Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. aug. 11. 18:30

A nyár szerelme forró és merész,

de édesebb az őszi napsütés,

a csókja már nem éget,mint a láng

csak simogat,mint egykor jó anyánk,

szívünkre könnyű,enyhe fénye hull...

és mindennap korábban alkonyul,

korábban alkonyul.


Az ősz szerelme,mint a kósza szél,

hol lágy zene,hol vészes szenvedély,

a fény, az árny oly gyorsan változó,

mint életünk,e hullámzó folyó,

még kék az ég,de már is el borul...

és mindennap korábban alkonyul,

korábban alkonyul.

Bús könnyet ont a szürke őszi ég,

zordan borong a felhős messzeség,

egy csonka ágra csapzott varju száll,

mint Rembrandt rézkarc, olyan most a táj...

csak nézem és szívem elszorul:

jaj,minden nap korábban alkonyul...

korábban alkonyul..

1614. Tündi66 (válaszként erre: 1613. - Mászkáló Luklakó)
2011. aug. 11. 18:12
Nekem meg az jutott eszembe.Inni csak mértékkel és tartózkodással! Ki folytatja?
2011. aug. 11. 07:04

- Mi az összefüggés a lét és a tudat között?


- Ha megiszod a lét, a tudat elmegy.

2011. aug. 11. 06:55

A fodrászról egy graffiti jutott eszembe:


JÓ A HAJAD, ELESTÉL?

1611. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1609. - Tündi66)
2011. aug. 11. 06:52
Erre az a megoldás Tündikém, hogy este veszed be a multit. Lefekvés előtt. Akkor már biztos nem eszel. Nekem beválik! Tényleg valamicskével jobban alszom tőle! Köszi Jucika!
2011. aug. 11. 06:50

Ex Bibe!


Azért ez túlzás!

Mostmár azért visszajöhetnél!


Vic! Ügyes vagy mint mindig!!!! A lényeg a szellemi frisseség! Ha már a testünk tesped! :-(


Tegnap levágattam egy picit a hajamból. A fodrásznál megállapítottam, hogy "nagydarab" vagyok! Szándékosan nem írom azt, hogy kövér, duci, dagi stb., mert egyből beszóltok, hogy, hogy lehet valaki 68 kg. auchan kövér.

De hát tényleg!!!: Nagy húsos karjaim vannak! És tokám!!!

Mit csináljak, ha mindezt undorítónak látom, és igenis hájasnak érzem tőle magam. (szerncsére a fodrász tükör csak a felsőtestet mutatja....)

1609. Tündi66
2011. aug. 10. 07:59

Sziasztok!

A vitaminoknak sajna megvan az a hatása,hogy állandóan enni kell tőle. De fontosak. Az igaz.

Most viszem Szandit holter -ra. Ez a haza hozható 24 órás ultrahang.

2011. aug. 10. 07:11

LANYÓKÁK!!!!!


BIBE NEM HALT MEG CSAK ÁTALAKUL!!!!

1607. VictoryS
2011. aug. 9. 20:32

Sziasztok! [link]

Hát mit olvasok???? Kis ideig nem vagyok, és fejtetőre áll a világ???? Bihbe barátnőm itt hagyott minket? Olyan szomorú dolog... :(((

Nélküle már nem ugyanolyan ez a fórum.


Még nem rendeltem meg az új bogyeszt, egyelőre én várok, de egy barátnőmnek mutattam,aki fogyni szeretne sokat, ő lehet hogy majd megrendeli, csak anyagilag most nincsenek túl jól.


Én túl vagyok a nyelvvizsgán, de még az eredményt nem tudom. Hát szét idegelt a dolog azért rendesen... Örülök, hogy nem lesz egyhamar semmilyen vizsgám, mert már kezdett elegem lenni ezekből a stresszes helyzetekből.


Helyette lett más stresszhelyzet: új munkahely! De még nem kaptam meg a Start Plusz kártyát, mert még nem jött ki az értesítés, hogy lezárták a gyet-et. Sakk-matt dolgozom, de így nem vagyok bejelentve, és kiesik ez a hónapom.


Evéssel is küszködök rendesen, de igyekszem visszafogni magam. Jönnek a piros betűs napok, és ilyenkor nehéz ügy... Na megyek, mert jön a zuram, és éhes lesz.

1606. judith.budapest (válaszként erre: 1605. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 9. 11:05
Bolha! a stressz meg a rossz táplálkozás, megjegyzem senki nem tud jól....vitaminhiányhoz vezet....ez meg felborítja a hormonháztartást....szóval a B vitaminok egy része kifejezetten idegeket nyugtat, a többi, meg az összes szervnek kell....jól tetted, hogy vettél....én is szedek, kell ez nekünk....főleg fogyisoknak....mert még kevesebb a lehetőségünk, a nyomelemek hozzájutásához...
2011. aug. 9. 07:42

Jucókám!


Kössz a vitamin tippet!

Nyáron nem nagyon szoktam szedni semmit, de most újra elkezdtem az Activált (Béres). Egyébként honnan tudod, hogy nemalvásra jó a vitamin bevitel?

Olvastad? Tapasztaltad? Nagyon érdekes amit írtál!


Ha van jó és olcsó multivitamin tippetek, osszátok meg légyszi! Én a Tesóba (Nagy Testvér:) vettem még télen 90 db.-os Activált 3200 Ft.-ért. A 30 db.-os 1800 Ft. volt. Biztos vannak ennél jobbak, olcsóbbak is.

2011. aug. 9. 07:35

Lányok!

Bibe Baba nemsokára jön! Többen is zaklatták az elmúlt időben, így nem csodálom, hogy felfüggesztette magát egy időre!

Annyira nyitott, kedves és őszinte, hogy bizonyos elemek sajnos rászállnak és kihasználják!

Ez gusztustalan, de általános jelenség a mai világban!

2011. aug. 9. 07:32

Tündékém! Dehogy mész te zárt osztályra!!!!

Tudom ilyenkor nem találja az ember a helyét, de ez az idő való arra, hogy bulizz, barinőzz, kozmetikus, szauna, szoli stb....

Bárcsak nekem is lehetne néhány napom egyedül, vagy a párommal. Bár ez az eljövendő 20 évben nem fog megadatni....

2011. aug. 9. 05:53
és tegnap megkaptam a magánnyugdíj reálhozamot, háromszorosánál is többet, mint amire számítottam....
1601. judith.budapest (válaszként erre: 1600. - Wendy78)
2011. aug. 9. 05:52
sziasztok! tegnap voltam rákszűrésen, mellékesen megemlítettem az orvosnak, hogy nagyon sűrűn mesizek, igaz változókorban vagyok....megultrahangozott, endometrózisom van, ez nem nagy ügy, csak ritkán fedezik fel, nagy fájdalmakkal jár, és minden vizsgálaton túl van már a nő mire rájönnek, ha rájönnek.....olyan szerencsésnek éreztem magam, nincsenek fájdalmaim, kaptam gyógyszert.....szegény anyukám, ő évtizedekig szenvedett, és nem tudták mi baja, pedig biztos örököltem.....hát így lehet örülni, ha felfedeznek valamit, ami kezelhető....hiába, a szervezetem öregszik, jönnek majd a hibák, csak mindent ilyen hamar és ügyesen fedezzenek fel...és csak egy sima orvosi rendelőben jártam, ingyen.....
1600. Wendy78
2011. aug. 8. 11:39

Tündi!

Akkor neked pont a vacakból van.Olyanom nekem is van, feldobtam a hűtő tetejére mérgemben és ott is marad egy darabig.

A pozitív energiák így is mennek és Bihbe nemsoká jön...jön...jön....:)

Várunk!

1599. szoszilvi81 (válaszként erre: 1597. - Judith.budapest)
2011. aug. 8. 07:22

Azért, mert zaklatta valaki!

Mielőtt kilépett nekem írt, hogy bocsi, de muszáj eltünnie, mert valaki nem hagyja békén. :S


Bihbe, küldöm a pozitív energiát. Remélem egyszer újból köztünk leszel.


Szandinak utólagosan boldog szülinapot!

Tündi, énis tudom, milyen "rossz" amikor a gyerekek nincsenek otthon. 2 hete elmentek nyaralni a fiaim a tesómékhoz. Első nap nem találtam a helyem, féltettem őket, hogyan fognak boldogulni, hisz Martin még csak 4,5 éves, féltem, hogy mi lesz?! De semmi, jól érezték magukat, most pedig én vagyok a sztár. Hiiányoztál mama! :)



Mindenkinek szép napot!

2011. aug. 7. 16:53
ha belegondolok, hogy miatta tettük át a talit Győrből....persze, most szar idők vannak, meg jön a beiskolázás, de az október eleje még jó lehet, és kilép....
2011. aug. 7. 16:52
lányok én ezt nem értem, miért dönt valaki úgy, hogy köszönés nélkül kilép....????????
2011. aug. 7. 16:50
Bihbe tényleg lelépett....nem írt róla, hogy ezt gondolja, remélem más néven újra itt lesz közöttünk...
2011. aug. 7. 16:43
Éljen soká Szandi is!
1594. Tündi66
2011. aug. 7. 11:11
Szandi ma 18 éves!!!
1593. judith.budapest (válaszként erre: 1591. - Tündi66)
2011. aug. 7. 06:27
Na akkor önmagad kell kényeztetni....egyedül vagy, nem nyúz senki....hajrá, tedd amihez kedved van, aludj, tévézz, olvass, sétálj, merítsd ki az energiáidat, sikíts, most úgy sem hallják, és várd a kölyköket mert anya csak egy van....jönnek ám nem sokára....és nem vagy egyedül, mert mi szeretettel gondolunk RÁD....puszi
1592. Tündi66
2011. aug. 6. 18:39
És Bihbe is eltűnt,aki küldte a pozitív energiát.
1591. Tündi66
2011. aug. 6. 18:38

A volt férjem a gyerekekkel a Balcsinál. Én meg nagyon egyedül. Tudom,hogy én nem akartam tovább a felesége lenni,de most piszok egyedül vagyok.

Szegény kutyával sincs kedvem játszani.Olyan jó lenne,befeküdni egy zárt osztályra 2-3 hétre. Leoltanának valami jó altatóval,és nem gondolnék semmire,csak lennék,mint a zombik.

2011. aug. 6. 16:26
Mi baj? Mi történt?????
2011. aug. 6. 16:25
Én itt vagyok Tündikém!!!!!
1588. Tündi66
2011. aug. 6. 16:21
Semminek sincs értelme.
1587. Tündi66
2011. aug. 6. 16:20
Valaki???
1586. judith.budapest (válaszként erre: 1584. - Zupo)
2011. aug. 6. 06:10
Én küldök mindenkinek napsütést, jó kedvet, ölelést.....
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook