Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
2012. okt. 12. 14:08

Tini koromban dohányoztam, igazi koca voltam, de ma már attól is rosszul vagyok, ha valaki a környezetemben rágyújt.


A párom dohányzott, ő letette, elszívta az utolsót és azóta csak akkor gyújt rá, ha nagyon nagyon ideges, amúgy nem szokott ő sem dohányozni!


Mivel én nem vagyok dohányos, nem tudom milyen ez, de talán ez is akarat kérdése lehet, mint a fogyás.


Nagyon akarni kell, mert olyan NINCS hogy LEHETETLEN csak tehetetlen!!!



Aki rendzseresen mozog, adjon magának időt, lehet, hogy a mérleg nem mozdul lefelé, de a centik viszont mennek mínuszba!


Mérjétek meg magatokat és az elején inkább azt nézzétek, mert lehet, hogy fogytok, de az izomtömeg nehezebb, mint a zsír.


A másik, ha diéta, fogyókúra alatt mozogtok, akkor a szervezet a zsírt fogja bontani, mert az izmokat nem bonthatja (másképp ezzel kezdene), hisz használjátok!


Mozogjatok, ha 10 perc, akkor annyi, majd lesz több!! Nem az a lényeg, hogy mikor kezd égni a zsír mennyi idő múlva, hanem, hogy elkezdtétek! Ahogy erősödtök úgy telik az idő mozgás közben. Már az is nagy lépés!!!

2012. okt. 12. 13:25

sziasztok

sajnos rosszul hangzk de a csoki is függőséget okoz

én is vagyok vele

de most 6 hete nem eszem édességet

és már az édes izt se szeretem

az öszibarack szölö is tul édes

de sajnos ha eszem egy falat csokit akkor jön az ördögi kör és egy tábla csokiig meg se állok

jártam fogyi klubba és ott gyakoroltuk hogy egy kocka csokit elszopogatunk

de én sajnos harapom

láttam multkor egy filmet ahola csaj 3 másodpercre bekapta és kiköpte utána

2012. okt. 12. 13:18
Hu képzeljétek csajok, ma feltettem a férjem pulzusóráját 2 óra takarításhoz és 450kcal égetés. Szóval a takarítás a legjobb. A bringán is csak úgy ég a zsír. Majd holnap kipróbálom, amikor körbetekerjük a tavat. Most minden mérni fogok mennyit éget csak úgy kiváncsiságból. Ha már van ilyen óránk:-)))) Nektek terv hétvégére?
2012. okt. 12. 13:15
Én azért is híztam ennyire meg, mert abbahagytam a dohányzást kb. fél éve. Azóta még többet rágcsáltam mint azelőtt. Meg hát ha éhes voltam rágyújtottam és az segített. Igaz akkor sem voltam vékony amikor cigiztem
696. Hudvig (válaszként erre: 695. - SziReni)
2012. okt. 12. 12:43

Nyugalom, lesz hatása, ha más nem is, akkor a testzsír százalékod javul, ennyi edzéstől tuti!

Hogy áll a vérzésed?

695. SziReni
2012. okt. 12. 12:00
nekem a cigivel soha nem volt bajom mert soha ki se próbáltam így nem is tudom milyen.A csoki az nálam is van amikor nagyon rám jön én akkor eszek és akkor nem kell egy ideig.Tegnap 3 és fél óra edzésen voltunk túl.Most fáj mindenem, de azért jó volt. 10 kör futással indítottunk aztán zsámoly átugrás természetesen a hosszabbik oldalára állítva, meg has hát karizom erősítés.Hason fekve mellkast felemlve labda egyik kézből a másikba gurítás, meg fekvőtámaszban ugyenez.Szóval elég kemény volt.De olyan frissnek éreztem magam.Ma este megint edzés, holnap meg kivételesen lesz szombati edzés is, szóval elég sokat mozgok.Ha nem lesz semmi hatása hétfőre akkor kiakadok. :)
694. Szollomarka (válaszként erre: 693. - 5427edee11)
2012. okt. 12. 11:55

Ez jó!Már csak egy kevés van, azt meghagyom a férjemnek.Az volt a baj, hogy mindig nagy csomaggal vettem, és nem tudok leállni.

A másik kísértésem a csoki. Ismerős valakinek?

693. 5427edee11 (válaszként erre: 692. - Szollomarka)
2012. okt. 12. 11:24

Ne vegyél többet!


Nekem tökmag mániám van, de ha nem veszek, akkor 3-4 nap múlva nem hiányzik!


Ami van otthon azt dobd ki! Vagy húzd le a vécén!

2012. okt. 12. 11:21
Nekem a szotyizásról kéne leszokni. Ötlete valakinek?
691. Hudvig (válaszként erre: 690. - ,,Csillagom")
2012. okt. 12. 10:21
Nekem nagyon könnyen ment a leszokás, mert egyfajta füstallergiám van. Nem tudok megmaradni annak a környezetében sem, aki mellettem dohányzik, azonnal fulladok. A szomszédasszonyom dohányzik és a teraszajtóink között csak egy fal van, a nappaliban meg akartam fulladni, mert ő a teraszon dohányzott. Szerintem ez már beteges, de minden füsttel így vagyok. Ha égetnek valamit az utcán, inkább 3 utcát kerülök, mert tudom, hogy addig nem kapok levegőt.
690. ,,Csillagom" (válaszként erre: 685. - Hudvig)
2012. okt. 12. 09:55

Na arról nekem is le kéne szoknom :(((


1-szer sikerült, 4 évig nem szívtam... majd egy nagy megrázkódtatás és rágyújtottam ,azt hittem elszivok idegességembe 1 dobozzal és annyi... a fenét, ujra szívom 8 hónapja és többet mint elötte,amikor letettem...most meg nem megy...nem bírom abba hagyni,még nem jött az a bizonyos kattanás a fejembe :((((((((

689. ,,Csillagom" (válaszként erre: 688. - 5427edee11)
2012. okt. 12. 09:51
Igen,email-be a nick neveddel együtt, és utána minden héten Hétfőn ugyszintén az uj mérés adataival együtt.
688. 5427edee11 (válaszként erre: 682. - ,,Csillagom")
2012. okt. 12. 08:44
Kell küldeni a kezdő súlyt? Vagy majd a hétfőihez méred? Van táblázat is?
2012. okt. 12. 08:42

Sziasztok!!!


Este már nem tudtam jönni, úgy elaludtam a gyerekkel, hogy azt sem vettem észre, amikor a párom a helyére vitte.


Nem is csoda, hisz reggel korán keltem, futottam, aztán ovi, dolgoztam is, meg voltunk megvenni pár dolgot az épülő házunkhoz.


Meg is látszott a napi kajáláson, de nem lett olyan vészes.


Nektek hogy telt a tegnapi napotok?


Már akartam kérdezni, hogy mit sportoltok?


Én elkezdtem futni, így 93 kilóval. Az első napi tervem 1 perc futás, 2 perc gyaloglás 8x. Ebből 6 kör sikerült, tegnap 7, de ha nem görcsöl végig a lábam, akkor a 8 is meglett volna!


Sikeres napot!!! :)

686. f3000dc5ef (válaszként erre: 664. - Stephenie Queen)
2012. okt. 12. 08:26

Jaj, dehogyis akarok én bárkit is leszólni :D és örülök, ha fogysz :D

A fruktózt azért ehetik a cukrosok, mert nem vált ki inzulinválaszt. De attól még hizlal. Ráadásul nagyon alattomos, mert hosszabbtávon bizony beletévek a felszívódásába egy jó nagy csavart, mégiscsak IR-hez vezet!

Ha diabetikus édességet veszel, akkor nézd meg, hogy mivel van édesítve! Én is szoktam venni pl. cukorkát :D ha már nagyon kínban vagyok. Vannak cukoralkoholok amiket nyugodtan lehet enni! és még nem is hizlalnak :D (én pl. a verbena csipkebogyós light változatával szoktam elcsábulni, ill. a dm-ben lehet kapni nagyon finom édesítős cukorkákat)

685. Hudvig
2012. okt. 12. 07:03
Én a sós nasikkal vagyok úgy, hogy leülök és addig nem bírom abbahagyni, amíg van a zacskóban. Vagy ha sütök valamit, el kell dugnom magam elől. A párom persze bírja akkor is ha az orra előtt van. Úgy irigylem ezért. Acigiről is úgy szokott le, hogy egy doboz cigi volt az asztala szélén.
684. ,,Csillagom" (válaszként erre: 681. - ONE YEAR)
2012. okt. 12. 06:49
Ügyi vagy! :))))
683. ,,Csillagom" (válaszként erre: 666. - Stephenie Queen)
2012. okt. 12. 06:48
Atkinsról tudnék én is mesélni...majdnem 1 évig csináltam,először fogytam vele,de amint abba hagytam a huszazást és kicsit feljebb vittem a Ch-át,h megtudjam mennyi a Ch köszöböm,vagy híztam vagy csak súlytartásra volt nekem elég...fura egy szervezetem van...
682. ,,Csillagom" (válaszként erre: 676. - Husigolyóó)
2012. okt. 12. 06:45

Mindn héten Hétfőn erre az email címre,és küld el a nick neved is,h be tudjalak azonosítani


jaws1017@gmail.com

2012. okt. 12. 06:29

Sziasztok!

Mai mérésem 76,0 kg. 1,1 kg négy nap alatt. Most feladat ezt megtartani. :)

680. csibész25 (válaszként erre: 670. - ONE YEAR)
2012. okt. 11. 22:19
Nem vagy egyedül. Ha sütöttem egy nagy tepsi sütit a férjemmel ketten egy ültő helyünkben megettük, csak rajta soha nem látszott igazán, rajtam meg igen.
2012. okt. 11. 22:18
Olyan rossz mert én eddig mindig gyorsan fogytam de most olyan érzés mintha nem is csinálnék semmit. Furi, de remélem lassan de biztosan a kilók is eltűnnek
2012. okt. 11. 22:16
Nekem mostanában a kedvenc édesség a puding. Sovány tejből és édesítvővel csinálom, jól lehűtöm és kockákra vágom és 1 adagot kb 3szorra eszek meg. A másik a gyümölcsjoighurt teljes kiőrlésű naturmüzlivel.
677. Hudvig (válaszként erre: 676. - Husigolyóó)
2012. okt. 11. 21:55
Megkérdezhetem hol laksz? Már csak azért mert az én kondiban csütrtökön ugyanez a program. Egyébként Kalocsáról van szó.
2012. okt. 11. 21:17

Sziasztok:)


Látom vannak itt édességfüggő társak szépszámmal:)

Csillagom az eredményeket hova kell neked küldeni?


Képzeljétek ma Burlesque 90 perces órám után még 60 perc Spinninget is lenyomtam... kissé elfáradtam...


Nektek hogy telt a napotok?

675. Hudvig
2012. okt. 11. 20:12

Kitartást Steph!

én sem bírnám ki folyamatosan édes dolgok nélkül és én sem szeretnék sóvárogni. Ezért is eszek mindent. Most kitaláltam ezt a müzliszelet dolgot és repdes a szívem, hogy milyen ügyes vagyok. Teledobálom magvakkal és így egészséges is lesz.

674. Stephenie Queen (válaszként erre: 673. - ONE YEAR)
2012. okt. 11. 20:12
már most mérföldekkel jobban érzem magam mint amikor számomra finom csómó mindenről le kellett mondanom. igaz, még csak másfél hónapja csinálom, de úgy érzem élek, és nem kínlódom.
673. ONE YEAR (válaszként erre: 672. - Stephenie Queen)
2012. okt. 11. 20:05
Drukkolok, hogy a robbanás ezekkel elkerülhető legyen! :)
672. Stephenie Queen (válaszként erre: 670. - ONE YEAR)
2012. okt. 11. 19:59

értem mit akarsz mondani:) hát, nekem megy a mérték... diab csokiból 3 kocka az adag, töltött kekszből 2db 1 adag, nápolyiból 1 rúd az adag, pudingból 1 pohár. nekem működik. mikor mit kívánok meg. csokibol is van eper, kávé és mogyorókrémes is:)


ezek nélkül bírnám egy darabig, de nem sokáig, és amikor robbanok akkor be tudnék zabálni 5-6 tábla cukros csokit, töltött fánkokat, croissant.... a régi kedvenceimet a karamelles túrós dolgot... meg a max. k.nget asszem tudod miről van szó.


ilyenkor sajnálom hogy nincs karamelles ízű diab csoki:D nem beszélve a pisztáciás fagyiról, amit egyébként egyetlen cukros dologként idővel visszaépítek az étrendembe 2-3 havonta de még nem most!!! max akkor ha már csak 10 -11 kgt kell fogynom. és hogy miért? mert élni akarok, és nem sóvárogni. 1 cukros dolgot választottam ki és az a pisztáciás fagyi, a mindenkori kedvencem.hát ennyi:)

671. ONE YEAR (válaszként erre: 664. - Stephenie Queen)
2012. okt. 11. 19:55
Amúgy a leszóláshoz annyit, hogy igen, hajlamosak vagyunk elfelejteni, honnan jöttünk, mi is tömtük a lekváros fánkot meg a tejfölös lángost, személy szerint én a mogyorókrémmel voltam szoros barátságban, és napi 4-5 péksütivel befogtam a számat munkaidőben, mellé tea, tejeskávé. És én még nem is kínlódtam ezektől annyi betegségben, mint sok korombeli. Egyszer fel kell ismerni, hogy kell a változás, kinek miért.
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook