Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 120 kg feletti gyaloglás fórum

120 kg feletti gyaloglás (beszélgetős fórum)


137. 12d083b51b (válaszként erre: 136. - Guruljka)
2015. aug. 3. 14:50

Köszi!

Ne félj, mert ezzel a fajta fogyóval, amit csinálok, nem kell éhezni, ehetünk amennyit akarunk, csak az nem mindegy, hogy mit!

De a heti 1 kg körüli értéknél többet én sem akarok. Inkább azt mondom, szeretném, ha havonta 2,5-3,0 kg menne le, december közepéig még további 10-12 kg. Addig még van 4,5 hónap!

És akkor teljesen elégedett leszek.


De tudod, sokszor ember tervez, aztán előfordul, hogy valami közbejön, úgyhogy nagyon-nagyon nem is merem magamat bele-élni.

Mindig csak a mai napra, és ismét csak a mai napra figyelni.... aztán majd csak kikerekedik belőle valami! :)))

136. Guruljka (válaszként erre: 135. - 12d083b51b)
2015. aug. 3. 13:23

Nagyon szép eredmény! Jogos az öröm! :D


Vigyázz, inkább lassuljon picit a fogyási ütem, ne egyél túl keveset! Inkább mozogj egyre többet!

2015. aug. 3. 06:37

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

Nekem csodás napom van!!

Kinek kell verebet fogni, most még arra is hajlandó vagyok!!!

Ma reggel 78,0 kg-t mutatott a mérlegem!! Hat hét alatt összesen - 4,5 kg, de most már olyan távolságba kerültem a 80,0-tól, hogy remélem, soha többé nem fogom látni!!!

2015. aug. 3. 05:33
sajnos nem sikerült a foéyadék nap
133. Guruljka (válaszként erre: 130. - Zsuzsi anya)
2015. aug. 3. 00:46

Nem kell ilyen folyadéknap, ne kínozd magad.


Ha mégis így szeretnéd, akkor igyál azt, ami jól esik! Én sok gyömbért használok, de meg nem innám! Csak ételbe főzöm bele.

132. Guruljka (válaszként erre: 129. - Icuska538)
2015. aug. 3. 00:45

Nálunk vendég volt, nem is ültem a gép előtt.

Csak annyit, hogy a pénteken érkezett kicsi munkát megcsináltam.


Örülök, hogy szépen haladtok!

2015. aug. 2. 07:09

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot kívánok mindenkinek!

Nem sokára indulok a piacra, egy kicsit szétnézek, ill. ez egy jó kis napi túra lesz.

Ki kell még használni, mert állítólag hét közepére már ismét olyan meleget mondanak, nem biztos, hogy akkor elindulok bárhova is.

No ma még megyek-megyek-gyalogolok!!!

2015. aug. 2. 05:55
sziasztok én is észre vettem hogy a lábaim könnyebbek lettek ...ma folyadék napot tartok csinálok magamnak uborka,,,, citrom,,,,, gyönbéres italt ,,,,álitolag jól tisztit ami igaz az igaz az ize pocsék ,,szép napot nektek
2015. aug. 1. 22:34
Minden fórum lagymatag , látom ez is ....hiába hétvége van , mindenki valamerre bulizik ill fesztiválozik a falu ill városnapokon....ki is kell használni rohan el a nyár .....
2015. aug. 1. 22:30
Hétfőtől megpróbálok reggel kicsit korábban kimenni a focipályára /közelemben van./ és ott gyalogolni esetleg kocogni picit ....majd látom a térdem mit mond rá....erőt kell vennem magamon ....régen sokat kocogtam és fogytam is ...igaz fiatalabb voltam ....
2015. aug. 1. 22:27
Ettem módjával, pörkölt kevesebbet mint szoktam sok sok savanyúval...imádom most savanyúdinnye volt ....ma tettem el 4db 5literes üveg apró savanyitani való kis zöld dinnyét ,bizom benne, hogy eláll...de már van egy vödörrel is......gyalogoltam kb 20 percet , aztán már este a sötétben a teraszon gyorsan lépdeltem kb 15-20 percet...estefele semmit nem ettem ....most éhes vagyok de késő van már .....
2015. aug. 1. 10:04

Ma is lejártam a mai körömet a megszokott úton, és még annál többet is!

Jól esett és örülök, hogy inkább kellemes fáradtságot érzek, és nem fájdalmat!!

125. 12d083b51b (válaszként erre: 124. - Zsuzsi anya)
2015. aug. 1. 06:55

Igen, szoktam pihenő napot tartani. Ha nagyon meleg van/volt, akár napokig sem mozdultam ki. Ha esik, akkor sem, nem fogom cipelni magammal az esernyőt. Volt, amikor csupán lustaságból nem indultam el.


Épp valamelyik nap vettem észre, hogy mennyivel könnyebben lépkedek már, hogy csökkent a súlyom!

Kevésbé fáradnak a lábaim, az ízületeim, térdeim sem fájnak annyira... szóval, ahogy csökken a súly, úgy lesz egyre könnyebb a gyaloglás, és úgy kezdem egyre inkább "élvezni" az egészet!

Gyerünk csak, megéri, "tapossuk le a kilókat!"

2015. aug. 1. 06:04
jó reggelt mindenkinek ....ma is megyek gyalogolni ti mindennap mentek gyalogolni ,,szoktatok pihenö napot tartani
123. Icuska538 (válaszként erre: 122. - 12d083b51b)
2015. júl. 31. 20:23
Na erre leszek kiváncsi ... de nagyon .....
122. 12d083b51b (válaszként erre: 121. - Icuska538)
2015. júl. 31. 17:11
Szupi! Ügyes vagy! Csak így tovább! Menni fog az, hidd el, ha egyszer megindulnak a kilók lefelé, megállítani sem fogod tudni őket!! :))
2015. júl. 31. 17:07
Helló lányok! na mi van , lazit mindenki.....ma jól ettem ....kevesebbet mint szoktam ...kcal-ban nagy valószinűséggel benne vagyok de a szénhidrát lehetett volna kevesebb.....de több mozgás lesz és ez hátha egalizálja a napot.....
2015. júl. 31. 10:25

Szevasztok!

Én már legyalogoltam a mai adagomat. Egy óra intenzív gyaloglás, + fél óra normál. Persze ebben már volt, hogy ismerősökkel is dumcsi egy kicsit. De az intenzív egy óra az megállás nélküli volt!

Szuper!!!

2015. júl. 31. 06:53

Szevasztok!

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!

2015. júl. 31. 05:53
sziasztok én is kiprobálltam a 5 mérföldet meg a tőbbit is szerintem is nagyon jök én kalöriát számolok ls ugy diétázok meg mindennap 6km gyalogolok kmrekre fel égjen a zsir ésa kaloria
117. Guruljka (válaszként erre: 116. - Channa*)
2015. júl. 30. 22:09

Van belőle több is. A leghosszabb az 5 mérföldes, de annak is van többféle változata.


Mindegyik távból van sima, és erősített. Ami vagy gyorsabb vagy súlyzós. Nagyon szeretem én is, mert még jó kedvet is csinál!


Ha közben figyelsz arra, hogy a hasad-feneked picit feszesen tartsad, még meg is érzed másnap! :D


Leslie Sansone-t keresd a youtube-n.

116. Channa* (válaszként erre: 107. - Guruljka)
2015. júl. 30. 21:42

Ezek tök jók!

Ha már nem lehet bicajozni és nem érek oda a tornára, akkor ezt is fogom otthon csinálni:D

2015. júl. 30. 20:43
Köszi most lépkedtem de kinn a szabadban fél órát, utánna némi saját torna ......reggel kipróbálom amiket javasoltok ....most mennem kell mindenkinek , köszönöm és jó éjt nektek....reggel jövök....
2015. júl. 30. 16:35
Én már lejártam! A kettő közül azt, ahol már a kezdő képen is többen vannak, az az iramváltós. Jól is esett! :D
113. 12d083b51b (válaszként erre: 110. - Icuska538)
2015. júl. 30. 16:31

Oké, itt vagyunk!

Lépkedni ugyan neked kell, de itt vagyunk, és lépkedünk mi is veled együtt!!!

112. Guruljka (válaszként erre: 110. - Icuska538)
2015. júl. 30. 16:11

Még egy dolog, Icuska, amit kérnék Tőled!


Ne keseregj! Nagyon fontos, hogy jó kedélyű maradj.

Ezek a gyaloglós videók is ellenállhatatlanul vidámak, azért is szeretjük őket sokan.

2015. júl. 30. 16:09

Persze, én is megvárom, amíg kérdez, és nagyon szívesen válaszolok! :D


Kedvet kaptam én is a gyalogláshoz, "lejárok" én is egy jókedvű negyedórát. :D


Minden igaz, amit hallottál... :D

110. Icuska538 (válaszként erre: 109. - 12d083b51b)
2015. júl. 30. 16:08
Helyes segitsetek amit hálásan megköszönök......
2015. júl. 30. 16:02

No úgy látom kellőképpen közrekaptuk Icuskát!

Most meglehet, hogy kapkodja a fejét szegény!

Ennyi segítő ember!

Gondolom most körbenézi alaposan amiket most kapott tőlünk.

Reménykedjünk, hogy azért talál közöttük olyat is, amit hasznosnak és követendőnek tart!! :)))

2015. júl. 30. 15:58

Én azzal kezdtem, hogy a normál tányérjaimat lecseréltem gyerek-tányérokra. Kb. másfél hét után már eljutottam odáig, hogy elmaradt a másodszori szedés.

Másrészt azt is olvastam, ha a szervezet ritkán jut kajához, akkor bizony nem engedi el az akkor esetleges többletet, hanem elkezd raktározni!! Ezért is mondják az okosok, hogy inkább együnk napjában többször (= 5-6 evés/nap), de keveset!


Máshol azt is olvastam, hogy fogyózáshoz minden nap minimum 1,5-2,0 liter folyadékot meg kell inni, különben nincs ami segítse kifelé mosni a szervezetből a fogyózás során lebomlott olyan anyagokat, amiknek távozniuk kellene, és ez is akadályozza a fogyást.


Nem tudom van-e kalória-táblázatod, én ide rakom neked, amit én korábban elmentettem magamnak!


[link]


Persze lehet, hogy ezeken már túl vagy, de most egyelőre ennyit tudok segíteni, no + hogy naponta itt tartjuk a kapcsolatot!!! Mert az jó nekem is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook