Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 9-től fogyi, ki tart velem? fórum

Március 9-től fogyi, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1543. 9183e5be3e (válaszként erre: 1528. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 19:15

Szerintem is nyugodtan ehetsz "normálisan" majd.

Nekem valami olyasmi jött le hogy mikor visszaállsz majd a normál (szintentartó evészetre, akkor felszalad(hat) 3-4 kiló, de az víz és nem zsír. És szerintem is ki kell tapasztali hogy mi az bevitel amitől szintentartódsz (dejólmegaszondtam), de nem hízol. Ez elég kemény feladat lesz nekem is..... Én is könnyen túlzásokba esek.

Ma is megettem egy tábla csokit reggel 3 szelet vajas kaláccsal, de hálisten estére nem változott semmi :) Háát kezdem elhinni hogy működik ez a diéta:) Nekem még van 1 hét belőle, az alatt 2-3 kilónak kellene lemenni.

1542. Marjann
2009. ápr. 20. 19:12

Voltam orobikon (ahogy ex-ofőm mondotta volt). Ezekkel a lépésekkel kiakasztanak, aszongya csak, L step...mire rájöttem mi az, már a 4. féle lépést csinálta. De legalább mozogtam, a többi feladat nem volt vészes.


Most úgy ennék valamit...csak nem tudom mit.Elkezdtem enni egy retket, erre párocskám elkunyizta a felét. Éhes vagyooooooooook. De csak keksz meg pisztácia van itthon....

1541. kozmaedo
2009. ápr. 20. 18:27

Nah én a mai napom elrontottam, 5-kor ettem sült krumpli és 2 pulykamellett.

Szóval most már tényleg kénytelen leszek vmi diétát alkalmazni, mert úgy látszik nekem máshogy nem megy. Nagyon mérges vagyok most magamra. Egyszerűen utálom, nekem minden egyes dekáért meg kell szendvednem még más nyugodtan meg ehet mindent úgy sem látszik rajta! ÁHH..........

1540. Marjann (válaszként erre: 1539. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 16:13
Egyszer kéne a pasikra hallgatunk és ehetnénk a szalonnás kenyeret:) Most meg is enném, de szerencsémre csak 7 felé érek haza, addigra elfelejtem:P
1539. diegóóó (válaszként erre: 1538. - Marjann)
2009. ápr. 20. 16:09
Igen ez tényleg így van.Ők észre sem vesznek ilyesmit,bár vannak kivételek azért.Van egy ismerősöm aki emiatt nyaggatja a barátnőjét,pedig a lány csinos,de pl neki akkor is látszik a narancsbőr ha nem csípi össze a combját fenekét.Szerencsére nekem csak akkor göröngyös.A Barátomat sem érdeklik az ilyen dolgok.Őt az sem zavarja hogy nem lapos a hasam,sőt még tetszik is neki amit nem tudok megérteni.:)
1538. Marjann (válaszként erre: 1537. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 15:52

Ismerős:) Bár én a hideg zuhanyt soha nem bírtam. Most hallottam (barátnőmtől) olyan tanácsot, hogy fölösleges masszázsra járni, inkább használjak tusoló dörzskesztyűt. Szerinte R. Réka is tiszta narancsbőr, bár bevallom, nem szoktam az ő fenekét nézegetni:D

Amúgy olyan buták a nők! Én legalábbis. Bőgök a páromnak, hogy milyen a fenekem, őt meg nem is zavarja. Akkor mire ez a nagy hűhó?!

2009. ápr. 20. 15:49
Ezeket mind csinálom igaz hamar beleunok.Egy hétig kb figyelek a folyadékra,masszírozgatom,kenegetem,zuhanyzok hideg-meleg vízzel aztán elfelejtem őket.Ez a baj velem...!:)
1536. Marjann
2009. ápr. 20. 15:08

Mit tehetsz a narancsbőr ellen?

-A narancsbőr elsősorban azoknál a nőknél - főleg a comb és a popsi tájékán - jelenik meg, akiknek a szervezete túl sok ösztrogént termel. Amikor a máj nem tudja megfelelően semlegesíteni és kiüríteni az ösztrogént, megváltozik a bőr alatti laza, rostos kötőszövet: a lerakódott zsír és a visszatartott víz és só miatt kocsonyássá válik, kinézete és tapintása hasonló lesz a narancs külső héjához.

Mit tehetsz ellene?

- Mozogj rendszeresen! Válassz a zsírégető órák közül. Ha nincs időd edzőterembe menni hetente háromszor bújj futócipőbe.

- Masszíroztass rendszeresen, mert már egy félórás masszázs is javítja a nyirokkeringést ezáltal serkenti a méreganyagok távozását.

- A nap folyamán kortyolj el legalább 1,5-2 liter vizet.

- Vegyél hideg-meleg váltózuhanyt, mert ezzel fokozhatod a vérkeringést és javíthatod bőröd rugalmasságát!

1535. Nituska18
2009. ápr. 20. 14:10
Szép napot mindenkinek! Ismét itt vagyok! Mostanában elég ritkán jövök, mert ahogy jön a jó idő, én húzom is el a csíkot itthonról. Ez minden évben így van :) én most 59 kg-nál tartok. Ma léböjt nap van. De bele kell húznom mert jövő héten csütörtökön lesz a legjobb barátom ballagása, és vmi csinosba szeretnék menni:) addig még 1-2 kg jólenne ha lemenne. Én is küzdök a narancsbőrrel sajnos. De amugy megfigyeltem hogy hiába vékony egy csomó lány , szinte mindenkinek van vmien szintü. Még Horváth Éva is bevallotta hogy sajnos neki is van és ügyesen szokta takargatni, szóval ez ilyenkor kicsit megnyugtat. Nekem is elég szépen eltünt ahoz képest milyen kis gödreim voltak. Minden torna előtt bekenem zsírégető krémmel ami narancsbőrre is jó, rá szépen a folpak tekercselés és máris mehetnék a sütöbe...:) viccesen nézek ki de nagyon hatásos! Na megyek is.. szép napot mindenkinek!
1534. Marjann (válaszként erre: 1533. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 13:42
Én mondjuk töltött paprikán vagy milánóin is eléldegélnék. Csak ilyeneken én nem főzök, anya meg csak egy adagot csomagol nekem:)
1533. diegóóó (válaszként erre: 1532. - Marjann)
2009. ápr. 20. 13:35
Én a húslevessel meg a halászlével vagyok így...na meg a gombaleves.Egész héten ellennék rajta.:)
1532. Marjann
2009. ápr. 20. 13:34
De jól laktam a gulyáslevessel. Bár nem tudom mennyire normális, hogy hetente kétszer azt eszek:) De ha egyszer úúúúúgy szeretem:)
1531. diegóóó (válaszként erre: 1529. - Kozmaedo)
2009. ápr. 20. 13:33
Köszi szépen!:)Lesz beszámoló.Remélem hogy lesz is miről!:)
1530. kozmaedo (válaszként erre: 1528. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 13:29
Kíváncsian várom a diétáról majd a beszámolókat!
1529. kozmaedo (válaszként erre: 1528. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 13:28

Privi ment!

Sztem utána is próbálj egészségesen enni, de sztem a folytatásba már lehet szénhidrát is persze csak mértékkel és sztem inkább délelőtt. Most nem jut más eszembe, de majd beugik még vmi akkor azt majd megírom.

1528. diegóóó (válaszként erre: 1514. - Kozmaedo)
2009. ápr. 20. 12:36
Engem érdekel a link!:)Szerintem ez egy jó diéta.Azért is hiszek benne mert a testépítők is ezt használják versenyek előtt és azért ott szembetűnő a dolog.Meg már máshol is olvastam hogy pl a hasi fogyást csak ch mentes étkezéssel lehet elérni.Na meg nekem csak 12 nap...utána nem tudom hogy mi lesz.Nem tudom hogy ezután hogyan kellene ennem hogy ne hízzak de már ne is fogyjak.Most 64 vagyok.Szerintem a 12 nap után meg lesz a 62 kg annál már nem igazán szeretnék lentebb menni.Szerintetek utána milyen kajára álljak rá,vagy hogy csináljam??Nem akarok túlzásokba esni.
1527. diegóóó (válaszként erre: 1519. - P64)
2009. ápr. 20. 12:21
Mi szinte minden nap találkozunk.Ő melózik így csak este tud jönni 8 körül.Van hogy itt alszik vagy én nála...egy héten 4-szer biztos.Egy héten egyszer focizik akkor én barátnőzök.Hétvégén meg általában egy napot meccsen van.Így kb 5-ször találkozunk egy héten.Most nálunk is az van hogy nekem sok a szabadidőm mert még suliba járok és nincs sok órám ő meg elég sokat dolgozik még szombaton is.Sokszor unatkozok,többet mennék ide-oda de ő meg fáradt.Azért egy héten minimum egyszer elmegyünk vhová a barátokkal.Az exemmel csak egy héten egyszer találkoztunk.Az kevés volt nagyon.Akkor is itthon ültünk.
1526. kozmaedo (válaszként erre: 1525. - Marjann)
2009. ápr. 20. 11:34
Néha, nekem is sok. De most nincs más megoldás, örülni kell annak is hogy mindkettőnknek van munkája.
1525. Marjann (válaszként erre: 1524. - Kozmaedo)
2009. ápr. 20. 11:06

Juj én bediliznék, ha még napközben is vele kéne lennem! Jóból is megárt a sok:)


Na, majd kifaggatom a masszőrhavert, hogy mennyire látható a javulás:)

Én inkább azon akadtam ki, hogy hiába múlogatott szépen, ha 3hét alatt visszajön. Nem szeretnék folyton arra figyelni, hogy ne egyek zsírosat, cukrosat stb, csak egy bizonyos ésszerű határon belül. Elég addig sanyargatni magam, míg lefogyok, így is rosszul vagyok már a joghurtoktól, sok gyümölcstől....

1524. kozmaedo
2009. ápr. 20. 11:03

Hát nem tudom hogy mennyire függ össze a narancsbőr a folyadékkal, én is megisszom a napi 3-4 litert még is van narancsbőröm.

Én 3 hónapja lakom együtt párommal és még egy helyen is dolgozunk, szóval mi még túl sokat is együtt vagyunk. Előtte csak hétvégén voltunk együtt meg max. hétközben egy estét.

2009. ápr. 20. 10:56

Még a narancsbőrös dolog:

Nekem is van, de szerintem nem gáz. Néha elnézem a strandon a 40 kilós gebéket és nekik néha még csúnyább mint mondjuk az enyém.

Engem nem zavar mert szerintem nekem nem olyan vészes. Viszont mikor zsírosabbat kezdtem el enni az atkins diétában pl. akkor láthatóan jobban göröngyös lett a combom, hiába tornáztam,maszíroztam , kenegettem nem múlt el addig, amíg vissza nem álltam kevesebb zsírra.

Szerintem akkor is a sok torna és a kevés zsír a legjobb ellen. Hálisten én naponta 4-5 litert simán megiszok, nyáron még többet is, lehet azért nincs vele olyan sok gondom. De a striáimat nagyon utálom.....Az ellen meg tényleg semmit nem lehet tenni. Van és kész.

1522. 9183e5be3e (válaszként erre: 1519. - P64)
2009. ápr. 20. 10:48

Oh:( Ne add fel a dolgot!!! Nehéz ez... nehéz...Beszéljetek róla amennyit csak lehet, biztoslesz megoldás amimindkettőtöknek jó, egy kapcsolat két emberes dolog! Tényleg ne add fel! (

Mondjuk pont én osztom az észt akinek még pasija sincs...

1521. Marjann
2009. ápr. 20. 10:40

Mi együtt élünk 2 hónapja, szóval sokat:)

Előtte úgy heti háromszor aludtam nála, ugyanígy heti 3-4szer mentünk el valahova, bár legtöbbször csak az otthoni dvdzés volt a program.

Nekünk is volt egy hullámvölgyünk, amikor ő még hétvégén is dolgozott én pedig végeztem az egyetemen, munkát kerestem és hülyére untam magam otthon. Ő 8kor aludt volna, én meg mentem volna ide-oda. Aztán elkezdtem dolgozni, ő pedig rájött, hogy neki is kell hétvége és rendbe jöttek a dolgaink.

1520. P64
2009. ápr. 20. 10:27
Ti mennyit vagytok együtt a barátotokkal mondjuk egy héten? Kiváncsi vagyok, én akarok túl sokat, vagy tényleg túl kevés ez igy.
1519. P64 (válaszként erre: 1518. - Marjann)
2009. ápr. 20. 10:25

Csak ami már hónapok óta megy, Nekem túl kevés, amit együtt vagyunk, neki meg már ez is sok szerintem... Úgy látom, nem jutunk előrébb egy tapodtad se. Neki már az is nagy dolog, ha nem otthon alszik...

Tök jól elvan hétvégén a családjával, én meg itthon sirdogálok, hogy miért nincs velem...

1518. Marjann (válaszként erre: 1517. - P64)
2009. ápr. 20. 10:22

Mi történt???


Az én kajám:

R: csalántea, 5 korpovit keksz

T: almás gyümölcsmorzsa, bár bevallom kicsit sok benne a cukor..mármint nem csak mennyiségre, hanem ízre is. Mindegy, elfogyott:)

E: gulyásleves (pulykamellből, csak icipici olaj van benne)

U: joghurt

V: szerintem mire hazaérek nem lesz kedvem enni

1517. P64
2009. ápr. 20. 10:14

Reggeli:Szakítópróba a barátommal, utánna 1 Katica csoki

Ebéd: petrezselymes krumpli,töltött csirkecomb

Uzsi: ugyanaz

Vacsi: joghurt, lenmaggal

1516. P64 (válaszként erre: 1514. - Kozmaedo)
2009. ápr. 20. 10:12
Azért az 1000 kaloria legyen meg, mert így leépül az izomzat, és nem a háj apad. Szerintem...
1515. Marjann (válaszként erre: 1509. - Diegóóó)
2009. ápr. 20. 10:07

Nem tudom min múlik...nekem van olyan barátnőm, aki fél évig Norbizott, egy évig hetente háromszor járt kondiba, szépen lefogyott, de a narancsbőr meg se mozdult rajta. Addig oké, hogy egészséges, zsírszegény étkezéssel és mozgással meg lehet előzni, no de eltüntetni? Nekem szépen elindult lefele, amikor elkezdtem fitballozni, állítólag az nagyon jó rá, mert pont rajta ülsz, masszírozza... de hogy jött vissza 3 hét alatt, az nem teljesen világos.

Párom volt régen zsírégető masszázson, azt mondta annak látványos eredménye volt. Gondolom ez a narancsbőr elleni is szétnyomkodja a zsírcafatokat:)

1514. kozmaedo
2009. ápr. 20. 10:05

Lányok, ha érdekel priviben küldök egy linket ahol a 90 naposhoz van egy receptkönyv, abban is jó kis receptek vannak fehérje napra.

Ez a diéta engem is egyre jobban kezd érdekelni, ha lesz egy kis időm utána olvasok.

Reggeli: 1 pogi és egy kis franciasaláta

Ebéd: tökfőzelék

Uzsi: egy alma

Vacsi: semmi

És lehet megyek tornázni!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook