Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2007. dec. 7. 21:49
És még valami:Van olyan valaki itten akihez Skype-n be jelentkezett egy Vivianolds_30 nevü személy,aki egy nagy örökséget igért(6.2millió )USA dollárt?És Nigériainak adja ki magát,aki egy banknál dolgozik,mint fökönyvelö és ö ezt a pénz összeget át utalná a te bankszámládra,és a te részed 40% lenne,majd ö azt irja miután át utalta el jönne a részéért,ami ugyan csak a te bankszámládra küldödne át.Sajnos ilyenekkel van tele a világ,uton-utfélen csak az átverések és semmi más.Olyan világot élünk sajnos,hogy már magunkban sem tudunk bizni,hát akkor,hogy bizzunk egy ezer idegenbe,holott még a leg jobb barát is át ver a mai világban.Ez is egy saját tapasztalat,sajnos.Ez a 21.század,az átverések évszázada...
2007. dec. 7. 21:34
Én is kaptam pár napja hasonló kamu 2 milliós levelet benne csekkel,amit eszem ágában sincs be fizetni,hogy valamiféle milliomos pénztárcáját tömjem,aki meg alapitotta ezt a kamu céget a semmiből meg gazdagodni vágyók számára.De sajnos mindig lessz olyan ember,aki fel üll az ilyenekre és aztán nézi,hogy még sem lett gazdag ember belőle és aztán bottal ütheti a nyomát a pénzének,mivel olyan,mintha egy üres boritékban bele rakná a csekket és találomra egy vadidegennek el küldené,akit nem is ismer.Ez egy nagy K A M U
204. 4e7c752558 (válaszként erre: 202. - 3378112852)
2007. dec. 7. 10:09
Kiváncsian várjuk a fejleményeket.
203. 533bb4d1fe (válaszként erre: 202. - 3378112852)
2007. dec. 7. 00:52
Én dettó ugyanezt kaptam,ez már cirka 3.ik,vagy 4.-ik levél+csekk
2007. dec. 6. 22:20

Sziasztok!


Képzeljétek megint írt a Parapszichológia Centenárium Központ:))A szöveg szinte ugyanaz,megnyertem a kétmilliót,de ezen nincs apró betűs rész.Viszont van hozzá csekk egy újabb szuper ingyenes terméket lehet megszerezni:) és van tel. szám is,ahol jelentkezhetek a nyereményért:)Holnap kipróbálom,vajon mi a trükk???:)Aton

201. 4e7c752558 (válaszként erre: 200. - Dzsenna)
2007. dec. 6. 21:30
Jól tetted, hogy nem fizettél! Én sem hál istenek!
200. Dzsenna (válaszként erre: 170. - 4e7c752558)
2007. dec. 6. 15:14
ÉNIS KAPTAM EGY ILYEN LEVELET DE IDÁIG MÉG NEM KAPTAM SEMMI VÁLASZT .dE NEM FIZETTEM BE EGYIK CSEKKET SEM
2007. dec. 6. 12:08
Egyértelműen nem hiszek az ilyen baromságokban!
198. mercipista (válaszként erre: 190. - Bugyborek)
2007. dec. 5. 15:06
igazadvan kénetenni valamit mert ezekcsak szabadon és gátlástalanul átverik az embert küldjükel a tv ügyvédjébe.
2007. dec. 5. 14:59

sziasztok énis kaptam 2000000 minta cseket nemigaz hogy nemlehet valamit tenni.

Se cim se telefonszám csak egy posta fiok .

milyen jogonmerik zaklatni az embert.

196. 4e7c752558 (válaszként erre: 195. - Svetlana86)
2007. dec. 2. 15:15

Így igaz, mert ha mintapéldány akkor 2008 12 04-et kellett volna ráírni és nem 2007 11 05-öt.

Szerintem..

195. Svetlana86 (válaszként erre: 194. - Erdélyi)
2007. dec. 2. 00:02
Lehet hogy mintapéldány, de akkor sem használhattak volna bizonyos szavakat. pl: sorsolás közjegyző jelenlétében MÁR megtörtént és ÖN az egyedüli és kizárólagos nyertes stb stb. Ha mintapéldány akkor legalább feltételes módba írták volna. De így szinte tényként közölték hogy nyertünk. Szerintem el lehetne érni valamit ha összefogunk. Szóval HAJRÁ :)
2007. nov. 30. 13:33

Részlet a 172.hozzászólásból, melyet Angyalka2 irt le:



"Jelen küldemény a mintapéldánya annak, amit a játék fődíjának nyertese fog kapni postai úton."

193. Erdélyi (válaszként erre: 192. - 3378112852)
2007. nov. 30. 13:05

Szia Aton, és Nyertesek!


Én is kaptam levelet erről a 2 millióról, a papirkosárban végezte.( Országos Nyeremény...valami)


Én úgy emlékszem, hogy rá volt valahova irva,hogy ez a levél MINTAPÉLDÁNYNAK minősül, és ilyet fog kapni majd a NYERTES. (talán alulra az apróbetüsnél)


Én ezért úgy gondolom, hogy ezen irás miatt, mely szerint jelzik, hogy ez egy MINTAPÉLDÁNY,

nem igéret a levél.


Megtévesztés esete fenáll-e ?


Véleményem szerint ha nem szerepelne rajta, hogy MINTAPÉLDÁNY a levél, akkor fenállna és lehetne eredményesen perelni, de így nem.


Egyébként is, ha még sikerülne is pert nyerni meddig tartana egy cégnek eltünni?Meg ha nincs vagyona miből is fizetne?


Higgyétek el kártérítéstként nem kapna senki sem pénzt a LEENDŐ NYERTESEK közül.


Elmarasztalhatók azért, hogy kicsi apróbetüsként irták le a lap alján, hogy ez egy "minta, ilyet fog kapni majd a nyertes...", és ezzel megtévesztették az embert,de mivel mégiscsak rajta van,nem perelhetők. Legfeljebb a Fogyasztóvédelmi Hivatalnál lehetne bármit is elérni ezzel kapcsolatban.(Köteleztetni Őket arra, hogy megfelelő formátumban irják meg a levelet.)


Jó ötletnek tartom a korábbi beirást is a TV Ügyvédjének megküldeni a levelet, mert sokan nem fogják elolvasni a kisbetüs szöveget, és elhiszik, hogy csak Ök az egyedüli jogos nyertesek.Elöször én is azt hittem.


A Birósági eljárásnál figyelembe kell venni a perköltséget is.A biróságra való járkálást, vagy az ügyvédi dijat.Sok embernek nincs pénze ügyvédre, és épp elég a baja amúgy is, és ki szeret bíróságra járkálni?

Szerintem a legnagyobb sikert a nyilvánossággal lehetne elérni.


Pl. RTL KLUB Fókusz műsora....Ezt elég sokan nézik.


Én is nagyon sajnálom azokat az embereket akik abban a hitben fizetik be a csekket, hogy ezáltal

megkapják a 2 millió forintot, mint NYERTES, NYERTESEK.


Valószinű sokan lesznek ilyenek, akik pl a netre sem tudnak feljönni, mert nincs számítógépük,"bedölnek" ennek a levélnek, s hiszékenyen várják a nagy milliós nyereményt.


Tehát ha úgy gondoljátok tenni kell valamit, akkor tegyétek meg.


Én magam részéről a nyilvánosságra hozatalt támogatom. ( TV, ujságok)


A per: azt kellene tudni megállja -e a helyét a megtévesztés esete, úgy, hogy a levél alján szerepel az, hogy a kiküldött levél csak MINTA!

2007. nov. 30. 11:02

Sziasztok!


Engem lila gőzöm siincs,hogy találtak meg,csak jött egy levél.Én alapból nem hiszek az ilyenekben és úgy ahogy volt ment a szemétbe.A hajam szála égnek állt azoktól az ingyenes kiadványoktól,amelyek 4000 ft-be kerülnek.De nem adták fel és jött egy levél amelynek alapján nyertem 2 millót.Szerencsémre az ügyvédünk pont nálunk volt,mikor kivettem a levelet a postaládából,ugyanis most vettünk egy lakást és ezt rendeztük épp.Nos ügyvéd úr alaposan áttanulmányozta az írást,az apróbetűst is és azt mondta,hogy ez bármelyik bíróságon megállja a helyét,mivel írásbeli ígéretnek minősül és nincs olyan benne,hogy feltételes mód "megnyerheti",hanem "megnyerte" és az "jogszerűen igazolom".Nos egy szó,mint száz,azzal semmit se lehet veszíteni,ha visszaküldöm az elfogadási okmányt és várok a 2 millióra,ami ha nem jön meg akkor bírósági úton polgári peres eljárással behajtható a papír alapján.Esetem már volt ezzel kapcsolatban,a volt házunkat egy alak meg akarta venni,ezt papírra írta,összeggel együtt írásbeli ígéret a cselekmény végrehajtására.Visszalépett,de az ígért foglalót köteles volt átadni.Ez a törvény és jogállamban élünk vagy mi a szösz. Ezzel a kétmilliós nyereménnyel eléggé elvetették a sulykot az apró betűs rész ellenére,mivel a szöveg egésze elég ahhoz,hogy a bíróság kötelezze őket-persze ha megtalálja a céget!-a nyeremények kifizetésére. Prsze ha lesz olyan,aki perre visszi az ügyet,én nem teszem meg.Bár megérdemelnék és a kettőmillió szép summa és talán nem lenne hosszú ügy a bírósági rész,de van egy gyerekem és most várom a másodikat,nekik szükségük van rám és pont most nem állhatok ki,hogy egy-két agyament szélhámost méltó helyre juttasak.Bár ha tovább folytatják és tovabb cukkolnak lehet,hogy mindezerk ellenére belevágok,volt már ügyem az ingatlan maffiával is,amikor a haverom került a hálójukban és piszkos módon akarták elvenni a lakását,garántálom,hogy nem sikerült.Azóta vannak jó barátaim a törvényhozásban, a rendőrségen,tehát én eléggé ki vagyok akadva,ha ilyen szélhámossággal találnak meg.

191. 09ca1d3343 (válaszként erre: 185. - Ritus0315)
2007. nov. 29. 11:48
csak arra vigyázz,ha befizeted, utána küldik a következőt, akkor "talán" nyerhetsz...
190. bugyborek (válaszként erre: 188. - Bauer24)
2007. nov. 29. 11:18

Mindenképpen a jogiutatt kéne választani. Fogjunk össze és küldjükbe a levelet.

,a tv-é ügyvédjébe.

189. 0212
2007. nov. 28. 20:09
Jó hírem van:én nyertem 2milliót!Üdvözlök mindenkit a Madja klubban!Azért jó lenne ha valóban lenne ilyen,tudnék most mit kezdeni még 100.000-rel is!Nem vagyok dühös,inkább elkeseredett,mert ez egy ilyen világ:SAJNOS!
188. bauer24 (válaszként erre: 171. - 4e7c752558)
2007. nov. 28. 20:05
Nos én is csatlakozom, a jogi utat kell választani.Meg kell tenni amit lehet! Aki egyetért csatlakozzon!!!!!
187. bauer24
2007. nov. 28. 19:58

Ennyi hazugság után remélem senki nem küldi vissza a levelet, csekket meg senki ne fizesse ki! Úgyis elteszik saját zsebre aztán félév múlva megint írnak hogy madja néni műtétjére gyűjtenek és ha adkozunk akkor gazdagok leszünk! Nem szabad egy szavukat se elhinni.

Mert a mi hiszékenységunk az ő győzelmuket jelenti!


Szerintem ez az utobbi idők legnagyobb csalása az országban. A kő semmit sem ér egy vacak az egész tök röhej én is kipróbáltam és csak 4000 Ft-ot fizettem de amikor megkaptam a követ és az írták hogy rendeljek még szuper kaptort. Na ott betelt a pohár. A követ bevizsgáltattam, nincs semmilyen hatása sem ereje.

2007. nov. 28. 18:36
Amikor megkaptam a levelet, az volt az első, hogy a neten nézelődtem, de semmit nem találtam.Már eleve fura volt, hogy csak postafiók van .Akkor is, nagyon gáz, hogy így meg hülyítik az embert én nagyon kiváncsi lennék rá, hogy kik ezek.Hol lehetne ezeket feljelenteni?
2007. nov. 28. 16:52

Sziasztok!

Én felhívtam a telefon számot és a következőket tudtam meg: ha a csekkek közül az egyiket befizetem az Országos Nyereményösztönző Kampány részére, akkor bekerülök egy sorsolásba, aminek következtében ESETLEG megnyerhetem a 2.000.000 Ft-ot!!! Szóval mindenki eldöntheti h ki akar-e ennyi pénzt dobni azért az ESETLEG-ért

184. bauer24
2007. nov. 28. 15:55
ÉN AZT MONDOM SZABADÍTSUK MEG A VILÁGOT A "SÖTÉT VARÁZSLÓKTÓL" ÉS ÁLLJUNK ELLENE A HAZUG, GYÁVA , KÉPMUTATÓ EMBEREKNEK.
183. bauer24
2007. nov. 28. 10:56

Üdv!


Eric Sack-ről annyit tálátam hogy ő egy zenész, gitáros. De semmi köze nincs a nyeremény-bizottsághoz. Ebből is látszik hogy kókler és hazug emberek állnak az ügy mögött. Kamu az egész. Még rendes címuk sincs.


Parapszicholgiai központ nem létezik ebben a formában. A parapszichológia az emberekben lévő természetfeletti képességek kutátásával foglalkozik és ez egy komoly tudományág. Szóval ők nem osztogatnak 2 milliókat.


Először mindenki nézzen utána dolgoknak, mert sajnos olyan világban élünk ahol Ember embernek farkasa!

182. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 181. - Bauer24)
2007. nov. 28. 10:43

Igazad van, én egyszer már beleestem ilyenbe:$

Majd járkált utánnam a rendörség, h tegyek vallomást( h kerültem kapcsolatba velük...stb.stb) mindent tudni akartak. Ráadásul volt náluk egy hosszú lista az átvert emberek nevével, akikre szintén kihallgatás vár...

181. bauer24
2007. nov. 28. 10:37

Szisztok.


Utánanéztem a neten és nincs semmi híruk. Ne küldjétek vissza a levelet a 9000 ft-ot pedig inkább költsétek a szeretteitekre!


Erik Sack nem létezik, a cég megszedte magát a madja kövekből és átalakult erre a nyeremény központra. Most ebből próbál pénz kicsikarni belőlünk. Megvannak nekik az adataink és felhasználják. Tudjátok össze kellene fogni és perre menni ellenük. Rájuk küldeni az összes hatóságot. Akkor nézhetnének!



NE KÜLDJÉTEK VISSZA!

2007. nov. 28. 06:26
Nem hallottam erről... de az olvasottak alapján nem is baj...
2007. nov. 28. 06:24

CSALÁS az egész, amit ezzel a levéllel csinálnak.

Ezeknek nincs lelkiismeretük? Nem félnek a jóistentől? Vagy csak én vagyok ilyen naiv:-(

2007. nov. 27. 19:32

Sziasztok!Én is nyertem 2 milliót :)))

Erick sack a sorsolási bizottság elnöke, nektek is ez van?Tud valaki valamit?

177. Erdélyi (válaszként erre: 176. - 0a6ce1d48d)
2007. nov. 25. 12:18

Sziasztok!


Én is kaptam egy ilyen levelet és nagyon meglepődtem!


Nézzük csak miről is van szó.....


Nyereményt ígérnek...a lap alján,azt is lehet pár sorban eléggé apró betűs olvasni, hogy ez egy


MINTA PÉLDÁNY!!!!!



Ilyet fog kapni a majdani nyertes.......



Gusztustalan dolognak tartom, hogy a magyarázó szöveget egybe írták meg egy kis lapra ahol az alig olvasható, a szem belefárad annak kibogarászásában......



Tehát a lényeg:


Kiadnak egy könyvet, melynek a várható bevételéből fogják fedezni a nyereményeket.


A kétmillió forinton felül is lesz még nyeremény, ha jó az könyv értékesítése, tehát sok befolyik belőle....és ha ezt vagy azt nem tesz meg, illetve megtesz a játékos....itt már én is besokalltam, s nem voltam kíváncsi a többi leírásra.......amit alig lehetet olvasni.



Véleményem szerint a Fogyasztóvédelmi Hivatal elmarasztalná Őket, a nem megfelelő tájékoztatás miatt.....



SZÓVAL NINCS MÉG NYERTESE, ez csak egy előzetes kampány.. mely szerint NYERHETSZ....


HA................ a sok jelentkező közül majdan téged húz ki a " közjegyző" már ha lesz nekik...én ebben nem hiszek...



TEHÁT MINDEN EGYES LEVÉL EGY MINTA PÉLDÁNY......



olvasd el az apró kisbetűket a lap alján...



NÁLAM A PAPIRKOSÁRBAN VÉGEZTE!!!!!!!


A könyvről:


a szerencse lehetőségeit kínálja.....variációkat...


Aki szerencsés ember az életben annak elég egy módszer is......


Végül is mindent ki fog próbálni az a szerencsétlen aki ebben hisz?


Egymás után?


Na ne...............


Szóval nekem nincs szükségem ilyen könyvre, s ilyen nyereményre....


A Madja kövekkel kapcsolatban pedig fenntartom továbbra is a beírásaimat........


Viszont: a MAI NAPIG nem kaptam meg még a SZUPER KAPTOROMAT.....pedig valamikor augusztus-szeptember befizettem a csekket.. az előzményekben ez is pontosan benne van mikor..


Csak ígéretet kaptam immár harmadszor.


Mindkét kövemen megvannak még a kőben látható , illetve a kőn látható kép, képek.


A Madja kövekben azért hiszek mert megtapasztaltam a kő különlegességét...



Ne higgyetek ilyen: azonnali….. nyert kétmillió forintot, csak ezt meg azt fizesse be.


Ha valóban nyersz semmit sem kell befizetni!!!!


És hivatalos értesítés jön a nyeremény átvéltéről:


Vagy telefonon, vagy levélben, Ön NYERT, és JELENJEN MEG A NYEREMÉNYE ÁTVÉTELÉRE itt és itt...


Vagy: MUNKATÁRSUNK felkeresi Önt a nyereményének átadására ekkor és ekkor...


Esetleg: NYEREMÉNYÉNEK ÁTVÉTELÉHEZ EGYEZTESSEN IDŐPONTOT AZ ALÁBBI SZÁMON........


Én már nyertem hivatalosan is és tudom hogy zajlik le az ilyen....


Legyetek jók és bízzatok magatokban,akarjátok erősen a változást.....és meglátjátok megváltozik az életetek.


Egy kis segítség:


Készítsetek magatoknak kártyát.


Egyszerű lapokra is felírhatjátok....


Csupa olyan dolgot amit szeretnétek...


pl.


Szeretem magamat és az embertársaimat.


A mai napom csodálatosan fog eltelni.


Azon igyekezem hogy életem jó irányban változzon meg.


Mindennap közelebb leszek életcélom eléréséhez.


Nyugodt vagyok, és kiegyensúlyozott


Megteszek mindent a lelki fejlődésemért


Szeretnek az emberek, mert én is jó vagyok

hozzájuk


Célom az hogy rövid időn belül megváltozzon anyagi helyzetem


Tudatosan segítem elő anyagi helyzetem javulását.

Megismerkedek olyan emberekkel akik hozzáfognak segíteni életszínvonalam jó irányban való megváltozásához.


Egészséges vagyok, és egészségesen élek.


Boldog vagyok hogy mindennapjaimat szeretetteimmel tölthetem el.


Erős vagyok .Csak olyan dolgot fogok megvalósítani amivel nem árthatok embertársaimnak, s ehhez megkapok minden segítséget.



És hasonlókat. Csak olyat írjál le ami ösztönzőleg hat, elősegíti az életkörülményed alakulását, és nem ártasz vele embertársadnak.


Olyat írjál le ami megvalósítható. Ne írjál le Ft összegeket, vagy pontos időpontot.


Minden nap vegyél elő egy kis " kártyát" reggel


olvasd el, vidd magaddal. Olvasd el többször ezen a napi, mond ki hangosan is.


Másnap másik kártyával tedd meg ezt.


Aztán bővítsd a kártyacsomagokat írhatsz bele újakat....


Amit nagyon szeretnél leírhatod nagyobb lapra is és ki lehet tűzni a hűtő, a lakás több pontjára ahol naponta többször el tudod olvasni, hangosan mondani.



Ezzel te magad is be tudod indítani a változásokat, ezek a legegyszerűbb módok.


Én a 90-es években próbáltam ki hatásos, és működő képes, és egy francia mágustól ha jól emlékszem Dominicnak hívták, s tőle kaptam többek között kaptam ezen útmutatót. (jóslást rendeltem tőle)


Fontos: légy jó, és ne árts senkinek sem, szeresd a körülötted lévő dolgokat legyen az élő létezés, vagy élettelen dolog.



És egy nagyon fontos dolog: mindennap tegyél 1 jócselekedetet.


Pl. Segíts leszállni egy idős embernek a buszon.

Mosolyog rá embertársadra.

Fogadd el mosolygósan a felkínált szórólapot, és köszönd is meg.

Légy előzékeny, segítőkész…

Figyelj az embertársaidra…a körültetted lévő dolgokra..


MINDENHEZ AMIHEZ FORDULSZ CSINÁLD SZERETETTEL.


Ezeket, s ehhez hasonlóakat pénz nélkül is meg tudod csinálni.


Meglátod ezáltal magad is jól fogod érezni magad, mások mosolya, szeretete pedig átsegít egy-egy nehéz napon.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook