Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. szept. 5. 20:23

Puszi mindenkinek!

Egyelőre haldoklom, de holnap már járógipsz. Egyelőre fog sincs, hogy hogyan fogok ráállni erre a rohadt fájdalomra.....

Majd meglátjuk, és beszámolok, ígérem....

1674. Tündi66
2011. szept. 5. 14:50

Sziasztok!

Újra kell kezdeni a fogyit. 6 kg tól kellene megszabadulnom.

Ami jó,szerdán újra indul a torna,vagyis zumba Barbival. Ez majd segít remélem.

Ma egy nő azt mondta,nem tud jönni,mert akkor kezdődik a kedvenc sorozata. Van,aki ezt választja,van aki nem. Remélem,leszünk elegen,hogy működjön a suliban.

2011. szept. 5. 05:59
remélem, Tündi is elaludt, rossz az, ha az ember több műszakban jár dolgozni, teljesen felborítja a ritmusát..jó munkát mára mindenkinek, annak is, aki otthon a családért dolgozik....puszi
1672. Tündi66
2011. szept. 5. 01:44

Jó éjt!!

Nem tudok aludni.

Gyerekeknek reggel suli. Én csak éjjel megyek.

Megérteném,hogy nem tudok aludni,ha reggel mennék és zizi lennék,de így !?

A súlyom nagyon elszaladt. Nem vagyok büszke magamra.

2011. szept. 4. 13:07

Sziasztok!

Kellemes az idő, megebédeltünk, úgyhogy most jöhet egy kis pihi, aztán elruccanunk a szomszédba vásárolni ;)


Bolha, jobbulást!

Kivel mizu?

2011. szept. 4. 12:56
sziasztok! kezdődik a suli, bolha a sebeit nyalogatja szegény...remélem, már nem fáj annyira....ha lesz időd és energiád, megírhatnád, hogyan történt a baleset...mindenkinek jó pihenést, ami még hátra van...puszi
2011. aug. 31. 09:56
lányok! szégyellem,. de leírom, tanuljatok belőle! tegnap kiszállt egy autóból egy férfi, azt hittem, eltévedt, kérdezte, itt lakom -e a telepen?...azt mondta, a cége 10 embernek ad ajándék terméket, én vagyok a kilencedik....és az ember, elhiszi...miért? nem tudom...felhozza...itthon volt mindenki, persze az ajándék egy lábas, ami 60 ezer helyett 40 ezerért megvehető, kellett a fenének, de elgondolkoztam, ha ezzel az ürüggyel jöttek volna be a lakásba, bizony beengedtem volna talán őket....szóval vigyázzatok....ne dőljetek be semminek....általában az egész hazugság, és lehet, hogy csak szét néztek volna, stb...tovább nem is gondolkozom ezen...
1668. judith.budapest (válaszként erre: 1663. - Szoszilvi81)
2011. aug. 31. 08:11

nálam a tzatziki (caciki) saláta nagyon bejön, sok fokhagyma kell hozzá, uborka, joghurt, és úgy eltelít, hogy elfelejtem az édességet, csak ugye ezt sem eszem minden nap, én is szeretem a csokit, igyekszem diabetikus, 70 százalékost venni...most nagy divat nálunk a stevia, mint édesítőszer, még nekem sincs, de állítólag null kalóriás, és egészséges, ha kapok fizetést, kipróbálom, hogy azzal édesítek...meg a kávé üresen is jó nekem, valahogy utána már nem vagyok éhes....

kezdődik nekem is a munka, akkor sokkal kevesebbet eszem, ,mert nincs időm, meg a csajokkal programokat találunk ki....szóval...az is jó lesz már

1667. judith.budapest (válaszként erre: 1666. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 31. 08:05
ez biztos így van, mindenkinek hiányzik, de lehet, hogy majd jön....egy házasság sem pörög mindig, talán lesz még kiút a leszállóágból....csak téma kell, ez biztos, így várjuk a szeptembert
1666. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1662. - Judith.budapest)
2011. aug. 30. 07:35

Jucókám!


Csak szeptembertől fogok tudni másolni. Ha a gyerekek elhúzták a csíkot a suliba.

Egyébként régen idézetek nélkül is pörgött a fórum. Nem tudom mi történhetett. Az pl. nagy kár, hogy Bibe elment.... :-(

2011. aug. 30. 07:32
A fórum címe: Ex candidások tapasztalatai
2011. aug. 30. 07:31

Szilvike!


Én is így vagyok vele! De próbáld ki, hogy csak 1 napig nem eszel édességet, másnap már jobb lesz, nem kívánod annyira. Ha 3-4 napot kibírsz, el is felejtkezel róla meglátod!

A cukrot a túlságosan elszaporodott candida gombák "kívánják" a szervezetünkben. Van itt egy Candidás oldal. Olvass bele, nagyon érdekes!

2011. aug. 30. 06:36

Sajna nálam az a gond, hogy, mindegy csak édesség legyen. Sajna most nagyon rá vagyok ám esve :P

Judith, nálatok mi újság?

2011. aug. 30. 06:26

vagyunk ezzel így páran, hogy a mérleget kerüljük....amikor rohan az ember, akkor nagyon nehezen jut el odáig, hogy figyeljen magára, ilyenkor visszatérnek a régi rossz szokások...

Bolha! Kell az a bemásolás! Kell egy állandó jó téma, amit szívesen olvas mindenki!

2011. aug. 29. 21:35

Sziasztok!

Háát a mérleggel mostanság nem vagyok köszönő viszonyban...

Mostanában úgy rohannak a napok, csak akkor eszmélek, hogy reggel van kelni kell, meg hogy fektetem a gyerekeket.

Kivel mi újság?

2011. aug. 29. 17:46

Mi van lányok?

A Bogyósok nyugodnak Békében?

Ne máááá!


Legalább kétnaponta kukkancsatok ide, egy-egy matematika munkafüzet bekötése közben!

1659. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1656. - Wendy78)
2011. aug. 27. 09:20
Hűha......!
1658. judith.budapest (válaszként erre: 1655. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 27. 06:23

nekünk van, de az idén nem üzemeltettük be....mert minden évben be kell....

írtam, csak a laptop nem mentette el, hogy voltam biorezonancián...nekem nagyon tetszik a dolog....olyan, mint az EKG, elektródákat csatolnak az emberre, és egy számítógép kiértékeli a szervek állapotát, a vért, a hiányállapotokat....nálam jód és króm hiányt, valamint máj és epevezeték problémát, az emésztőrendszerben élősködőt talált, ha akarom, a gép gyógyít is, a fáradt sejteknek tud energiát adni...tulajdonképpen fogyaszt is, mert a zsírháztartást is rendbe rakja...először Hévízen láttam ilyet tavaly, és már akkor nagyon jónak találtam....ezt a pár kisebb hibát nálam táplálkozással korrigálni lehet, este aktívia, és gyömbér az élősködő ellen....mindenkinek ajánlom, hogy ha van rá lehetőség, egyszer próbáljátok ki...

1657. judith.budapest (válaszként erre: 1656. - Wendy78)
2011. aug. 27. 06:15
jaj...ne...gondolj bele, mennyire sokan halnak meg ilyenkor az idősebb korosztályból, az egészségeseket is megviseli, a betegek ilyenkor 25 százalékkal többen halnak meg....nekem vannak idős szeretteim, akikért aggódom, és szeretném, ha minél előbb rendben lenne az időjárás
1656. Wendy78
2011. aug. 26. 10:31

Üdv Lányok!

Én imádom ezt a meleget!Mikor mondom másnak,hogy ez kellene egész szeptemberben mindenki kiborul.Miért?

Légkondi? Az nincs csak a kocsiban.

Ebben a jó időben főzni kellene egy kis töltött kápit azon elmélkedem..:)

2011. aug. 26. 07:09

Kinek van otthon légkondia????


Meséljetek róla!!!!


Olyan jó lenne!!! :-)

2011. aug. 26. 07:09

Gyerekek!

Ez a hőség!!!!!


Nekem senki ne mondja, hogy régen is ilyen volt a kánikula! Most mindig van valami fülledt nyomás is a levegőben. Régen csak eső előtt érezte ezt az ember, most meg állandóan!


Szerintetek?

2011. aug. 26. 07:05

Szia Juci!


Ez nagyo érdekes!!!!

Hogyan csinálták a vizsgálatot???

2011. aug. 26. 06:42
sziasztok....tegnap voltam biorezonancia állapotfelmérésen.....először Hévizen egy szállodában láttam ilyet tavaly....nagyon érdekes volt, már akkor is, elektródákat csatolnak az emberre és a leadott jelek szerint egy számítógép értékel, és a fáradt sejteknek energiát is tud adni, fele annyiba sem került, mint a szállodában...kisebb eltérésekkel rendben vagyok, ami érdekes, hogy a májam és az epevezetékben van egy kis gond, meg az emésztéssel, na azt eddig is tudtam, és ami hiányzik, az a jód és a króm....gyömbért ajánlt az emésztésre és aktíviát, tulajdonképpen ezzel lehet a legjobban fogyni is, mert megmutatja, milyen gond van a zsír háztartásban.....sajnos nagyon stresszes vagyok, na ez sem újdonság nekem....mindenkinek tudom ajánlani....
1651. VictoryS
2011. aug. 23. 09:23

Bolha! Gratulálok a nagy elhatározáshoz!!! Csak így tovább! :D :D

Nekem máris lejjebb ment 1 kilóval a felszedett 2-ből. Ma ismét igyekszem okosan csinálni, ami nem könnyű,mert a gyerekek meg itt eszik a mindenféle finomságot mellettem. Azért a dinnyével kárpótoltam magamat én is tegnap, és igyekszem azt is élvezni, amit ehetek... :)

Itt is nagyon meleg van, mert tetőtérben vagyunk klíma nélkül. Nem is tudom, hogy főzzek-e ma, vagy inkább valami nagyon egyszerűt üssek össze? A reggel még nagyon jó, de már kezd melegedni...

2011. aug. 23. 08:15
eljött az éjjel-nappal 30 fok a lakásban.....féltem az idős rokonaimat, ilyenkor a szív könnyen kimerül....az előző hasonló meleget is nehezen viselték a szeretteim...
1649. judith.budapest (válaszként erre: 1648. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 23. 08:12
-:))))) hogy juthattál el idáig?
2011. aug. 23. 07:19

Lányok!


Nagy bejelenteni valóm van!:


Képzeljétek elhatároztam, hogy lefogyok!!!

1647. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1644. - VictoryS)
2011. aug. 23. 07:18

:-D :-D :-D


Jó kis ráncos 78-as, soványka!!!

A mai perverz világban én mán nem csodálkoznék semmin!!!

Lehet, hogy valaki a múmiákra bukik!

1646. VictoryS
2011. aug. 22. 18:09
Na persze nem egyszerre, hanem külön-külön. Bár lehet hogy együtt is fonom lenne... ?:S
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook