Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


2007. szept. 29. 15:34

Kedves ERDÉLYI!


Azt hogy hogyan kell hinni azt nem tudja neked senki megtanítani! Hinni annyi jelent hogy valamit IGAZnak Fogadunk el!


AZ IGAZSÁG SZABADDÁ TESZ !

2007. szept. 24. 21:44

Arra vagytok kíváncsiak hogy hogy nyertem?


Egy részét a lottón bár egyik sem telitalálatos volt.A másik részét Pókeren, de ez az én szerencsém.Nem hiszem hogy mindenki nagy pókeres és jól játszik.


A Titok pedig annyi hogy naponta 100-szor mondogattam az imáimat az Istennek és Hittem !

144. Dewta
2007. szept. 24. 12:49
Amanda Kanetől érkezett egy levél és vissza is küldtem, de ha ez egy marhaság, akkor nem értem miért szórakoznak ezzel!
143. Erdélyi (válaszként erre: 142. - Sparrow007)
2007. szept. 22. 10:42

Szia Sparrow007!


Nem fáradtunk bele, csak kissé furcsa volt a beírásod ez előtt, szerintem ezért nem szólnak vissza a topicba...


Nem fogunk veszíteni mert saját magunknak is kincs amit elérünk az életünkben..


Egy-egy jó barátot, szép, derűsen várt napokat a kőben való hittel, bizakodást egy új, jobb élet reményében....és szeretett az emberek iránt akiket így megismertünk a neten...



Hogy ez meddig tart? Nem tudom, de biztos lehetsz abban, már jelentősen befolyásolja az életüket az is ha pár sorodat, soraimat, sorainkat elolvassák.....Mert adsz, mert adunk nekik valamit, mert adunk egymásnak valamit....ami megmarad....


Tudod ilyen apróságok aranyozzák be az ember életét, napjait, akkor is ha nem jön el a várva " nagy nyeremény ”...


Ne légy türelmetlen.....



Mi természetesen nagyon örülünk neked, s nyereményeidnek is de azt hiszem nem egészen olyan tanácsot adsz amit mi várnánk....



Vegyünk pl. engem.... írtam neked több privit is mit tegyek, hogyan, részletes levelet vártam volna, hiszen az elején azt ígérted mindenkinek segítesz....


Ezzel a pár soraiddal is nagyon sokat segítesz, de nem oldódik meg az , hogy mit hogyan kell tennem, tennünk gyakorlatilag a hit, a bizakodás mellett, hogy " uralni tudjuk a követ"...



Technikai tanácsok tudod?.......


Egyszer írtad hogy kézben tartod éjjel is...

Ezzel a mondatoddal nagyon sokat segítettél nekem, de gondolom másoknak is...


De részletesen mit hogyan csináljunk azt nem írtad le...és a Madja által küldött útmutatókban sincsen benne.


Ha privibe leírnád azoknak akik tényleg hisznek s nem adják fel Te hogyan csináltad, akkor lenne egy részletes leírás saját szemszögedből nézve, saját tapasztalataiddal amit tudnánk használni...


Elég lenne egy levélben leírni, s szétküldenéd azoknak akik már elindultak ezen az úton és hisznek a kőben, önmagukban, és nem adják fel.


Én pl. mai napig sem tudom hogyan kell uralni a követ, hogy kifejtse a hatását....mint Te írtad…


Én kéréssel, szeretettel fordulok a kövem felé..pl napfürdőztetem is.....de nem tudom hogyan kell uralni...


A szerencsejátékban sem vagyok gyakorlott.....

Nem írtad mit tanácsolsz hogyan, mit játsszak, ha már hiszek a kőben és együtt élek vele hitben, bizakodva...stb. azt, hogy Te hogyan csináltad…


A privi leveleimre sem válaszolsz, pedig ha belépsz a fórumban rögtön jelzi neked, hogy van leveled...


Hallgatunk rád,de a hit, a bizalom, a szeretet egyénenként változó, mindenki a saját fejlődési fokán fogja megvalósítani a változást, ez némelyeknél gyorsabban, némelyeknél lassabban következik be..


Hallgatnák rád jobban is, amennyire lehet, ha bővebben kifejtenéd mit hogyan csináltál....és számunka is elfogadható megvalósítható lenne….a gyakorlati oldala…



Azok akik Tőled várják a hitet, azt hogy " mutasd meg hogyan kell hinni" azzal én is egyetértek a HITET először magunkban kell megtalálni , ezt más nem adhatja meg.


De hozzásegíthetjük az elindulási folyamathoz egy- két kedves útmutató mondattal, hiszen minden leírt, elhangzott szónak, mondatnak jelentése van, és sokszor elég egy kedves szó egy simogatás a másik lelkének, hogy el tudjon indulni ezen az úton.


Szóval ne légy türelmetlen, menni fog ez nekünk is, csak lehet hogy jóval lassabban fog bekövetkezni.



Most vegyél egy mély levegőt, és csukd be a szemed egy perce......


Megsimogatom arcodat gyengéden, finoman, átölellek szeretettemmel, hogy érezd, bármilyen messze is vagy, nincs távolság köztünk.

Szeretettel …….

2007. szept. 20. 22:05

Úgy látom mindenki belefáradt ebbe a kőbe és csak nekem jött össze!


Ezért nem viszik az emberek semmire mert nem hisznek semmiben de főleg magukban.

Ilyen hozzáállassal veszíteni fogtok bárhol az életben!


Ez volt az utolsó hogy írtam , mert néhány ember kivételével senki sem hallgatott rám!


Akkor éljétek tovább reménytelen és szürke napjaitokat ,nekem tökmindegy!

141. sparrow007 (válaszként erre: 140. - Erdélyi)
2007. szept. 18. 11:22
Azért segítek mert nincs más aki segítsen nektek!
2007. szept. 18. 10:04
Kedves Madjások, továbbra is használjátok a fórumot,és írjatok le minden megemlítésre érdemes dolgot...
139. Erdélyi (válaszként erre: 138. - Sparrow007)
2007. szept. 18. 10:02

Köszönjük,hogy válaszoltál....


Azért várják tőled a tanácsot, én is, mert az elején megígérted, hogy segítesz mindenkinek aki kéri...


És mert neked sikerült....


Egyetértek azzal,hogy elsősorban magunkba kell változni....


Köszönjük, hogy megosztottad velünk tapasztalaidat,és adtál útmutatót,az amit már eddig leírtál,nagy segítség...


Kivánunk Neked nagyon sok boldogságot,szerető barátokat,egészséget,és egész életedre sikeres napokat,éveket...

2007. szept. 17. 22:13

Üdvözlet mindenkinek!


Mindenki tanácsot vár tőlem, pedig én nem kértem senkitől és lám Isten megsegített!

Tőlem várjátok a megoldást a problémáitokra.Hát azt mondom mindenki a saját életét irányítja úgy ahogy megadatott neki.Mindenki maga felelős a sorsáért és nem másokat kell hibáztatni , hanem magunkban változtatni a gondolatainkon!

Nem a kőben vagy MADJÁban higgyetek hanem Önmagatok erejében, mert ha ti nem tartjátok magatokat lélekben erősnek és hívőnek akkor ezernyi kő sem adhat gyógyírt a gondjaitokra.Üzenem nektek hogy legyetek azzá akinek születtetek és Hozzátok el magatok és szeretteitek életébe azokat a nemes tetteket amelyek gazdagságot , boldogságot és sikert hoznak NEKTEK!

137. kolozsvari nikolett (válaszként erre: 80. - Sparrow007)
2007. szept. 16. 11:16

szia. érdekelne az egesz tőrténeted.én mind a két jos nővel kapcsolatban vagyok .de eddig még semmi sok rossz dolgokat hallottam ezekkel kapcsolatban. kérlek segits hogy higgyek benne

emailem.nikolett581001@FREEMAIL.HU

2007. szept. 16. 11:01
én is kaptam levelet madjátol és amanda kanetöl madjanak megirtam postai utánvétlkel kifizetem a költségeket. de azota semmi lassan 3 honapja nem reagál levelemre.aztán most 3 hete érkezett levél amanda kanetöl.bejelentette 2 milliot nyertem és 2 héten belül jová irják a számlámon . most már eltelt 3 hete hogy azonnal vissza küldtem a vissza igazolást. de még sehol semmi persze ő is küldött csekket ren deljem meg a csoda szobrot de meg irtam neki hogy előre nem fizetek .
135. lizu
2007. szept. 13. 10:49
KÖSZÖNÖM.
2007. szept. 13. 10:37
Nem ti használjátok a követ hanem Ő titeket, ha már ti uraljátok a kő erejét akkor fog sikerülni minden amit madja leírt.
2007. szept. 13. 10:36

Sziasztok!


Először is el kell csendesíteni magatokat a világ elől.Ne foglalkozzatok semmivel csak koncentráljatok és higgyetek!!!

Csak ennyi!


Azért nem sikerul mert túlságosan erőltetitek vagy nem is hisztek!

132. lizu (válaszként erre: 89. - Sparrow007)
2007. szept. 10. 15:56
LÉGYSZI IRD MEG NEKEM IS HOGY KELL HASZNALNI A KÖVET...
2007. szept. 10. 00:10

Sziasztok.


Kedves Maja53, és Mlisa!


Számomra is meglepő volt amit leírtatok!


A Maja53 levelét olvasva különösen nagy energia sugárzást észleltem....

Ezek szerint mindkettőtöknek sikerült kapcsolatban kerülni a kővel. Az hogy én hogy érzem a sugárzását nem mérvadó, hiszen érzékelésem érzékenyebb, másabb mint a tiétek, lévén hosszabb ideig tanultam ezen a vonalon, de erről nem szeretnék beszélni,s írni…


Amit érzékel az ember általában az, hogy melegszik a tenyere, bizsereg mintha " szurkálnák"

szóval érzi az energia egyfajta megnyilvánulását.


Nálam is hideg egyéként a kő, de ha kézbe fogom elkezd melegedni, s kezd sugározni, igaz nem olyan erősen mint kezdetben.


Nagyon jó lenne ha Sparrow007 is tudni beírni a tapasztalatairól. Ha nem ír be, próbáljátok privibe megkeresni, hátha tud majd Ő is segíteni...


A kő mint olvashattátok lassan dolgozik, alakítja körülötted lévő dolgokat de ehhez kelletek Ti is!


Nagyon fontos a személyes kapcsolat, nem győzőm hangsúlyozni..


Az hogy beszélünk a kőhöz jó ötlet...én is bevetettem ...Ha van bármi amit észrevettek, csak írjátok le nyugodtan...


Tehát nem kell aggódni ha nem érzed mindennap, a kő sugárzását. Fontos hogy kézben tartsd egy darabig, amilyen hosszan csak tudod, és érzékelj rá...


A kő magától dolgozik, ha sikerült megnyitnod. Tényleg furcsa Maja53 felvétése ..olyan mintha élne...


Nahát...ilyen csak a mesébe van....


Én a furcsa dolgokat először megpróbálom racionálisan megmagyarázni, de van ami nem megy.


Ilyen a kő is. Igen furcsa tulajdonsága közül egyik az hogy változó a színe......


A legutóbb kapott "szerencse" kövem mint írtam különös formájú. Azt hiszem nem írhatom le milyen...és mit ábrázol......Nem képzelődőm tényleg jól kivehető formája van, és pontosan kivehető egyszerű ránézésre is az, aminek látszani kell. Az üzenet lényege számomra elgondolkoztató...


Ez a kő úgy érkezett meg, hogy tejfehér volt. És kezd áttetszővé válni....Ezt vajon hogyan lehetne megmagyarázni?


A kő másik oldalán lévő kép, még nem rajzolódott ki jól kivehetően. Mikor megkaptam semmi sem látszott…lehetséges, hogy ott is egy képszerű forma fog megjelenni…


Miért kaptunk két követ? Először én azt hittem azért mert mindkét csekket feladtam..


De visszajeleztek ...volt aki csak 1 csekket fizetett be, s mégis kettő követ kapott..


Én az egyik kövemet elajándékoztam...


Maja53 te kaptál már Protektor Pluszt?


Az első levélben írják, hogy a jelentkezők közül válogattak……. ( ezek szerint nem mindenki kapott levelet, és csekket az első „ fordulóban” bármennyire is szerették volna…)


Emlékeztek? Madja kérte rakjátok rá a bal tenyereteket az írásra, és gondoljatok arra amit szeretnétek...


A kézrátétellel energia lenyomat képződött.


Ez alapján választották ki szerintem a lehetséges személyeket.


Nem tudom a későbbiekben mennyire tudok segíteni nektek...


Nekem az életem során sokszor megadatott, hogy " kérhettem"....Sohasem kértem pénzt....


Eddig mindig másnak, másoknak kértem, sohasem sem magamnak, egészséget, boldogságot, fejlődést.. meg ilyesmiket...


Így nem tudom hogyan kell magamnak elindítani a szerencsét!


Most nagyon jól jönne olyan valaki segítsége akivel ezt meg lehetne beszélni..


Én mindenestre követni fogom Madja útmutatásait...és bízok benne ha mindent betartok amit leírtak sikerülni fog!


De pl. gondban voltam a Protektor Plusszal is….


Inka csomó....hát nehéz volt, de megoldottam: addig kerestem a neten, míg nem találtam rajzot róla hogyan kellene kinéznie....


Déli 12 óráig éppen hogy csak sikerült megtanulnom megkötni egy kipu csomót...


Lehet, hogy egyszerű magyar csomó is megfelelt volna nem tudom....


Nos innentől kezdve veletek együtt haladok tovább, többet nem hiszem hogy tudnék segíteni, mint írtam gyakorlatlan vagyok az ilyen jellegű pénzszerzésbe, a személyes szerencse kovácsolásában.


Jó tanács: ne verjétek nagydobra, hogy mit hogyan cselekedtek, különösen ne idegennek, és olyanoknak akik hitetlenek ezzel szemben.


Nincs szükségetek olyan személyekre, illetve olyan megnyilvánulásaikra melyek benneteket gátolnának ebben a folyamatban...bármennyire is szeretitek őket. Ha közel áll hozzátok akkor említsétek meg, de ne vele beszéljetek meg a dolgokat, írjatok inkább egymásnak levelet, privit. Én is szívesen olvasnám leveleiteket .


Az igazság az, hogy ez a levél megírása is nagyon nehezen ment már...mert egy-egy levél megírásával egyre többet adok ki magamból, ami nem minden esetben jó...


Én csak pár embernek szerettem volna segíteni, leírni a tapasztalatokat, főleg Sparrow007 beírása után…. de lassan már velem, az én írásaimmal lesz tele a Madja fórum, amit nem így szeretnék a későbbiekben.


Örülök, hogy megértettétek a lényeget, és annak is nagyon örülök, hogy átélhettétek azt a nagyszerű érzést, amikor a kő megnyílt előttetek.

130. Erdélyi (válaszként erre: 125. - Vizililiom)
2007. szept. 9. 13:27

Kedves Vizililiom!


Azt olvastam valamikor februárban jelent meg az újságban Madja üzenete. Sokan válaszoltak rá, majd mivel várni kellett rá és a kő sem nyerte el tetszésüket, sőt, nem is működött máról holnapra,sokan hitetlenkedtek, félre rakták a követ, és voltak akik elkezdték pocskondiázni Madját .Lásd Google ...Madja


Kb. két hónappal ezelőtt láttam még egy újság hátlapján. Nem tudom lehet-e még jelentkezni rá....

Olvasd végig a fórumot, egyrészt megismered a beírásokat ezzel kapcsolatban, másrészt benne van a telefonszám is.


A küldő céget kell megkérdezni van-e rá mód, hogy te is kapjál. Légy türelmes a választ várva.


Úgy vélem nem önmagában a KŐ fogja neked meghozni azt a változást, melyben reménykedsz. Magadban kell elindítani egy folyamatot. A Kő és a változás együttesen indít el egy folyamatot.


Ehhez nyújt segítséget Madja a kiválasztottaknak.

Sokan megkapták a követ, s lásd nem tudtak mit kezdeni vele, nem indult be náluk a folyamat.


Kell a hozzáállás, kell a bizalom, a hit, a szeretett, és még valami kis plusz, ami minden emberben megvan, csak ki kell ásni, felszínre kell engedni a tudat alattiból.


Van akinek sikerül, van akinek nem.


Három hónapot kértek rá pénz-visszafizetési garanciával. A levelek, kövek, talizmánok, személyre szólóan érkeznek. A levél forma nyomtatvány, csak kis mértékben változik.


Sokan nem várják meg a három hónapot.


A kő úgy működik, hogy elősegíti a környezetedben lévő dolgok változását, olyan irányban , hogy neked a lehető legjobb legyen.



Erről bővebben talán Sparow07 tudna tájékoztatást adni..



Persze, hogy összelehet egyeztetni az Istennel.


Az egész a szeretettről szól!Én is szeretem a Mindenható Urat, és hiszek benne. Meg másban is.


Mindenkinek meg kell hagyni a lehetőséget saját maga döntse el miben hisz, miben nem.


Remélem tudtam neked segíteni, mindazt amit leírtam az én személyes véleményem, és tapasztalatom alapján fogalmaztam meg.

129. cd12c7e7d4 (válaszként erre: 11. - Nicegirl)
2007. szept. 9. 12:19
én ugyanezt kaptam!Csupa zagyvaság az egész!!Ennyi erővel én is csinálhatnák ilyent aztán bekaszálnám a sok lóvét a nagy semmiért.
2007. szept. 9. 11:47

Elöször is elnézést kérek mindazoktól, akik várták írásomat.


A napokban eléggé leterhelt voltam, s nem tudtam kellőképp ráhangolódni írásaitokra.


Készítem a választ...

2007. szept. 4. 21:24

Ne aggódj ez miatt, még egy nap türelmet kérek...


Továbbra is tedd azt amit eddig

126. Maja53 (válaszként erre: 123. - Mlisa)
2007. szept. 4. 19:29
Szia Milsa! Muszáj reagálnom a beításodra, mivel annyira megdöbbentem azon amit írtál. Erdélyinak írtam tegnap, hogy mit érzek amikor a kezembe veszem a követ, olyan mintha élne.A jó szó viszont az amit te írtál, hogy olyan mintha dobogna mint egy szív.Ezt így nem akartam leírni, hátha hülyeségnek tünik,de ezek szerint valószínűleh nem.Eddig langyos volt a kő,de most kifejezetten hideg amikor kézbe veszem és nem érzek semmit.Erre írjatok valamit, mert nem értem.Szia Maja
2007. szept. 4. 12:57

Sziasztok!


Hufolkának válaszolva - igaz egy kicsit későn. Tegnap kaptam meg - az egyébként 08.27-én postára adott (kicsit kevergett a régi és az új lakóhelyem között)Amanda Kane-s levelet és majdnem visszaküldtem a csekket. Az utolsó pillanatban beütöttem a nevét a neten és megtaláltam ezt a fórumot. Mint kiderült nem TE vagy ÉN vagyunk az egyetlenek, akik kapták ezt a "kihagyhatatlan" és "egyedülálló" ajánlatot. Bár az én csekkem csak 2.480 Ft-ról szólt. Azt hiszen - de nem akarlak befolyásolni - hogy jól tettük, hogy nem fizettük be azt a csekket.


Más: Olvastam, hogy létezik valamilyen kő, amit többen is megkaptatok. Ha lehet, szeretnék egy kicsit többet tudni róla. Úgy értem, hogy hogyan lehet megkapni, kinek kell írni ezügyben? stb.

Nem szoktam efféle módszerekhez folyamodni, de hiszek Istenben és hiszem - már ha ezt a kettőt össze lehet egyeztetni - hogy hamarosan jobb és könnyebb lesz az életem. Ennek érdekében minden meg szeretnék tenni, mindamellett, hogy a párommal együtt minden nap keményen dolgozunk. És ha ez a kő kell hozzá, hát legyen! :))

2007. szept. 3. 20:15
Hamarosan írok mindkettőtőknek....
123. mlisa (válaszként erre: 121. - Erdélyi)
2007. szept. 3. 14:00

Szia Erdélyi!


Köszönöm terjedelmes leveledet és megfogadom a tanácsaidat.Már kiváncsian várom,hogy fog működni?


A KŐRÖL még annyit,hogy amikor először a kezembe vettem este és a tenyerembe fogtam,pár perc múlva olyan érzésem volt mintha dobogna egy szív a balkezembe!Bevallom egy kicsit megrémültem,erre átraktam a másik kezembe,de arra már megszünt ez az érzés.Azóta viszont semmi.


Hát kiváncsian várom a folytatást!

122. Maja53 (válaszként erre: 119. - Erdélyi)
2007. szept. 2. 20:02
Szia Erdélyi! Köszi, hogy válaszoltál a beírásomra.Már nagyon vártam, hogy valaki hozzászóljon.Nem tudom, hogy a többieknél történt e már valamilyen pozitív változás.Én azóta nyerek kisebb összegeket, mióta napjában többször is kézbe veszem a követ és beszélek hozzá.Határozottan érzem, hogy valamit sugároz a kő.Olyan időnként mintha élne, valahogy remeg az egész.Nem tudom, hogy te hogy érzed a sugárzását, de megírhatnád, meg azt is amit a másik kőröl írtál.Egyáltalán miért kaptznk 2 db követ? Azt hiszem én is megrendelem a Szuper Kaptort.A többiek vajon miért nem kapták meg a követ? Érdekes ez az egész.Ha tudsz kérlek válaszolj.Szia Maja53
2007. szept. 2. 10:44

Szia Mlisa!


Örülök, hogy megváltozott a kőhöz való hozzáállásod.


Akkor írom: hát a leveled az furcsa....ezek sima levélként jönnek , mi is ilyenbe kaptuk meg. Másnapra csak az elsőbbségi levelek érkeznek meg a sima levelek semmiképp sem! Hát ez érdekes...Mamikánál, nálam is előfordult hogy betelefonáltunk mert végképp elfogyott a türelmünk, s 1-2 napon belül itt volt a kő.


Én rákérdeztem, mint írtam is először Magyarországon belül a céghez mennek jönnek a levelek, kiküldik egy másik országba, oda ahonnan számon tartják, követik az eseményeket (Erik M, MJTVSZM)

Ők küldik ki Peruba Madjához. Visszafelé ugyanez a levelek, kiscsomagok útja, de gondolhatod nem egyesével jönnek, lehet hogy megvárnak 2-3-at, és egyszerre küldik el.


Nekem pl. két hete már Magyarországon van a Szuper Kaptorom, de még nem postázták...pedig jöhetett volna a szerencsekövemmel együtt is...


Gondolom még nem érkezett el az ideje, hogy megküldjék. Helyette a kő mellett kaptam még egy " lapos vagyok" levélkét, csekk nélkül…. (nesze neked lazsáló…)


Igazuk van, nem volt időm elmélyedni, meditálni az akkori elmúlt időszakban úgy, ahogy tőlem elvárható lett volna, úgy ahogy kellett volna.


Neked nem kell majd meditálgatnod ha nem csináltad még, ha nem ismered a technikát. Viszont le kell ülnöd, el kell vonulnod egy csendes helyre, zárkózz be a szobádba, vagy ha mész valahová napközben állj meg pár percre, ülj le a szabad levegőn, vedd kézbe a kövedet, és gondolj arra mit szeretnél. Kérd meg a kövedet segítsen neked elérni célodat.


Gondolj szeretettel arra akitől ezt kaptad.


A szeretett , a hit csodákra képes önmagában is, de ez a kő külön segítséged NEKED Madjától, és személyre szabott mint írtam több levelemben.


( mindenki saját személyre szabott követ kap)


Mikor olvastam a soraidat éreztem a köved melegségét, tehát NÁLAD működni fog, csak rajtad múlik mit tudsz kihozni belőle.



És egy kis segítség hozzá, ezt bárki csinálhatja.


Gondolj bele: sétálsz egy szép nagy erdőben, süt a nap, a fű selymesen zöld, hajladozik a szélben, érzed melegségét.


Lágy szellő simítja végig arcodat, és Te hirtelen nagy boldogságot érzel.


Megpillantasz egy nagy Kastélyt, tele szobákkal, ablakokkal, nyitott ajtóval.


A küszöb előtt észreveszel egy kopott kulcsot, felveszed.

Belépsz a nyitott ajtón.


Egy nagy előtérben találod magad, világosság van bent.


Nem látsz bútorokat, csak körbe ablakokat, ajtókat, és a lábad előtt egy bámulatosan szép kőpadló mintája bontakozik ki. Lépegetsz rajta óvatosan, és gyönyörködsz benne.


Aztán elfog a kíváncsiság, mi lehet itt, miért elhagyatott ez a kastély.


Közelebb mész az ajtókhoz, és próbálsz benyitni.


Zárva van.


Eszedbe jut a talált kulcs amit a küszöb előtt vettél fel.


Előveszed.


Mindegyik ajtó mögött vár valami.


Az egyik ajtó mögött a Szeretett fog várni.

A másik ajtó mögött a Bizalom fog várni.

A harmadik ajtó mögött HIT a fog várni.

A negyedik ajtó mögött az Egészség fog várni.

Az ötödik ajtó mögött Saját Magadra fogsz rátalálni.

A hatodik ajtó mögött Gazdaság fog várni.

A hetedik ajtó mögött a SZERENCSE fog várni.



Nyisd ki az első ajtót.


Tárd ki jó nagyra, áradjon be a fény!


Aztán nyisd ki a második ajtót.


Tárd ki ezt is jó nagyra, hogy minél előbb megteljen a szoba fénnyel.


Aztán sorra nyisd ki az ajtókat, tárd szélesre őket.


Az ötödik szobában ahol találkozol saját magaddal pihenj meg.


Teljen meg szíved -lelked szeretettel, bizalommal, hittel. Fogadd magadba az egészséget, és gondolj arra, milyen jó hogy Ők már ezentúl mindig veled lesznek.


Gondold át azokat a dolgokat, történéseket ami veled történtek az elmúlt időkben.

Vedd elő kövedet és kérd meg segítsen neked.

Fejezd ki kívánságod hangos szóval mi az amit szeretnél.


Köszönd meg a segítséget, és lépj ki a szobából.


Az ajtót hagyd nyitva.


Minden kinyitott ajtót hagyjál nyitva.


Lépj ki a kastélyból, és sétálj vissza az erdőn keresztül a valós világunkba.



Naponta látogasd meg a saját kastélyodat.


A hatodik, és hetedik ajtó akkor fog csak megnyílni ha teljes szíveddel, lelkeddel érzed a Hitet, a Szeretetett, és a Bizalmat.


Végig tartsd magadnál a kövedet mikor meglátogatod a kastélyodat .Az ötödik szobában pedig simogasd meg szereteteddel, és köszönd meg Madjának Alázattal, Tisztelettel, hogy segít neked.



Nos ennyi lenne a segítség, hogy minél előbb egymásra találjatok a kővel.


Ha lehet naponta tedd meg ezt az utat. Ez a Te saját kastélyod!


Most vissza a levélre. Hívd fel Őket, és jelezd nekik, hogy csak a kő érkezett meg, és ha lehet küldjék el a kőhöz járó talizmánt is.


Egyben jelezd , hogy a pénzedet nem kéred vissza.

( ez az én személyes tanácsom, ha hiszel, illetve akarsz hinni a kőben)


Nem tudom mi történik akkor ha visszajön a pénz, és ott van a kő is.


A Kő önmagában is működőképes!!!A talizmán csak rásegít erre. Én pl. a Madja fényképét még nem is használtam, nem is " vizsgáltam" be. (csak futólag, rövid ideig érzékeltem rá..)


Nem érzek rá késztetést...még…


Viszont az újságcikk Madja képével itt van a gépem fellett kirakva a falon, azt naponta megsimogatom szeretettel. És időként meg is köszönöm a segítséget neki. Van mikor minden nap. Van mikor csak megsimogatom az arcát.


Szerintem már olyan hosszú lettem, hogy nem fogok elférni egy oldalon....


Nos akkor fel a fejjel, és egyenesen előre…

120. mlisa (válaszként erre: 118. - Erdélyi)
2007. szept. 1. 13:44

Szia Erdélyi!


A követ egy barna buborékos borítékban kaptam meg és a dátum előtte napi volt!

A hölgy szerint akivel telefonon beszéltem az volt a probléma,hogy beragadtam a számítógép egyik rublikájával és nem lettem továbbitva,hogy kifizettem előre a követ és megrendeltem.

A számítógép áldozata lettem!

A KŐ persze nálam van,de hiányoznak a mellé igért talizmán és a többi...

Akkor ez most,HOGYAN FOG MŰKÖDNI ezek nélkül..-


Kiváncsi vagyok a véleményetekre!


Sziasztok!

119. Erdélyi (válaszként erre: 116. - Maja53)
2007. szept. 1. 11:15

Szia Maja53!


Vártam másnak a beírását ne csak én írjak mindig...de erre aztán hiába vártam...


Nos örülök hogy a kő nálad is kezd kibontakozni.

Nagyon jó ha naponta többször a kezedbe tartod, kell a kapcsolat a kő és közted. Ezt legjobb ha nyugodt körülmények között teszed meg. Tarthatod magadnál éjjel is, és ha mész valahová mindig legyen nálad. Én pl. a pénztárcámba tartom,külön rekeszbe,(nagyon vigyázok rá el ne veszítsem!!!!) de többször kiveszem és kézbe tartom, éjjel is olykor, és nemegyszer..


Én megrendeltem a Szuper Kaptort is hozzá, mint olvastad,mert én hiszek az egészben, és elhiszem,hogy a kő különleges.


Lehet hogy ezzel a hittel felerősítem a magamban lévő energiákat, s a kérésre összpontosítom, és ez által dolgozni kezd a tudatalatti, de akkor felteszem a kérdést: miért sugárzik a kő, miért érezni melegséget a leveleken, miért van furcsa kép, kettő is a kőben, ami egyre jobban kirajzolódik, felerősödik, és miért változik a kő színe, ami ugye nem lenne lehetséges.

És a másik kő ami legutóbb érkezett szinte ledöbbentő!!!! Az alakja, a formája és a rajta látszó.......dolog....


Azt mondtam magamnak ezt NEM HISZEM EL!!!!


Valóban csak a pénzünket akarják kicsalni?

Ezt megtehetnék másként is.


Én úgy érzem részesei lettünk egy folyamatnak ami egyes személyeknél beindul, másoknál sajnos nem, és ez rájuk nézve bizony nagyon rossz, mert hittek benne, mást vártak, és csalódtak.


Én mégis azt mondom akinek van köve: NE ADJA FEL!!!


Próbálkozzon! Ha nem is teljes mértékbe csak kicsit változnak körülötte a dolgok, vagy sokkal lassabban már megérte.


Csak hinni kell benne! Pozitívan hozzáállni!


Higgyétek el rajtatok múlik, befolyásolhatjátok a dolgok menetét.


Merjetek hinni, reménykedni, és bízzatok meg a kőben, a benne lévő erőkben.


És ez az erő tiszta, és segíteni fog nektek.


Aki pedig most ír be először ide, olvassa végig ha lesz egy kis ideje a fórumban való beírásokat.

118. Erdélyi (válaszként erre: 117. - Mlisa)
2007. aug. 30. 09:29

Szia Mlisa!


Sajnálom, hogy ennyi kellemetlen élményed volt..


Ha kedden telefonáltál. és másnapra ott volt a kő, stb.ez csak úgy lehetséges ha elsőbbségivel adták fel.Rajta volt az elsőbbségi bélyeg? Mert ha nem akkor a csomagod már úton volt. függetlenül a keddi betelefonálásodtól.


Sok sikert kívánok a kővedhez!

117. mlisa
2007. aug. 27. 14:02

Sziasztok!


Röviden azoknak akik most kapcsolódtak be.Február 14-én feladtam a csekket és febr.16-án meg is kapták,ezzel nincs is baj.Csak közben eltelt 6 hónap!Az elmúlt fél évben rengeteget telefonáltam és mindig megigérték,hogy pár nap múlva küldik a követ.Természetesen nem lett belőle semmi!Időközben úgy gondoltam,hogy ha már a követ nem küldik,akkor küldjék vissza a pénzemet!A változatosság kedvéért ez sem akart megérkezni.És lássatok csodát:a TÜRELMEM természetesen elfogyot és mondtam egy-két keresetlen szót,amire megigérték,hogy visszaküldik a PÉNZEMET és Még a KÖVET is elküldik!!!Ez volt kedden és szerdán megérkezett a KŐ.A pénzemet persze nem kaptam vissza.Peruból marha gyorsan ide ért,nem gondoljátok!És az én kövem is rózsaszínű.Bevizsgáltattam természetesen,egy csomó betegségre jó és az ilyen követ bármelyik boltba ahol ilyeneket árulnak pár szász FT-ért meglehet venni.Hát nekem elég sokba került:csekk feladás és telefonálgatás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook