Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


25. 470f6cae11 (válaszként erre: 24. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 3. 10:02

Szasz!


Mindenki azt sugallja, hogy ő issszonyú kövér. Ha most megbeszélnénk egy találkozót a jövő hétre - mondjuk Pécsre --a cukiba berobbanna több fantasztikusan nőies nő. (A pasik szája alá bögrét kéne tenni, hogy a nyáluk abba csorogjon.)


Vajon miért érzem én ezt így?

És vajon a vajon szót milyen j-vel kell írni?

2011. ápr. 2. 21:20

Bibénk csirkát süt! Nyámiiiii!!!! És hun tuttál friss csirkát szedni? Egy jó kis sós ágyra legalább 30-40 szem csirkát le kell rakni, hogy elég legyen egy családnak. Vigyázat! Csirkát párzási időszakban tilos szedni! Mérgező!


Na jó, ez már olyan fársztó,hogy tényleg mindenkinek azt javaslom, hogy oltassa be magát ellenem mert "nagyon veszélyes" vagyok :D


Zupokám!


Bár csak mán minibolhának érezném magam!

Nem is bolhának, hanem tetűnek.(az kisebb mint a bolha?) Legszívesebben atka lennék...

Az csak mikroszkóppal látható.

Egyelőre azonban még úszógumikkal és matracokkal készülök a strandzezonra.

23. zupo (válaszként erre: 16. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 2. 20:20

Szia kedves Bolha !


Nem tudom, hallottál-e róla, hogy az elefántbolhák megkezdték szokásos tavaszi ellenőrzésüket ! Nagyon szigorúak ! Megbüntetnek mindenkit aki jogtalanul bitorolja a nevüket !

Az elefántbolha megnevezést kizárólag 80 kg feletti testsúllyal rendelkezők használhatják. 70-80 kg között kiselefántbolha az engedélyezett, 70 kg alatt pedig csak bolhának hívhatod magad !

22. VictoryS (válaszként erre: 20. - Pintyo577)
2011. ápr. 2. 17:49

Nem semmi, a kitartásod a régi! :) Hogy bírod a kápi levest? Én vettem most kelkáposztát, meg darált husit, mert a család igen megszerette mostanában ezeket a rakott cuccokat, és így legalább rábírom a gyerkőceimet a zöldség evésre. Holnap rakott kápit tervezek ebédre. Ez legalább olyan, amit én is szívesen megeszek.


Köszi a tippet a kullancsokra. Mi már lekéstül szerintem az oltást, így próbálunk figyelni, amennyire lehet.

21. pintyo577 (válaszként erre: 14. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 2. 11:21

Lányok nagyon vigyázni a kullancsokkal, igen veszélyesek, most oltattuk be mi is magunkat.

6 órán belül ki kell szedni, addig nincs gond, mert 6 óráig szív, amikor megtellik akkor köpi vissza a fertőzött cuccott.

2011. ápr. 2. 11:16

Sziasztok Lányok!


Köszi a meghívást.!!!!

Most káposztalevesezek, ez a 4. napom.

2x akarom megcsinálni, utána folytatom a porjaimmal.

2011. ápr. 2. 09:31

Itt vagyok, meg vagytok! :)


Mai eredményem összesítetteben -33,2kg! Ez új rekord és gyógyszer nélkül. Én már nem tartozom a bogyózók közé, csak mint ex bogyózó, mert a műtétig már tisztulni akarok. De így is megy, és egy teljesen bio cuccot most megrendeltem, ami segíteni fog a tisztulásban, emésztésben (hogy működjön) és további fogyásban is. Remélem hétfőn már itt lesz. Most megyünk anyóst köszönteni,majd délután jövök.


Pussssz!

18. 470f6cae11 (válaszként erre: 14. - 0e9d6cd002)
2011. ápr. 2. 07:17

Szia Drága!!!


Ma csirke lesz, sóra ültetve:

1 kg sót kiszórok egy tepsibe. Egy enyhén izesített csirkát ráteszek egészben, és megsütöm. Aranysárga és omlós lesz..Mellé a krumpli így készül. Megfőzöm és kihűtoöm. Nagyobb darabokban. Aztán hirtelen átsütöm forró olajban és meszórom rozmaringos fokhagymás fűszersóval ( Tesco).


Próváljátök ki, isteni.

17. 470f6cae11 (válaszként erre: 15. - Zupo)
2011. ápr. 2. 07:14
Én meg Téged, szivem, Örülök, hogy itt vagyol....
2011. ápr. 2. 07:08

Gúúúd móning szán sájn!!!!


Lányok rájöttem!:

A Békés Bogyósok elnevezés alapján, vagy azt hiszik rólunk, hogy a Békés Megyei Csipkebogyó Gyűjtő Klubb tagjai vagyunk, vagy a bezárt Lipót mezei elmegyógyintézet szelíd (békés) őrültjei akik már csak egy féle nyugtatót (bogyót) szednek.


Szóval a fedőnév eccerűen fantasztikus!!!!


Iőhájas jelentés:

Ma az S.P. hatásra 67.5!!!!!

Tavaly nyál óta nem vótm enni!!!!

Csak eccer legyek még 60, bizaz nem öszek többé!!!!

15. zupo
2011. ápr. 1. 21:20

Sziasztok lala...lányok !


A múlt hét munkaügyileg nekem is elég zűrös volt, remélem a következő jobb lesz. Nem is volt időm írni, olvasgatni is alig.

Képzeljétek, már nem szedem a Slimet és mégis fogytam, azóta is, hogy abbahagytam. Tök jó!

Mondjuk nem is eszem túl sokat. Remélem összeszűkült a gyomrom és ez már így is marad!!!

Viszont ugyanolyan szomjas vagyok még mindig, mint a bogyók alatt. Lehet, hogy még nem ürült ki teljesen?

Bibe szeretem a verseidet !

2011. ápr. 1. 21:10

Bibénk!!!!

Hozod a formád!!!!

Ez gyönyörűűű!

Közbeszerzés ide vagy oda, mán te is nagyon hiányoztál nekünk!!!! Ezt asszem mindenki nevében írhatom!


LAnyok!

Nézzetek be minél többen megint!


Jó pihit mindenkinek!!!

Jó Bihit neked!


Big Vérszívóka

(Télleg jön a kullancsszezon! Át kéne keresztelkednem, azok még dundibbak egy jó nagy csapat kiránduló után a tölgyerdőben:)

2011. ápr. 1. 17:38

Lányok!!

Álljatok meg egy pillanatra. Hagyjátok a házimunkát, a gyereknevelést és a viráglocsolást. Csendesítsetek a lelketeken egy kicsit, majd tárjátok ki: hadd áramoljon belé napsugár!!


Hoztam neked napot,

Hogy fényben lehessél.

Hoztam neked szellőt,

Hogy szárnyra kelhessél.


Hoztam neked vizet,

Hogy soha ne szomjazzál.

Hoztam lágy kenyeret,

Hogy azzal táplálkozzál.


Hoztam neked békét,

Néhány szóvirágot,

Hogy elűzzék mellőled

A szomorúságot.


A legvégére pedig

Csak önmagamat hoztam,

S fele barátságom,

A másik fele itt van.

2011. ápr. 1. 17:34

Lalányok Szasztok:) ! Már naggyon hiányzott Mindenki.

A héten K.o. voltam, Napi 9-10 órán át írtam közbeszerzési pályázatot.


Szerdán megen elkezdtem szedni a gyogyót ( nem a macát, hanem a zent). Méreckedni egyenlőre nem akarok. Majd meglátom.


Stefi babáról raktam fel új képet :).

Szeptemberben utazunk Hozzájuk. ( Anglia).

Most pedig választok Nektek egy gyönyörűséges esti versit.

Pusz Mindenkinek ( aki esetleg már elfelejtette volna: nem oda, és nem úúúúgy).

Örülök Nektek....

Bibe

2011. ápr. 1. 14:47
Azé ideírom, mer sokan kérdezik: EZ A FÓRUM FOGYÓKÚRÁS "TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐKET" FOGYASZTÓ FOGYÓKÚRÁZÓK FÓRUMA. (Vagyis Bogyósok) És nem bántjuk egymást (vagyis Békés) :)
2011. ápr. 1. 14:39

Sziasztooooook!!!!

Czup-czupp Mindenkinek!!!!


Még este bekukkantok!!!!

2011. ápr. 1. 13:05

Sziasztok!

Remélem újraéled a fórum! :)

2011. ápr. 1. 12:48
Üdv Mindenkinek! :D
2011. ápr. 1. 12:44
yeahh! :D
2011. ápr. 1. 10:44

Még annyit, ha már itt vagyok, hogy 5 kg.-mos fogyási eredményről számolhatok be 2 hónap alatt.

Soványka eredmény, velem ellentétben, de azért nem adom fel ('.')

2011. ápr. 1. 10:42

Nagyszerű kezdeményezés!!!

A névválasztás is sikeres.

Bár nem sűrűn jelentkeztem, azért szorgalmasan olvagattam a fórumot nap mint nap, és bevallom hiányzik.

Remélem itt ismét találkozhatok a régi kedves ismerősökkel!

2011. ápr. 1. 09:04

Gyertek lányok fórum beee, fórum beee,

Itt a világ közepe, közepeeee e-e-e-e!!!!

2011. ápr. 1. 09:02

Nem drogosok klubbja vagyunk!!!

Ez csak egy kis kogyófúrás hely. Hejj!!!!

2011. ápr. 1. 08:21
What is "Békés Bogyósok?
2011. ápr. 1. 08:13

Sziasztok!

Kérjük akik meglátogatjátok ezt a fórumot, mellőzzetek minden negatív hozzászólást, beszólást, kritikát! Ha valami, vagy valaki nem tetszik, tessék odébb fáradni! Ez a fórum nem a kritizálás, bántás, gyalázkodás helye! Mi itten szeretetben, békességben cserélünk eszmét és tapasztalatot a LAfogyásról!

Kéretik az új tagoknak mindezt tudomásul vétetni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook