Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


56. mlisa (válaszként erre: 54. - Erdélyi)
2007. jún. 30. 13:52

Sziasztok!


Nekem még se kő,se pénz!

De legalább a többiekkel már történt valami.

2007. jún. 30. 13:48
Nem.
2007. jún. 30. 13:45
Sziasztok tegnap megjöttek a kőveim, hamarosan részletesen megírom....
2007. jún. 28. 18:24
Ez egy adatokat gyűjtő cég, nincs Majda!
2007. jún. 28. 10:30
Nem nagyon hiszek benne.
51. Erdélyi (válaszként erre: 49. - D9d8721118)
2007. jún. 28. 10:24

Sziasztok!


Kedves Lina ez egy jó ötlet!


Bár nekem kevés kövem van de van egy-kettő amiből több is van.Készítek hamarosan egy weblapot, fel a netre, s ott csereberélhetnénk...fel lehetne rakni képeket a kővekről...


Alapítanánk egy clubot is....


Kellene egy jó név a leendő clubnak, és alapító tagok. Ha van kedvetek rá megcsinálhatnánk.A weblap szerkesztését, karbantartását vállalom..


Gondolom tetszik nektek ez az ötlet, ezért írjatok minek nevekre gondoltok a clubnak, és ki az a pár fő aki velem együtt megcsinálná ezt a clubot.


Hozzunk ki valami jót ebből a dologból...


Mivel ez a téma Madjáról szól ezért privibe írjatok erről.

2007. jún. 27. 17:54
egy ilyen madja akár én is tudnék lenni...csak én nem vagyok zsivány...márpedig kislányok-nagylányok és az ellenkező nem. ez egy átverés!!!!és nem is kicsi....
2007. jún. 27. 17:44

Sziasztok!

Sajnálattal olvasom a leveleket. Szerintem többre mennénk vele ha egymás között cserélgetnénk köveket. Azt legalább szeretettel adnánk a másiknak... Szerintetek?


Kedves Erdélyi!

Elárulom, én is kőbolond vagyok... :)

2007. jún. 27. 16:12

Sziasztok!

Drága Erdélyi.Hidd el nekem,hogy ezek a kövek nem külföldről származnak:Közönséges kő,utcán,tóparton stb lehet ilyet találni.Én is nagyon szeretem a köveket,kagylókat,csecsebecséket stb,van is rengeteg mindenből.Ha akarod küldök Neked követ,olyat amit itthon szedtem a horgásztó partján,és olyant is ami a tenger mellől való.

Lehet,hogy nagyobb szerencsét hoz az Én általam küldött,mint a Madjá-é.

Nekem három követ küldtek,és három teljesen egyforma levelet,két, barna, pukkanos belsejü borítékban.Az első kő rózsaszínü

a második fehér,a harmadik tejeskávé színű.

Ha kérsz követ,kagylót,és egy talizmánt szívesen küldök,írj címet ahova postázhatom.Privibe irjál,ha kell.

Nagyon szívesen küldök,1-2 nap alatt oda ér.

Üdv.Anna

47. Erdélyi (válaszként erre: 45. - Mamika101)
2007. jún. 27. 09:13

Szia Anna és sziasztok mindenkinek!


Azt írtam korábban írok ha valami fejlemény történik...Hát történt is..



Először is a lent leírt telefonszámom felhívtam őket. A cég ugyanaz mint a csekk alján szereplő kft neve...


Kitartó voltam, de nem találtam, olyan személyt hiába "kapcsoltak", aki az említett üggyel tudna foglalkozni. Vagy 8-10.-dik hívásomra (délelőtti órák) a "nem oda tartozó" kolléganő megígérte visszahívnak.... persze nagyon kedves, udvarias voltam.

És tényleg visszahívtak..mit tesz egy udvarias, kedves hang...


Kedélyesen elbeszélgetünk amiből kiderült azért késik a csomagom mert még nem állították ki a számlát. Naja, én is befizettem mindkét csekket. Megígérték hogy kb két héten belül biztos megérkezik....


Hogy miért késik? A kővek külföldről jönnek(nem Peruból).Tehát hosszadalmas az ügyintézés.


Megnyugodtam kicsit, és türelmesen vártam. A kő és a fénykép nem érkezett még meg.

Helyette kaptam egy újabb levelet. Na mamika... gondoltam megértelek miért akadtál ki....

Egy kétoldalas levélke.


Nekem azt írták hogy jó-jó ha van kövem, de nem tudom melyik az a nap mikor játszamon kell biztosan, hogy nagyobb nyereményem legyen!!!

Kezdődik egy kérdéssel miért nem válaszoltam korábbi, ingyenes féldrágakő igénylésére, mert Madja szeretett volna nekem segíteni...de...ha... most... azonnal....Persze, hogy rohantam a postára mint a félőrült!Előtte egy másolat róla,a dög melegbe ki a városba, de aznap feladtam!


Mint nekem egy féldrágakő, magam is az vagyok...


Én a perui kövecskét hiányolom.A sima kövecskét, akár van valami titokzatos ereje akár nem, lényeg az lenne Peruból származik.

Most már elárulhatom kőbolond vagyok!!!!!!!!!

Gyűjtöm őket! Egy darabot a világ, a földrész más tájékából....Jó az utcáról felszedett is, csak egyedi legyen.A méret sem számít.


Tehát kövem, mágikus fényképem nincs, ezért azt választottam most már a csomagot a postásnak fizetem.(akkor biztosan megkapom, mert ugye fizetni kell érte)


Elgondolkoztam, s napról napra nő bennem a lemondás a várva várt kövemmel szemben.

Persze valljuk be nekem is nagyon fontos, és elsődleges volt a kő titkos hatása.Most már az sem lenne fontos, csak itt lenne már a gyűjteményemben.


Vissza a kőhöz...


Nézzük csak: megjön majd a levélke, a postásnak fizetem a levélcsomagot, de mit is kezdek azzal a titkos erejű féldrágakővel ami megmutatja mikor kell nagyban játszanom, befektetenem a szerencsekövel nyert összegeket ha NINCSEN KÖVEM???


Mit kezdek akkor a kifizetett féldrágakővel? Újabb 2.490+980 Ft posta ktg.


Folytatom: ha mégis kapok követ, akkor az milyen lesz? pici 1 cm-es? fekete színű, fehér színű, rózsaszín, kétforintos nagyságú?


Ha mindenki abból a monolitkőböl kapna, akkor elviekben azonos szinűnek kellene lennie.


Vagy fehérnek, vagy feketének!Mert volt aki fekete színűt kapott.(lásd net)


Kedves Anna! Hogy neked miért rózsaszín? Szerintem azért mert az már a rásegítő kő...


A te kőved az a barna borítékba érkezett később, a fényképpel.De miért küldtek neked kettöt, nekem meg egyet sem???????????????

Úgy tünik neked Madja kettő kővet szánt, biztos ami biztos!(vagy a leveled hatására)


Hogy melyik hoz szerencsét nem tudom......


Figyelj arra nem lehet pénzért továbbadni!!!!!!!!

Csak ingyen kíálhatod fel valakinek, hogy segítsen, annak akin segíteni akarsz..


Aztán azon is elgondolkoztam, mi van akkor, ha mindanyian egy kisérleti kutatás alanyai vagyunk...Kapunk kőveket, ki ilyet, ki olyant, és vizsgálják a hatásukat..., az emberi reakciókat.Olvassátok csak el az első leveleket...


Vagy tényleg pénzbeszedős átverés alanyai vagyunk?


A mai internetes világban nem jelent gondot bármely országgal a levelezés, a levelek továbbítása akár órákon belül is...


Mi tart több hétig, hónapokig????


Szóval a lemondás határán állok....


Hát ennyi a mai napig..

2007. jún. 26. 13:22
Látnokoknak, csodatevőknek nem hiszek. Mind átverés.Az emberi butaságokból élnek.
2007. jún. 26. 13:09

Sziasztok!

A csoda itt van nálam,és ezt mutogatni kéne.Április 23.-án megrendeltem a követ/amilyen hülye vagyok/Én is.Befizettem a pénzt is.Junius 4.én megkaptam az állitólagos különleges követ,egy pici rózsaszin kövecskét.Persze hozzá egy újabb csekket 2.980 ft-ról,mert a pozitív energiát nem tudom befogadni,és ezért még kell a Madja "ingyenes "segítsége.

Junius 21.-én a MTV 1-es csatornáján volt egy Madjáról szóló műsor.Az átverésről volt benne szó.

Láttátok?

22.-én írtam levelet,persze nem fogja senki elolvani,de midegy,megírtam.Még aznap kaptam egy újabb nagy barna boritékot,benne két egyforma levél,két 2.980ft-os csekk,két talizmán.és egy fénykép a Madjáról/szép színes kisebb méretű fénykép/valamint két db kő.Az egyik akkora mint egy két forintos és fehér,a másik egy tiz forintos nagyságú ,és világos tejeskávé színű.

Most van egy befizetett csekkem,három db befizetésre váró 2.980ft-tos csekkem,három kövem,három talizmánom,és egy csomó levelem,valamint egy fényképem.Melyik fog nekem

Szerencsét hozni,mit gondoltok?

Bocs,de kissé sokat írtam.

Üdv.Anna

44. kolozsvari nikolett (válaszként erre: 9. - SidneyFox)
2007. jún. 25. 08:38
én is rendeltem a csoda tevő kőről de még mindig semmi ez most már 2 honapja.de én előre nem fizetek , ezt közöltem is velük.azota is várom azt a csodás követ
43. 96f8f717ed (válaszként erre: 13. - Blama)
2007. jún. 20. 14:08
SZIA zoli vagyok.az anyagi helyzetem kATASZTROFÁLIS AZ MAGÁN ÉLETEM 0.ELVÁLTAM MERT NEM JÖTTEM KI A PÁROMMAL.SZIVESEN LEVELEZNÉK VELED.ÉN ELÉGGÉ OPTIMISTA VAGYOK NAGYON RITKÁN VAGYOK BORULÁTÓ.HINNI KELL VMINEK AZ EMBERNEK.HOLNAP MEGYEK ÁLLÁSINTERJURA.ANYAGILAG A TÖNK SZÉLÉN ÁLLOK MAGÁNÉLETEM NULLA.
42. 4e7c752558 (válaszként erre: 40. - Mamika101)
2007. jún. 13. 20:01

Köszönöm a törödésedet és őszinte együttérzésedett. A gondjaim nem oldódtak meg (sőt), de túltettem rajta magamat. Hála érte mindenkinek aki segített egy pár jó szóval. Ha gondolod szívesen levelezek veled is. Ha tudok segítek vagy meghallgatlak.

Nagyon szép estét kívánok neked.

41. mamika101 (válaszként erre: 38. - Mlisa)
2007. jún. 13. 19:47

Szia mlisa!

Megkaptam a követ,a talizmánt,és egy csekket 2.980ft-ról,mert azért a pénzért a lelkemet kell rendbe tenni.A fejemmel van a baj,a lelkem rendben van,nincs szüksége senkire,főleg nem a Madjára.Komolyan mondom ez rettenetes.Az embereket hülyének nézik,de hát azok is vagyunk,ezért tudnak az orrunknál fogva vezetni.

Bocsánat a kifejezésért.

Ha tőrténik valami jelentkezem.

Üdv:Anna

40. mamika101 (válaszként erre: 36. - 4e7c752558)
2007. jún. 13. 19:41

Szia angyalka2!

Borzasztó amit írsz.Tudok valamiben segíteni?Gondolom itt a rovatban nem akarod elmondani,hogy mi tőrtént Veled.Lehet,hogy egy jó kiadós beszélgetés valakivel akit nem ismersz nagy segítség lenne.Az ember ismeretlenül könnyebben kiönti a lelkét.Nekem rövid idő alatt három hozzátartozóm halt meg.Azt hittem beleőrülök.A családom mellettem állt,de Ők is szenvedtek.

Véletlenül kerültem egy olyan topicba,ahol nagyon jó volt a társaság.Most is az.Kezdetben szó volt mindenről,végül a bajok is napirendre kerültek.Nagyon jó barátság alakult ki közöttünk,és átsegitettek a nehezén.Hálás vagyok nekik.

Próbáld magad összeszedni,legyél erős.Sajna mást nem tudok írni.A barátságom tudom ajánlani,de nem erőltetk semmit.Ha úgy gondolod,hogy kellek,melletted állok.

Nagyon sok szeretettel köszöntelek.Anna

2007. jún. 11. 08:46
Milsa a csekked megvan amit befizettél? akkor másold le és küld el azt nekik.
38. mlisa (válaszként erre: 37. - Erdélyi)
2007. jún. 9. 13:09

Sziasztok!

A pénzemet még mindig nem kaptam meg,de újabb levélkét igen.Ingyen megkapom a követ meg az ajándékot,hogyha a mellékelt csekket 48 órán belül feladom!!!HÁT EZ SZUPER!!!Holott már egyszer befizettem a csekket.

A telefonszám:06/1/266-1979

A telefont nem ők veszik fel,de mondjátok azt,hogy aki a Vital klub dolgaival foglalkozik azzal szeretnétek beszélni.És még mindig várom a pénzemet vissza!

2007. jún. 8. 10:04

Sziasztok Mindenkinek!


Hát nagyon sajnálom, hogy csalódtatok, s nem küldték a köveket.


Én sem kaptam még semmit, én 05.11.-én adtam fel a csekket.


Nem tudom mit gondoljak...


Én még csak nem is ajánlottam adtam fel, és ráadásul az eredeti csekket raktam bele, s nincs fénymásolatom róla.A postán nem lehetett fénymásoltatni, és feladás után rögtön küldeni akartam ne vesszen el a lehetőség.


Annyira bíztam benne nem is feltételeztem átverést.Pedig tanult, okos nő vagyok, nem szoktam ilyeneket csinálni, mindent fénymásolok, ajánlottan adom fel, meg ilyenek.



Szóval megértelek benneteket.


Mlisa a telefonszámot amin hívtad Őket nem tudnád nekünk megadni?


Drága Angyalka!


Az életben történek olyan dolgok amik első látásra

ugy tünnek hogy rosszul alakulnak, hátrány, sérelem ér.De később kiderül, hogy csak pont az történik meg aminek meg kell történnie ahhoz, hogy a későbbi jó bekövetkezzen.


Tudom nagyon nehéz, de el kell fogadni a történéseket.Mindig csak az történik aminek meg kell történnie.


Irjatok ha valaki kap követ, képet, vagy a visszakapta a pénzét.

Tegnap láttam egy hölgy kezébe egy Blikk újságot, hátlapján Madja képével.Ez új hirdetés?


Ha valaki akar mégis rendelni, azt tanácsolom, azt jelölje be: akkor fizet ha a postás kihozza a levelet, benne a kövel, illetve a fényképpel.És tévedés ne essék, a kettő együtt 4430.-Ft, ha csak a kőt rendeli meg az 2980.-Ft+utánvételi díj: 980 Ft


ui.: Hát kővem még nincs, de velem viszont jó dolgok történnek, és....furcsa dolgok történnek.


Mintha kö nélkül is müködne...Lehet, hogy magunk is elő tudjuk idézni a változást?



Küldök nektek egy linket:

***** itt csodálatos dolgokat talátok.Igazi kincsesbánya a Fórum!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2007. jún. 6. 10:28

Én megkaptam a követ 1 hónapja!

Az életem az 1 hó alatt, mint kártyavár úgy omlott össze,úgyhogy visszakérem a pénzemet. Csalás az egész még csak nem is holdkő, hogy lehettem ilyen hülye...

Saját magadban bízhatsz csak, már az idegosszeomlás határán vagyok.

35. mamika101 (válaszként erre: 34. - Mlisa)
2007. máj. 30. 15:09

Sziasztok!

Jól át vagyunk verve,az biztos.Nem is értem,hogy tudtam ilyen hülye lenni.Én, aki még nem mentem bele semmibe.Úgy látszik ez volt a nagykönyvbe megírva.Kiváncsian várom,hogy visszaküldik-e a pénzedet.

Én készültem,hogy felmegyek,de a férjem szerint nincs semmi értelme,mert nem lesz ott senki akivel érdemben beszélni lehessen.

Tájékoztatlak a fejleményekről,de Te is irjál ha megkapod a pénzt.

Üdv:Anna

34. mlisa (válaszként erre: 33. - Mamika101)
2007. máj. 29. 14:02
sziasztok!Február 14-én adtam fel a csekket,azóta várok a kőre!5-telefonos egyeztetés után sem kaptam meg!Ma visszakértem a pénzemet,kiváncsian várom.
33. mamika101 (válaszként erre: 32. - Erdélyi)
2007. máj. 23. 15:21

Szia Zsófi!

Leveled nagyon jól esett,igazán aranyos vagy.Remélem igazad lesz.

A levelemre Nekem is nagyon soká jött válasz,már el is felejtettem az egészet.Bízom benne,de csak a Te kedves soraid után,hogy van remény.Kívánok Neked kellemes hetet.

Ismeretlenül is úgy érzem nagyon kedves EMBER

vagy.

Sok szeretettel üdvözöl:Anna

ui:ha valami történik jelentkezni fogok.

32. Erdélyi (válaszként erre: 31. - Mamika101)
2007. máj. 22. 09:04

Szia Anna!


Remélem Te is megkapod a követ..

Mintha azt olvastam volna, hogy egyedi kövek lesznek, s mindenkinek külön lesz kiválogatva..???


És lehet, hogy azért tart soká, mert ez a Vital cég elöbb kiküldi talán külföldre a leveleket (szerintem nem Peruba....) és ez meg időigényes.


Én is gondolkodtam tajta, hogyan tudják megoldani, hogy az igénylők azt kapják meg amit a Madja nekik szánt?...


Szóval szerintem ezért késik.


Én is sokat vártam amig a kitöltöttlap után megjött az első levelük....már el is feledkeztem róluk..


A baj csak az, hogy nincs telefonszám, nem tudunk érdeklődni, hol tart az ügy..


Volt hogy én is rendeltem pl ananász kapszulát fogyásra (én hiztam tőle) és visszaadták az árát.

Tehát általában visszaszokták fizetni...



Érdeklődve várom a folytatást...


Szia Zsófi

31. mamika101 (válaszként erre: 29. - Erdélyi)
2007. máj. 19. 18:34

Szia Erdélyi!

Igen,sajna befizettem,és nem kaptam semmit,már ennek 4 hete.


De hát úgy kell nekem.Még várok egy hetet és utána személyesen fogok elmenni a pénzemért.

Senki ne csináljon ilyet,mert ez egy átverés.

Gratula a nyereményedhez.

Szia:Anna

30. Erdélyi (válaszként erre: 26. - 4e7c752558)
2007. máj. 18. 12:36

Szia Angyalka2


Ne add fel....Örülj inkább a kőnek, neked már megvan.Azt írták magunknál kell tartani, hogy ki tudja fejteni hatását.(tehát minnél közelebb hozzád..., én egy kis bársonytokba és a láncomhoz rakom majd)


Veled is fognak jó dolgok történni, mindig mindenhez pozítivan állj hozzá.A pozitív gondolkodás az ami elindít egy folyamatot.

A kő pedig segíteni fog, olvasd el töbször mit irtak....én is azt teszem.


Nem tudom.... a kőnek csak holdkőnek szabad lennie? Egy sima kővet is fel lehet tölteni nagy energiával úgy,hogy sugározzon.

Szeretettel Zsófi

2007. máj. 18. 12:27

Szia Mamika101


Ugy érted befizetted a csekket és nem kaptál még semmit?


Értesíteni foglak benneteket ha én is megkaptam a követ, és a fényképet.


A nyereményem viszont igaz......a kitöltös lap, és a csekkes boriték között történt..

2007. máj. 18. 07:10
nem tudom.
27. mamika101 (válaszként erre: 25. - Erdélyi)
2007. máj. 14. 15:04

Szia!

Életemben először csináltam nagy hülyeséget.AKKOR HITTEM BENNE,de már nem nagyon hiszek.Eltelt három hét és nem kaptam semmit.

Úgy veszem,hogy jól átvertek ,és nem is haragszom,mert miért hagytam magam.

Veszett már több is Mohácsnál.Csak Magamon csodálkozom,hogy ennyire hülyülök.

Bocsi,hogy zavartalak.

Kellemes hetet kívánok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook