Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
266. vera281
2008. jan. 4. 15:11

most hívtam fel a Swiss Logistic céget, mivel én is kaptam ilyen levelet,hogy enyém a 3 misi.

A beszélgetés így zajlott:

-Kaptam egy levelet melyben az áll,hogy pár napon belül kapni fogok egy 3.000.000 forintot tartalmazó bankkártyát

-Nem az van ráírva, nem tetszett jól elolvasni, az 5-dik ablakot tessék megnézni, abban le van írva,hogy ha feladja valamelyik csekket a kettő közül,akkor jogosult lesz rá,hogy részt vegyen egy sorsoláson,ami 2009.....(bár a hölgy 2900-at mondott)-ben lesz, és ezen a sorsoláson fogják kisorsolni a 3.000.000 forintot.


szóval átverés....

Mondtam neki hogy az én levelemben nem áll olyasmi,hogy még sorsolás következik és hogy megnyerhetem a 3 misit,az én levelemben az áll,hoy MEGNYERTEM!

Szerintem a kettő között van különbség,nem?

Erre már csak szabadkozott össze-vissza,mindenre csak azt mondta,hogy: igen-igen

Mikor mondtam neki hogy nem fogok egy kanyi vasat sem fizetni a csomagért,hanem visszaküldöm.....

- Igen-igen(csak ennyit tudott mondani)

Ja és még azt is mondtam neki,hogy nem én vagyok az egyedüli akit ezzel átvertek és hogy számíthatnak arra hogy bírósági útra fog terelődni ez a dolog!!!!!!!!!!!!!


EZT MINDENKI OLVASSA EL, AKI EGY KICSIT IS KIVÁNCSI, MÉRGES, ELKESEREDETT, DÜHÖS, VAGY CSAK TEHETETLEN!!!

265. vera281 (válaszként erre: 264. - Klaudia18)
2008. jan. 4. 15:04

Klaudiaaaaaaa!

Ne is küldd vissza,hagyd a francba....most beszéltem velük és elküldtem őket a b.dös p.csába......rohadt szemetek. ez csak átverés....

2008. jan. 4. 14:45
sziasztok!!!én is kaptam egy ijen levelett.de nekem nem az van rá irva hogy illusztrácio hanem hogy igazolva!!!most szerintettek mit csináljak.nyertem vagy nem?????????
263. vera281 (válaszként erre: 195. - Svetlana86)
2008. jan. 4. 14:40
FOGJUNK ÖSSZE!!!!!!!!!
262. vera281 (válaszként erre: 234. - Nagymama)
2008. jan. 4. 14:25
mi is megkaptuk a 2.000.000-ós levelet pár het, ma pedig megkaptuk a 3.000.000.ról szóló papírt,hogy biztosan megkapjuk a bankkártyát pár napon belül egy különleges küldeményben...mi utánvéttel kértük a küldeményt,úgyhogy egyenlőre mi sem küldtünk pénzt,de szerintem ezek után nem is fogunk....mert most már biztos,hogy ebből senki nem fog pénzt látni......sajnos
261. vera281
2008. jan. 4. 14:14

Én csak annyit szeretnék ehhez hózzászólni,hogy az édesanyám is kapott ilyen levelet pont ma, és mi az ingyenes ajándékcsomagot utánvéttel kértük, tehát még nem fizettünk semmit. De most hogy ezt a sok vélemény elolvastam, lehet,hogy ahogy megérkezik a csomag már küldöm is vissza, és nem fogunk semmit fizetni, ha annyira akarják, úgyis odaadják azt a 3.000.000 Ft-ot!

És aki naivnak nevezett engem és a többi embert aki ezt elhitte annak csak annyit tudok mondani,hogy igenis elhittük, hogy csak mi kaptunk ilyen levelet, és ha valakinek nincs pénze, akkor sok mindenre képes, hogy egy kicsit jobb legyen....

260. Tibcsyy
2008. jan. 4. 11:56

De ha nem te vagy a nyertes, és ez a levél csak illusztráció, akkor mire adjak fel 6 ezer forintot?Hogy benne legyek az adatbázisukba, és küldjék a szaraikat?Sorsolás 2008 december:D:D:D

Akkor decemberben leszünk milliomosok.Jó lesz karácsony elött az a pénz....:)

259. Erdélyi (válaszként erre: 255. - Izolda59)
2008. jan. 3. 17:29

Sziasztok!


Tegnap én is kaptam egy ilyen bankártyás hárommilliós levelet, külföldi pecséttel.


Ezt nem dobtam a papirkosárba, hátha kell majd ...


Ennek a levélnek oldalán vagy alul az szerepel: ez illusztráció!!!!!!!



Tehát, a MINTA példány, az ILLUSZTRÁCIÓ, meg hasonlók azt jelzik, akkor kap majd ilyen levelet az adott személy, ha Ő a nyertes.....és


PONT ILYET FOG KAPNI.


Ezek csak "elősorsolások a lehetséges nyertesekkel"


Sorsolás ha jól emlékszem 2008 decemberben lesz.


Hasonlóan müködik mint a "Válogatás".Bár ott akkor is felkerülsz a listára ha nem rendelsz semmit sem, ha visszaküldöd a leveledet.(állítólag)


Olvassatok egy kicsit vissza is..


Nehéz Őket megfogni ha belefogalmaznak ilyen szavakat...minta, illusztráció

Ezzel jelzik, hogy nem a nyertes kiértesítéséről van szó, csak ilyet fog kapni ha nyer.


A perre én is kiváncsi vagyok, leszek, irjatok be ha tudtok már valamit...

258. Erdélyi (válaszként erre: 248. - Cicus 84)
2008. jan. 3. 17:14

Szia!


Nem én nyertem, hanem az a személy akinek adtam a kisebbik követ.50.000 Ft-os vásárlási utalványt nyert.

257. Z$uZ$y
2008. jan. 3. 16:58

De télleg baromság ez az egész! Nekm is azzal kezdődőtt ez az egé.sz h küldtem ˇˇMadjánakˇˇ h josóljon és akkor egy 10oldalas hülyeséget leírt egy csomó csekkel és azóta küldik sorba a leweleket egy csomó csekkel! De már kaptam olyant h 10millát nyertem meg ilyenekek!

Találtam a lewélben egy telefonszámot és apám mondta h felhíwja 10órától híwogatta őket de nem wették fel me mindig foglalt wolt 4körül meg állitólag már nem woltak bennt!

Cicus84 majd lécci értesits h mi wolt a perrel lécci, kiwáncsi wagyok mi lesz!

256. Tibcsyy
2008. jan. 3. 16:08
Meg keresem Madját(akinek a képéről nem tudom eldönteni hogy nő vagy férfi) és meg kérem , hogy személyessen is adjon nekem követ, és jósoljon, meg szabadítsa rám az energiáit, bár azt levélben is tudja, mert a boriték fölött erőssen koncentrál, és elküldi az energiáit nekem:D Ez kész röhej... Izolda itt mindenki nyert.....:):)
2008. jan. 3. 16:01
Na Én is nyertem,méghozzá 3 milliót!!!Első nyertesként,igazolt nyertesként stb.HAhahahaha. Ja és bankkártyán fogom megkapni,postán........... ez érdekes nem?A kódot is majd tudják,aztán én is ,majd megyek az általuk (bankkártya) kiválasztott bankba és felveszem a pénzt? Ó édes Istenem.hogy majdnem bedőltem,már kölcsön akartam kérni,(igy év elején és fizetés előtt)hogy befizessem a csekket.Nyilván Isteni sugallat,hogy nem tettem.Ezeket a gazembereket valaki készitse már ki!!!!
254. Tibcsyy
2008. jan. 3. 15:55
Én is olvastam a cégről raktározástól kezdve adósság behajtásig mindennel foglalkoznak, meg ugye a fő profiljuk, milliókat osztogatni....milyen rendessek:)
253. Tibcsyy (válaszként erre: 252. - Cicus 84)
2008. jan. 3. 15:51
Ja, tiszta jó hogy itt mindenki milliomos:D Mindenkinek mennyire szerencséje van, hogy ő az egyedüli nyertes:):):)
2008. jan. 3. 14:48

Ez nem baba-mama társalkodó!


de jó móka nem ??

))

2008. jan. 3. 14:45

Kiderítették nekem, hogy a Swiss Logistic Kft 1996-óta jegyzett cég!

kb.80-100 db tevékenységi körrel bejegyezve!!

1999-ben pedig jegyzett 10.000.000ft-os alptőke került szintén bejegyzésre!!!


Na milyen vagyok!!!!!


Készülhet a cég remélem valaki olvassa ezt "TŐLÜK""

mert én még kártérítést fogok kérni!!!

és hogy milyen Jogon??????????

Azt majd a Bíróságon elő fogom terjeszteni!!!

MOst lehet reszketni!!!

250. Tibcsyy
2008. jan. 3. 14:44
Itt miért csak nők a hozzászólók? Remélem nem valami Baba-Mama fórumba kerültem be:D
249. Tibcsyy
2008. jan. 3. 14:42
Szerintem a világon nincs olyan ember aki már nyert volna ezeknél:D vagyis van... aki nem hiszi el a hazugságaikat, és nem küld nekik semmit!
248. Cicus 84 (válaszként erre: 215. - Erdélyi)
2008. jan. 3. 14:34

Szia!


Olvastam a hozzászólásaidat!


Ha nem vagy "tégla"Madjánál, akkor miért írsz úgy egy alkalommal, hogy te már nyertél???

247. Tibcsyy
2008. jan. 3. 14:32
Aki teheti perelje be őket mindenképpen....Csak a cég sem elérhető....
246. Cicus 84 (válaszként erre: 244. - Tibcsyy)
2008. jan. 3. 14:26

Szia!



Egy pár nagy hal már megbukott mostanában!


Példákat azt hiszem te is tudsz!


nem hinném, hogy annyira "be lennének védve", különben ezt nem tennék!

Vagy akkor én i csinálni fogom))))))))))))!

Jó , ugymond sztárügyvédem van!!

Fogok tenni!!!!!!az biztos!!!

245. Cicus 84 (válaszként erre: 202. - 3378112852)
2008. jan. 3. 14:21

Szia!


HA megtetted és telefonáltál kérlek oszd meg velem ! Én ugyanis Bírósághoz fogok fordulni, mert már nagyon unom, hogy "mindig" nyerek!!!


Szóval kérlek!


Üdv:))

244. Tibcsyy
2008. jan. 3. 14:20
Szerintem ezek jogilag annyira be vannak védve mint a fene, nagyon nehéz pert nyerni ellenük, ismernek minden kiskaput. Az a legegyszerübb ha senki nem küld nekik semmit, bár aki már azt elhitte, hogy levélben jósol neki a Madja, az úgyis feladja ezt a lóvét is mert nyert.És várhatja a nyereményét, biztos küldik neki:)
243. Cicus 84 (válaszként erre: 242. - Z$uZ$y)
2008. jan. 3. 13:57

szia

Ma én is kaptam egy ilyen levelet melyben 3 mó-t nyertem!

Holnap elmegyek ügyvédhez, és befizetem a csekket, majd pert indítok.Kíváncsi vagyok mi lesz belőle!

Javaslom tedd te is ezt!

Üdv.Enikő

242. Z$uZ$y
2008. jan. 3. 12:47

Csumi mkinek! Nah ma én is kaptam ilyen lewelet hogy nyertem 3millát, de tiszta átbaszás az egész furcsak h mindeki ezt kapja hogy csak ez és ez a newű embert de majd 20an megkapják ugyanazt a lewelet!

Nem lehet ez ellen tenni wmit, feljelenteni őket?? Szerintetek?

241. Tibcsyy
2008. jan. 3. 12:20
Jó lenne tudni igen....csak hát ezeket nem lehet meg találni, és hányan fel adják azt a 6000 forintot....kiváncsi vagyok, hogy ha fel adták, akkor milyen indokkal nem küldik azt a 3 millát:D vagy el tünnek, röhej hogy ezt meg lehet csinálni minden következmény nélkül
240. jenna
2008. jan. 2. 16:02
Ugy látom itt mindenki milliomos ,nekem is ma jött,az értesités ,hogy 3.000.000-ft boldog tulajdonosa vagyok, ez már biztos.Jólenne tudni ,hogy kik ezek .
239. Tibcsyy (válaszként erre: 238. - Koookas)
2008. jan. 2. 13:15
Nekem is ma jött egy ugyan ilyen levél, szóval ez is átverés.......hogy adjak fel 6000 ft-ot és akkor kapok 3 millát...És én vagyok az egyedüli nyertes...hát ezek szerint nem:)
238. koookas
2008. jan. 2. 11:44

Én is kaptam egy levelet hogy 3millió,ugyanugy Erick Sack.

Nekem nem mintát irtak, hanem:

- Jelen igazolás illusztrálja,hogy az első dij szerinti szabályzat nyertese ilyen igazolást fog kapni postai úton.

- Az eredményhez kétség nem fér: Ön valóban az igazolt nyertese az Ön nevére kiállított 3000000 forint értékű nyereményt tartalmazó bankkártyának

Jelen küldött küldemény az Ön HIVATALOS és TÖRVÉNYSZERŰ GARANCIÁJA.


Ha ez átbaszás akkor télleg ügyre kéne vinni!

2007. dec. 20. 18:54

Sziasztok!


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok minden beírónak, olvasónak.


Teljen szeretetben a békés ünnep, és jó bulizást kívánok Szilveszterre!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook