Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra rajongók ide! fórum

Béres Alexandra rajongók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
798. Arel
2013. febr. 15. 13:58

Szia!


Gondoltam, hogy ezért nem voltál. Remélem, azért legalább ebből a szempontból jobban vagy! Azt elhiszem, hogy eleged van már a fájdalmakból, senki se tűri jól, főleg hosszabb távon.

Nagyon sajnálom, hogy nem tujátok tisztázni a problémáitokat a pároddal! Pedg biztosan érdemes lenne nyílt lapokkal játszani, és gondolom a Te türelmed is véges. De nyilván meg van az okod, hogy mindezek ellenére is kitartasz mellette.


A sebem szépen gyógyulgat, már alig érzem, úgyhogy semmiben nem korlátoz már szerencsére. Így szépen tornázgattam a héten, igaz szerdán a fejfájás engem is ledöntött a lábamról (épp torna közben). De nem panaszkodom, mert ritkán tör rám ilyen mértékű fájdalom.


Neked is szép hétvégét!

797. szöszi71 (válaszként erre: 796. - Arel)
2013. febr. 15. 08:05

Hali!


Bocsi, hogy még csak most írok, de otthon maradtam 3 nap betegen. Csak levert a lábamról. Elküldtek vérvételre, de szerencsére rendben volt minden. Egyenlőre még mindig csak a gyaloglás van, de az minden nap. Tudod, hogy sokat jelent, szépen alakulgatok tőle. :D A tornát majd később fogom tudni beiktatni. Már megint itt a havi, cseszeget a hasam, pedig még a jövő héten kell jönnie. Ja és persze a fejem is emiatt ismét. Már ebből nagyon elegem van!!!!

Sajnos párkapcsolati problémám van. A párom sokat iszik. Hétközben nem tud, csak egy-két sört, de ha szabadnapos vagy hétvége akkor viszont belehúz. Ja és persze vannak dolgok amiket nem mond el, nem őszinte velem. Ez nekem nagyon fáj és lelkileg kikészít.


Te hogy vagy már? Javulgat a sebed?


Legyen szép hétvégéd!

796. Arel (válaszként erre: 795. - Szöszi71)
2013. febr. 8. 17:31

Hali!


Ugyan tudom, hogy már nem olvasod a hétvége előtt, de akkor sokat pihizz! Hm... Talán párkapcsolati problémád is van? Vagy a párodnak van alkoholproplémája?

A fejfájás bizony lehet valami rosszabb előjele, de ha influenza lenne, az 24 órán belül kijön (mondták ma a rádióban). Amíg nem rosszabb, addig a séta a friss levegőn szerintem nem árthat (még ha nem is a legtisztább).


Pillanatnyilag nincs gondom, csak bármikor lehetne, állítólag rendesen összenőttek bent a dolgog. De szerencsére nem fáj. Amúgy meg a 4 vágás miatt nagyon gyenge a méhfal, ezért lett volna kockázatos még egy terhesség. De most már ezen túl vagyok, tulajdonképpen jól is érzem magam. Elvégre ma is tornáztam (óvatosan), és a sebek is szépek.


Szép hétvégét!

795. szöszi71 (válaszként erre: 794. - Arel)
2013. febr. 8. 08:23

Szia!


Megpróbálok a hétvégén gyógyulgatni. Nem is érdekel otthon semmi, még vásárolni se fogok, mert annyira vacakul érzem magam és egyébként ahogy a párom viselkedik velem..... Otthon van tegnap óta és inkább a pia mint az, hogy esetleg segítene bármiben is, holott tudja, hogy vacakul vagyok. Tegnap este már a hideg is rázott. A fejem változatlanul fáj még mindig már 3. napja. Semmi sem használ rá és ez gyanús. Igaz, a gyaloglást nem hagyom el, ma is gyalog jöttem. Már ennek is látszik a hatása, még a hasam is kisebb lett. :D


Ami nagy problémád van azt megtudja oldani a doki?


Gyógyulj Te is és vigyázz magadra!

Legyen szép hétvégéd!

Puszi: Edit

794. Arel (válaszként erre: 793. - Szöszi71)
2013. febr. 7. 20:57

Szia!


Hát, akkor gyógyulgass!!! Talán a hétvégén ki tudod magad pihenni, és a jövő héten újra belekezdhetsz.

Én ma az Egynsúlyban önmagaddal-t választottam. Nem volt semmi gond, csak a hason fekvősöket csináltam kicsit másképp, hogy ne kelljen a sebekre ráfeküdnöm. De nem volt gond a hasizomgyakorlatokkal se. A műtét egyébként megoldotta a fogamzásgátlás problematikáját örökre, mert életveszélyes lett volna egy esetleges terhesség (most is megállapította a doki, hogy elég nagy gubanc van bent).


Szép napot!

2013. febr. 7. 14:21

Hali!


Sajnos nem lett jobb, már 2 napja egyfolytában fáj a fejem a torkom ismét, bedugul az orrom és tré a közérzetem. Így sajna a torna marad, de a napi 80 perc gyaloglás megvan. Sajna ma reggel esett az eső, így busszal kellett jöjjek, de remélem fél 4 után már nem fog esni és hazagyalogolhatok.


Milyen műtéted volt elárulod?


Legyen szép napod!

792. Arel
2013. febr. 7. 12:29

Szia!


:( Ember tervez...

Remélem, azért nem betegedtél meg nagyon, és maradt erőd tornára.

Nekem most 2 nap kimaradt (egy kis műtétem volt), de épp most készülök a tornára, és szerintem ma Szandit választok, mert egy kicsit lájtosabban akarok kezdeni.


Szép napot! (Nálunk gyönyörűen süt)

2013. febr. 4. 11:21

Szia!


Hát...ettől már megőrülök, hogy mindig van valami mikor eltervezem,hogy mostmár mindent bele! Most kiderült, hogy a főnököm influenzás, de mindig bent kell leyen, mert határidős munkánk van. Így most Ő is fertőz minket. Nem is érzem valami remekül magam, hol fázom, hol melegem van és az ízületeim is kezdenek fájni. Jó lenne, ha nem pukkannék le!


A séta is nagyon jó testmozgás. :D

Nagyon ügyi vagy, hogy ma már tornáztál. :D


Neked is kívánok szép hetet!

790. Arel
2013. febr. 4. 11:07

Szia!


Úgy látszik, mindig adódik valami gond. :( Sajnálom!


Tegnap végül nem tornáztam, inkább sétáltam egyet a gyerekekkel, mivel végre elállt az eső, a szél se volt vészes, sőt a napocska is megmutatta magát. Azért velük nem lehetett sokáig kinnmaradni, de valami azért volt.

Ma pilateseztem egyet, viszont az még kétséges, hogy a héten mikor és mit fogok tudni tornázni. Van a kórházban egy kis elintéznivalóm.


Szép hetet! És tornára föl!

789. szöszi71 (válaszként erre: 788. - Arel)
2013. febr. 4. 10:15

Szia!


Örülök, hogy már jobban van a kicsid. :D


Hát...nekem a múlt héten 3 napig fájt a torkom, hétvégén pedig kijött a megfázás. A múlt héten csak egy nap tornáztam, a többi napi 80 perc gyaloglás volt. Azt hiszem ez jólkompenzálta a kimaradt tornát. A héten nem tudom mikor leszek jobban, de ha nem köhögök akkor szerdától már tudok tornázni és hátha hamarabb elmúlik a megfázás.


Te nagyon ügyesen csinálod a tornát! Gratulálok!:D


Legyen szép heted és jó tornát!

788. Arel (válaszként erre: 787. - Szöszi71)
2013. febr. 1. 13:24

Szia!


Nem mintha nem kedvelnélek...:) Csak egy újember hozna egy kis színt magával.


Köszönöm, ma már sokkal jobban volt, elég nehezen bírtam a kettővel együtt, mert azért mellette vártak rám a szokásos egyéb teendők is. De nincs miért panaszkodnom.


Tudom, hogy nagyon sok kizáró tényező van, többek között a tartós betegségek is (vszeg). Úgyhogy teljesen fölösleges mentegetőznöd. Én örülök annak, hogy adhatok, remélem még sokáig, de a párom se tud adni, mert egyszerűen elájul. 2x próbálta, mind a kettő alkalommal úgy leesett a vérnyomása, hogy egy komoly ápolónői és orvosi hadsereg vette körül. A legkevéséb se tehet róla, úgy ahogy Te se a betegségedről. De tulajdonképpen azokra se haragszom, akik adhatnának, mert egészségesek, csak eszükbe se jut. Nem vagyunk egyformák.


Remélem, tudtál valamit tornázni tegnap, meg ma is lesz rá időd!

Nálam ma ismét ShaunT volt a soros, de ma az asylumból próbáltam ki egy számomra új anyagot. Kellemesen elfáradtam, és most jól érzem magam.


Szép hétvégét!

787. szöszi71 (válaszként erre: 786. - Arel)
2013. jan. 31. 13:17

Hali!


Legalább mi ketten beszélgetünk, ha már mások nem csatlakoznak. :)


Sajnálom, hogy betg lett a kicsid! :( Kívánom, hogy mielőbb meggyógyuljon.


Tudod én is adnék vért szívesen, de szerintem a pajzsmirígy gondom miatt tuti nem lehetne, hisz ez már egy betegség.


Mára tervezem a tornát, de még nem tudom mit. otthon majd eldöntöm.


Neked jó tornát mára!


Legyen szép napod!

786. Arel (válaszként erre: 785. - Szöszi71)
2013. jan. 31. 12:20

Hali!


Elvégre ezért van ez a fórum is, hogy támogassuk egymást, meg ötletet adjunk. Kár, hogy más nem csatlakozik... :(


Igyekszem, de jövő héten sajnos egy kis kihagyás lesz. Viszont elértem ma az első célom: 60 alá mentem. Azért még nem könyvelem el nagyon, mert képes az egyik napról a másikra drasztikusan változni, szóval lehet, hogy holnap megint fölötte leszek, de jó jel. (Lehet, hogy csak a hiányzó vér mennyiségéről van szó.)

Nálunk ma is gyönyörűen süt a nap, mondhatni tavaszias az idő, de sajnos nem mertem elmenni sétálni az aprónéppel, mert a kicsi fiam megfázással, meg hasmenéssel itthon maradt. Szegényem alig aludt, most ki is dőlt. Úgyhogy mindjárt izzítom a DVD lejátszót, és szerintem kezdek egy kis TurboFire-rel, aztán egy kis asylum-súlyzózást tervezek.

Igyekszem mindig adni vért már egy jó pár éve, az elmúlt években a terhesség meg a szoptatás miatt ki kellett hagynom. Valahogy mindig arra gondolok, hogy sose lehet tudni, hogy a családomban kinek lenne rá szüksége, és akkor lehet, hogy más vérére lennénk rászorulva. Mivel szerencsére nem volt soha gondom belőle (egy alkalom kivételével, Balaton-átúszás után kissé beájultam), így nincs is okom, hogy ne ez legyen a normáls. Persze senkit se szoktam rábeszélni, mert ennek egy belső döntésnek kell lennie.


Tornára fel! Szép napot!

785. szöszi71 (válaszként erre: 784. - Arel)
2013. jan. 30. 13:09

Szia!


Szerintem elevenítsd fel ismét és tuti tetszeni fog. :D Örülök, hogy néha ihletet adok Neked. :D


Azért nem semmi vagy, keményen tornázol! Gratulálok! :D


Sajnos itt elég szürke idő van és úgy néz ki, hogy még az eső lába i slóg. Ha esik akkor sajna busszal kell hazamennem. :( Jó lenne ha kibírná.


Mindig adsz vért mikor lehetőséged van rá?

Én még sose adtam.


Legyen szép napod!

784. Arel
2013. jan. 30. 12:49

Szia!


Na, ez jó hír!!! Mondjuk nekem valamiért ez az anyag nem jön be, de lehet, hogy már túl régen csináltam, és meg kéne újra nézni. :) Talán vasárnap. (Gyakran ihletet adsz!)


Mai tornám TurboFire volt, egy 45 perces kardió meg egy 20 perces törzsizom (rövid bemelegítésekkel és nyújtások vannak benne az elején meg a végén9. Most jól érzem magam! :)


Nálunk épp süt a nap, délután meg megyek vért adni. Úgyhogy szép lesz a mai napom is.


Jó tornát!

2013. jan. 30. 07:35

Szia Arel!

Jó reggelt!


Tegnap végre sikerült tornázni. A B.A. 200% Alakformálás-t csináltam végig. Azt hittem nem is jó a DVD, nem működik, de szerencsére minden rendben volt vele. TEgnapra is megvolt még előtte a 80 perc gyaloglás. :D


Jó tornát Neked mára!

782. szöszi71 (válaszként erre: 781. - Arel)
2013. jan. 29. 14:44

Hali!


Gratula! Nagyon ügyi csajszi vagy! :)

Tegnap annyira eltelt az idő a konyhában, mire észbekaptam már a párom jött is hazafele, így elmaradt a torna, csak a gyaloglás volt. :D

Ma nem kell csináljak semmit, csak a torna lesz. :D


Legyen szép napod!

781. Arel
2013. jan. 29. 13:21

Hali!


Így is van, én se nézem azt, hogy ez most zsírégető vagy milyen torna. Inkább azt, hogy tetszik-e, és hogy legyen benne kihívás. Mert hiába van benne kihívás, ha nem bírom az edzőt (pl. Réka), de fordítva is igaz, hogy a túl könnyűeket se szeretem, hiába szimpi az edző. De azért igyekszem váltogatni a kardiós és erősítő edzéseket is a héten belül.

Ma Tatarekeztem, elvégre olyan rég nem poroltam le. És mivel még volt erőm és időm, ezért egy kis BrazilBL-tel ismegtoldottam. Így már jól érzem magam! :)


Szép napot!

2013. jan. 28. 13:25

Hali!


Szerintem mindegyik torna jó, ha az ember fogyni szeretne, a lényeg, hogy mozogjon. :D


Azért nem semmi csajszi vagy, hogy az extrákat is megcsinálod! Gratulálok hozzá! Ügyi vagy! :D

779. Arel
2013. jan. 28. 10:39

Tegnap a Vitalitás került sorra, a hasizom extrával együtt. Direkt figyeltem, hogy mennyire lehet zsíréegtő hatású, és az eleje, a lábgyakorlatokat kifejezetten megmozgatja az embert, nem olyan statikus, mint a többi anyagában. Úgyhogy úgy gondolom, hogy biztos jó anyag, ha fogyni akar az ember.

Ma valószínűleg egy kis TurboFire lesz a program.

778. Arel
2013. jan. 25. 12:29

Ó!!!! :( :( :(

Ez aztán a rossz hír! És esetleg magyarázták is az orvosok, hogy mitől lett most ennyire súlyos? (Gondolom máskor azért nem szokott ilyen durva lenni.)

Érthető, hogy inkább otthon gubbasztanál egy jó meleg takaró alatt kezedben egy forró teával vagy csokival...


Köszi, igyekszem, és úgy tűnik, hogy ma a mérleg is olyat mutatott, ami már határozottan tetszett. 60 kg az első hamburgeres célprémium, és már csak 0,1 választott ma reggel el tőle.


Pihenj sokat és Neked is jó hétvégét!

777. szöszi71 (válaszként erre: 773. - Arel)
2013. jan. 25. 10:18

Szia!


Tegnap már annyira kivoltam, hogy orvoshoz kellett mennem. Kaptam 3-féle gyógyszert (fájdalomcsillapító, vérzésgátló és érfal erősítő). Haza is kéredzkedtem, mert nem bírtm dolgozni sem. Ma már jobb egy kicsit. Így sajnos a héten teljesen kimaradt a torna, a gyaloglást már tegnap nem bírtam, mert ez a hét nagyon legyengített. Hétfőre remélem minden rendeződik és visszaáll a régi rend.


Te viszont nagyon ügyi csajszi vagy! :D


Legyen szép hétvégéd!

776. Arel (válaszként erre: 775. - D176e271c4)
2013. jan. 25. 05:52

Értem.

Szerintem úgy is érdemes többfélétr tornázni, úgyhogy nyugodtan csináld ezt is. Ami zsírégető szerintem: a Lendületben és a Pörgesd fel. De másnak au rdzései között is ralálsz (Amy Dixon, Jillian Michaels, Cathe Friedrich, Beachbodys anyagok).

775. d176e271c4 (válaszként erre: 774. - Arel)
2013. jan. 24. 18:55
Fogyni szeretnék. Én a keményebb konditermi edzést részesítem előnyben, az is jött be, de most egy ideig még egészségügyi okokból el vagyok tiltva tőle, úgyhogy itthon kell mozognom :( :))
774. Arel (válaszként erre: 772. - D176e271c4)
2013. jan. 24. 12:36

Érdeles kérdés... :)

Mivel nem tornázom kizárólagosan egy tornára, így a Vitalitásra se, így nehéz megítélni. Egy biztos, hogy jó anyag, és ha a címe szerint zsírégető, akkor vszeg abban a pulzustartományba visz, ami a zsírégetéshez is kell. De biztosan formája az alakodat is.

Amúgy mi a célod?

773. Arel (válaszként erre: 771. - Szöszi71)
2013. jan. 24. 12:34

Hali!


Sajnálom, hogy ennyire megvisel a dolog. Nekem régebben e téren nem voltak gondjaim, most meg még nincs efféle terem. :)

Nagyon szeretek én is az illatos hóesésben sétálni, elvarázsolja az embert.

Ma még nem volt torna, szerintem egy kis erősítés lesz BrazilButtLift módra. s hólapátolás végül elmaradt, mert lénygében elolvadt.

2013. jan. 23. 20:16
Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy B. Alexandra Vitalitás tornája, ami ugye zsírégető címszó alatt fut, valóban zsírégető e? Vagy inkább erősítő/alakformáló jellegű? Köszi!
771. szöszi71 (válaszként erre: 770. - Arel)
2013. jan. 23. 14:47

Szia!


Köszi, már jobban vagyok. Tegnap délután még gyógyszert kellett bevennem annyira fájt a hasam és még így is nehezen múlt el. A két nap totál kikészített. Tegnap délután nagyon esett az eső, emiatt nem gyalogoltam, busszal kellett hazamennem, de ma reggel megint gyalog jöttem. Most nálunk havazik, nagyon szép idő van, így hazafele gyaloglás nagyon tetszeni fog. Szeretem a szép, csendes havas időt. :D Bízom benne, hogy ma délután már egy kis torna menni fog.


Jó hólapátolást még mára! :D

770. Arel
2013. jan. 23. 12:53

Szia!


Na, jobban vagy ma már? Tudtál tegnap gyalogolni? Ezek szerint nálunk hidegebb van, mert tegnap, meg ma hajnalban is havazott.

Ma insanytyitem, de egy kis hólapátolás még ma is vár rám.


Jó tornát mára (remélem összejön Neked is)!

769. szöszi71 (válaszként erre: 768. - Arel)
2013. jan. 22. 13:21

Szia!


Köszi! :D

Tudod van egy mondás: "Mindenkinek arra van ideje amire akarja". Én úgy szoktam tornázni, hogy olyan ételt találok ki ami közben tud főni és így én is haladok a saját dolgommal. :)

Általában nem szokta kinyújtani a lábát.


Sajna még ma sem tudok tornázni, mert a havim megkínoz. Éjszaka is gyógyszert kellett bevennem, hogy ne görcsöljön a hasam. Remélem holnap már menni fog a dolog, viszont a gyaloglás az megvan. Remélem mire megyek hazafele nem esik az eső és tudok gyalogolni.


Hó mozgást mára Neked is!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook