Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯
367. ViaViácska (válaszként erre: 366. - Leedit)
2013. febr. 28. 19:41

Akkor még lehet, hogy nekem is hátravan egy kis dagadás, mert még csak 2. napos vagyok. Mondjuk azért látom, hogy egyes helyeken pufibb a combom, mint volt, úgyhogy biztosan van duzzanat, csak ez egyelőre nem változott, nem nőtt a műtét óta. Persze nem bánom, ha nem puffadok teljesen fel :), csak azért remélem, hogy mégis van még minek felszívódnia, és nem ez a végleges formám.


A lik hátrahúzást én is próbálgattam már, de olyan kifacsart pózban meg végképp nem tudok ellazulni... :) A nacit még nekem sem szabad levennem, viszont mivel csak a belső comb és térd volt műtve, talán pont le tudom tolni annyira a nacit, hogy a kényes részek szabadon legyenek, de a műtött területeket még fogja a naci.


Nagyon rossz lehet ez a szőrbenövés, és gondolom be is gyullad ilyenkor... legalábbis nekem be szokott. Lehet, hogy nem kellene a naci alatt egyáltalán szőrteleníteni, hadd nőjjenek, most úgyse látja senki. Aztán a végén, amikor már eldobod, mindent szépen le lehet szedni.

366. leedit (válaszként erre: 365. - ViaViácska)
2013. febr. 28. 19:11

Én csak kb. második, harmadik napra dagadtam be, ami annyit jelent, hogy a nacó kényelmetlenül elkezdett feszülni rajtam. Nem látványosan, csak egy kicsit dagadtam be. Nem tudom evvel más hogyan volt, de utánna annál látványosabb, amikor felszívódik a duzzanat, és centikben mérhető a különbség.

Nekem egyébként tegnapra kezdett kicsit sok lenni a gatyóból. Sajnos hajlamos vagyok a szőrbenövésre, és a nadrág alatt a szőrtüszőim eléggé odavannak, vagy befelé kezdtek nőni... Ráadásul mostanra lazább is, mint eddig, és így már kissé tényleg zavaróbb. Majd meglátod.

A nagydolgokkal én is bajban voltam, főleg nálam is a pszihés hatás miatt. Első héten én nem vehettem le a nacót, úgyhogy evvel a részével szörnyen megszenvedtem. Feljebb húztam a nadrágot hátul, hogy legalább arra a kis időre nagyobb legyen a lik. :) Utána bevallom, hogy az első hét után én mindig levettem nagydolognál. Hát ez az én verzióm. :)

365. ViaViácska (válaszként erre: 364. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 28. 18:56

Furcsa, hogy mennyire "gatyó-függővé" váltatok! :) Bár talán nem is csoda, ennyi sok hét folyamatos viselés után, a végén lehet, hogy én se akarok majd megszabadulni tőle :)


Bár egyelőre még nem fenyeget ez a veszély, ugyanis annyi gondom van még vele... tegnap még pisilni is alig tudtam, pszichésen nem ment, mert olyan volt, mintha be készülnék pisilni a nadrágomba, amit nem vettem le :D Mára ez már megy, de most a mosakodás volt probléma. Csurom víz lett alul, jött az alváz-hajszárítózás.. :) Viszont elnézést, hogy ilyen témát hozok fel, de a nagydolgotokat hogy intézitek? Eddig nekem még nem kellett, de el se tudom képzelni, hogy fogom kivitelezni. Annyira pici hátul a lyuk, hogy fedve van, aminek szabadon kéne lennie... vagy az én fenekem túl nagy?? :)

364. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 363. - ViaViácska)
2013. febr. 28. 18:41

sztem mindenki mashogy eli meg ezt a dolgot. talan te szerencses vagy es meguszod a duzzanatot. en szenely szerint - mint olvashattad is - lemaradtam ennek a latvanyarol a szivacs miatt.



egyebkent tegnap este jopar orara levettem a gatyot es fura mod fajt a combomnal. olyan volt mint 1-2 hete, mikor a savo rlkezdett felszivodni es visszatert az erzekeles. nem volt veszes az erzes csak fura. lehet, hogy ezentul nem is tudok a gatyo nelkul elni! :))

2013. febr. 28. 16:00

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok :) Nekem tegnap volt a műtétem, belső combtő és térd belső fele. A térdemen már most látványos, a combon is látszik kicsit, de ennél még remélem sokkal szebb lesz.

Viszont én különösebben nem érzem, hogy bedagadtam volna, ez mikorra várható? Nincs feszülő érzés, csak olyan, mintha nagyon erősen bevertem volna azokat a területeket.

Olyan jó volt titeket végigolvasni, ahogy lelkesedtek az elért eredmény miatt! :)

362. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 360. - Leedit)
2013. febr. 27. 21:16
epp ma jutott eszembe, hogy nem is emlekszem mennyire borzalmas volt az elozo kulsom. ez egesz egyszeruen csak jo, rettento konnyu volt megszokni. :)
361. leedit (válaszként erre: 357. - Ecuska10)
2013. febr. 27. 19:28

Szerencsés vagy akkor, biztos a ragasztás is hozzásegített. Meg persze szerintem jó volt a doki, meg a technika ahogy csinálta.

Nekem tegnap a futás közben még mindig lebegett a combom, úgyhogy szerintem még marad az öregasszonyos érzés Nálad is egy darabig. Mondjuk lehet, hogy a ragasztás miatt az sem fog addig tartani mint nálam.

360. leedit (válaszként erre: 359. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 27. 19:16

Örülök neki, hogy sikerült! :) Én még nem próbáltam semmi fel a nacó nélkül, attól félek, hogy akkor kevésbé jönnek majd rám a dolgok, mert a nadrág kicsit összébbtart.

Alig várom én is a kontrollfotózást, nagyon kíváncsi vagyok a különbségre. Annyira megszoktam már az új formám, hogy nem is emlékszem mekkora volt ténylegesen a combon régen. A fotón majd úgyis jobban látszik. Hiába a jót könnyű megszokni, pedig elég sokáig éltem a régi combjaimmal....

2013. febr. 27. 13:03
Es megtortent!!!!! az a nadrag, amit vettem nemger, osszegombolhato teljes hosszaban rajtam!!! el sem hiszem!!!! :)))) ebben akarok majd elmenni a kontrollra. raadasul vacsi utan vettem fel. oke, a gatyo nelkul jon csak ram, de azt mar hamarosan ugyis el kell hagynom...
358. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 357. - Ecuska10)
2013. febr. 26. 11:04
nekem is fura volt mikor meg az elejen fogdostam ott a bort es azt dreztem, hogy "nincs alatta semmi". rettento fura volt. ma ha hazamegyek, megint megfogdosom magam, hogy lassam, hogy haladok. :Ddddd
2013. febr. 26. 08:31

Képzeljétek szinte nincsennek foltjaim!!! :)

Nagyon meglepődtem, azt hittem minden féle színben játszok majd.

Csak a külső combomon van egy lila csík, de egészen pici.

Azt mondta a doki, hogy a ragasztótól ilyen szép. :)

Még most nagyon furcsa a lábam, olyan öregasszonyos. Nem ráncos vagy ilyesmi, csak furcsa. Gondolom azért mert még nincs letapadva rendesen.

356. leedit (válaszként erre: 355. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 25. 21:20
Nem tudom Ti hogy voltatok vele, de az első napokban nekem a szorítása miatt igencsak kényelmetlen volt. Állandóan azon gondolkodtam, hogy szerintem rossz méretet adtak nekem... :) De már tudom, hogy nem :)
2013. febr. 25. 20:58

bocsi az elobbi bejegyzesert, rosszalkodik a telom....



nekem is csak kb masfel-2 hetig szoritott a gatyo, azota olyan, mintha csak egy sima harisnya lenne rajtam. nem bo, de nem is szorit. pont kenyelmes.

2013. febr. 25. 20:55

egyetlen ismerosom jegyezte meg eddig, hogy valami valtozott rajtam, de nem jott ra, hogy mi. en meg gonosz voltam es hagytam, had emessze magat. :)


egyebkent a jobb oldalam gyonyoru mar. a bal kicsit meg nagyobb, de meg neha erzekeny, szoval valoszinuleg meg nem szivodott fel ott minden.

353. leedit (válaszként erre: 352. - Ecuska10)
2013. febr. 25. 19:03

Nekem az első napokban szorított a legjobban, talán másfél hétig. Most sokkal könnyebb felhúznom, de annyira nem laza, hogy megvarrhatnám. Bár én még most is érzem, hogy hétről hétre jobb lesz.

Szerintem még Neked sem ez a végleges, lesz még jobb is, és akkor remélem ugyanúgy el leszel ájulva az eredménytől, mint én.

Azt hiszem ez volt életem egyik legjobb döntése. :)

2013. febr. 25. 18:46

Ma voltam varratszedésen.

Most vettem le előszőr a nacit. :) Nagyon furcsa volt. Már most látom az eredményt. :) A lovaglóm eltűnt!!!

Mivel össze voltam ragasztózva, ezért most nem igazán érzem, hogy tart ez a gatyó, vagy csak lehet még szokatlan?

Ma végre tusolhatok. :)

Nektek szorít a narág? Vagy csak olyan mint egy leggingsz?

Nem érzem, hogy szorítana.

351. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 348. - Ecuska10)
2013. febr. 24. 23:08
Hat szerintem a zsirveszteseg egyben folyadekveszteseg is, ezert az elso nap, illetve 1-2 nap fontos, hiszen ezt potolni kell. A szervezet jobban tisztul, ha tobbet iszunk napkozben, de szerintem ennek mar nem sok koze van a zsirleszivashoz.
350. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 349. - Leedit)
2013. febr. 24. 23:07
Igen, annyi ideje van regeneralodni. En 19en megyek kedden.
349. leedit
2013. febr. 24. 08:06
Tegnap este jutott eszembe valami. A doktornő engem a kontrollfotózásra március 22-ére hívott vissza. A műtéthez képest két hónap. Valószínűleg azért, mert akkorra alakul ki a végleges forma. Úgyhogy tuti, hogy még változik a leszívás helye. :)
348. Ecuska10 (válaszként erre: 347. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 23. 15:00

Én is úgy látom, hogy kevesen veszik észre a változást, csak annyit érzékelnek, hogy jól nézel ki. :)

Nekem a jobb oldalam érzékenyebb, mint a bal. Örülök, hogy nemcsak nálam van így.

A sok folyadék fogyasztása csak az első napokban javasolt,vagy utána is?

2013. febr. 23. 14:17

egyetlen ismerosom jegyezte meg eddig, hogy valami valtozott rajtam, de nem jott ra, hogy mi. en meg gonosz voltam es hagytam, had emessze magat. :)


egyebkent a jobb oldalam gyonyoru mar. a bal kicsit meg nagyobb, de meg neha erzekeny, szoval valoszinuleg meg nem szivodott fel ott minden.

346. Ecuska10 (válaszként erre: 345. - Leedit)
2013. febr. 23. 11:39

Hát igen, azt rögtön mondják, ha kicsit meghízott az ember! :)

Én is így gondolom, hogy a barátnőm, és a párom azért látja mert beavattam, más viszont észre se fogja venni.( nem szedtek le túl sokat)

Legfeljebb még anyukám fogja megjegyezni, hogy mintha fogytam volna. :)

A lényeg, hogy mi lássuk a különbséget.

345. leedit (válaszként erre: 344. - Ecuska10)
2013. febr. 23. 07:58

Hát a nacóim hátul lógnak rajtam, állandóan a nadrágvásárlást tervezgetem, de még nem találtam olyant, amit tetszene. Amúgy egy számmal kisebbeket próbáltam. A szoknyáim is sokkal lazábbak rajtam.

Akik tudják, azt mondják nagyon feltűnő a változás, de még senki nem szólt, hogy hú de lefogytál. Ezt egyébként minden nap nehezményezem, de azt mondja a férjem, hogy ne várjak arra, hogy odajönnek hozzám avval: Mennyivel kisebb a feneked... :)

344. Ecuska10 (válaszként erre: 343. - Leedit)
2013. febr. 22. 20:21

Külső-belső comb és térd. Nekem is furcsa volt a ragasztás.

Olyan mit amikor a csomagot a ragasztóval jól összehúzod, hogy minél kisebb legyen. Lehet így jobban gyógyul.

Remélem:) Te is kisebb ruhákat hordasz mint előtte?

A környezeted is észrevette a változást?

343. leedit (válaszként erre: 342. - Ecuska10)
2013. febr. 22. 18:44

Nekem második hét végén elkezdett jelentősen apadni, harmadik hétre pedig teljesen eltűnt. Ma vagyok pont négyhetes, most már látványos a változás, barinőm szerint nagyon látszik, már ő is gondolkodik a hasán, mert ikerterhessége volt, és sajna maradt a hasán egy kicsi.

Szerintem még talán egy nagyon picit alakulni fog, mert még mindig fájdogál a lovaglómnál futás közben.

Érdekes ez az eljárás - mármint a ragasztás -, talán Te akkor hamarabb túlleszel az egészen. Hány helyről szívtak le?

342. Ecuska10 (válaszként erre: 341. - Leedit)
2013. febr. 22. 18:12

Hétfőn megyek varratszedésre, ahol leszívta a zsírom, ott összeragasztotta a bőröm, gondolom, hogy minél jobb legyen az eredmény, hamar letapadjon.

Az eredmény a lovaglómon látszik a legjobban. Ott teljesen sima vagyok. A térdem és a combom azért még be van dagadva. Én még nem látom igazán, a barátnőm viszont azt mondja már most látszik.

Kíváncsi vagyok, ha leveszem a gatyót, akkor is sima marad e a külső combom. Már nagyon várom, azt az időt amikor a puffadás eltűnik, és jobban látszik az eredmény.

Nektek mikor múlt el a puffadás?

341. leedit (válaszként erre: 339. - Ecuska10)
2013. febr. 22. 17:55

Mármint a bőröd van összeragasztva? Akkor nem is lesz varratszedés?

Egyébként látszik már valami eredmény Nálad is?

340. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 339. - Ecuska10)
2013. febr. 21. 22:54
nem, nem is tudom, milyen osszeragasztva lenni... :) nekem a gatyo ala betettek egy szivacslapot a szivargas miatt, amit csak varratszedeskor vettek ki. rendes varrat volt bennem, 1 het utan vettek ki.
339. Ecuska10 (válaszként erre: 338. - 9c81d48cc9)
2013. febr. 21. 21:40

Nem vészes, csak egy kicsit viszket, és olyan fura érzés.

Csak ma este észleltem. De ha marad, szólok neki.

Engem összeragasztott a nadrág alatt, lehet attól van, kicsit húzza a bőröm.

Volt valaki összeragasztva? Ti az ultrahangos zsírleszívás után nem kaptatok ilyet?

338. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 333. - Ecuska10)
2013. febr. 21. 21:28
nekem nem volt semmi ilyesmi. em kerdezted meg az orvosodat?
❮❮ ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook