Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? fórum

"Madja" látnoki jövendölés. Hiszel benne? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
386. H.K. (válaszként erre: 385. - Livia38)
2008. máj. 5. 22:21

Beszélsz, de nem mondtál semmit, ammit mondtál az nekem túl bonyolult, talán hülye vagyok.

Egy hülye magyar...

385. Livia38 (válaszként erre: 368. - H.K.)
2008. máj. 5. 22:09

Nézz után a bejelentklezésnek, a datumnak, a közzé tett nyilatkozásoknak, itt a hoxán akikkel beszéltél ezidáig, priviben vagy csak ugy!!!

Èrdekes dolgokat fogsz tapaszatlni.

A Te növéred is ebböl a szempontból egy érdekes egyéniség volt. Mért itt hirdette volna azt ..., amiben nem hitt (?!) - ez igy nem logikus!!!

Valami más magyarázat van, hogy mi az majd egyszer kiderül, én csak azt irtam eddig, amit olvastam a külföldi neteken. Bár számomra nagyon is logikusak, ezek.., és értem miröl beszélnek, akik ovatosságokra intenek bennünket.

Minden jót kivánok, és találd meg, azt... (?), amit keresel.

384. Livia38 (válaszként erre: 383. - Bauer24)
2008. máj. 5. 21:49
honnan veszed Kedves, hogy rajtam kellene??? : )))
383. bauer24 (válaszként erre: 381. - Livia38)
2008. máj. 5. 21:33

Rajtad már senki sem segít!


Én nem vagyok a megváltó!

382. bauer24
2008. máj. 5. 21:33

Bejutottam a projekjükbe!

Eddig minden simán halad!


H.K. és családja is elfogadta a segítséget és most mégis ellenük van!


Ahonnan eszünk ada nem sz...nk!

381. Livia38 (válaszként erre: 380. - Bauer24)
2008. máj. 5. 21:10

Akkor segits rajtam, rajta, rajtunk!!!!

Mindannyionknak vannak problémái, minden családban el kellene a segitség, ha Te ilyen szociális értekekkel rendelkézzel, akkor segits rajtunk!!!

Hogyan tudsz rajtunk segiteni???

Hát ugy..., ha alakitasz egy jó kis szervezetet, aki azt mondja, minden embernek, - minden problémád megoldok..., csak csatlakozz hozzánk!

Ilyen egyszerü, - gondolod kedves Bauer???

A következö..., ezt a "szoziális üzletépitöi vállalkozást" csak akkor tudod müködtetni, ha vannak befektetök, akkor tudsz majd valakit támogatni, ha van elég pénzed, miböl adni tudsz másoknak.

Ès..., ezért montam, hogy épitö, mert annak a pénznek (?) valahonnan be kell jönni !!!??? - honnan majd Töled, tölem, tölunk, ilyen egyszerü, persze ha van miböl(?)

Sajnálom, hogy nem voltál benne már az Ö projektjukbe ahogy Ök mondják, bár mindenkinek megigérték, hogy az elkezdett projekteket befejezik, Te szegénykém, nem jutottál be....!

Örülj, neki, mert tudod, ha segitenek..! neked is kell, valamikor és hogyan..., azt ki tudja??? - lehet egy koffert kell letenni majd valamelyik pályaudvaron azt BUMMMMMM!!!!!

Csak egy kis segitség a részedröl, mert talán Ök is küldtek a "bankkontodra" talán 200e forintot, - már...,ha???!!! csak egy majd egy egész életen keresztül..., nem tudhatod mikor (?) jön a nagy BUMMMMMMM!!!!!

Bár..., magyaroszág, nem olyan érdekelt, számukra szerintem! (és van elég info a neten csak angolul és nénetül, ha valakit érdekel(?))


Szerintem a mai világban nem nehéz, hivatalosan is, egy ilyen jótékony szervezetet összehozzni, akkor meg, mire ez a nagy titkolozás...!!!! nem lehetne ezt egyszerübben az emberek tudomására hozzni, - mitöl félnek ennyire???? hát csak jó szándékkal segiteni akarnak, akkor hogy jönnek ide a politikai szerzezetek, politikusok?????

Ha nincs mitöl tartani????? ha csak "talán" egy kis vallási(?) (ex jehovások, nem szekta (abár..,) (?) nem politikai (ha, nem...,)(?)


A lényeg.., elöbb-utobb, a fizetésed 20%- át fogod nekik adni, mert a rendszernek müködnie kell (!) megvárod.., majd a nagy BUMMMMOT!!!!!

Na..., erröl ennyit!

Aki.., akar, az álmodozon tovább, láttam már szektát és talán ez miatt ovatosabb is vagyok, de ma még több kell ennél, mert azt az embert, aki lelkileg meggyötört, könnyebb minden rossz dologba belecibálni!!! (ne feledjétek!)

Ha, elszitek, - elhiszed Bauer, ha nem, de ez igy müködik!!!

Ne szomorkodj lesz még jobb is1 : )))

380. bauer24
2008. máj. 5. 20:23

(szerintem ez egy tök normális emberi viselkedés, hogy bizalmatlanokká leszünk, a nagy titkolozás végett, - nem de bár???


Jaj hogy oda ne rohanjak! Ez a baj nem hisztek senkinek és nem hisztek semmiben! Csak tengtek lengtek a világban és unalmasan élitek le az életeteket, amelyett hogy tennétek valami értelmeset!

379. Livia38
2008. máj. 5. 17:24

Sziasztok,

Szóval kitudodott és mivel kitudodott, hogy ez a csoport már nem "üzemel" kelet-europában és mi "szemétláda" magyarok vagyunk a hibássak mindezért(?!) akkor már, nincs, miért titkolozni, - nem de ????

Nem szeretnék megsérteni semkit, jó magam is magyar lennék, de amik itt elhangzottak egyesektöl, és erre mások igenlöen is reagáltak, hát ez..., nagyon szomorú. : (


Nagyon szép és jó dolognak tartom, ha vannak olyan szervezetek a világban mint talán a 14400 csoport, akik felveszik a "harcot" és segitsséget adnak a bajba utott embereknek (????) már, ha a csoport üzemel (???)

Nekem csak ezzel a nagy titkolozással van bajom, ha már valaki igy titkolozik, ott a háttérben valami (???) biztos nem stimmel, vagy nincs rendben (???)

144000-es csoport segitö számdéka, lehet jó, de lehet akár rossz is (???!!!) Mivel nem lehet roluk sok mindent megtudni.., ezért lehetnek többeknek kétségeik.., a csoport felöl. (szerintem ez egy tök normális emberi viselkedés, hogy bizalmatlanokká leszünk, a nagy titkolozás végett, - nem de bár??? )


Csak az a furcsa, ha segitségre van valakinek szüksége egyböl elvonulnak és hivatkoznak arra, hogy öket mennyien gyülölik és rosszat akarnak nekik stb. (Van itt a forumon, olyan akinek konkrétan segitettek, vagy segitséget ajánlotak, de azt a késöbbiekben visszavonták, mivel nem üzemelnek K.Eu-ban????)


Segits magadon isten is megsegit, ha csak az ember kivülröl várja a segitséget, akkor elképzelhetö, hogy lassabban halad elöre..., mind az, aki egyböl a saját kezébe veszi a problémáját.

378. spinneli (válaszként erre: 377. - Bauer24)
2008. máj. 5. 14:50

nem lehet, hogy túlérzékeny vagy?

végigolvastam, senki nem írt rosszat erről a csoportról, H.K. csak szerette volna tudni, hogy hogy lehet őket elérni.

te meg valamiért ezt támadásnak vetted.

377. bauer24
2008. máj. 5. 14:43

Tehát már nem fognak segíteni senkinek sem! VÉGE!

Pedig az én családom nagy bajban van!

H.K. és bandája örülhet!

376. bauer24
2008. máj. 5. 14:39

Na lehet örülni mert az e-mail címük nem érvényes törölték és a csoport felfüggesztette az európai tevékenységét főleg a magyar fenyegetések miatt!

Szóval hiába írtok nem fognak válaszolni!

2008. máj. 5. 10:02
nem, kamu az egész!
2008. máj. 5. 10:02
nem
373. bauer24
2008. máj. 5. 10:01

Ezek nem hittérítők a cég egy alapítvány ami a bajbajutott emberek segítésere hivatott!

hisznek Istenben ,nincsnek szektáik és nem tartanak szeánszokat és vad bulikat!

Semmi köze nincs egyik valláshoz sem , Tisztelik az élet minden formáját! Nem akarják elpusztitani a világot ezek nem nácik!


Csak egy alapítvány az emberek megsegítésére!


Onnan látszik hogy elvakult vagy H.K. hogy Te írtad hogy Kanadai a segítője, Tehát én nem lehetek mivel magyar vagyok . gondolkozz mielőtt hülyeségeket írsz!

372. bauer24
2008. máj. 5. 09:44

Kedves H.K. NEM VÁGOD A TÉMÁT!


OLYAN DOLGOK EZEK A AMELYEKRŐL NEM TUDSZ SEMMIT!

A TESTVÉRED REMEK EMBER LEHETETT , DE TÉGED CSAK A FÁJDALOM ÉS A KÉTSÉGBEESÉS HAJT!

371. bauer24
2008. máj. 5. 09:21

Nem vagyok hitérítő!

A nővéred írta a fórumba , onnan tudom és gondolom!


Nem csak te vagy a hülye magyar hanem mindenki aki nem gondolkozik észel! A gyűlöleted nem hozza vissza a testvéredet! A feljelentést onnan gondolom mivel olyan fajta vagy aki ezt ország világ elé fogja tárni! Mert nem tiszteled a nővéred munkáját!

2008. máj. 5. 08:38

Kedves H.K

Hidd el,nem rossz emberek a 144000 csoport tagjai,próbálnak segíteni,ahol tudnak,de senkire nem erőltetnek semmit.Nekem még nem volt rossz tapasztalatom velük,de értsd meg,én nem fogok ellenük fordulni semmilyen módon,mert nem érdemelnék ezt meg.

Annyira sajnálom Hettyt,de ez nem azért történt,ami történt vele,mert kapcsolatban volt ezzel a csoporttal,és a segítőjével.

Azt viszont nem tudom,miért nem írtak neked vissza,de azt tudom,hogy a központi mail címük meg lett szüntetve,mert rengeteg fenyegetést kaptak,ezt onnan tudom,mert megírták,hogy nem lesznek elérhetőek ezen a mailen.Mást nem tudok.

Te tudod,mit teszel,amint írtad a feljelentést fontolgatod...én ebbe nem akarok beleszólni.Amint írtam,nekem nem volt velük rossz tapasztalatom.

Majd eldöntöd belátásod szerint,mit teszel...

369. H.K.
2008. máj. 4. 20:58

Kedves Bauer24!

Privát üzenetet küldtél nekem, az elején azt hittem, hogy jó szándékból tetted, de a levél vége nagyon felkavart, amit itt most idézek is nyilvánosan:"A testvéred utolsó kívánsága ez volt hogy találkozzon a segítőjével és mivel ez éltette , miután találkozott vele meghalt. Ez így volt elrendelve és ha tiszteled amiért ő élt és harcolt nem fogod feljelenteni a céget, mert akkor HETTI munkáját teszed tönkre! Nem agymosásra ment vagy szeánszra! " Vajon honnan tudsz te erről? Ott voltál? Gyanús vagy nekem, miből gondolod, hogy feljelentést fontolgatok, erről csak a 144000 csoport tudhat, ha egyáltalán olvasták a leveleim, illetve Duddantyu, de neki privátban írtam erről. Most akkor ezt magyarázd ki, csak nem te vagy a hittérítő? És akkor én vagyok az a hülye magyar is? Csak azért írtam nyilvánosan, hogy lássák a többiek is, talán valaki engem is megsajnál és végre kinyitja a száját...

368. H.K. (válaszként erre: 363. - Livia38)
2008. máj. 4. 20:41

"Ami.., neked hülyeség, az lehet valakinek még sokat mond!!! "

Látom vágod a témát, pont ilyen embert keresek, kérlek mondd ki amit gondolsz, vagy amit megtudtál a 144000 csoportról. Képzeld, hogy nekem egyáltalán nem válaszolnak semmit, pedig már egy másik néven is írtam nekik. És még mondja valaki, hogy nem takargatnak valamit.

2008. máj. 4. 18:46
Duddantyú,írtam privit.
366. 608c0f1d48 (válaszként erre: 365. - Bauer24)
2008. máj. 3. 11:58

Ezzel teljesen egyetértek!

A rosszindulat, irigység sajna a mozgató rugó. Nem bírják elviselni, ha valakinek sikerül!

365. bauer24
2008. máj. 3. 10:03
POKOLBA A HÜLYE MAGYAROKKAL!
364. bauer24
2008. ápr. 30. 15:56
NEM VITÁZOM!
363. Livia38 (válaszként erre: 362. - Bauer24)
2008. ápr. 30. 13:05

Te, magad sem tudod az elenkezöjét bizonyitani!

- amugy teljesen mindegy.

Ugy, hogy Te, se irj hülyeségeket, mindenkinek jogában áll itt nyilatkozni, és ne offolj..., mert ez nem a te dolgod.

Senki, nem bántott, alázott meg szerintem senkit, nagyon félreérted ezt az egész forumozást.

Szerintem.., azzal a lánnyal, mindenki együtt érez és nagyon sajnálja mindenki, ne keverd a dolgokat, ha nem érted.

Ami.., neked hülyeség, az lehet valakinek még sokat mond!!!

Na erröl ennyit, látom nem vagy valami rugalmas tipus.

362. bauer24 (válaszként erre: 361. - Livia38)
2008. ápr. 30. 09:52

Nincs mit válaszolnom!


CSAK ARRA KÉREK MINDENKIT HOGY NE ÍRJON HÜLYESÉGEKET!

361. Livia38 (válaszként erre: 360. - Bauer24)
2008. ápr. 29. 21:32
????
360. bauer24
2008. ápr. 29. 21:27

Az a baj a magyarral hogy beszél csak nem tudja mit! Mindenki mutogat a másikra mert okos a magyar! Nemcsoda hogy az ország itt tart! Ilyen hozzáállással mit akartok???


Tartsuk tiszteletben a másik hitét és véleményét!

359. Livia38 (válaszként erre: 357. - Bauer24)
2008. ápr. 29. 21:09

Szia Bauer!

ezt a kijelentést én tettem, nem volt bennem semmi rossz számdék, és a hölgyet én is nagyon sajnálom.


Azt irta valaki..., nincs rola infó a neten, én beirtam a keresöbe és véletlenül, erre az oldalra találtam, amugy meg szerintem..., ha ex Jehovások is lennének, nem ez a lényeg, hanem az, hogy segiteni tudnak, és segitenek is az embereknek önzetlenül. Ez a lényeg!

Amugy..., nekem semmi bajom, sem az Jehovások, sem az ex Jehovásokkal.

358. 12345678 (válaszként erre: 357. - Bauer24)
2008. ápr. 29. 20:36
ebben igazad van .
357. bauer24
2008. ápr. 29. 20:14

Ex-jehovások?? Honnan szedtek ennyi hülyeséget??

Foglalkozzatok a saját dolgotokkal!


A hölgynek sokat köszönhetnek egyes emberek ne gyalázkodjatok és idétlen megjegyzekkel illesétek, azt a csoportot aminek része volt!!


AMIT NEM ISMERTEK ARRÓL NE ALKOSSATOK VÉLEMÉNYT!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook