Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2007. máj. 11. 22:09
Ma megnézettem a követ egy hozzáértővel, azt mondta, hogy pozítiv a kő kisugárzása, de szerinte ez nem holdkő, mert az szürke szinű. Hittem, hiszek benne, de amikor az embernek összejön minden (de tényleg minden ) akkor nagyon nehéz elhini, hogy velem is jó dolgok történhetnek. Amikor este lefekszem mindig azt gondolom, hogy a holnapi nap csak ennél jobb lehet, de valami mindig van. Asiker történeteket is szívesen vesszem.
2007. máj. 11. 19:40

Sziasztok!


Én is beküldtem az ujság lapját,kitöltve adataimmal.


Madja képét pedig felragasztottam a szekrényre, hogy többször is lássam napközben.El is feledkeztem róla.


Aztán voltam egy vetélkedőn, s nyertem.352.000.-Ft-ot. Ma megérkezett a boriték is.Örültem neki.

Én is elküldtem a csekket, s várom a követ, és a fényképet.És persze hiszek benne.


Olvastam a soraitokat,én is keresni kezdtem a Madjáról szólo infókat a neten.

Meglepődtem azon milyen soknak küldtek ajánlatot.

A levélből ez nem tünik ki, sőt...olyan mintha csak Te kapnál Magyarországon....vagy még egy-két személy esetleg.


Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy müködni fog a dolog.Hiszek benne és Madjában is.Irni fogok nektek a változásokról.


Ha valamiben nem hiszünk, ne vegyük el másoktól a hit lehetőségét.

Hiába van kezedben a kulcs, ha nem tudod melyik ajtót nyitja ki.

És figyeljetek arra is, 3 hónapot ír Madja.Ezt az időt töltsétek el pozitív kisugárzású gondolatokkal.És biztos lehettek a változásba.

2007. máj. 11. 10:47
Ez a kő dolog, olyan, mint az agykontroll. Hinni kell abban, hogy sikerül a célunkat, vágyainkat elérni.Működik ez kő nélkül is. Az alapja CÉL,VÁGY,HIT. Ha van egy kitűzütt célunk, amire nagyonn vágyunk, az el kell tudni hinni, hogy teljesülni fog. Csak elhinni a leg nehezebb.Az is segít, ha úgy teszünk, minha elhinnénk, és előbb-utóbb tényleg elhisszük.Az emberi elme csodákra képes.Rengeteget kell gondolni a vágyunkra úgy, mintha már teljesült volna.
2007. máj. 10. 16:35

Megvolt az állásinterjú!

Kedves voltam, magabiztos stb. Éreztem, hogy sikerült lenyűgöznöm őket, hogy esélyem van, de sajna nem engem választottak. Talán mert gyerekeim vannak(10 éves ikrek és12 éves lány) vagy mert 45km-re lakom, pedig csak 40 perc vonattal. Na ennit a "mágikus kőről", vissza fogom kérni a pénzemet, de szerintem filérekért lehet ilyen kövecskéket venni, de kihasználják az elkeseredett embereket stb...

Köszönöm szépen a biztatásokat, Áldjon meg érte a jóisten

22. virkina (válaszként erre: 21. - 4e7c752558)
2007. máj. 9. 22:24

menj úgy az interjúra hogy magabíztos és kedves legyél. Mindenkit le fogsz hengerelni a pozítiv kisugárzásoddal, a mosolyoddal és azzal hogy határozott a fellépésed.Látniuk kell mit veszítenek ha nem téged a legjobbat veszik fel.

légy pozítív.

2007. máj. 9. 20:35

Nekem is megjött a kő, de túl lapos vagyok. Nem értem,hogy lehetek mikor elég gyakran meditálok, foglalkozok a pozítiv gondolkodással stb.

1 hete kaptam meg a csomagot, de azóta rosszabb lett minden pl: a lakásszerződésemet felmondták (alig tudtam elintézni az önkormányzatnál)

pénzem fizetés után pár nappal már nincs, mert még a számlákra is kevés volt és még az iskolába is kérik. Hogy tovább mi lesz? Nem tudom... elkeseredéssem határtalan (én mindig mindenben a jót a pozítiv dolgokat keresem, de ez már nekem is feladja a leckét). Holnap állásinterjúra megyek kiváncsi vagyok mi lesz!!

2007. máj. 6. 21:05

sokáig gondolkodtam elküldjem-e. Nem tettem meg, de magamnál hordtam egy darabig. Kétszer is átolvastam és átgondolva úgy láttam ez tuti lehúzós duma lesz.

Vártam mikor olvasok róla valamit, kinek jött be.

Most már nem bánom hogy nem adtam fel. Kár hogy mindenki a szegény embert húzná le még jobban anyagilag.

2007. máj. 4. 22:40
Sokminden hit kerdese,de eeez?! Ennyi erovel,megadom a bankszamlam..:)
18. e71af41436 (válaszként erre: 9. - SidneyFox)
2007. máj. 2. 16:33

nos,elolvastam én is az újságot(vesztemre a metrón és egyedsül,aliog néztek hülyének az utastársak,mert szétvihogtam magam)és ami rögtön megfogott az az utolsó kívánság: örökölni szeretnék....

ez egy iolyan duuuuuuuuuuuurva kívánság,hogy az hihetetlen...

kinek is kívánjam a halálát????


szerintem aki egy kicsit is hisz benn,az lelkileg labilis és remélem hogy barátokkal családdal hamarosan megerősödik és nem ilyen vacak dolgokra fog pénzt kidobni....mert ezt úgy hívják: szemfényvesztés.

17. sizsu
2007. máj. 2. 15:34
Tényleg nem akarok gúnyolódni, vagy bárki hitét megsérteni... Szép dolog az idealizmus, én is voltam egy pár évig , pontosan kettőig mélyen vallásos... Apukám meg nagyon hisz a szellemvilágban... Szóval sorry, meg bocsi, csak tényleg rögögök a story magazin hátulján reklámozott kívánságvalóraváltástól. Ez az én hibám.... :(
16. sizsu (válaszként erre: 3. - Akkor van)
2007. máj. 2. 15:30
Hát ha a story hátulján van, akkor pedig tuti hogy igaz!!! :DDD
15. sizsu
2007. máj. 2. 15:30
Hát én ehhez túlságosan materialista vagyok. Amiben hiszek, az a pozitív gondolkodás ereje... :)
14. szika (válaszként erre: 9. - SidneyFox)
2007. máj. 2. 13:34

ha valóban médium vagy, miért vagy ennyire ellenséges. Elképesztően süt belőled a negatívum. Van egy kedves ismerősöm. Angyal látó. Tőle ilyen mondatokat sosem hallottam még, nem is fogok. Ő nekem a béke szigete.


Ne legyél ennyire keserű, ez egy adomány, és erőszakkal, rosszindulattal nem használsz senkinek, pedig biztosan azért kaptad.

:) Nyugi

13. blama
2007. máj. 2. 13:15

Szevasztok. Előzmények: barátom (akiben a tökéletességet láttam) dobott, mert beleszeretett másba. Pár nap múlva olvastam az "ingyenes" kínálatot. Nemigen hiszek ilyenben, de hátha, és ha ingyenes, miért ne. Kivételesen nem anyagiakra koncentráltam a helyzetemben, hanem 1. győzzem le a féltékenységet, 2. legyek felszabadult, nyitott (v. valami hasonló volt), de még nem töltöttem ki. Másnap viszont olyan nyugodtan, tiszta gondolatokkal ébredtem, hogy ha csak ennyi a hasznom, már megérte. Tudniillik végiggondoltam: a párhuzamos kapcsolat kiderülése + a pápá közlésének a módja miatt megváltozott a véleményem róla, ő nekem már nem az, aki anno meghódított, az "új ember" miatt nem érdemes egy percig sem bánkódni. 1 hét múlva küldtem el a kitöltött szelvényemet, múlt héten jött a válasz. Hasonlóra számítottam. Két csekk, egyik a küldendő kőért, a másik ha mágneses fényképét is kérem a "csodatévőnek". A magasabb összeget adtam fel hétfőn, ennyit egyéb felesleges dologra is képes vagyok kiadni, ennyit kockáztatok. Ha persze kiderül, hogy lapos a vevőm, nem tud sugározni, tovább nem pénzelem. De mint írtam, előzetes befektetés nélkül is sikerült magára a Madja-ügyre gondolva lehiggadnom, és megbékélnem. Lehet, hogy anélkül is ment volna, de nem ilyen egyszerűen, és ilyen hamar. Korábbi tapasztalataimból tudom, hogy mennyire megviselő egy szakítás. Egy újabb kérdőívet is vissza kellett küldeni kitöltve, hogy még jobban el tudjon mélyedni bennem. Majd meglátjuk, mi lesz.

Ha már itt vagyok: nincs valamelyikőtöknek v. ismerősötöknek lehetősége Milgram-meghívót küldeni nekem? Ez olyan, mint az iwiw, ismerkedős, kapcsolatépítő-tartó honlap, hátha bejön valami izgalmas, érdekes kapcsolat, nem ártana. Bár Madja még ilyet nem ígért.

12. nicegirl (válaszként erre: 9. - SidneyFox)
2007. máj. 2. 11:15

Én hittem benne, olvasd el amit irtam!!!

Kiváncsi vagyok a véleményedre!!!

2007. máj. 2. 11:12

Én visszaküldtem a 3000 ft-ot, meg is jött a kő!

Azt irta hogy az én pozitiv hullámokat befogado központom teljesen lapos!!!

Képtelen küldeni hullámokat,ezt orvosolni kell,Szuper Kaptor segitségével.

Ez a szertartás végreviteléhez küldtek ujabb 3000-es ft-os csekket. Mert csak ez után tudja végrehajtani a kéréseimet!!! Ja, kaptam egy talizmánt, valami papirra rajzolt hülyeség!!!!

Most irjon az aki hisz még benne!!!

2007. máj. 1. 16:03
Ugye nem gondolod komolyan, hogy minden egyes személynek külön-külön egy széééép, hosszú levelet ír? :)))
2007. ápr. 28. 18:06

Sziasztok!

Ha nem hisztek benne, akkor miért olvastátok végig?

Nemtudom, hogy miért kell ócsárolni azt, amiről nem istudtok semmit.

Én megkaptam a választ, egy szép hosszú levelet amiben valóban volt 2 db csekk. Nade emberek...az a csekk nem Madjának megy, hanem a szállítási költségre...jah és előbb végig kellene olvasni, megrágni és csak azután ítélkezni. Persze ha valakinek bejön, akkor már kell mi???? Gondoltam....csak tudjátok én médium vagyok és nap mint nap találkozok azzal, hogy nem hisz az ilyen dolgokban a delikvens és utána meg csodálkozik azon, ha olyan dolgok történnek vele, ami nekünk médiumoknak teljesen természetes...

De ez nagyon ritka...a természetfeletti képesség mellé kell egy amolyan hit is, mert anélkül nem megy a dolog.

Szóval a hitetlenek nem is érthetik ez...

Majd megtudnátok, ha látomásaitok lennének...

8. 4e7c752558 (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2007. ápr. 24. 14:44

Szia!

Én most várom vissza a választ a héten megkell jönnie, ha tapasztalok valami változást jelzem.

2007. ápr. 21. 16:24
Én sem hiszek benne de kiváncsiságból MADJA néninek elküldtem két kivánságomat és cserében 10 oldalas zagyvaságot és ingyen segítség helyett 2db csekket kaptam!!! ÁTBASZÁS az egész...
2007. ápr. 17. 18:48
Nem hiszek benne. Lehet, hogy azt írják ingyenes, de a válaszlevélért biztos fizettetnek. Nem hiszek a jóslatokban, sem a horoszkópokban. Nálam egyik sem jött be.
2007. ápr. 16. 21:36
Nem nagyon hiszek az ilyen látnoki dolgokban, pláne így, hogy levélben kell kapcsolatba lépni vele. Az ingyenesség pedig nagyon gyanús.
2007. ápr. 16. 17:31

....mit adnak manapság ingyen?????Fölöttéb gyanús a néni és a szegénnyel nyomott akciós projekt:))))

Olvastam én is több helyen... lehet, hogy valami címbázist hoznának létre a beérkezett anyagokból?

Magam részéről nem adnám ki az adataim.

2007. ápr. 16. 17:20
:DD)) A story újság hátlapja. (komoly)
2007. ápr. 16. 17:12
ilyen tuti nincs... én nem olvastam, nem hallottam róla, de ez hihetetlen. ha esetleg mégis létezik ez a dolog akkor szóljatok! igényt tartanék rá!:)
2007. ápr. 16. 17:09
Hali. Múlt héten olvastam az egyik női újság hátulján, Madja látnokról. Segít valóra válni 2 nagy vágyadat, kívánságodat (ingyen). Hiszel benne?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook