Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. szept. 24. 19:10

Sziasztok!


Túl vagyok az első dolgozós hetemen. Jól érzem magam, rendesek a kollégák, normális a főnök (legalábbis egyenlőre), a meló is jó, mozgalmas. Szóval minden szuper, egyetlen egy problémám van, hogy rövid a nap, nekem valahogy nagyon kevés a 24 óra. Most viszont ezt a kicsit kell beosztani ahogy lehet. 17 után hazaérünk, házit átnézni, vacsi, pici játék, fürdés és alvás a gyerekeknek. Aztán készülhetek holnapra. No de majd bele jövök.

3 nap alatt leugrott 1 kg, remélem még meg tudok néhány kilótól szabadulni. ;)


Mindenkinek szép estét!

2011. szept. 24. 06:29
teljesen igazad van zupo....mozogni kell....bibéről is, azonban aki zaklatta, az a kollégája, ha jól emlékszem, szóval előbb zaklatja ott, mint itt, vagy rosszul gondolom? de mindegy, neki ez a fórum rosszul sült el, pedig olyan szép és megható verseket küldött, és az nagyon hiányzik....és bibe is, szóval ez van
1703. zupo
2011. szept. 23. 10:00

sziasztok lányok,


látom beindult az őszi nagyüzem mindenkinek : ovi, suli, munka hegyek, de hát attól szép az élet, hogy zajlik.

Én is belecsapok a zumbába, ma lesz az első óra.

Táncolni szeretek, úgyhogy remélem jó lesz. Valamit mozogni muszály, mert hiába kevesebb a súlyom,mint egy éve, egyszerűen úgy érzem, hogy lötyög mindenem. Csak a hosszú kihagyás után olyan nehéz rávenni magam.

Látom sánta Bolha is visszaugrált a fórumra, de azért ne nagyon ugribugrizzon még, nehogy megerőltesse a lábacskáját. Addig apjuk kezeli a dolgokat. Na nem úgy és nem oda....

Bibe elszállt, de ez érthető szerintem. Én sem szeretném, ha valaki folyamatosan zaklatna és azt figyelné miket írok. Más néven bejelentkezni sem megoldás, mert a stílusáról azonnal meg lehet ismerni.

2011. szept. 21. 13:13

Végre rátaláltam önmagamra!!!!


A Bibét fölfalták a férfiak!


Csak is erről lehet szó!


Mostmár csak csont. Irígykedhetünk.

2011. szept. 21. 05:48
Bibe! Egyetértek a többiekkel, ha néha olvasol bennünket, írj néhány szót, megszerettünk, hiányzol, és nem értjük, hogy miért hagysz minket kétségek között...puszi
2011. szept. 20. 12:37

Nemtok bejelentkezni Bolhául!!!! Nemtom méér!!!!

Biztos kitiltottak a stílusom miatt!



Bibe mi lett véled?

1699. Tündi66
2011. szept. 20. 10:16

Tegnap voltam tornán. Remélem valami elindul lefele. Kisfiam beteg. Nem túl komoly,remélem. Köhög,náthás. Még holnap itthon lesz és én is vele táppénzen.

Jövő hétfőtől valami diétát betartok.

Fahéjjassal kacérkodok.

2011. szept. 19. 17:27
nahát már a bolha nevet sem bírod.....lenénized magad....tényleg magad alatt vagy kedves ugri-bugri-:))))
2011. szept. 17. 15:36

Így jár ako sokat ugrál.... :-/



Én már nagyon rég nem bogyózok...

A súlyomat viszont tartom, hála Istennek nem híztam a sok pihenéstől. Mondjuk a karmankózástól meg izzadok rendesen, és két szintes a ház, hát képzelhetitek!


Bibéről semmit nem tudok az ég világon! Ti sem?

Stabil 67-68-at tertom legalább.

2011. szept. 16. 12:21

Jobbulást Töröttlábú Bolha barátunk :)


Ma volt az utolsó nap a suliban, hétfőn már csak kiadják az oklevelet, és kész.

Az első időszak nagyon jó volt, sokat tanultunk, sajnos a tanárunknak el kellett mennie. A másik tanárnak túl sok volt két csoportot vinni egyszerre, a tőle tellhető módon átjárt hozzánk, kaptunk feladatokat, de ha nincs tanár cincognak az egerek.... ;)

Örülök, hogy vége, és várom a keddet, életem új szakasza kezdődik, izgulok is és várom is.


Mindenkinek szép alakot és kellemes délutánt kívánok! ;)

1695. Tündi66 (válaszként erre: 1694. - 0e9d6cd002)
2011. szept. 16. 10:33

Szegény Bolha! Akkor jól megjártad! :(

Nem is tudom érdemes-e a sok hamis vagy hatástalan bogyóval próbálkozni.

Gyógyítgasd a lábadat és írj mi újság. Bibéről tudsz valamit?

2011. szept. 16. 10:07

Sziasztok Aranyos, Kedves Lányok!


Ne haragudjatok, de teljesen magam alá temetődtem.

A bokatörés úgy végződött, hogy 1 hétre a baleset után derűlt ki, hogy meg kell operálni....

Tegnap voltam varratszedésen, így fél lábon ugrálva mankózok és próbálok segíteni a

Drágámnak a gyerekek ellátásában...

Mostanra már enyhültek a fájdalmaim, így próbálom pozitívabb színben látni a világot és igyekszem írni is a fórumra amikor csak lehet.


Sok puszi mindenkinek!


Adipex ügyben 2 ismerősöm is írt nekem. Szerintük már csak gagyi van forgalomban. Kész átverés az egész. Ugyan az lett vele a helyzet mint a Reduktillal. Hát ez van....

1693. Tündi66
2011. szept. 16. 08:31

Sziasztok!

Ma még meló nekem is. Lassan mindenkivel összeveszek. Olyanom van,hogy kimondom,amit gondolok. És az igazságért nagyon lehet haragudni.

Ezért,most nem jó bemenni a munkahelyre. Pedig volt,hogy ott volt a legjobb lenni. Sajnos most ez van.

2011. szept. 16. 06:02
Az a természetes, hogy izgulsz Szilvi, a munkád valóban jó lesz a súlykontrollra, ha dolgozom, nekem sincs időm az evésen gondolkozni, csak itthon nem kéne bepótolni a napot....tulajdonképpen most ott tartok, hogy megbarátkoztam a 70-72 közötti ingadozással, kicsit naivan de kezdenek tetszeni a hurkáim, önámítás valószínű, de most a belső kisugárzáson dolgozom, mert ha az van,akkor az ember igazán szép tud lenni, csak az egészségem miatt nem szeretnék már többet hízni, ezért próbálkozom megkeresni a zumbásokat.......puszi mindenkinek
2011. szept. 15. 14:34

7.30-16.15-ig mindennap hétfőtől péntekig. :)

A reggel necces lesz, ha a férjem délelőttös, 7-re ott kell lennem az oviba, azzal még nincs is gond, mert 7-től van ovi, de Bálintnak csak 7.30-7.45-kor nyitják a sulit, szegénykém várhat a suli előtt.

2011. szept. 15. 14:30

Kisvakond leszek :) Mármint kertésznadrág a munkásruha. Picit izgulok, lehet meg kellett volna próbálni egy 46-t, lazább legyen, no mindegy, így meg lesz a motiváció, muszáj beleférni a gatyóba. :P

Egy autószalonban fogok dolgozni, az autókat kell kitakarítani kívül-belül, meg a hozzátartozó épületeket rendben tartani.

1689. Tündi66
2011. szept. 15. 10:07

Nagyon nehezen alszom el és nagyon nehezen kelek.

Ez az éjszakás hét utóhatása. Pedig annyi mindent kellene csinálni itthon. Nincs kedvem semmihez sem.

Szilvi milyen munkád lesz? Egy műszak?

Nekem mindig azt mondták:"Majd meglátod a 3 műszakban a 3 gyerek mellett lefogysz!" hát nem láttam meg :(

Meg ne keseredj el,a férfias szabás pont ott eleve szűkebb. Van jóltáplált férfi munkatársam,aki női nadrágot kér,mert az gumis és abba jobban belefér.

2011. szept. 15. 06:36

Szép jóreggelt.

Végre túl vagyunk az ablakcserén. Borzalom volt ez a két nap, de tegnap este a férjem nem ismert rá a lakásra, nem gondolta, hogy egyhamar eltűnik a kosz-por. Nem is kellett ringatni az éjjel :P

A meló miatt izgulok ám, úgy érzem magam mint egy elsős kisgyerek az iskolakezdés előtt, várom is-izgulok is :P

Mozogni tegnap mozogtam eleget, jövőhéttől pedig a meló adja a tréninget, bízom is benne, hogy segít leadni az utolsó kilókat. A munkásruhán elszontyolodtam, nagy örömmel mondom, hogy 42, erre mondja a nő, hogy az már csak férfi méretben van, nem talált 42, felpróbáltam a 44-t, erre az is elég passzos. Most kicsit fogynom kéne fartájon, hogy kényelmesebb legyen a ruha...


Mindenkinek szép napot!

2011. szept. 15. 06:13
örülök, hogy mindenkit a kötelesség szólít el...Szilvi, ha lesz munkád, az nagyon jó...én szeretek dolgozni, nem érzem magam kiszolgáltatottnak.....mozgásra alkalmas helyet már találtam....és időm is lesz rá, eddig már eljutottam.....csak elindulni nehéz, de erőt veszek magamon, nektek ígérem.....
1686. VictoryS
2011. szept. 14. 17:00

Sziasztok! Jelentkezem, mert már látom szinte eltemettetek... :-) Jelentem, még élek!

Új munkahely, munka ezerrel egy projekt miatt, ezért maradtam el eddig. Aludni is csak ritkán sikerül, és most is csak beköszönök, mert már egyre hangosabb volt a hívás innen a fórumról.... :D

2011. szept. 14. 08:26

Sziasztok, nem vesztem el, csak el vagyok havazva.

Tündi, csak igy toväbb, kitartäst a maradék pär kilohoz.

Wendy, gratulälok a szép eredményhez.

Judith, biztos talälsz egy jo kis helyet ahol megmozgathatod magad. Igazat adok neked, hogy a bogyos fogyi veszélyes tud lenni.

Mostanäban küzdök magammal fogyi terén, de jövöhéttöl uj fejezet kezdödik szämomra, dolgozónö leszek :-) Bizom benne, hogy a kilók is megindulnak lefele... ;-D

Mindenkinek szép napot!

2011. szept. 14. 06:52
Szia Tündi! Azt hiszem, azoknak van igazuk, akik leálltak a bogyókról, mert a szervezetben csúnya károkat tudnak okozni....mozgás, sok zöldség, gyümölcs, ez a titka...sajnos....én is leálltam a bogyókról, mert elég csúnya hormonzavart okozott....vagy lehet, hogy nem az, de lehet, köze van hozzá, nem is annyira a hormonzavar, hanem a bélflóra tönkretétele az, amit a számlájára írok...persze, lehet, nincs igazam, és nem ártott semmit, de fő a biztonság...
1683. Tündi66
2011. szept. 13. 10:54

Szia!

Nem értek a bowlinghoz,de ha Te meg vagy elégedve,akkor gratulálok.

És a kilókhoz is. A hoodiát kibeszéltük,hogy nekem a nagyon szar van. Nem is próbálkozok vele.

6 kg kéne leadnom. Karácsonyig. Ez messze van még,de agyilag nem tudok ráállni a fogyira.

Jövő héten tudok menni tornára. Talán leindul valami rólam. Tegnap el kezdtem szedni a porcerőt. Néha kell,mikor kihagyás után újra erőltetem.

Már nem fiatal az ember lánya:(

Az egyéb bogyik megemelték a pulzusomat,de újra gondolkodok,mihez nyúljak,ha nem indul be a fogyás.

Írjatok,ki hol tart és mivel.

Mindjárt indulok dolgozni.

Szép délutánt!!

1682. Wendy78
2011. szept. 13. 10:10

Sziasztok!

Bolha!

Ópium vagy fortedol kell neked.


Én egyébként ma elkezdtem szedni az Adipexet.

Az a 6kiló amit leadtam a régi hoodiával nem jött vissza.Idáig nem erős ez a bogyi de majd meglátjuk.

Voltam bowling versenyen is Székesfehérváron középmezőnyben végeztem.(Profik között)...úgyhogy ez jó eredmény nekem:)


Szép Napot nektek!

1681. Tündi66
2011. szept. 13. 09:32

Sajnos kiürült a fórum:(

Mindenki lelépett:( Minden barátnő messze jár:(

2011. szept. 11. 05:06
nézegettem az interneten, még nem találtam semmit, valószínű, el kell menni a művelődédi házakba, a legjobb lenne itt Csepelen, de Erzsébet sincs messze....azért voltam a Duna -parton egy nagyot sétálni tegnap....
1679. Tündi66
2011. szept. 10. 15:30

Szia!

Barbi nem hivatásos oktató,csak járt táncolni és tud is nagyon. Szerdánként aerobik lesz hétfőn pénteken zumba,ami lehet,csak bulinak lesz nevezve. Tegnap behozta a diszkó gömböt. Nagyon szuper volt. És 300 ft másfél óra,mert csak terembérletet fizetünk.

Nagyon jó volt.

2011. szept. 9. 05:17
sziasztok! Tündi, ez a zumba engem is nagyon megfogott, mert a mozgásnál hatásosabb fogyás, feltöltődés nincs, ha meg zene is van hozzá, na az egy igazi testi-lelki felüdülés....sőt megvallom én is szeretek sorozatot nézni délután...ágyban párnák között....de szétnézek, nálunk hol van ilyen zenés buli....és ezt neked köszönhetem.....hajrá Tündi!!!
1677. Tündi66
2011. szept. 7. 09:18
Este újra zumba!!! Talán sikerül leadnom a felszedett 6 kg-t. Azt mondják,nem látszik,de én érzem. És,ha most nem lépek,jön még hozzá könnyen.
1676. Tündi66
2011. szept. 6. 07:46

Túléltem az éjszakát.

Fárasztó volt,de örülhetek,hogy van munkahelyem.

Most frontin,meleg kakaó és irány az ágy.

Fura volt újra dolgozni.

Nem igazán firtatták,hol jártam. Biztosan voltak találgatások,de látják,nem akarok beszélni,így békén hagynak.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook