Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
1585. judith.budapest (válaszként erre: 1581. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 6. 06:00
Igen, tartalékra álltál....na ilyenkor kell a türelem, és fogyni fogsz.....a vitaminok hiánya miatt nem alszol, szedjél a fogyikúra mellé vitaminokat....menni fog az alvás...
1584. zupo
2011. aug. 5. 09:53

Vic, megnéztem a bogyót. Én még nem hallottam róla, de ez nem jelent semmit, mert szinte naponta kerülnek forgalomba új fogyibogyók. Szerintem ennél jobb üzlet a világon nincs, mert a nők mindent megadnának azért , hogy könnyen és gyorsan lefogyjanak. Szóval ha használ, szólj !


Vasárnap indulunk Balatonra, úgyhogy egy ideig nem leszek. Időjárás előrejelzést már nem is nézek, úgysem jön be. Egyébként meg eldöntöttem, hogy nem stresszelek emiatt. Ha jó idő lesz, akkor fürdünk, ha nem annyira, akkor kitándulunk, ha meg esik, akkor beülünk egy jó kis wellnesbe és tojunk a világra!!!!

De azért lécci küldjetek napsütést!!!

1583. dddd
2011. aug. 5. 08:47
MILYETMILYET?????
2011. aug. 5. 07:14

Vik!


Megrendelted az új bogyeszt?

Ha igen, feltétlenül ííííírj!!!!!

1581. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1579. - Judith.budapest)
2011. aug. 5. 07:11

Köszi Jocóka! Megkaptam! Itt is süt a nap!!!!


Ez a baj, hogy nem jön a többi! Mármint a többi háj! Elindul azután megáll. Ekkor az ember elkeseredik és bekap néhány falatkát, falatocskát...

A legrosszabb pedig, hogyha du. nem eszem semmit: ESTE NEM TUDOK NORMÁLISAN ALUDNI!!!!!!

Láttatok már ilyet? Ha nincs meg az emésztéshez szükséges energia égetés, egyszerűen alig alszom!!!

Most is már a harmadik napja vergődök éjjel az ágyban! (Nem úgy és nem oda!:)

Pedig tegnap habzsi-dőzsi napom volt!

Reggeli: turbó rudi (nem úgy és nem oda:))

Ebéd: 1 szelet barna kenyér, kb 0.2 dkg. sjttal, 2 para dicsommal

Uzsi: 10 dkg. görög saláta (fetát raktam most bele)

Egésznap: Kb. 2 l. csapvíz

ENNYI!!!!!!!

Ez azt eredményezte, hogy ma már nem mozdult lefelé egy grammot sem a mérleg mutatója.


ELKESERÍTŐ!!!!!!!

1580. judith.budapest (válaszként erre: 1578. - Tündi66)
2011. aug. 5. 06:20

na az esőről, gyerek nem marad ám bent a pavilonban...tanár utána....ázik, fázik, stresszel....

viszont ma reggel napsütésre ébredtem...küldöm mindenkinek, ahol borús az ég..

1579. judith.budapest (válaszként erre: 1577. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 5. 06:15
hajrá Bolha....így indul ez...aztán jön a többi...
1578. Tündi66
2011. aug. 4. 11:56
Itt is folyamatosan esik. A kedvem is szar. Délután meló.
2011. aug. 4. 10:38

Jeddykém!


Nálunk mán úgy látszik az ősz van itt!

Éjjel óta folyamatosan esik.

Ez komoly, hogy csak másfél napig tarott a nyár?


Két napja sanyargatom magam, így fogytam 1/2 kg.-ót! :-/

1576. Tündi66
2011. aug. 3. 23:58

Köszi szépen. Az első nagy evészeten túl vagyok.

Jobban elfáradtam ma,mintha dolgoztam volna.

1575. judith.budapest (válaszként erre: 1573. - Tündi66)
2011. aug. 3. 19:24
Boldog szülinapot a kis oroszlán lánykáidnak....
1574. szoszilvi81 (válaszként erre: 1573. - Tündi66)
2011. aug. 3. 15:20
Boldog szülinapot a lánykáidnak!!!!
1573. Tündi66
2011. aug. 3. 07:54

Sziasztok!

Julcsim ma 16 éves!

Szandi vasárnap lesz 18.

Ez a pár nap megint nem a fogyiról fog szólni.

Délelőtt lótás-futás. Aztán déután grill.

Szép napot Nektek!!

1572. judith.budapest (válaszként erre: 1566. - 0e9d6cd002)
2011. aug. 3. 06:13
na Bóha te változókorban vagy....szép is az...csak nőknek van az is, rosszabb mint a házasság....(úgy értem rossz házasság) de fel a fejjel itt van ma a nyár-:))))
1571. VictoryS (válaszként erre: 1570. - Judith.budapest)
2011. aug. 2. 19:45
Egyet értek... sajnos. Igyekszem, de még keresem a receptet, hogy hogyan is főzhetném be...?
2011. aug. 2. 18:59
kedveseim, holnap nyár lesz, aztán annyi....jön a következő évszak....örüljünk a nyárnak-:)))))főzzük be magunknak a D vitamint télire....
1569. VictoryS
2011. aug. 2. 18:30
:-) Kedves Bóha! Jól megaszontad ám eztet is! De nálad a pont! ;))
1568. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1561. - Judith.budapest)
2011. aug. 2. 16:21
Neeeeem! Nem Szilviiiii! Juci!!! Mondom, hogy front van! Szóval a Jucóka zabálta halára magát és ettűl fogyott fél kilót!
1567. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1544. - Szoszilvi81)
2011. aug. 2. 16:19
Szöszikénk, lehet, hogy nálad van a megoldás!? Enni köll mint állat és akkor fogyunk! Napi fél kilót!!! Yeaaah!
1566. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1562. - Zupo)
2011. aug. 2. 16:14

Hát Zuporfalat, akkor te is úgy vagy mint én.


Melankólia 1000-rel, és vörös a fejem, olyan érzés mintha lázas lennék, meg mintha hetek óta nem aludtam volna egy morzsányit sem. Ez az időjárás huza-vona nem hinném, hogy túl jót tesz LA némböröknek. A hájamnak meg végképp rosszat: itt van az augusztus és a zsírpárnák még mindig a helyükön, stabilan. Tavaly ilyenkor már 59 kiló voltam :-(

Szeptemberig adtam magamnak ultimátumot.

Addigra legalább 5 kilóval kevesebbnek kell lennem. Vagyis 64-nek!

Rengeteg az új bogyó Vic! De én nem nagyon hiszek már egyikben sem. Jelentős súly változás nem értem el általuk, hiába kínoztam magam...

1565. VictoryS
2011. aug. 2. 09:15
Ahogy nézelődtem a neten, találtam egy bogyót, ami jó lehet. Érdekelne, hogy más is megtalálta-e már, és esetleg ki is próbálta? A pontos tudni valókat beteszem a titkos fogyis naplómba, hogy ne szegjek szabályt.Keserű narancsot tartalmaz többek között, amiről már ezelőtt is azt olvastam, hogy az efedrin természetes helyettesítője mellékhatások nélkül. Na ez érdekelne nagyon, hogy valaki bármilyen termékben próbálta-e már? Van benne még sok más anyag, amiknek a hatása kb. elvileg ugyanaz kell hogy legyen, mint amik nekünk beváltak, de nem voltak legálisak.
1564. VictoryS
2011. aug. 1. 17:26
Zupo! Én is hasonlóan vagyok, ami az energia hiányát illeti, de azért küzdök rendesen. Hát jó lenne már végre egy kis nyár, mert hamarosan vége, és nem is volt... Ettől is depisek szerintem az emberek, amit én is érzek magamon. Teljesen őszi hangulat a nyár helyett. Semmi felszabadulás, nulla D vitamin... A paradicsomaim sem bírnak beérni, csak sok zöld bogyó virít a levelek között. Nekem a fejem fájt már reggel, felkelni alig bírtam. Mondhatni a múlt heti állapotom lett egy kicsivel rosszabb, amire rátett a hétvégi itthoni lomtalanítással egybekötött nagytakarítás is.A súlyom felfelé ment, mert a kajára annyira nem figyeltem oda, és a nagy dolog is akadozik... Mindezek mellett igyekszem a jó kedvre, és a pozitív hozzáállásra mindenhez, amennyire rajtam múlik.
1563. zupo
2011. aug. 1. 14:46
Még azt akartam írni, hogy kergessük el gondolatban a felhőket, csak elszállllltammmmm....
1562. zupo
2011. aug. 1. 14:44

Sziasztok Lányok !


Megrendeltem a régi, jól bevált S.S-t és már meg is kaptam. Annyira nem volt ugyan hatásos, mint a Z., de azért ezzel is mentek le szép lassan a kilók. Remélem, most is fog hatni, mert kb 5 kg-ot jó lenne még leadni.Reggel bevettem és már érzem a szájszárazságot. Ez jó jel!

Mozgásra sajnos nem tudom magam rávenni mostanában ( minden elismerésem azé, akinek ez sikerül !!!!!) , még az ágyból is alig tudok kimászni reggel.Biztosan az idő miatt van.

Igazából már tele van a t..-öm ezzel az esővel!!!

Jövő héten megyünk Balatonra, remélem addigra jobb idő lesz, mert ha akkor is ilyen trutyi idő lesz, akkor a két gyereket egész nap szórakoztatni kell, ami egyrészt kész anyagi csőd, másrészt egy kicsit sem pihentető.

Szóval légyszi mindenki vesse be az összes teremtő erejét + plusz kérje meg a saját Istenét és csináljunk már egy kis napsütést!!!!! gondolatban a felhőket

2011. aug. 1. 05:49
annyit ettem a hétvégén, mint egy állat, erre kevesebbet mutat a mérleg fél kilóval...akkor most hogy van ez?
1560. VictoryS (válaszként erre: 1559. - Judith.budapest)
2011. júl. 31. 15:22
Hát igen, én is arra gyanakszom, hogy ez amolyan pánikroham szerű dolog. Tavaly volt is durvább,amikor lelkileg nagyon mélyponton voltam a tönkrement boltunk miatt... Előtte is voltak hasonlóak, de akkor még szervi okokra gyanakodtam, csak akkor nyugodtam bele, amikor az orvos semmi betegséget nem talált. Tökéletes vérkép, tökéletes hormon háztartás stb.
1559. judith.budapest (válaszként erre: 1557. - VictoryS)
2011. júl. 31. 09:37

igen, sok mindennel együtt kell élni....de élni jó....ha a körülötted lévők szeretetet sugároznak feléd, az saját jóságának visszatükrözése...

ha türelemre inted magad, és elnézed mások hibáit, mert ők sem tökéletesek, akkor megnyugszol, és egyre ritkább lesz a légszomj...ami valószínű lelki eredetű, ha csak ritkán jön elő....

1558. VictoryS
2011. júl. 30. 20:35
Na ezt jól megírtam...
1557. VictoryS
2011. júl. 30. 20:34

Sziasztok! Ma 10 órán át pakoltunk a lányokkal. Reggel rosszul voltam már, de össze szedtem magam, de délután már remegtem a fáradtságtól is. Mindenesetre a kitűzött célt teljesítettük. :)

Reggel szédültem és légszomjam volt, ahogy évek óta időnként ez előfordul. Az eredetére nem derült fény, úgyhogy igyekszem együtt élni vele...

2011. júl. 30. 16:51
megvolt az ünneplés....nehezen álltunk fel az asztaltól, a férjem váll. autójával voltunk, az egy kisbusz szerű, hátul terpeszkedtünk hazáig a gyerekkel, de megérte, mert csak olyanokat ettem, amit én nem csinálok....a fiam már alszik, az öcsém nagyon jó néven vette, hogy tortát és ünnepi zenét is kapott, majd teszek fel képeket...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook