Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
236. spinneli (válaszként erre: 235. - Spinneli)
2007. dec. 18. 18:24

plusz szintén csak hülyék vették komolyan az alanti számomra igen szórakoztató ámokfutást:)

Az érdemesek átlátnak rajt:)

235. spinneli (válaszként erre: 233. - Ae12cc5be5)
2007. dec. 18. 18:23

Nem írom le többször, tőlem azt is hiheti bárki, hogy a hold spenótból van és eső azért esik, mert z angyalok sírnak, de saját butaságunkat és hiszékenységünket plénum elé tárni, sőt felháborodni, lásd alant perelni és hasonlóak valami egészen elképesztő butaságot és önteltséget takar.

Ami még az enyémnek sincsen közelében sem:)

2007. dec. 18. 13:37

Egy kicsit utánna kellett volna olvasni. Lassan már

az egész világot behállózzák Amanda Kane levelei.

Mindenhol busás nyereményekkel kecsegteti az embereket. De MÉG sehol nem kapott belőle senki.

A NAGY Országokat már átverte, most a Balkán következik.Mindenki maga dönti el, mit kezd vele.

Én is megpróbáltam, de amikor az első levelet megkaptam az ingyenes ajándékkal ami később kiderült

3 ezer forintba kerül, azt mondtam köszönöm nem kell.Az érdekesség az ezek után 2 héttel ezelőtt

én is megnyertem a 2 millát nem válaszoltam.

Tegnap jött az ujabb boriték amiben biztosítottak

a pénz átadásáról.Pedig 1 forintot sem küldtem.

Nekem még köveim sincsenek.

Ezek után mindenki eldöntheti érdemes-e PÉNZ-t

küldeni a részükre.

2007. dec. 15. 13:45

Nem kell bántani a naiv, hiszékeny embereket, én imádom őket, hiszen jólelkűek, így másokat is annak gondolnak. Ha elhisznek bármit, azzal nem nekünk ártanak, hanem leginkább önmaguknak. Nekem az nem fér a csöppnyi agyamba most éppen, hogy mi értelme annak, hogy egyesek azért írnak ide, hogy önmagukat felhúzzák azon, hogy mások ( a hiszékenyek) milyen sötétek.

Na én ennek nem látom sok értelmét. Kisebbségi komplexus? Kell egy hely, ahol bizonygathatja, hogy ő mindenkinél okosabb?

Én mindenesetre örülök, és megtisztelőnek érzem, hogy ilyen kis okoskák közt lehetek. Hurrá!

232. spinneli (válaszként erre: 231. - 4e7c752558)
2007. dec. 13. 14:44

utoljára oviban hallottam ezt, aranyos vagy, sztem is túlpörögtük.

hagyjuk is legyen idő a délutáni sorozatokra:)

231. 4e7c752558 (válaszként erre: 230. - Spinneli)
2007. dec. 13. 11:41

Még szerencse, hogy ilyen okos vagy! Tudod-azt szokták mondani-nem az az okos aki bizonygatja vagy veri a mellét. Engem nem érdekel, hogy mit gondolsz, sem az, hogy szerinted a hoxán is mindenki hülye (hozzászólásaidból ítélve).

Van egy magyar közmondás: OKOS ENGEDD SZAMÁR SZENVED! Úgyhogy a témát lezártam!

230. spinneli (válaszként erre: 229. - 4e7c752558)
2007. dec. 13. 09:59

A te véleményed a szegénységi bizonyítványról rendkívűl sokat nyom latba az életemben:)Mondjuk úgy nem vagy az a hiteles forrás, akinek alacsony szárnyalású gondolataira(?) adnék.

Mindenesetre aranyos, ahogy keresztrejtvényfejtegetéssel és egyebekkel bizonygatod, hogy mennyire nem vagy hülye, sajna ez utóbbi pont az én elképzeléseimet igazolja:)

229. 4e7c752558 (válaszként erre: 227. - Spinneli)
2007. dec. 11. 21:19
A "nekem mondanák" kezdetű mondatott nem a levélre írtam, hanem a hozzászólásodra. Nem vagy egy kicsit öntelt? Senki nem mondta, hogy kétkedés nélkül elhitte volna a levél tartalmát (gondolom azért is keresgélt az interneten). Nem vagyok hülye és mások sem akik éppen ilyen levelet kaptak vagy, mert éppen hozzászólnak. A Bp. tv-ét nem szoktam nézni nem is érdekel, de ahogy írod: te igen. Biztos azért vagy olyan nagy szakértő. Én inkább szívesebben olvasok, rejtvényezek ("nehogy szellemileg korlátolt legyek"). Csak sajnálni tudlak, hogy miért arra sajnos nem fogsz rájönni/megérteni. Kiálitottad magadról a szegénységi bizonyítványt! (Márha tudod mit jelent).
228. Erdélyi (válaszként erre: 227. - Spinneli)
2007. dec. 11. 19:10

Nana gyerekek....ne durvuljunk...


Spinelli, én szüz állatövi jegyben születtem, erősen kritikus vagyok, a családom tudná bizonyítani.

Tele vagyok jó tulajdonságokkal, értelmes, okos nő vagyok aki tapasztalt, önálló , meg minden amit el tudsz képzelni.

(Szeretnek is az emberek....)


És mégis, én is elhittem Madját, sőt még most is állítom a korábban leirtakat. Nekem ugyanis mint írtam a kövön a nagyobbikon egy -egy oldalán egy-egy kép alakult ki.


A kisebbiken is alakult ki képszerű valami, sőt már 3 db leolvasható szám is.2, 26, 29


Egy dumakavicsot a kezemben foghatok évekig is a kezemben mégsem látok majd rajta semmit. És nem biztos, hogy érezni fogok rajta melegséget, energiát, hacsak fel nem tölti valaki.


Én elvégeztem a Reiki I.-II. még a 90-es években, és utána is évekig képeztem magam ezoterikus szinten.


Tudod vannak olyan dolgok amik nem láthatók, de mégis vannak, s egyesek, sőt egyre több ember ezt tudja már érzékelni, csak nyitni kell spirituális módon. Én évekig tanultam ezen a térem tudom mit beszélek, s hidd el attól, hogy nem látunk, nem érzékelünk dolgokat, azok még vannak, s működnek.

Nagyon sok embernek segítettem a gyógyulás útján, és más téren is, ami ennek a tudásnak volt köszönhető.



Nem mindenki érzi azonban az energiák rezgését, áramlását. Van, hogy el kell telnie egy bizonyos időnek hozzá, hogy az ember érzékelni tudjon nem látható dolgokat.


Pl a láz-t sem látod, nem tudod megfogni sem, mégis van és érzékelhető, sőt mérhető is.


Vannak olyan energia rezgések amelyek már most is kimutathatók, műszerrel mérhetők.


Vagy vegyük az aura fotózást a KILIÁN kísérletet.


Olvasd el légy szíves miket írtam be korábban.


Tehát szerintem ne ítéld el az embereket azért mert olyanban hisznek amit te nem hiszel, vagy olyan dolgokért amit Te azonnal átlátsz, hogy egy humbug, becsapás, nem valós...



Ha valamit másként látsz rendben van, írd le mit gondolsz, de ha lehet fogalmazz úgy, hogy ne bántsd meg embertársaidat ha lehet.


Gondolom kissé dühös is vagy, mert ilyen butácskák vagyunk, elhiszünk ilyen dolgokat...


Nos ezeket a 2 milliós nyereményeket nem hisszük el,azért irkálunk be, hogy ezáltal segítsünk a hozzánk hasonlóakon.



Néha kell az is, hogy oda mondogassák nekünk a véleményeket ami nem mindig pozitív, de ha lehet ezt tegyük meg úgy, hogy ne okozzon ez senkiben sem maradandó rossz érzést.



Az IQ-m kb 140 ez sok vagy kevés nálad?



Szóval nekem csak ennyi van, vagy volt anno egy felmérésnél. De hát öregszem, most már lehet kevesebb is. (remélem nincs 100 alatt):D


Mindesetre én jól érzem magam, az én kitárult világomba, amibe beleférnek ezoterikus dolgok, kisebb nagyobb csodák, és személy szerint nem bántam meg hogy rendeltem a köveket bár megjegyzem nem hozta be nálam a várva várt nagy nyereményt.



Elárulom némely "TV jóson" én is nagyokat szoktam nevetni.....főleg akkor amikor már ismerős a jóslás...

Na szia, és légy jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

227. spinneli (válaszként erre: 226. - 4e7c752558)
2007. dec. 11. 14:11

nekem mondanák?

Én elgondolkéznék a valóságtartalmán, de szellemileg korlátoltakra jellemző, hogy az önkritika nem erős oldaluk, nem rovom fel neked én sem:)


"Te biztosan tőkéletes vagy"

Ha nem veszem be, a hátvakarin jótékony hatásairól szóló tanulmányt, valamint azt, ha a Budapest Tv-n elröfögi magát egy nagyszakállú, hogy "ha megmondja a kárón milyen forma van teljesül egy kívánsága" címűeket, és nem hiszem el, hogy 2 millát csak úgy és csak nekem odaraknak mert szép szemem van.

Hát tényleg ehhez képest tökéletesnek érzem magamat.

Nem egy nagy szint szobanövénynél több IQ-val kell rendelkezni hozzá, persze elfogadom, ha valakinek ez sem sikerül:)

A fentiek alapján a te szintedhez én is csak gratulálni tudok, kellenek azér ilyenek is, megmutatják, hogy mi hülye többség meddig tudnánk, ha akarnánk lesüllyedni.:)))


annyira biztosan, hogy nem

226. 4e7c752558 (válaszként erre: 220. - Spinneli)
2007. dec. 11. 13:33

Szia!

Szerintem mindenki magából indul ki. Ha neked mondanának ilyet te mit szólnál hozzá? Te biztosan tőkéletes vagy, azért látod meg más szemében a szálkát? Egyedül a Földön! Úgyhogy csak gratulálni tudok!

225. spinneli (válaszként erre: 224. - Erdélyi)
2007. dec. 11. 11:53
hát ez is nagy meglepetés, tényleg, alant leírtam a gondom.
224. Erdélyi (válaszként erre: 223. - Spinneli)
2007. dec. 11. 11:51

A beirók most nem a Madja levelek miatt vannak kiakadva, hanem az ujabb levelek miatt ami 2 millió Ft-al kecsegtetnek.


Azért akarnak perelni, hogy a cég ne tudjon több embert becsapni, félrevezetni leveleikkel, mely szerint EGYEDÜLI NYERTES a 2 Millió Ft-ra.


A Madja levelek csak egy előznménye....mivel ugyanaz a cég vélhetőleg..

223. spinneli (válaszként erre: 222. - Erdélyi)
2007. dec. 11. 10:34

én is láttam madja hirdetését, ha arról nem süt az átverés, akkor semmiről, bocs.

Én csak azt mondom, hogy saját hülyeségünket plénum elé állítani perelni, még nagyobb ostobaságra és önteltségre enged rávilágítást.

222. Erdélyi (válaszként erre: 220. - Spinneli)
2007. dec. 11. 09:44

Hát szerintem ne légy ennyire szigorú azokhoz, akik elhisznek mindent.


Ezek a levelek így vannak megfogalmazva, hogy sok ember bedöljön nekik.


Ezek az emberek nem sötétek, csak naivak, és hiszékenyek.És nincs elég tapasztalatuk az ilyen levelekkel szemben.

2007. dec. 10. 17:52

Sziasztok!

Én is az egyik balekja vagyok nem csak Madjától kaptam levelet, de Amanda Kanetól is. A 2milliót én is megnyertem.Nekem nagyon jól jött volna mert sok adóságban vagyok és egyedül nevelek 3 gyermeket.

220. spinneli (válaszként erre: 219. - Erdélyi)
2007. dec. 10. 15:46
ezzel nem lehet takarózni, aki ennyire sötét, egyrészt maradjon otthon kapálni, másrészt ha még perelni akar egy tápiószörcsögi 1. osztályos tanulónak is nyílvánvaló észbontó baromság beszopásáért, amiért egyedül Ő meg a nagyon hülye feje a felelős akkor végleg gondok vannak, az ilyenek mennek el szellemvadászatra ha meghal valakijük, jobb esetben, rosszabb esetben lelövik David Cooperfieldet mert ja hát igazából nem is tud varázsolni.
2007. dec. 10. 14:06

Szerintem az emberek reménytelen helyzetének az oka, hogy elhisznek ilyesmit, mert hinni akarnak.

Ép ezért visszataszító, hogy ezzel olyan em,berek rendelik meg a könyvet akiknek a mindennapi megéhetésük is veszélybe kerülhet nap mint nap, de biznak, s elhiszik azt amit a levélben leirnak.

218. spinneli (válaszként erre: 216. - Spinneli)
2007. dec. 10. 13:58
De tényleg valaki reagáljon, ilyen mély nem lehet az emberi hülyeség kútja.
217. Erdélyi (válaszként erre: 215. - Erdélyi)
2007. dec. 10. 13:56
Bocsika csak simán 2 Millió Ft!!!!!
216. spinneli (válaszként erre: 211. - 12345678)
2007. dec. 10. 13:56
Ezt hogy vehette bárki komolyan, őszintén?
215. Erdélyi (válaszként erre: 210. - Ferrari71)
2007. dec. 10. 13:50

Sziasztok!


Szeretném elmondani én nem vagyok a "Madja levélküldők" embere.


Az egész világ számára nem kívánom megadni a nevem,de bárki aki ír nekem a postaládába, vagy a email címemre: forma@mailbox.hu-ra megtalál, el tud beszélgetni velem, és megadom az elérhetőségeimet is, ha kéri,de nem szeretném mindenki számára nyilvánvalóvá tenni személyiségi okok miatt.


Normális, rendes ember vagyok, nem csapok be senkit, és nem szoktam hazudni.


Mindazt amit korábban leírtam, igaz tényként írtam le, ezt éreztem, ezt érzékeltem, s nem volt szándékomban senkit sem félrevezetni, becsapni, bármire is rávenni, bárkinek is a pénzbeli helyzetét elősegíteni beírásaimmal.


Én tiszta ember vagyok, és annak is érzem magam.


Nem az a fajta ember vagyok aki becsapja a másikat.


A hozzászólásodban jelezted, hogy sok 11 embernek ment ki Madja levele.


Így igaz, erre mi is rájöttünk, és teljes mértékben egyetértek azzal, hogy ez a beírás is félrevezető, és felmerült az is bennem, bennünk, akik beirtunk, valóban az eredeti perui monolitból kaptunk-e egy kis darab követ, annak lecsiszolása után......


Remélem átolvastál mindent amit korábban beírtam.


Pár napja többszöri és ismételt telefonálást követően megkaptam Madja Szuper Kaptorát elsőbbségi levéllel, több hónapos késéssel...


Megírom azt is őszintén, nekem ez már későn jött, és nem fogom használni.


A köveket továbbra is hordom magamnál. Jelentősebb változás nálam nincs azon kívül amit anno leírtam.


A mostani leveléről: igen bennem is felmerült, azok küldik, akik a "Madjás" leveleket.

Ezt alátámasztja az a tény, hogy a csekken a Swiss Logistic Kft szerepel, és ezek szerepeltek a "Madja" csekkeken is, ide folyik be a pénz, ennek a cégnek a számlájára.


Mint írtam az első 2000 Milliós levélke a papírkosárban végezte.


Mos megkaptam a másodikat is, melyben azzal biztatnak a "ROCHENFELNER" Úr megajándékoz azzal a tudással amivel Ő a vagyonát szerezte.

Cserébe 10 napon belül be kell jelentenem az igényt arra, hogy CSAK VELEM ossza majd meg ezt a lehetőséget, tudást.


Tehát a VAGYON SZERZÉSI TITKÁT ossza meg majd velem, ÉS CSAK VELEM!


Nem a pénzét....nem öröklök semmit se, sem adományként sem másként.


Valószínű kapok pár soros írást arról mit hogyan kellene tennem, hogy elinduljak a NÉVTELEN MILLIOMOSOK EXKLUZÍV KÖRÉBE.....


Cserébe nem mondhatom el senkinek később hogyan tettem szert erre a mesés vagyonra, amit majd persze én magam teremtek elő a "ROCHEFELLNER ÚR útmutatása alapján...


Miért nem mindjárt ROCKEFELLER????


Milyen szánalmasan becsapó ez az egész.....

Én legalább is annak érzem.


Részemről ha ingyen van, akkor elfogadom a ROCHEFELLNER Úr ingyenes ajándékát, de nem vagyok hajlandó kifizetni érte semmilyen csekket.


Az ellentmondások:


Ingyen lesz megosztva velem ez a titok, de fizessek 3.945.-Ft-ot egy könyvre.


Ha a könyvben van leírva mit kell tennem, hogy a nevezett Úr "nyomdokába" léphessek, akkor ezt a könyvet nem csak én kapom, hanem még további 60000 potenciális vásárló jelölt amely az eljövendő 2000 Millió Ft-ot biztosítja, vagy ennél kevesebbet, esetleg többet, ahogy az említett könyvekből befolyik az összeg.



Ha más is megkapja ezt a titkot,akkor hogy ossza meg velem csakis egyedül a nagy titkát?


Vagy az már más titok lesz, s nem fog szerepelni a könyvben? Ja akkor lehet, hogy ezért megint külön fizetnünk kell majd...Mint korábban …egyiket a másik után…


Részlet a mostani levélből levélből:


"Adományba kapja azt, aminek a világ egyik gazdag embere a vagyonát tulajdonítja.........


Ez az információ amellyel a nevezett úr a vagyonát megkereste valószínű nem működik nálunk Magyarországon, mások a lehetőségek egy- egy adott országban, bárhol is legyen ez a nagyvonalú pénzmágnás.


Neve szerint talán Amerikában...


Ez a levél azt sugallja, valami mesés, könnyű, misztikus dologról van szó, ami pénzt csinál...és nem lesz gondja az illetőnek soha az életben, hiszen tudja a titkot, amivel mesés vagyont teremhet elő magának, családjának. Na ez a beugrató ebben.


Véleményem szerint valójában itt is csak egy lehetséges eszközt, információt fognak megadni aztán egyéne válogatja, hogy tud majd vele boldogulni.


A levél postai bélyegző nélkül érkezett.


Győzike az egyik újságban azt nyilatkozta ha jól emlékszem, hogy a dédnagymamája osztotta meg a titkát vele, hogyan kell pénzt csinálni, vagyonosnak lenni, pénzt előteremteni..


Mindennap el kell képzelni, hogy aranyréteg rakodik rád, pénzek szállnak körülötted, repkednek, minden ember mosolyog akivel találkozol, és persze gondolj sok emberre, ismerősre is,minden napod így be van aranyozva, és ennek mágikus pénzteremtési ereje van…


Valami ilyesmit nyilatkozott, ezt pontosan nem tudom felidézni, ( Story ujság?)

De ez legalább tényleg ingyen van.

214. 4e7c752558 (válaszként erre: 211. - 12345678)
2007. dec. 9. 18:02

Szia!

Kiváncsian várom, hogy mit mondtak a biróságon, ha van esély rá csatlakozom én is.

2007. dec. 9. 11:24
Hinni szeretnék,de vannak kételyeim!
2007. dec. 9. 11:17

ja email címem lehet nyilvanos: kicsim7@freemail.hu

ide írhat aki csatlakozna hozzam

2007. dec. 9. 11:15
sziasztok.csak annyit szeretenék leírni.hogy én holnap bemegyek a bírosagra érdeklődni.s belekezdek ebbe a perbe mert .ha nem lépek több embert is bepaliznak.aki akar az írhat.s csatlakozhat hozzam:ildi
2007. dec. 8. 23:11

Én is valamikor egy hónapja akartam egy jóslást MADJÁTÓL,ami ahogy irta...teljesen ingyen,amit háromszor is le irtak legalább.A meglepetés hátoldalán volt a reklám,amit teljesen az ő reklámja foglalt el.Én is el küldtem azzal a reménnyel,hogy lássam meg,hogy egy ilyen hires jósnő mit jósolhat a jövőmről és teljesen ingyen,de csak kimondottan ingyen,mert nekem semmiért sem kell fizetni...ez állt benne.De lám-lám,amikor meg kaptam őpp a tegnapi postával a levelet MADJA asszonytól,nem benne volt két csekk 9.000 ft értékben.Hátha annyira ő segitőkész,akkor egy kavics darabért miért kellene én fizessek???Én is tudnék adni bárkinek,de nem ennyiért,hanem most karácsonyi akcióban egyet fizet és egy szatyorral is kap,ráadásul 80%-os árengedménnyel.De nem ez a lényeg...hanem az,hogy:nekem az áll a levélben,hogy:"Hozza meg a helyes döntéstmost,különben egy hónapon belül megbánhatja,hogy nem cselekedett.És akkor már semmit nem fogok tudni tenni Önért.11 ember már kapott ebből a kőből.Már csak néhányan részesülhetnek belőle.Közülük Ön lehet az egyik,ha most megrendeli(a teljesen ingyen)követ.Hozza meg a helyes döntést..."

Én a levél elolvasás után meg is hoztam:Nem vagyok hülye.Hogy-hogy mindig és mindenütt mi vagyunk a kiválasztottak?Erre valaki gondolt?Azért,mert a kiválasztott hülyéket keresik,akik fel ülnek minden féle baromságra.És még azt irja nekem most,hogy MÉG CSAK 11 EMBER KAPOTT EBBÜL A KŐBŐL.Na erről ennyit.Itten látom,hogy csk itten sok 11 ember kapott.Talán 11111111111111111111111embert is át tudtak verni eddig.És akik azt mondják,hogy nyertek ezzel kapcsolatosan.Hát mondani én is tudnék szép számokat,hogy ennnyit nyertem ezen a héten,meg sok mindent.De azok csak szavak.Bizonyitékot valaki látott?Arra nem godoltok,hogy akik ezeket irjak,azok is a MADJA klubbhoz tartoznak?Ők nem tudhatják ezt a fórumot?Nem egy titkositott fórum,hogy bárki ide ne tudna be nézni,hogy mi is folyik itten.És küvetik figyelemmel,hogy hogy reagálunk,hogy hogy hisszük a hülyeségeket és utána kacagják a háttérben,hogy mennyi hülye ember van ezen a földön,akiket át lehet verni.És még van egy utolsó mondatom:Nekem már az fel tünt,nem tudom még valakinek jütt-e ilyen sorrendben,hogy egy héttel korábban meg kaptam a Parapszichológiai Centenáriumi Központtól 2.000FT-os levelet és én azt hittem,hogy ez a MADJA levele,de tévedtem,mert nem az volt,de rá egy hétre az is jött.Valakinek ez nem furcsa?Valami köze van a kettőnek egymáshoz:Parapszchiológia...Madja(szerintem ezek egyek)Ti hogy gondoljátok?Várom véleményeteket...

2007. dec. 8. 21:39

Sziasztok!

Én is kaptam ilyen levelet, de csak azt szűrtem le belőle, hogy valamit "ingyen" elküldenek nekem, amiből megtudhatom, hogyan nyerhetném meg a 2 millát. (PL, fénykép, könyv, kavics vagy valami hasonlót). Már várom legközelebb mit találnak ki....

További fejleményekre is kiváncsi vagyok.

2007. dec. 8. 15:29

Üdv Mindenkinek!


Mai napon keresett fel Édesanyám,hogy nyert 2 milliót,de gyanús Neki valami.Nézzem már át a leveleit, hátha tudok tanácsot adni.

Már az első ránézésre tudtam,hogy kamu az egész!

"Mama Te még hiszel a mesékben? "

Válltig állította tuti az egész,az utolsó "kisbetűsben " szereplő telefonszámot fel is hívta, "titkárnőtől" azt a tájékoztatást kapta " Ön ne aggódjon a nyereménye biztos, csak nem olvasta el figyelmesen a tájékoztatót,miszerint a nyeremény átvétel és a különdíj-nyeremény sorsolása majd csak 2009 január 31-én lesz.

Sajnálatos módon Ő már bepalizva, eddigi mindhárom közel 4000 ft-os csekket befizette.

Mindenesetre megpróbálok a többieken segíteni, ugyanis levélváltások között átvett a "CÉG" egy ajánlott küldeményt!

Nevük és címük:


Parapszichológiai Centenáriumi Központ Csomagküldő Szolgálat

Bp. Teréz körút 6. fsz.

Reméljük megbukik ez a szemét társaság!

Várjuk a további fejleményeket!

207. rubini
2007. dec. 8. 09:14
Én is kaptam egy levelet hogy kiválasztott vagyok és ha befizetem a csekket előszőr 2m-ft kapok.Ennek előzménye hogy egy újságból visszaküldtem a cikket kitöltve stb. de ezt mindenki tudja.Gyanús volt hogy én egyedül kapok ennyi pénzt így elkezdtem keresni a neten.És tényleg akinek nincs internet hozzáférése az valószínű hogy elhiszi ezt az egész baromságot.Ne döljetek be!!!Szerintem több ezren vagyunk akik ilyen levlet kaptunk és valaki ebből akar meggazdagodni.Szerintem ez egy nagy átverés
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook