Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
296. kolozsvari nikolett (válaszként erre: 264. - Klaudia18)
2008. jan. 26. 09:11
szerintem nem csak reklámozzák én felhivtam őket azt mondták csak az a hivatalos ha a közjegyző küld értesitést nekem is küldtek 2 millárol meg 3 millás nnnnyerményről hogy nyertem ezt csak reklámozzák azért hogy megnyerjék a megrendelőket az áruikra
2008. jan. 26. 09:06

én már annyi josnőtől kapom a csekkeket hogy nem is tudom kinek küldjek majd annak akitöbb pézt ajáln

a csekkek halom számra érkezik de amit nyertem az nem akar érkezni nem tom mi van szerintem át baszás az egész pénz kicsikarás huzodik mögötte

294. Tibcsyy
2008. jan. 24. 15:07
Ma is kaptunk Madjától egy levelet, hogy adjak fel 5 ezret, és akkor segítenek megnyerni a lottó ötöst:D:D Ezek teljesen hülyének nézik az embert?!?!
293. Z$uZ$y
2008. jan. 24. 09:09

Csumi mkinek nah már wan mégegy ilyen mint a Madja csak másnéwem ő is állitólag megjosólja a jöwödet meg minden!

Tegnap olwastam szorólapom úgyhogy nagyon beindultak!!

Sziasztok

292. Miluci
2008. jan. 9. 11:11

Helló mindenkinek!

Én is kaptam 2és3 milláról értesítést, hogy kizárólag csak az enyém.

Úgy látom sokan osztozunk.

Remélem valaki feljelenti őket, arra én is befizetnék.

291. spinneli (válaszként erre: 290. - Nagymama)
2008. jan. 8. 21:06

a tájékozottság, és a logikus gondolkodás bűn.

Legalábbis ebben a témában nem sokan vetemedtek erre, nem csoda ha kiszúrtak:)

290. nagymama (válaszként erre: 281. - Ozetibne)
2008. jan. 8. 20:49

Ezek szerint miután támadásba estél azt jelenti csak a te hozzászólásod lehet a mérvadó. Mindenki aki egy kicsit is foglalkozott ezzel a csalással és megpróbált utánna nézni a dolgoknak az KÖZÉJÜK VALÓ.

Te csak magyarázól de cselekedni nincs merszed csak vádaskodni.!!!Ha annyira okos és biztos vagy abban, hogy aki itt elmondta a véleményét az közéjük való akkor miért olvasod a beírásokat. Talán kémkedsz nekik???

2008. jan. 8. 18:22

Sziasztok!!!


Körülbelül végignyálaztam a fele fórumhozzászólást... az elején vannak érdekes dolgok számomra (az emberi naivitásra célzok). Én ish kaptam még régebben arról egy levelet, hogy nyertem kétmillió forintot. Először kissé ledöbbentem, hogy ez, most valamelyik barátom vicce? Vagy micsoda... azután elolvastam, majd ment a kukába a csekkel együtt... hagyjanak már, persze, úgy nyerek, hogy azt se tudom mi az, és azt majd postán küldik el nekem, és ráadásul még fizessek ish érte ötezer forintokat...

Ma délután a postaládámban megint várt egy levél... felbontottam és nevetőgörcsben törtem ki. Mostmár hárommillió ütötte a markomat XD

Az a baj, hogy sok ember elhiszi ezeket a sületlenségeket, és képes visszaküldeni a csekket... ez ellen valahogy tenni kellene! És igen a média az egy nagyon jó megoldás lenne. (egyszer volt a hiradóban, hogy a betelefonálós játékok átverését taglalták)

Igazából úgy találtam ezt az oldalt (fórumot), hogy a google-ban utánanéztem ennek a paraakárminek, mondván, hogy ak épükbe nyomom a nyamvadt levelüket... persze őket nem lehet megtalálni...

288. 30fe7ef706 (válaszként erre: 287. - Tibcsyy)
2008. jan. 8. 17:49
Pontosan. Ez az egész marhaság, és átverik a szegény embert.
287. Tibcsyy
2008. jan. 7. 14:58
Ez így van.Ha logikusan gondolkoztok, nem osztogatnak csak úgy milliókat, és főleg nem kell fizetni, hogy nyerjél.És olyan hülye szöveggel, hogy ez adminisztrációs díj.
2008. jan. 6. 23:57
Nekem ez a meglátásom,aztán mindenkinek azért adott az isten észt,hogy azt használja is,és ne dőljön be minden hülyeségnek
2008. jan. 6. 23:55
Szerintem egyszerüen a TV elé kellene vinni a dolgot,hogy legalább a sok naiv embert meg menteni ettől a nagy nyereségi vágytól,mert pereskedni nem lehet,mert itt nincs akit be perelni,ugy ki van játszval.Ezt bárki el hiheti,hogy ezeket senki sem keriti kézre,csak jobb óvakodni tőlük,és legalább sok más naivot meg lehetne menteni ezzel,ha valamilyen uton-módon a TV-ben beszélnének róla,mert sok embernek nincs internet hozzáférési lehetősége és azért a TV müsor láttán azért el terjedne a hir országszerte és akkor már nem tudnának azért annyi millót be inkasszálni ezek a jószivü"MILLIOMOS GYÁRTÓK"
2008. jan. 6. 23:43
Én is épp ma kaptam egy 3 millás boritékot,hogy én vagyok az egyedüli nyertes a sok"nullának"
283. spinneli (válaszként erre: 282. - Ozetibne)
2008. jan. 6. 01:32
biztos vagyok benne hogyha ügyvéd nem is, a story tv felvállalja a revansot, ennyi sületlenség felvázolása után vernék a bbc-t is nézettségebn.
2008. jan. 5. 23:46

Téma: nyeremény

Üzenet: Én is kaptam először a 2 milláról ami"csak kizárólag az enyém"sőt a scekk is levolt fénymásolva,mondván

csak kizárólag azt felmutatva ve4hetem fel az összeget.Most meg 3 millárol kaptam "egyedüli"megjelöléssel egy értesítőt.Elcsodálkoztam,

gyanús lett.Meg fogalmazódott bennem,összeszedem a csekkeket és az egész irományt amit eddig kaptam,ha összeadom a3-t+a2-őt=5 millió,ebből 2 milla azé az ügyvédé aki a 3 millámat kihajtja.Már csak azért is mert a kő amit kaptam ne monolit,hanem bármely ezoterikus boltban kapható

Hold kő.Aztán a számmisztikában nem használják a nullát,a madja féle talizmán egy fénysmásolt papirkép,anyeréshez igértek ingyenesen egy kiadatlan könyvet,helyette mivel után vétesen jött aboríték nemtuzdtam mivan benne,kifizettem az5000-et,volt a levelek egyikében 3 nyerési módszer,az egyik tuti megdőlt mert a tavaji évben statisztikát vezettem alottó-luxor kihúzott számairol azon próbáltam ki azt amelyikről kiderűlt,hogy smafu.Aztán azt írja ezen oldalak valamelyikében, telihodkor kell megtenni a lottószámokat és gyertyát gyujtani.Teliholdkor nem a jó eljöveteléért gyujtunk gyertyát hanem arossz-

tol való szabadulásért,újholdkor kell anyereményért esdekelni.

Úgyhogy swis logisztikot is felehet jelenteni,csalás segédlete miatt,mert ők teszik a levelek mellé a csekkeket a borítékba.K.... szívás lenne nekik ennyiőnknek kifizetni a beigért

milliókat.Úgyhogy az ügyvédeknek belehet igérni asoha vissza nem térő akciót,5 millábol 2-tő az öné címmel!!!!!!!!Példát statuálni a szemeteknek.

fiizessékki mindannyiónkat,a Swis logisztikot meg

elküldeni hűsölni

281. ozetibne (válaszként erre: 277. - Nagymama)
2008. jan. 5. 23:01
Olvasom az üzeneteidet,az a gyanúm közüllük való vagy.Teljesen ledöbbentem hányan kaptak még, olyan levelet mint én.Ha nem lessz az enyém a biztos 3 és 2 milla az ugye 5 milla.Keresek egy ügyvédet aki ebből két milláért kihajtja belőletek.
280. ozetibne (válaszként erre: 273. - Nagymama)
2008. jan. 5. 22:52
Én is ugyan ezt kaptram.
279. ozetibne (válaszként erre: 277. - Nagymama)
2008. jan. 5. 22:49
Kifogja a 3 milliót megnyerni mert én is kaptam ilyen levelet.
278. nagymama (válaszként erre: 275. - Badonyimariaeva)
2008. jan. 5. 12:08
Ezek a látnokok valóban tudnak, havonta nyernek a lotón általunk, akik hisznek ill. hinni akarnak nekik. Számolj kimegy 100 ezer boriték 50ezer válaszol. 50.000X4.000 na nyertek?
2008. jan. 5. 12:03

A kft aminek a cime meg van adva, az csak egy közvetítő. Ök továbbítják egy általunk teljesen

titkosított cimre a leveleket. Tudniillik a befojt

pénz is a kft számlájára kerül, és ők utalják tovább. Szerintem védve vannak tőbb oldalról is.

Mindenkinek szive joga, hogy hisz-e benne.Szerintem

se rendőrség sem a ügyészség nem fog vele foglalkozni. Többekközött azért sem mert tudja senki,hogy havonta mennyi pénzt zsebelnek be.

Ahhoz, hogy bárki lépni tudjon az ügybe méjen a zsebbe kekkene nyulni, hogy bizonyitékot szerezzen

valaki ellenük. Jól ki van ez találva.

276. 09ca1d3343 (válaszként erre: 268. - Vera281)
2008. jan. 5. 11:48

Minden lehetséges nyertesnek BÚÉK ! :DDD


Sikerült már lerendezni őket???

2008. jan. 5. 11:32

Nem!

Ha ennyire tudnak ezek a látnokok,akkor nem szegény emberektől szednék el a pénzt a zagyvaságaikért.

Mert ugye, akkor nekik tudni kéne a lottó számokat is és már rég gazdagok lehetnékek,ha annyira tudnának.

274. hfhrena
2008. jan. 5. 11:26
Szia nagymama!Neked is Boldog Újévet!Ezen a kérdésen már én is elgondolkodtam!De egyáltalán arra lennék kíváncsi,hogy ezek az "emberek" léteznek-e?Szeritem nem!Nincs az az ember,aki ezekért a "nyereményekért" felelősséget vállalna!Kíváncsi lennék azért hányan fogják feljelenteni ez a "kft"-t!Én nagyon szívesen megtenném,de nekem nincs sajnos időm rohangálni ebben az ügyben!Remélem akik tesznek valamit ennek érdekeében,az megosztja velünk,hogy mire haladt!Szép napot mindenkinek!
2008. jan. 5. 11:05

Sziasztok Boldog új évet kivánok mindenkinek.

Két nappal ezelött én is /ez már biztos/ jelzéssel

megnyertem a 3 millkót. Hivatalos tanuk elött bejelentjük, hogy ön az egyedüli nyertes. Már biztos! ÖN VÉGÉRVÉNYESEN a díjkiutalás első díjának nyertese. A fenti összeget tartalmazó Ön által végérvényesen megnyert bankkártyát különleges küldeményben fogjuk eljuttatni Önnek néhány napon belül. Az eredményhez kétség nem fér.

Ezek elolvasása után fordítottam egyet a lapon a hátoldalon ott volt a játék szabályzata.

Ebből kiderül, hogy ha egyáltalán nyertünk majd

2009-ben csak akkor fogunk ilyen igazolást kapni.

Mi ebbe a lényeg, a 2 millára és 3 millára is kiküldtek 60.000 nyertes levelet. Aki akar számoljon utánna.

Kinek éri ez meg????

Ezek után a NAGY DURRANÁS tegnap történt meg.

Kaptam egy eléggé vastag boritékot nevezett

Erick Sack a sorsolási bizottság elnöke és a kiutalás vezetőjétől.

Amiben tájékoztat, 4.000.-Ft ellenében Ő biztosít

róla, hogy 30 napon belül rengeteg pént vághatok zsebre.Ez nem vicc és nem üres locsogás, rendeljem meg a Szent András féle SZERENCSETŐBBSZÖRÖZŐT.

Megrendelés után ez a TITKOS ERŐ csak 12 hónapig

lesz az enyém utánna vissza kell azt adnom.

Erick Sack úrról idáig nem tudtam, látnok.idézek:

amikor egyik kezembe az ön dossziéját vettem,a másikba pedig Szent András-féle öt szerencsetöbbszörözö erőt, azonnal vibrálást éreztem de olyan erőset, hogy egészen megdöbbentett ez a reakció.Hamar megértettem, hogy előbbre kell önt vennem, hogy gyorsan, minnél hamarabb kiragadhassam rosszkedvéből.

Az úr nemcsak a sorsolási bizottság elnöke hanem

Numerológiai és Jövőtudomány ügyvezetője.


Most már csak azt kérdezem, KITŐL várhatunk még

NYERŐ BORITÉKOkat.

272. hfhrena
2008. jan. 5. 09:21
Jó reggelt!Éjjel sok mindenen gondolkodtam,ami ezzel a témával összefügg,és az a kérdés jutott eszembe,hogy legközelebb mivel fognak előállni ezek a "cégek"?Legközelebb is ennyi ember be fog dőlni?Nem tudom,de kérdés kérdést követ:MIÉRT ENNYIRE HISZÉKENYEK AZ EMBEREK?Miért dőlnek be ennyien ilyen hülyeségeknek?Nem tudom,talán soha nem is fogom tudni,de nagyon szomorú,hogy ilyen világot élünk,hogy ennyi embert "csabdába" lehet csalni!
271. Z$uZ$y
2008. jan. 4. 22:13

Ez raj nekem az apám is felhíwta és azt mondták neki is mint a Werának!

Tiszta hülyeség

270. hfhrena
2008. jan. 4. 21:33

Sziasztok!Milliomos lettem!!!!:D:D

De úgy látom egyedüli nyertes vagyok...:D

Nevetséges...

Miért kell ilyen sületlenségekkel fárasztani az embereket?Ki az aki ezt elhiszi?Amint lehet fölhívom a kft.-t,mert kíváncsi vagyok hogyan fognak makogni egy-két keresztkérdés után...

269. vera281 (válaszként erre: 149. - Dewta)
2008. jan. 4. 15:20

NE HIGYJ!

CSAK A HALÁL BIZTOS!!!!!!!!!!!!!!!

268. vera281 (válaszként erre: 155. - Ca99026132)
2008. jan. 4. 15:19
SZERINTEM MINDENKI UGYANEZT KAPTA.TÖBBÉ NE DÖLJ BE NEKIK
267. vera281 (válaszként erre: 171. - 4e7c752558)
2008. jan. 4. 15:17

ANGYALKA 2!!!!!!!!!!

OLVASD EL AMIT MOST ÍRTAM A FÓRUMRA!

HÁTHA OKOSABB LESZEL. ÉN OKOSABB LETTEM!

VALAMIT TENNÜNK KÉNE!

IRTAM NEKED PRIVIBE IS

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook