Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1555. Tündi66
2011. júl. 29. 22:08
240mg-os a kapszula.
1554. Tündi66 (válaszként erre: 1552. - Wendy78)
2011. júl. 29. 22:06
2011.03.28-án gyártották.P 57. 30db.
2011. júl. 29. 20:10

Sziasztok! Vége a szívás hétnek.....naponta szétáztam, felfáztam, a sportcipőm romokban, vehetek újat, a gyerekek vagy az esőtől, vagy a naptól, de a frontok kavargásától nagyon nehezen viselték a tábori körülményeket....pedig annyi programot csináltunk, de hiába nagyon ingerültek voltak egymás iránt....két lábon járó nyugtató voltam... szerintem híztam is, mert rendesen etettek bennünket...reggeli, tízórai, ebéd, cukrászda, uzsonna, gyümölcs....

én ezt a fajta "hoodiát" szedtem -:))))

holnap ebédre vagyunk hivatalosak, ha ismeritek a trófea grill szerű éttermeket....aki nem, annak írom, hogy 5000ft-ért annyit eszel-iszol, amennyi beléd fér...

szóval nekem annyi....dagadok, mint a kelő tészta...:-((((

azért örömmel olvasom, ha ti fogytok....majd két hét múlva én is fogok....

1552. Wendy78 (válaszként erre: 1551. - Tündi66)
2011. júl. 29. 11:29

És mekkora a te hoodiád?:))

Vagy inkább az érdekelne mikor gyártották?

Kérlek nézd meg nekem ott van a dobozka alján.

Mindent írjál le ami ott van jó mert ha rátaláltam már röpülök is érte és megveszem.Már lehet,hogy megvesztem különben.A hétvégén Argosz fiam is megharapott valakiket és karantémban van most szegény feje:(

1551. Tündi66 (válaszként erre: 1542. - Wendy78)
2011. júl. 29. 10:49
Tegnap szétszedtem a hoodiámat. Belül valami szintelen keserű olaj van. Nem is használt semmit. Igaz,csak 6 -ot vettem be,de használnia kellett volna.
2011. júl. 29. 07:51

Vickénk ügyes vagy! Csak így tovább, de azért óvatosan! Jövő nyáron már a szexi, lapos kockahasadat mutogathatod majd a bikinidben:-)! Ha egyáltalán akkor még lesz nyár!

Őszintén sajnálom az e héten nyaralókat az idő miatt. Nálunk kerek 1 hete esik, kivéve tegnap előtt, amikor is végre kiteregettem...egy része a ruháknak megszáradt, egy részét, nem várva tovább a jó időre, ma szedtem be esőtől csatakosan.

A tök félék óriásiak, a paradicsomok rohadnak.


Zupókám, hagyd mán azokat a bogyeszeket, nem használnak úgysem semmit! Ha azt írják, hogy természetes, akkor vagy hatástalan, és max. halacskázól tőle egy szépet, vagy abba is subtramine van, mint a többi "természetes" cuccban.


Jut eszembe, Pintyő! Mi lett avval a legutóbbi szereddel amit kalória számlálás előtt szedtél? Végül is nem vált be? Pedig nagyon dícsérted!

1549. VictoryS
2011. júl. 28. 22:15
Sziasztok! Tegnap képzeljétek elmentem futni, ma meg mivel szakad az eső, felpattantam a lépcsőzőmre. Határozottan jót tesz a lelkemnek is meg a testemnek is, úgyhogy igyekszem napi szintű feladattá tenni a dolgot. :-) Kajálásra is odafigyelek, bár teszek engedményeket ésszerű határokon belül.
1548. judith.budapest (válaszként erre: 1546. - 470f6cae11)
2011. júl. 28. 19:00
Bihbe anya, megyek én is, mert úgy ahogy te csinálod, még nem kóstoltam....sok sikert az anya-fia talihoz...
1547. judith.budapest (válaszként erre: 1541. - Zupo)
2011. júl. 28. 18:59
visszafoglak Zupo, a legtöbb cucc, vagy nem használ, vagy ha használ, akkor belülről szépen kicsinál....bocsi lányok, de ez akkor is igaz, ha én is használok ilyen szereket...-:((((
2011. júl. 28. 17:17

Ja , és szombat reggel jön haza ( :) ), és legyen tökfőzelék, mert

"úúúúúgy, ahogy te csinálod Anya, nem tudja senki...."

1545. Tündi66 (válaszként erre: 1543. - 470f6cae11)
2011. júl. 28. 15:39

Én is nagyon gratulálok a fiadnak,fiadhoz! Ez nagyon nagy dolog.

Téged meg ki kell szabadítani a munka alól?! Megyünk,kimentünk!!!

2011. júl. 28. 14:57

Wáó!

Gratulálunk a fiadnak, meg persze neked is ;)

Nem beledögleni a munkába, inkább kimászni tessék ;)

2011. júl. 28. 14:20

Bár csak 1-2 mondatra van időm ( 3 adag pályázat megen)

A fiam az egyik legnagyobb angol informatikai cégnél kapott állást :) :)


Majd jelentkezem ( ha nem döglök bele a sok munkába)

1542. Wendy78
2011. júl. 28. 13:55

Lányok én már kész vagyok ettől a hoodia vadászattól!!

Amit ma lehet kapni az már szart sem ér!

Ha valakinek esetleg lenne vagy tudna valakit aki ismerne olyat akkor legyetek szívesek azonnal szólni nekem mert napjaim vannak hátra...

Amit keresek: A 2010-ben gyártott,a kisebb szemű zöld színű bogyó.(mostanában már van nagyobb is)

A belseje FEHÉR.Nem átlátszó és nem barna.

Az íze pedig keserű!Nem olajos trutyi mint a mostaniak.

Bolha ha a kukából vagy a földből ha kitudnád ásni én indulnék hozzád érte...


Ha tudtok segítsetek mert most amikor végre elkezdett hatni és már 5.5kg-nál járok most fogyott el és sajna a mai az már nem az aminek lennie kellene....

1541. zupo
2011. júl. 28. 10:34

Sziasztok lányok!


Olvasgattam reggel a neten és találtam két új(?), teljesen természetes fogyó-bogyót. Most erősen gondolkodom. Vagy ne ugorjak bele megint valami hülyeségbe? Fogjatok vissszzza!!!!

2011. júl. 28. 06:33

Szép jó reggelt!


Olvaslak rendszeresen titeket, csak nem igen van mit írnom :P

A mérleggel most nem vagyok ám barát, pedig a héten nincsenek gyerekeim, nyaralnak.

A múlthéten kerestem új fodrászt, hát nem jött össze, most pedig utazhatok 400 km-t, hogy rendbetetessem a fejem a régi jól bevált fodrászomhoz. Nem válnék meg tőle soha, de sajna nagyon ritkán utazunk a szüleimhez, a fodrászkodás pedig annyit nem várhat.

Tegnap önkezűleg szépítkeztem, befestettem a hajamat XD Pénteken pedig le akarom vágatni a hajamat. (festést már nem tudott bevállalni, mert nem tudok hamarabb menni, így megoldottam ügyesen).


Mindenkinek szikrázóan szép napot!

1539. judith.budapest (válaszként erre: 1531. - Tündi66)
2011. júl. 28. 06:16
Így utólag is köszi Tündi! Most már képes vagyok magamból kifelé látni...nem írtam még nektek, gyógypedagógus vagyok.....most épp táboroztatok, fiatalon szépnek indult ez a szakma, sokszor ma is nagyon örülök, hogy ezt választottam, de....szóval vannak de....k amikor már nincs elég türelmen....18 évesen kezdtem, szerintem kalandvágyból, és utána elvégeztem a fősulit, szóval 29 éve a pályán....és 25 éve egy munkahelyen...ide szültem a gyerekem, és szeretném az unokámat is elvinni egy-egy Mikulás ünnepségre, a kollégák családtaggá váltak, és ez olyan jó érzés...-:)))))
2011. júl. 27. 17:27
lassan beletörődtem a dolgokba, én jól vagyok már...Ti?
1537. VictoryS
2011. júl. 26. 13:04
Bibe! Kitartás! Erős nőci vagy,ezen is túl leszel!
1536. VictoryS
2011. júl. 26. 13:02

Sziasztok!

Én sem nagyon alszok két napja, és a lelkem is rászorulna egy kis frissítésre. Tegnap én is túlóráztam, ezért ma egy kicsi időt tudtam az itthoniakra fordítani, ami a főzést illeti. Nagyon ki vagyok purcanva, semmihez nincs kedvem. Jó lenne ha visszatérne a nyár, mert a napsütésben jobb volt a kedvem legalább. Azért a kajálásra pár napja már figyelek újra, ha rághatnékom van, akkor müzlit eszek. Eddig jól működik a dolog.

1535. 470f6cae11 (válaszként erre: 1533. - Zupo)
2011. júl. 25. 16:51


Köszönöm Grágám!!!

2011. júl. 25. 16:29

Sziasztok! Munka után vagyok....kivagyok én is, egyszerre menstruálok, meg dolgozom, meg szar az idő, szóval ez most nem esik jól....nem kell 30 fok, de ez az őszi egész napos csepergés ....annyira nyomaszt....

még jó, hogy visszaolvastalak benneteket, eddig ez volt az egyetlen normális dolog ma...képzelhetitek, akkor milyen volt a többi...

1533. zupo (válaszként erre: 1532. - 470f6cae11)
2011. júl. 25. 15:20

nem baj Bibém, addig dagi maradok :) ♥

Én viszont feladtam ma annak, aki kérte, ha megkapja szóljon légyszi!

1532. 470f6cae11 (válaszként erre: 1529. - 0e9d6cd002)
2011. júl. 25. 13:42

egy romhalmaz v'ok most...


Zupikám! úgy szégyenlem, még mindig itt van mellettem.

Mentségemre szolgáljon, még tegnap is be kellett jönnöm dolgozni. Ma beadás, sőt egész héten az volt. És már itt a következő. A holnapival télleg küldöm , ne haragudjál...


Nem szedek senmmit már régóta, és esténként újabban 105-110 a pulzusom :(

1531. Tündi66
2011. júl. 25. 12:53

Tegnap este koncerten voltam Andrissal és Julcsival.

Nagyon szeretjük a Kowalskyt. Véletlenül láttuk egyszer egy fesztiválon. Nem őket akartuk megnézni,de ők voltak előbb. Aztán kedvencek lettek. Azt a kipakolást!! Élőben minden!!Szuper volt. És a szövegeiket nagyon szeretem. Hallgassátok meg az " Így szép,így jó"-t .

Még ezen a héten itthon vagyok. Szar hideg idő van. Majd jövő héttől tombol a nyár,gondolom.

1530. zupo (válaszként erre: 1528. - 470f6cae11)
2011. júl. 25. 10:06

Én majdnem akkor aludtam el, amikor te keltél !:)

Nem tudom, miért nem tudok aludni, lehet hogy túl pihent vagyok ?

2011. júl. 25. 07:28
Bibe! Te Vörös Pörgős Dögös!!!! :-D!
2011. júl. 25. 04:17
Már fenn...ma pályázat beadásom van...remélem, jó lesz amit eddig melóztam rajta
1527. VictoryS (válaszként erre: 1526. - Pintyo577)
2011. júl. 24. 14:02

Nagyjából én is ezeket az elveket követve fogytam, és vissza kellene kicsit térnem. Bár arra figyelek most is, hogy ne egyek ilyeneket, azaz fehér lisztes dolgokat, kenyeret, de tésztát eszek időnként, és a sütit sem szoktam annyira drasztikusan visszautasítani. Na meg a fagyi! Le kellene megint szoknom róla, de amikor itt eszik az orrom előtt a lányaim, akkor muszáj nekem is enni! :S Most arra próbálok figyelni, hogy reggel és délelőtt kicsiket eszek, aztán rendes ebéd, és megpróbálom a vacsit hanyagolni, vagy helyettesíteni valami por félével. Tegnap ezt jól elcsesztem, de aztán azóta is bánt a lelkiismeret, úgyhogy ma figyelek.


Ebédre grilleztem pulyka mellett zöldségekkel, és nagyon finom lett.

Képzeljétek, pár kicsi nyársat is csináltam, és a gyerekek iszonyú lelkesen ették. Amikor már javában betermeltek jó párat, akkor mondtam nekik, hogy mi van rajta: paprika, cukkini, hagyma, paradicsom és a pulyka husi. Azt a megnyúlt, döbbent arcot láttátok volna! Eddig ugyanis hiába harcoltam, kijelentették, hogy ezt vagy azt, vagy egyiket sem szeretik. Na most néztek egy nagyot, hogy simán megdöntöttem az eddigi elképzeléseiket, és kimondattam velük az elvileg nem szeretett dolgokra, hogy "jaj de finom". :) És ezek után is ettek még belőle rendesen, úgyhogy a trükk bevált!!! :)))

1526. pintyo577 (válaszként erre: 1525. - 0e9d6cd002)
2011. júl. 24. 11:44

A stresszből nekem is kijutott, de nem eszek többet ez miatt.

Most elkezdtem odafigyelni arra, hogy minden falatott 30x rágjak meg, ez is segít.

Bár én imádom a főzelékeket, nagyon sokszor főzök, azt sajna nem lehet nagyon rágni.

Az édességet én is nagyon szeretem, de egyáltalán nem eszek, rizst, krumlit, fehérlisztes dolgokat, semmi ártót.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook