Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2012. október 1-től fórum

Fogyjunk együtt 2012. október 1-től (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
820. Hudvig
2012. okt. 16. 20:04
Na ehhez is hozzáadta a txt kiterjesztést, mostmár 90%, hogy a freemail nem ismeri fel ezért hozzárakja.
819. ONE YEAR (válaszként erre: 808. - Hudvig)
2012. okt. 16. 19:55
Jobbulást neked, ez igen veszélyesen hangzik, még jó, hogy nem lett nagyobb bajod!!
2012. okt. 16. 19:32
Csajok, drukkolok nektek, aki csak babát szeretne!!! ++++++++
817. ONE YEAR (válaszként erre: 815. - Hudvig)
2012. okt. 16. 19:31
Küldtem. Nekem csak ods kiterjesztés.
816. SziReni
2012. okt. 16. 19:13
nekem se sikerül megnyitni a áblázatot.Próbálok mindenre írni visszaolvasva.Csibész akkor együtt tesztelünk 6dikán majd megbeszéljük akkor és mind a kettőnknek pozitív lesz. :) Nem kezdek így méregtelenítésbe amúgyis megkérdeztem volna mielőtt veszek valami teát hogy a babának árthat e de ha igen kihagyom.Meg amúgyse nagyon akarok inni még teát ezt a pásztortáska palástfű kombinációt is majd kihányom alig bírom.De azt mondták kell egy 6 hetes kúra a babáért meg mindent.Tegnap voltam hasi uh-n nem láttak babát szóval nem valószínű hogy van.Vagy túl kicsi.tesztet nem csináltam de már ha most nem látják még a babát akkor ráér november 6dikán tesztelni és akkor tuti lesz egy kimaradtam.A savam nem bírja a citrusokat.Nekem mondjuk van sav lekötőm de nem szedem mert diétával nem kell.Szerencsére nem szedek semmit az epémmel mert el tudtam hagyni a diéta betartásával.Szóval remélem mindenkinek válaszoltam. :) Csibész nektek is mindent bele elvileg 16-18 között lesz peteérés kalkulátor szerint, és úgy jön ki.Szóval most kell mindent beleadni. :)
815. Hudvig (válaszként erre: 814. - ONE YEAR)
2012. okt. 16. 18:34
Nekem ods és txt kiterjesztést is ír, szerintem ezért nem tudom megnyitni. Nem küldenéd át nekem? Megírom priviben a mailcímem.
814. ONE YEAR (válaszként erre: 813. - Hudvig)
2012. okt. 16. 18:27
Nekem megnyílt excelben.
813. Hudvig
2012. okt. 16. 17:16
Ti sem tudjátok megnyitni Csillaghom táblázatát? Nekem dupla kiterjesztést ír, nem tudom mivel lehet probléma.
812. csibész25 (válaszként erre: 810. - Hudvig)
2012. okt. 16. 15:20
Ezaz! Sokszor én is hülyén közlekedek bringával és még soha nem volt baj:-)
811. f3000dc5ef (válaszként erre: 810. - Hudvig)
2012. okt. 16. 15:02

Lehet benne valami :D


Az én anyukám maga az óvatosság...eddig négyszer ütötték el :(

810. Hudvig (válaszként erre: 809. - F3000dc5ef)
2012. okt. 16. 14:46
Ebből nekem az lenne a tanulság, hogy nyugodtan közlekedjek eszeveszetten, akkor nem ér baj! :-D
809. f3000dc5ef (válaszként erre: 808. - Hudvig)
2012. okt. 16. 14:38

Sajnálom. Elég nagy sokk lehetett :(

Érezte, hogy ő is hibás, ő is szabadulni akart...

Remélem nem lesz belőle nagyobb baj....

808. Hudvig (válaszként erre: 805. - F3000dc5ef)
2012. okt. 16. 14:32
Köszi, erre márén is rájöttem, de olyan "rosszul" éreztem magam, hogy szabadulni akartam. Na meg éphogy beértem. Nem is ez a gond, hanem otthon milyen fejmosást fogok kapni a páromtól. Mindig mondja, hogy nagyon gázul közlekedek biciklivel. Egyszer óvatosabb voltam, tényleg figyeltem, erre elcsapnak. Na jó, a körforgalmon halad keresztül a bicikliút, és előtte le kellene szállni kresz szerint, de neki meg indexelnie kellene a kijárat előtt, ha arra jön, de nem tette, ezért engedtem el a féket. Így is csak a bicikli elejét kapta el, tehát ha időben jelzi merre jön, még le is tudtam volna szállni.
807. Hudvig (válaszként erre: 806. - Csibész25)
2012. okt. 16. 14:28
A citrusfélék nagyon jó méregtelenítők, tehát tényleg érdemes használni, ráadásul teljesen természetesek és finomak, csak Reni sava bírja-e. Nem vagyok otthon epegondokban.
806. csibész25 (válaszként erre: 803. - Hudvig)
2012. okt. 16. 14:17
Méregtelenítés felsőfokonba volt írva. És nem hiszem hogy teljesen be kell tartani. A limonádé viszont nagyon finom. Én pl csak azt ittam.
805. f3000dc5ef (válaszként erre: 804. - Hudvig)
2012. okt. 16. 13:43

ÁÁÁÁÁÁ te szegény!

Jobbulást!

És reméljük tényleg nem lesz más....de igencsak olcsón számoltad a dolgot....ráfizetéses lesz, és ez csak az anyagi része a bajnak....Hasadra figyelj, nehogy valami belső gond legyen!!!

804. Hudvig
2012. okt. 16. 12:58
Ma reggel olyan lábról ledöntös élményem volt - elütöttek. Nekem nem eset úgy bajom, a jobb kisujjam fáj, még jó, hogy balkezes vagyok,meg a hasam bal alsó része, valószínűleg megnyomta a kormány. A szép kis biciklim viszont sürgősségi ellátásra szorul. Valószínűleg első kerék csere, kosár, fék csere. Ez volt az első, úgyhogy úgy szétesetem, hogy elfogadtam az 5000,-Ft-ot. Valószínűleg csak a kerék lesz annyi.
803. Hudvig
2012. okt. 16. 12:27

Hashajtót Reninek most nem szabad, mert ha "esetleg" babája lenne, a hasahjtók izomösszehúzó hatásúak és alhasi vérbőséget okoz, tehát nem szabad!!!

Ígérd meg Reni, hogy a teszt előtt nem kezdesz bele méregtelenítésbe!! Amiket írsz, sajnos nem tudom máshova kötni, mint... Túl sok az összefüggés, de lehet csak az én fejemben!

802. f3000dc5ef (válaszként erre: 800. - Csibész25)
2012. okt. 16. 12:08

A sós víz hánytató, attól szerintem mindenki hányna...


És mi ez??? Kínai kínzási módszer??? jézusom....

801. csibész25 (válaszként erre: 799. - SziReni)
2012. okt. 16. 10:49
Igen én is november elején tesztelek. 6-a körül. Szóval most még nem tudom hogy állunk, én nem csinálok ovu teszteket meg hőmérőzést. igyekszünk sokszor együtt lenni. Ennyi
2012. okt. 16. 10:48

Reggelente 1 liter sós víz. Csapvízbe tegyél annyit sót amennyit bírsz. (na én ettől első nap hánytam így én ezt kihagytam) Napi 6-12 pohár tisztítókúra limonádét:

• 2,5 dl tiszta víz (kerüld a fluoros vizet)

• 2 evőkanál frissen facsart citromlé (citrom sűrítmény nem jó!)

• 2 evőkanál bio-juharszirup (minél sötétebb színű, C vagy D osztályú)

• 1/10 kávéskanál őrölt cayenne-bors

Szerintem ez a limonádé még finom is. Este meg egy hashajtó tea. Elvileg 10napig ajánlott.

799. SziReni
2012. okt. 16. 09:50
Okés majd írd le a receptet.És hogy álltok a babával?Ugye veled fogok elvileg együtt tesztelni vovember elején?Nekem szerencsére soha semmi bajom nem volt a fogammal még a tejfogaim is úgy hullattak ki hogy szép fehéren, és a marandóak között sincs egy se ami lyukas vagy tömve lenne.Mostanában kezdett kijönni a fogkő kicsit.Gondolokodom rajta hogy el kellene mennem leszedeteni nehogy elkezdjen romoni, mert azt nem szerteném,.Legalább a fogaim teljesen egészségesek.
798. csibész25 (válaszként erre: 797. - SziReni)
2012. okt. 16. 09:39
Van egy citromleves tisztatókúra, leírom majd a receptet csak most mennem kell fogdokihoz. Még a baba előtt el akarom intézni a fogorvost.
797. SziReni (válaszként erre: 793. - ONE YEAR)
2012. okt. 16. 09:24
Én vetettem fel ez a témát.Nekem a salaktalanítással nagy gondom nincs mint írtam nekem van naponta székletem.Méregtelenítésre gondoltam.Mert nagyon vizesedek az utóbbi napokban.És ha nem tea lenne azt se bánnám mert már ki vagyok ezektől a füves teáktól amiket most a ciklus javítás meg baba dolog miatt iszok.Már néha háningerem van tőlük.
796. SziReni
2012. okt. 16. 09:22
A mályva teát régebben ittam 3 napig, párom itta mert nem volt neki rendesen széklete.Mondom ártani nem árt kipróbálom az első nap szörnyű hasmenésem volt tőla, a második na ismétlés és még hánytam is tőle, a harmadik napra meg olyan rosszul voltam mindezek mellett hogy totál legyengültem.Aztán egyzser még kipróbáltam hátha akkor pont vírusom volt és nem a tea, de másodjára is ugyanezt eljátszottuk így azt én nem tudom inni. A málna levél az nem peteérést segít? Vagyis én ezzel kapcsolatban olvastam.Lehet megnézem gyógynövényesnél.Mondjuk most iszom a pásztortáska palástfű kombinációt, a baba miatt.Lehet az is méregtelenít valamelyik kicist mert elég sokat megyek pisilni.A székletemen nem veszem észre de nekem mindig volt naponta szóval azzal nincs gondom.De ez a vizesedés nagyon rossz.Nem tudom mitől lehet.Pedig nem eszek sósat vagy olyat aminek lehetne vízvisszatartó hatása.Vagyis lehet eszek csak egyszerűen enm jövök rá mi az.Eleve nem eszek fűszeresen az epém miatt.
795. SziReni
2012. okt. 16. 09:18
Igen volt.És én se néztem mert nem is feltéleztem hogy van benne ettem és köben ahogy hólyagosodtam befele nem tudtam miért.Férjem olvassa itthon és rá is van írva.Azóta eléggé félek minentől.Mindent megnézek.De sokszor fel se tüntetik.Patikába is néztünk sampont és ilyen kódok vannak rajta nem írják rá hogy na van benne csalán.Vagy annyit ír hogy gyógynövények és találd ki hogy van e benne.Egyébként h.ribonak a gyümölcsös gumicukra majd ha arra jártok nézzétek meg. :)
794. bukovina (válaszként erre: 791. - Stephenie Queen)
2012. okt. 16. 08:29
Mit jelent a diabetikus tészta? Bocs, lehet, h hülye kérdés...
2012. okt. 16. 02:51
Méregteleníteni vagy salaktalanítani akartok? Nem mindegy. Utóbbira több tea elérhető, aztán lehet futni. A méregtelenítés több ennél, és az eredménye is hosszabb távon látványos.
792. ONE YEAR (válaszként erre: 787. - SziReni)
2012. okt. 16. 02:45
Ez elég durva azért. A gumicukorban is volt csalán?
2012. okt. 16. 00:19

sziasztok


nekem most elvonási tüneteim vannak... ki kellett hagynom a heti egy adag diabetikus tésztámat mert vasárnap ugye anyóslátogatáson voltunk és krumplipürét kellett ennem sült pulykával. de mentségemre legyen mondva, az adagra figyeltem. kevesebbet ettem mint amennyit egyébként megengedek magamnak:)))

csak most szívás mert várnom kell e hét vasárnapig hogy megehessem a spagettimet:(

❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook