Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


2007. nov. 25. 09:31
Mindig voltak ostobák.
2007. nov. 25. 09:08
azért kíváncsi lennék,hogy mennyit akasztanak az ilyen dolgokkal,hiszen sok hiszékeny ember van...
2007. nov. 24. 21:04
Nem hiszek semmimiyen baromságban. Ez a név: Országos Nyrésösztönző..? Önmagáért beszél....
173. 09ca1d3343 (válaszként erre: 168. - Elhittem?@freemail.hu)
2007. nov. 24. 20:49

szia!

Nagyon figyelmesen olvasd el a nyagyon pici betűket! Ott van egy tel.szám amit hívjál,ha szerencséd van fel is veszik. Aztán kérd az adataid törlését a nyilvántartásukból,de azonnali hatállyal,mert nekem is kb. 1 hónapomba tellett mire sikerült. Addig meg jött levél,csekk, meg hasonlók....

2007. nov. 24. 08:20

Sziasztok!

Megvan a lényeg..Idézem:

"Fontos megjagyzés! Jelen küldemény egésze a mellékelt szabályzat szerint sorsolásos nyereményjátékról szól, egyetlen fődíj nyertessel. Jelen küldemény a mintapéldánya annak, amit a játék fődíjának nyertese fog kapni postai úton. A csatolt dokumentumot vissza kell küldeni a szokásos nyertes-azonosítás elvégzéséhez. Jelen üzenet kereskedelmi ajánlat, amelyet mindenki szabad akarata szerint elfogadhat vagy visszautasíthat. Az ajánlat jellege miatt, ahol elsődleges a felhasználó hite, semmiféle eredménykötelezettség nem várható el."

Hát ennyi! Csak azt nem értem, ha ez mintapéldánynak szánták miért 2007 11 05-öt írtak 2008 12 04 helyett? Állítólag 60 ezer ilyen levelet küldtek/küldenek ki. (A szóköz nélküli papirfecnin van rajta.)

Elküldöm a levelet a Tv ügyvédjének és PSZÁF-nak, hogy más embereket ne tudjanak ilyen könnyen becsapni.

2007. nov. 23. 20:50

Ja, és 2007 11 22-én kaptam az értesítést. Még aznap feladtam az elfogadó nyilatkozatott ajálva és elsőbbségivel. Egy csekket sem fizettem be, "mert a ha már küldték az értesítést megragadják az alkalmat, hogy akár egy könyvet is kaphatok..." Ez nem feltétele a nyeremény hozzájutásához, mert már megnyertem. Kiváncsian várom a választ.

Tőletek is minden info érdekel, mert ha nem kapom meg én még a TV ügyvédjétől is segítséget kérek.

Feljelentem őket ahol csak lehet. Ha akartok csatlakozhatok is.

Várom válaszotokat..

2007. nov. 23. 20:37

Sziasztok

Én is kaptam ilyen levelet, melyben írják, hogy 2 milliót nyertem. A sorsolás 2007 11 05-én volt és az elfogadó nyilatkozatott küldjem vissza tíz napon belül (azonosítás után), hogy mínél hamarabb átadhassák nekem a nyereményt.

Ha valaki kap ilyen levelet és amit vissza kell küldeni azt kérem fénymásoljátok le és a fénymásolatott tegyétek el. Én voltam olyan bamba, hogy nem fénymásoltam le. Ezért a csalásért már fel lehetne jelenteni őket! Nem?

Jogi lépéseket lehetne tenni ellenük?

2007. nov. 23. 15:05
Nem.
2007. nov. 23. 12:45
sziasztok!én egy "jóslást"akartam csak, erre 3 hónap múlva jött egy levél....na mondom...aztán azóta jönnek folyamatosan....nyerhetek... aztán már nyertem is... humbuk az egész. a "bélyeg"is szkennelve van....utánnanéztem a postafióknak, mindent megnéztem volna, ha létezne... de nincsen... elmex hogy lehet törölni az adataimat? válszolj légyszike....köszi
167. lizu
2007. nov. 23. 08:40
A levél végén lévő kisbetűket is olvasátok el.
2007. nov. 22. 22:31
Nem is beszélve az irányítószámról : 1364 Budapest lool :D
2007. nov. 22. 21:16

Sziasztok!


Nagyon örülök a hozzászólásoknak, ugyanis én is kaptam ma egy levelet az ORSZÁGOS NYERÉSÖSZTÖNZŐ KAMPÁNYSZERVEZŐK-től hogy 2 millió ft.egyedüli, kizárólagos nyertese én vagyok! Ez olyan szép volt, hogy talán igaz sem! A kételkedés nagyobb volt bennem, és kezdtem keresni, hol a buktató.

1.A cégbíróság honlapján NINCS ilyen néven

bejegyezve cég (ORSZÁGOS NYERÉSÖSZTÖNZŐ

KAMPÁNYSZERVEZŐK PARAPSZICHOLÓGIAI CENTENÁRIUMI

KÖZPONT vagy PARAPSZICHOLÓGIAI CENTENÁRIUMI

KÖZPONT)

2.A posta nem hoz ki ilyen nagy összeget házhoz.

Lehet hogy be kell menni, és a főpénztárban

kiadják, de azt is kétlem, hogy utalványon

lehet-e ilyen nagy összeget küldeni.

3."Egyedüli nyertesnek" talán jár annyi, hogy

személyesen aláírja a bizottság elnöke, ennek

ellenére az is fénymásolat!

4.Se egy cim, se egy telefonszám csak egy

postafiók.

Ha ez valóban átverés (márpedig minden arra utal)

akkor ezek a bizonyos valakik veszélyes játékot játszanak, mert ez már a CSALÁS fogalmát meríti ki, hiszen 100%-ban BIZTOSÍT, és egyértelműen kijelenti, hogy NYERTEM. Nem azt hogy Ön "nyerHET" ha pl. megrendeli ezt vagy azt, hanem "FELTÉTEL NÉLKÜL" nyert!!


ui:az ilyen értesítéseket ajánlott küldeményként szokták postázni.

2007. nov. 22. 17:42

Sziasztok!


Most regisztráltam még csak itt, mert ma én is kaptam egy levelet az országos nyerésösztönző kampányszervezők-től, szintén 2 csekkel, és azzal hogy én vagyok a 2millió ft egyedüli nyertese. Állítólag sorsoláson közjegyző jelenlétében sorsolták ki stb stb. Csak egy igazolószelvényt kell visszaküldenem és állítólag enyém a pénz. Hát nem tudom mennyire higyjek ebben, pláne hogy az előttem hozzászóló szintén ugyanilyen levelet kapott, és még ki tudja mennyien. Ha valaki tud valamit erről az kérem írjon ide, vagy e-mail-en (marcsicica19@freemail.hu)

2007. nov. 22. 14:41

Hú!


Képzeljétek, én ma 2 millió ft-ot nyertem, csak és kizzzzárólag én!

De azért kaptam hozzá 2 csekket is, összesen 9ezer ft. értékben, merthogy ingyen megrendelhetek valami sz..rt, teljesen ingyenes, csupán ezt a csekélyke 9 ezret kellene befizetnem csom. és admin. költség gyanánt.

Hogy kitől kaptam? Kapaszkodjatok meg: Országos Nyerésösztönző Kampányszervezők-től. Na most ezt írd be a Google-ba, én megtettem, csak úgy kíváncsiságból. Nem is létezik ilyen nevű akármi Mo.-n. Igaz, a cégvezetők aláírásuk szerint sem magyarok, de azért, ha már nekem írnak, kellene lenni egy magyar képviseletnek, nem?

162. Livia38
2007. nov. 22. 14:25

Sziasztok!

Nagyon jó dolog valamiben hinni azt gondolom. Hinni egy köben, egy imában, egy helyben, egy emberben, egy csodában, stb., ez mind szép és jó, de kérdezlek én benneteket, tudtok Ti egyáltalán magatokban a bennetek levö isteni énetekben hinni?Ha a válasz ugy hangzik, nem is tudom... vagy nem igazán....., akkor kérdezem - kitöl várjátok a segitséget és a megoldást az életben???!!!!

Egy kötöl, egy imától, egy helytöl, egy embertöl, egy csodától - vagy saját magatoktól.

Èn hiszek egy kö gyógyitó erejében, egy ima könyörületében, egy hely pozitiv erejében, egy ember szeretetében, egy szerencse elnyerésében, de leginkább hiszek a saját erömben, mellyel mindent megváltoztathatok az életemben : )))!

Aki saját magában "isteni énében" tud hinni azt nem fogja elkerülni a szerencse mindent képes lesz elérni az életben amire csak vágyik. Az elsö lépésnek a magunkban való hittünket kell megerösiteni, utána már hihettünk abba amibe csak akarunk. : )))

Kivánok Nektek sok sikert és szerencsét, hogy megtaláljátok a bennetek levö eröt és hittet!

161. ea9c78b99a (válaszként erre: 160. - 09ca1d3343)
2007. nov. 21. 20:06
erről beszéltem!csak az adataitok kellenek és utána mindenféle különleges ajánlattal bombáznak majd!fogjátok már fel hogy csak a cimetek kell nekik!utána azokat eladják más cégeknek! ne csodálkozzatok ha tele lesz a postaláda
2007. nov. 21. 14:47

Jaj,én ezt nagyon megszívtam!!!

Majdnem egy hónapba telt mire sikerült magam töröltetni az adatbázisukból!

Sajnos ennyire hiszékenyek vagyunk!

Akinek nem inge...

159. mlisa (válaszként erre: 154. - Ca99026132)
2007. nov. 21. 14:41

Szia!


06/1/266-1979 a telefonszám. Sok sikert!

2007. nov. 16. 16:43
Mennyi idő után kaptátok a követ a postára adástól számítva?
2007. nov. 16. 15:17
van aki ezt még beveszi?nem nőttetek még ki a mesékből?csak a cimetek és az adataitok kellenek nekik aztán majd győzzétek a postaládából szórni a sok ajánlatot!
2007. nov. 16. 13:16
Sziasztok!Én most rendelem meg a követ mert hiszek benne.Csak jó lenne ha valaki megerősítene engem ebbe.Volt olyan akinek sikerült?Mert rám nagyon rám férne!S itt nem anyagiakra gondolok!
2007. nov. 14. 20:07
Szeretném megkérdezni, hogy közületek kapott-e valaki ilyen kezdőszavakkal levelet Amanda Kane-től. Izgat a dolog, mert ha a fél ország u.ezt a szöveget kapta meg, akkor jó nagy vastag bőr van a képükön... szóval.."ön különleges ember, és nem tudja mit rejteget számára a Sors a következő hetekben, amit én előre látok, mivel Sugárkoronás vagyok stb, stb...." köszönöm, ha hozzászóltok, szeretettel üdv: Reni
154. ca99026132 (válaszként erre: 117. - Mlisa)
2007. nov. 14. 20:02

Szia Mlisa!

Új vagyok a rendszerben és azért kattintottam erre az oldalra, mert újabb levelet kaptam Amanda Kane-tól. Olyan személyes hangú, hogy ha ezt sokszorosították, akkor nagyon gusztustalan. T.képpen azért írok Neked, mert olvastam a levelezésedben, hogy sokszor telefonáltál. Milyen számon? Én nem találtam semmi telefonszámot. Segítenél? köszönöm Neked: Reni

153. Erdélyi (válaszként erre: 152. - Mlisa)
2007. okt. 28. 15:52

Hát az elejém általában igy történik, de bízzál továbbra is benne, és sokat tartsad magadnál..


Irtam arról a másik kőről melyet tovább ajándékoztam....


A tulajdonosa és a családja "több véletlen" összejátszása eredményeképpen 50.000.-Ft vásárlási utalványt nyert... ( de tényleg több tényező finom összehangolása révén...)



Tudom, hogy ez kis összeg...

( itt végül is a "szerencse" lépett be )

de egyéb téren is vannak pozitív változások...


Miután jócskán kapott az elmúlt hónapokban mindenből amit el sem képzelni......


Reméljük, most már csak a jó fog következni...


Tehát mindig pozitivan állunk a dolgokhoz....bármilyen nehéz is.....


Sok sikert kivánok Neked!

152. mlisa (válaszként erre: 151. - Erdélyi)
2007. okt. 27. 14:50

Szia Erdélyi!


Hát nekem beindult a pechszéria,minden féle téren ezerrel dübörög!Nem mondhatnám,hogy jól érzem magam,az égvilágon semmi nem jön össze.A kövem is ugyanolyan rózsaszínüen mosolyog rám mint amikor megkaptam.Röviden ennyi.De remélem lessz ez még így sem...

2007. okt. 26. 13:17

Sziasztok Mindenkinek!


Mi ujság van nálatok?


Nálam: észrevettem amire jobban koncentrálok, az simábban, gördülékenyebben megy...


A szerencse...ezt még tanulnom kell...( keveset foglalkozok vele)


A másik kő: amit odaadtam másnak...dolgozik...


Kezd áttetszővé válni...tényleg érdekes..


Megkérdeztem tőle: ez a kő ilyen szinű volt, fehér mikor kaptad?


Nem, rózsaszines volt-jött a válasz...



Ő naponta töbször kézbe veszi....


Alakulnak körülötte a dolgok.....


Hát ennyi hirtelen, irjatok ha valamit tapasztaltaok, akkor is ha nem..

150. julieta20 (válaszként erre: 149. - Dewta)
2007. okt. 5. 17:03
szia mit irt neked nekem azt irta napokon belül meg jön a pénz nekm egy hétel ezelöt irta ezt és még sehol semmi azt mondod higyünk?
149. Dewta
2007. okt. 4. 10:59
Én végre hiszek és tudom, hogy hamarosan megjön a pénz!
148. Erdélyi (válaszként erre: 146. - Sparrow007)
2007. okt. 1. 22:37

Kedves Sparrow007!


Azt hiszem félrement az üzid........én nem irtam ilyet....sőt....


A másik kérdező nevében : köszönjük...


Az én hitemmel nincs baj.. :D

147. anitus01 (válaszként erre: 136. - Kolozsvari nikolett)
2007. szept. 29. 16:11
na ja mádjának ne higgyél!!!4én kifizettem egy követ meg is kaptam még januárba és igéretéhez hiven :lesz sok pénzed és jo hir":.nagy semmi lottón se nyertem meg még jó hirt se haptam söt még munkahelyem sincserröl ennyit a követ még mindig hordom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook