (válaszként erre: 1548. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 21. 06:58

No jó, annyira azért nem avokádó az enyém sem! Combomon nincs is, legalábbis nem tudtam annyira kicsavarodni a tükör előtt, hogy lássam.


Amúgy rájöttem, hogy mitől jött ki ilyen hirtelen. Múlt hónapban kihagytam egy szem fogamzásgátlót, így szünet nélkül kellett megennem a következő levéllel. Ha már ösztrogén, akkor ettől is lehet.


Nekiesek bőséges reggelimnek, a csalánteának az az 5 db korpovit keksznek. Semmi értelmesebb kaja nem jutott most eszembe:)

2009. ápr. 20. 22:24
Szerintem nem a súlytól van,legalábbis anyukám elég husi és még sincs neki narancsbőre.Talán annyi mint nekem,de Ő inkább paradicsom.:)
1548. 9183e5be3e (válaszként erre: 1546. - Marjann)
2009. ápr. 20. 20:44

Hát írjál még ilyeneket és akkor kilyukad a hasam a nevetéstő mert ez nagyon tetszett: "megavokádultam". Ez nagyon tetszik eza szó, Felvételt nyert a szókincsembe :D


Szerintem sem kizárólag ösztrogén miatt lesz. Mégis van szinte mindenkinek, nem kellene belőle senkinek nagy ügyet csinálni tényleg.

Hát én lehet elfogult vagyok, akárhogy gyűrögetem, csipkedem magam olyan szőlő-paradicsom közt. comb az paradicsomosabb. Volt nekem is már rosszabb ennél, viszont avokádóm nem Tényleg nem tudom hogy ez mitől függ kinek milyen, miért. Egy újabb örök rejtély.

2009. ápr. 20. 20:27
Én a paradicsom és az avokádó között mozgok valahol.Már nem paradicsom,de még szerencsére nem avokádó.A pasikra visszatérve...az a furcsa hogy nem is nekik akarunk "megfelelni".Szinte minden nőnek nagyobb dolog az ha egy nőtársa dicséri és ők a kritikusabbak is,megszólják egymást.
1546. Marjann (válaszként erre: 1544. - 9183e5be3e)
2009. ápr. 20. 19:32

Avokádó:(

Ösztogén? Hát az ellen nem sok mindent lehet tenni, inkább avokádó,mint hogy elhagyjam a fogamzásgátlót. Bár nem vettem észre, hogy (csak és kizárólag) attól lenne, legalábbis régebb óta szedem, mint hogy megavokádultam volna.

Barátnőm szerint, a lyukakat körbe kell rajzolni és kis lapátokat, ásókat tetováltatni mellé és azt mondani, hogy egy munkaterületet ábrázol a fenekem:D

2009. ápr. 20. 19:32

Pasikat ilyenek tényleg nem szoktak zavarni hogy narancsbőr...De hát a női lélek olyan bonyulult, hogy nem tud kibékülni vele.

Ha a fárfiakra hallgatnánk, akkor 100 kilósak lennén a végén :)

Vagy van a maradék 5 % aki miatt meg gebék (Múltkor láttam egy tv műsort (győőőzikéről), háát nekem fájt az, amiket mondott a feleségének: legyen terhes, de csak a hasára hízzon, hogy csinos maradjon még terhesen is, úgy mint a sztárok, meg modellek, hogy a fenekük ne is nőljön. Én nem mondok ítéletet, de ha nekem mondanának ilyet....legszívesebben pofonvágnám az illetőt

Nem norma az az ember szerintem (állítólag bulimiás is lett)

2009. ápr. 20. 19:24

[link]

Ez nézzétek mit találtam. Na ki melyikbe tartozik?:)

Ösztrogén lehet jó magyarázat, jó h. írtad Marjann(ebben a cikkben is ezt írták), ösztrogén is "gyakorlatilag" a zsírból termelődik.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook