Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 5. 21:25
Nem Bádogember az Óz-bull. :-) Vicikém
2011. nov. 5. 21:25

Semmi gipsz nem vót Juci!


Eltörött aztán 1 hétig fekvőgipszbe raktak, hogy maj jövő héten járót kapok.

Kontrollnál a röntgen alapján egy másik doki "űgy látta a drága" :-/ ,hogy mégis műteni kéne, hisz még "fiatal vagyok" (- Anyád! Akkor most fölöslegesen feküdtem egy hétig????!!!!! Ezt múlthéten is mondhattad volna... :-/

Még aznap nekem estek a késsel, mert leüvöltöttem őket, hogy hát nekem haza kék mennem, meg ilyenek...Aztán 5 nap kórház, 3 hét fekvés otthon, aztán karmankózás 3 hét, fél mankózás 1 hét......stb. Má nagyon kész voltam. De azonnal el kezdtem terhelni amint lehetett, és a borzalmas fájdalom és a béna begörcsölt dagi lábam jobban is lett ettől. Szóval nem vót gipsz. Csak fásli kellett vóna, de én mindig levettem, mert nem bírtam azt se. Csak a műtét helye volt leragasztva varratszedésig..... Remélem marhára élveztétek a "kis" beszámolót :-D Hi-hi!


Tuggyátok mi a gáz? Cipőt venni nem tudok a hülye vastól! Szandiban nyomom az ipart :-) Mi lesz decemberben?????

1733. VictoryS
2011. nov. 5. 21:19
Szia Bóha! Végre!!! Akkor most vasember lettél vasakarattal??? ;)
1732. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1726. - Judith.budapest)
2011. nov. 5. 21:12

Jucó jobbulást! <3

Inkább a masszázs mint más...

2011. nov. 5. 21:10

Tündi kitartás!!!!!

Gondolunk rád!

2011. nov. 5. 21:09

Lányok!


Nem hóttam meg, de kegyetlenül le vagyok fáradva.

El sem tom mondani.

Minden szabadidőmet alvással töltöm. :-) De tényleg. Lehet, hogy ez már a téli álom ideje miatt van?

Emlékszem kb. 1 éve csatlakoztam hozzátok. Sosem felejtem el az Adipex borzalmat. Hetekig nem aludtam tőle, és olyan jókat Hoxáztam.

Lábilag rendben vagyok. Egész jól járok már bot nélkül is. Majd csak májusban veszik ki a vasat és a csavarokat. Képzelhetitek mennyire várom...

1729. VictoryS (válaszként erre: 1728. - Tündi66)
2011. nov. 5. 08:07
Szia! Hát ez nem valami fényes... együtt az exszel... Sajnos a barátnőm is így járt most, mert nem tudják eladni a lakást olyan áron, hogy a hitel is lekettyenjen róla... elég durva helyzet.
1728. Tündi66
2011. nov. 1. 19:27

Sziasztok!

Én is ide nézek minden nap,de sehol senki.:(

Hiányoztok nagyon,de nem akarok erőszakos lenni.

Nem sok minden történik. Vitázok a gyerekekkel. Az ex nem költözik el. Itt idegesít. Mindenbe beleköt vagy nem is köszön. Ez van.

1727. VictoryS
2011. nov. 1. 18:55
Na végre valaki jelentkezett! :-) Én szinte minden nap ide nézek, de mivel senki nem írt, ezért én sem erőltettem. Pedig hiányzik mindenki... :(
2011. nov. 1. 17:37

lassan döcög a fórum, írjatok, vagy már elment a kedvetek ettől? több minden történt velem, ha valaki olvassa még....az egyik, hogy a nyáron kaptam egy gyógyit, mert gyakran menstruáltam, amikor elfogyott a tabletta 2 nap múlva megjött, azóta semmi....lehet, ezzel a korszakommal végeztem.....

a másik, a kolléganőm mondta, szintén nyáron, hogy a nővére mauri masszázst csinál, októberben kipróbáltam, tényleg különleges, egyszerre ápolja a testet és a lelket....

és veletek? nálatok mi újság?

1725. VictoryS
2011. okt. 21. 16:43

Sziasztok! Sajnos feljött 1-2 kiló, mert a napi 12-14-16 óra mellett nem tudtam figyelni, ettem amit találtam... De mától már ismét figyelek, kivontam magam ma a forgalomból, és itthon készítettem magamnak végre olyan ebédet, ami jót tesz nekem. :-)

Bolha drága! Majd le ugra-bugrálod azokat a zsírpárnákat, ha meggyógyultál, addig meg koncentrálj a gyógyulásra. :-)

2011. okt. 20. 07:28
-:)))))
1723. Tündi66
2011. okt. 19. 07:44
Öcsém lánya most nyolcadikos. Tavaly decemberben eltörött egy csont a lábfejében,most meg a bokája. Mindkétszer ugyan az a lába,csak most műteni is kellett. Megszegelték. Torna órán történt mind a kettő. Korán kezdi a " félrelépegetést" :)
2011. okt. 18. 11:49

Sziasztok!

Bolha nem tudom, hogy van a a lábad, de a gyógytorna biztos sokáig el fog tartani, a gipsz után. Természetes a lemerevedés, csak utána nehéz a visszaállás, de a tökéletes gyógyuláshoz mindkettő kell, én már tapasztaltam....fel a fejjel....

2011. okt. 10. 13:21

Vik! Ténylag Drakula a 75kg.-hoz!!!!

Ez tényleg nagy dolog!!!!


Én gyerekek a sokk fekvés ellenére nem híztam Hála az Úrnak!!!

És bejön a Murci, hogy de. lehet enni sokat, sokat viszont du. szinte semmit, este semmit!

Ez tényleg bejön!

Plussz még egy kis mankózás....hmmmmm....Zupikám, és csak úgy ugrálnak a zsírpárnák a hasamon! :-D

2011. okt. 10. 13:13

Judithom Drága!


Másolás elmarad...

Ha van erőd, akár a könyvet is postázom neked hozzá...

Nagyon sajnálom, de fél lábon ugrálva kétszer annyi ideig tart mindent elvégezni. Segítségünk nincs. Megfizetni nem tudjuk. Mindent egyedül csinálunk. Ezt nem panaszképp írom, csak egyszerűen terveim ellenére mégsem fér bele az időmbe a másolás...

2011. okt. 10. 13:08

Itt vagyok lányok, asszonyok!


Valamivel jobban... :-)

Most még mankóval, de 3 hét múlva már nélküle kell majd bemutatnom a "gördülő járást".

Bár asszem, majd inkább jól bemutatok a dokinak. Jelenleg olyan merev a lábam, mint egy kályhacső...

2011. okt. 9. 18:22
Sziasztok! Itt az ősz, szerintem gyakrabban leszünk a gép előtt, hamar sötétedik, kinek van kedve sétálgatni.....aztán jöhetnek a jó ötletek fogyókúrára.....vagy ahogy Bolhánk írná a kogyófúrára.....de ő nem ír mostanában, elment Bibe után.....
1717. Tündi66
2011. okt. 2. 21:21
Erre én is kíváncsi lennék.
2011. okt. 2. 19:53
Sziasztok! Tudja valamelyikőtök, hogy Gáspár Evelin melyik étrendkiegészítőt szedte? Csak kíváncsi vagyok rá.
1715. VictoryS (válaszként erre: 1712. - Judith.budapest)
2011. szept. 28. 14:23

Na akkor a népszámlálás után jöhet is a nagyfiú segíteni! Ügyes szervező ember kellene nekem több városban is azonnal (tegnapra) :-)!


Bolhánk meg lába szegetten biceg valahol... Jó lenne azért ha néha adna életjelet magáról, hogy megnyugodjunk.

1714. Tündi66
2011. szept. 27. 07:32

Nekünk ezzel a kollektívával ez volt az első kirándulás. Mi is autókkal mentünk. És a korkülönbség sajnos nagyon előjött. Páran "középen" vagyunk. Talán nekünk volt a legrosszabb.

De összességében jó volt. Ez a lényeg.

1713. judith.budapest (válaszként erre: 1709. - Tündi66)
2011. szept. 27. 06:45

Tündi! Szép helyeken jártatok, jó, hogy vannak még ilyen bulik a munkatársakkal, nálunk ellaposodott.

Tavasszal olyan kevesen jelentkeztünk 2 napos kirándulásra, hogy nem tudtunk buszt rendelni, idén először, így autókkal mentünk, de az azért nem volt ugyanaz...két dolog van, legyen olcsó, és színvonalas....amikor fizetni kell, a kollégák húzzák a szájukat, amikor meglátják az olcsó szállást, megint csak húzzák a szájukat...zene, tánc, már régen nincs, vagy öregszünk, vagy ennyit romlott az életkedvünk a sok megszorítás és áremelés miatt....

örülök, hogy ti még eljutottatok több naposra, és jól éreztétek magatokat

2011. szept. 27. 06:40

Sziasztok!

Bolha barátnőnk nem jelentkezik, nem ír, nem másol be....nem jó jel...mi van veled bolha?

nekem a fiam a fősuli mellett, most népszámlál...ma meg dolgozatot véd, szóval összegyűlt neki, de nem baj, szereti, ha pörögnie kell...

1711. VictoryS
2011. szept. 26. 21:04
Ja! Nem MLM munka meg ilyesmi, hanem teljesen normális kétkezi meló...
1710. VictoryS
2011. szept. 26. 21:03

Csajok! Ha valakinek a családtagja, ismerőse a következő megyékben él és 18 év feletti nappalis diák, és akar dolgozni, akkor most tudok rá lehetőséget! Megyék: Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém, Zala, Komárom-Esztergom. Írjatok rám,és megírom a többit!


Remélem ez nem baj, hogy ide írtam... Ha igen, akkor csak írásbeli figyelmeztetést kérek ha lehet és azonnal leveszem, mert nem akarok szabályt sérteni szándékosan... :(

1709. Tündi66
2011. szept. 26. 12:42

Sziasztok!

Örülök,hogy elég jól alakulnak a dolgaitok.

Túl vagyok a műszakkiránduláson. Összességében jó volt. Vannak dolgok és emberek,amik és akik nem kellettek volna,de ez mindig van.

Első este táncoltam is egy jót. Második éjjel biliárdoztunk,ami megint maradandó emlék lesz:):)

Zamárdiban voltunk. Áthajóztunk Füredre. Hazafele megálltunk Keszthelyen. Gyönyörű szép idő volt. Rajzolni sem lehetett volna szebbet. Úgyhogy minden oké.

1708. szoszilvi81 (válaszként erre: 1707. - VictoryS)
2011. szept. 25. 22:04

Köszi :)

Egyenlőre még nem kell várnia, mert a párom délutános, így ő viszi a gyerekeket ovi-suliba. Ha délelőttös lesz, akkor lesz gond, de akkor majd megkérem az ovónénit, engedjék meg, hogy fél 8-ig üldögéljen a Martin kispadján, aztán szépen lassan átsétál, akkor kényelmesen bent is lesz a suliba.

Jobbulást törött lábú bolhánknak.

Judith, köszi a biztató szavakat.

Mindennap úgy mentem dolgozni, hálás- és boldog vagyok azért, hogy itt dolgozhatok, és így dolgozni egyáltalán nem rossz.:)

Vic, örülök, hogy sikerült a részeredményt elérni, bár a hozzávezető út, az már kevésbé csábító.


Mindenkinek szép estét!

1707. VictoryS
2011. szept. 25. 21:07

Sziasztok! Hát miket olvasok! Bolha törött lábbal ugra-bugrál, pontosabban biceg??? Gyógyulj meg gyorsan!


Szilvi! Gratulálok a munkához! Szegény gyerkőcöt nem irigylem, hogy kint kell állnia reggel. Nem tudod megbeszélni valamelyik tanárnénivel, hogy 10 perccel előbb kinyissák?

Én jól vagyok, jó sok munkám van, és a kimerültség különböző szintjeit jártam meg az elmúlt hetekben... Ma próbáltam intenzíven pihenni itthon, egyelőre nem túl sok sikerrel.

Lebetegedtem meg minden... elértem a héten a rész cél súlyomat, 75,1 kg voltam, de megfázás után a hasmenés volt a fő "eszköz", és tegnap meg főleg ma hányingerrel lett spékelve. Na érzékletesen leírtam, de holnap remélem jobban leszek reggelre.

1706. judith.budapest (válaszként erre: 1705. - Szoszilvi81)
2011. szept. 25. 07:40
nagyon örülök a jó hírnek Szilvi....az időbeosztást lassan megszokod, és átalakulnak bizonyos dolgok, lesznek kevésbé fontos, és nagyon fontos tényezők....a legfontosabb, hogy megszűnik az anyagi szorítás, elengedheted egy kicsit bátrabban a tekinteted a boltokban, kicsit kényeztetheted majd magad, nem kell a filléreket is számolni...és ez többet fog érni, mint a tökéletesen vezetett háztartás, a gyerekekkel is több helyre fogtok eljutni hétvégén, és lesz olyan, hogy nem kell szendvicseket készíteni, mert nyugodtan beülhettek vendéglőbe is....köszöntelek ebben a világban, ami már nagyon kijárt nektek....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook