Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Békés Bogyósok fórum

Békés Bogyósok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1765. Tündi66
2011. dec. 8. 00:49

Sziasztok!

Voltam a 2 kisebbik (16-10 éves) gyermekkel Pesten. Minden nagyon jó volt. A színház is. Az első döbbenet után,hogy Bereczki nincs ott,(ez nagy ledöbbenés volt) nagyon tetszett. Még a 10 éves fiamnak is tetszett

az a szereposztás volt,csak ő hiányzott,nem tudni miért.

2011. dec. 7. 15:10

Jucókám leginkább egy 1972-es Trabant motornak érzem magam...de azért köszi.

Bibéről azóta sem tudok semmit.... :-(

2011. dec. 7. 15:04
DRÁGA ZUPÓKÁMNAK EZER HÁLA ÉS KÖSZÖNET A CSODÁLATOS GYEREKRUHÁKÉRT!!!!
2011. dec. 7. 15:04
Megint Juzsóként jelentkeztem be...csak tudnám miért....? Mindegy. Űgyis tugggyátok, hogy az is én vagyok.
2011. dec. 7. 15:01

Mi történt....mi történt...


Hát én nézzegettelek titeket egy darabig..., de aztán leszoktam róla...Örülök, hogy megint itt vagytok! És mindenkit ölelek!

Tündi őszinte részvétem!

Bár allergiás vagyok, pont a tengeri szőrre, de tudom milyen szeretni való kis állatka, mert nekem is volt gyerekkoromban.

Puszillak Szilvi! <3

Wendi!

Mitől nem tudsz aludni, én nagyon kiváncsi vagyok rá!

Legalább fogyaszt ha már nem alszol?

A kilókat inkább hagyjuk...(kilók a belem.)

Megnéztétek a horror lábfotóimat? :-D

2011. dec. 4. 08:02
Tündi, énis nagyon sajnálom, mindig fájdalmas valakinek az elvesztése.
2011. dec. 4. 05:45
Sajnálom a malackádat, a gyásznak is megvan a maga ideje, ne akarj most boldog lenni, csak éld a mindennapokat, lassan elmúlik a szomorúság, ő pedig már kis társaival a mennyből tekint le rád...
1758. Tündi66
2011. dec. 3. 12:23

Sziasztok!

A tengeri malacom meghalt.:(

Most nagyon szomorú vagyok. Pedig most boldogan kéne pakolásznom,mert holnap irány irány Pest!!

Nagyon sajnálom szegényt. És úgy érzem,nem tettem meg mindent érte. De mindig ez van,ha valaki vagy valami meghal. Most nagyon rossz.

2011. dec. 2. 04:55

Sziasztok!

Bolha! Mi történt, hogy megint nem hallunk felőled?

Tudod! Te vagy itt a motor! Azért nélküled nehézkes, sőt nem ugyanaz!

1756. Wendy78
2011. nov. 29. 10:00

Lányok én nagyon kivagyok már a hülye netriskkel.

Tavaly minden simán ment velük.Most meg?! Már két hete kinlódok velük és ma már be sem tudok lépni a személyes menümbe.A telefonszámuk meg ki van kapcsolva.Két napom van,hogy az elcseszett szerződésüket valahogy megváltoztassam.

Jól indul a nap:(

Utálom őket.Soha többé....

2011. nov. 29. 06:46

Bárcsak egyszer személyesen is találkozhatnánk :)


Vannak nehézségeim, mint mindenkinek, a mai világban folyamatosan panaszkodunk, pedig elfelejtjük, mennyi mindenért hálásak lehetünk. :)


A kilók igencsak alattomosan szoktak érkezni, de a harcot sosem lehet feladni ;)


Mindenkinek csodaszép napot! :)

2011. nov. 29. 05:53

Nagyon pozitív a kicsengése annak, amit írtál....a hétvégén kicsit közelebb voltam hozzád és gondoltam is rád...Bécsben voltunk a kollégákkal...Schönbrunn és az adventi vásár...


Azért másokra is gondoltam lányok....nem ittam magam tele punccsal, sőt meg sem kóstoltam....valahogy a mi forralt borunk sokkal biztonságosabbnak tűnt számomra, mint a kinti puncs....igen, megkezdődik a karácsonyi hangulat, lehet félni a felrakódó kilóktól, nálam nem a mértéktelen evés, hanem a sok pihenés az oka, az ilyenkor megugró kilóknak.....puszi nektek, az nem hízlal

1753. szoszilvi81 (válaszként erre: 1751. - Judith.budapest)
2011. nov. 28. 21:41

Hello :)

Egyrészt jól érzem magam, meg is fizetik, másfelől viszont a családnak hiányzom. Most a párom rendezi a gyerekeket, sajnálom, hogy nem én intézem ezek a dolgokat. Ha megtehetném anyagilag, a családot választanám, csak a mai világban pénzből élünk ,a szeretetből pedig nem lehet ennivalót tenni az asztalra.

Az ember mindig elédetlen, de hálás vagyok, mert van szerető családom, munkám, segítőkész párom, van tető a fejem alatt. A mérleggel sem vagyok összeveszve 72,4-et mutatott (pedig a hétvégén mindig tele eszem magam hülyeségekkel... :P)

1752. Wendy78
2011. nov. 28. 19:25

Kár,hogy nem elsején mész Tündi!

Találkozhattunk volna:(

1751. judith.budapest (válaszként erre: 1748. - Szoszilvi81)
2011. nov. 28. 05:57
Sziasztok!Szia Szilvi! Örülök, hogy írtál....milyen lett az életed a rohanáson, és hogyan osszam be az időmet mellett, hogy látod? megéri dolgoznod?
1750. Tündi66 (válaszként erre: 1747. - Judith.budapest)
2011. nov. 26. 14:07

Dolhai lesz a Rómeó.De engem a többiek érdekelnek. Főleg Bereczky és MÁZS!!!

Szia Pintyó!!!

DE jó,hogy megvagy! Írj sokszor sokat.

Délután zumbára megyek. Talán jó esz.

1749. pintyo577
2011. nov. 26. 09:19

Sziasztok Lányok!


Hú, nagyon régen jártam erre.

Meg vagyok, jól vagyok. Mostmár jövök talán sűrűbben.

2011. nov. 23. 06:34

Sziasztok!

Énis szívesen elmennék egy előadásra, de mi messze lakunk. :(

Most kivételesen ki vagyok békülve magammal. 72-73 kg-t tartom. Beleuntam az állandó küzdelembe, elfogadtam magam ilyennek. Már csak a mozgás hiányzik az életemből, egyszer majdcsak eljutok odáig is. A dolgozónő-családanya kombó elég sok energiámat leköt (persze tudom ezzel mindenki így van nem csak én, de nekem még szoknom kell ezt a felállást), így csak elméletben tornázom.


Mindenkinek legyen csodaszép napja! :)

2011. nov. 23. 05:34
és ki lesz a Rómeó?
1746. Tündi66
2011. nov. 22. 19:51

Dec. 5-én Megyek az Operett Színházba!!!

A kedvenc szereposztással lesz a Rómeó!!!

2011. nov. 22. 05:45

sziasztok

nálunk most ceragem őrület van, ami azt jelenti, hogy egy masszázs ágyat ingyen, korlátlan alkalommal ki lehet próbálni...ez egyesíti magában az akupunktúrát, a lávaköves meleg terápiát és a masszázst, az ágyat el akarják adni, de 2000 euró, na meg hely az nincs, így amíg tovább nem költöznek, addig járogatok, mert nagyon jó utána, és úgy látom, fogyaszt is, mert addig sem eszem, amíg ott vagyok-:))))

puszi nektek....mindenkinek, annak is aki hiányzik....

1744. Tündi66
2011. nov. 17. 09:15

Szia Wendy!!!

Úgy örülök,hogy újra vagy. Minden nap benézek,de sehol senki.

Másfél hét alatt leküzdöttem 2 kilót. Ez semmi:(Ez hamar visszajön. Karácsonyra le szeretnék fogyni!!!Vagyis vissza 60 körülire.Nem sok a 7 kiló,amit visszaszedtem a 24-hez képest,de így gyűlik. Lassacskán.

Az én kutyum (golden retriever) beteg volt. Méhgyulladást kapott. 7 nap kapott injekciót. Nagyon szenvedett. 2-3 hétig kell figyelni. Ha visszaesik műtét. Pedig egyszer szerettünk volna kiskutyákat. Nyáron volt 1 éves. Másodszor tüzelt. Nem akarom,hogy kipakolják:(:(

Ettől a napok óta tartó sűrű ködtől meg minden életkedvem elmegy!!

1743. Wendy78
2011. nov. 17. 03:57

Sziasztok csajok!

Mi van veletek?

Mindenki számoljon b de ha lehet ne most mert ez idő tájban 42-en vagyunk a hoxán a 300000-ből.

Azt nem mondom meg miért nem tudok aludni., de tu8dom mire ti fölébredtek addigra a kutya sem lesz rá kíváncsi!

Erről jut eszembe az Ebadó: Argosz fiam után 20000Ft/év lesz az adó mert harci eb lenne vagy mi a szösszenet. Botrány. És ha nem vallom be?? meg egyébként is kinek? meg minek?

Írjatok mi van veletek Bolha meg Tündi66? Bihbéről nem is beszélve!

2011. nov. 11. 13:53
Na, mi történt???
2011. nov. 7. 12:04

Lányok!


Ebédeltetek már?


Még nem?


Akkor semmiképp ne nézzétek be az albumomba!


Lábványos képeket töltöttem fel az egyik végtagomról...


:-D

2011. nov. 7. 11:31

Jucókám aranyos vagy! De nélkületek semmi nem lenne ez a fórum! És amíg én Bunkó Bolha mód sebeimet nyalogattam, addig ti továbbra is írogattatok! :-)


Őszinte részvétem az elsősegélytanfolyamon szerzett tapasztalatod miatt!

Nincs lehangolóbb a magyar kórházaknál, és a közömbös orvosoknál, akik jó esetben is "csak" találgatják mi bajod....

Lányok!

Jöhetnek az egészségügyi horror történetek!

Ja! És közben gondoljunk Vicára akit most ki tuggya ki, hol vág fel éppen...

Remélem nem Jack!!! A hasfelmetszésen már túl van, nem?

2011. nov. 7. 06:10

Sziasztok! Kell egy motor a fórumon, és ez te vagy Bolha, örülök, hogy tudtál írni, régi jó humorodban-:)))))

Nekem a hét elsősegély tanfolyammal telt, kellett a kreditpont, na ott már csak műteni nem tanított egy mentőorvos....de Bolhát tisztán diagnosztizáltam volna, saját maga állítása szerint 170-es volt az IQ-ja......érzéketlen, soviniszta, gyerekes bunkó volt, viselkedészavaros, akit már ideraktak, hogy beteg közelébe ne kerüljön, mert kétségtelen, hogy van tudása, de ezt a stílust a betegek feljelentéssel hálálták meg, amit persze el is mondott.....ma megyek vizsgázni belőle, kiráz a hideg, hogy még egyszer találkozom vele.....

szebb napot nektek....

1738. 0e9d6cd002 (válaszként erre: 1737. - Zupo)
2011. nov. 6. 08:11

:-D :-D :-D :-D


Magas csizma, alacsony csizma, szőrös csizma, zippes csizma, Zupós csizma, Spanyol csizma. Kerek csokoládé, szögletes csokoládé, lyukas csokoládé, keserű csokoládé......


Én is csoki függő lennék, de több éves beható kutatás eredményeként észleltem, hogy idegbeteg leszek a kakaótól ami a csokiban van. Másokban boldogság hormont szabadít fel, én meg nyugtalan leszek tőle és ingerlékeny... Pedig oda vagyok érte....


Haré Krisna, Haré Krisna, Krisna Krisna, Haré Haré.

Haré Ráma, Háré Flóra, Ráma Ráma, Háré, Háré.

1737. zupo
2011. nov. 5. 23:22

Sziasztok Lányok,


Bice-Bolha ne izguljá, a Krisnások télen is mezítláb járnak szandiban, akkor egy ilyen szektista ( vagy szexista ?) mint Te, is kibírja.

Lehet hogy én is abban fogok, mert olyan hülye csizmákat lehet kapni. A mai délutánt azzal töltöttem, hogy egyik cipőboltból ki, másikba be...csak egy normális fekete csizmát akartam venni, de ilyen nincs. Vagy 80 cm sarka van, vagy láncok lógnak rajta, vagy patatalpa van, vagy krumpli orra, vagy olyan szőrös, mintha ráfeküdt volna egy sziámi macska.

És attól meg totálisan ki voltam akadva, hogy most az a divat, hogy a zippzár a csizma szárának az aljától csak a közepéig ér. Most akkor vagy legyen zippzáras végig , vagy bebújós. Végül is véletlenül találtam egy olyat ami tetszett, csak néhány fekete strasszos pántocskától kellett megszabadítani. Szegény apám majdnem szívinfarktust kapott, amikor meglátta hogy nyiszálom az új csizmát...

Viki hogy van pocakod ? És milyen új műtétre készülsz? Vagy rosszul olvastam valamit?

Tündi,sajnállak, nehéz lehet így élni! Nem tudod rávenni valamivel, hogy húzzon el?


Kilókkal hogy álltok? Én sajna híztam 2 kg-ot ! Most a Csokoládé imádok klubja ill. a Csokoládé imádók diétája című könyveket olvastam, ahol a lányok mindig egy csokiboltban jönnek össze, ha valami problémájuk volt és hát az mindig volt nekik. Olyan jól le volt írva, hogy mikor milyen fincsi csokikat ettek , hogy én is folyamatosan rá voltam gerjedve és a csokiboltba jártam.

Lehet, hogy most valami Norbi update könyvet kellene olvasnom..

2011. nov. 5. 21:27

Tényleg olyasmi érzés volt amíg nem szoktam meg, mintha egy kályhacsőben lépkednék vagy egy 36-os cipőben 40-es láb-bull.


Gyerekek! ez a fórum télleg nagyon lapos, ha itt az én lábom a téjma.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook