Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2047. Csillagocska27 (válaszként erre: 2044. - Cipello)
2017. nov. 20. 20:59

Szia Cipello!

Nagyon szép lettél zsírleszívás után megnéztem a képeket. Woow.

Bodytite konzidról elolvastam amit írtál akkor a lényeg hogy személyes konzultáció kell.

2046. cipello (válaszként erre: 2045. - 411d45ada0)
2017. nov. 20. 17:18

Na tul vagyok a konzin. Gyarmati szimpatikus volt, van egy laza stilusa, elmagyaraz mindent amire kivancsi vagy.


A mutetrol... A lenyeg az, h idovel rajottek maga a bodytite nem elegendo arra, hogy megfelelo mennyisegu zsirt leszivjanak, mert nagyon pici a kanul, igy eloszor megcsinaljak vele a “borfeszesito” reszt es utanna rendes zsirleszivast csinalnak, utana ugyanugy szoritoruha 2hetig ejjel nappal, aztan 2hetig csak ejjel.


Altatasba csinalja, mert nagyon valtozo volt a vendegek fajdalomkuszobe es inkabb nem kockaztat.


Anno nekem csuha leszivta egy kis tenyernyi teruleten a hatamat ahol a melltarto bevag, de igazabol utolag lattam, hogy az egesz hatamat le kellene szivatni, mert ugyanugy bevag es sok helyen bele tudok markolni :D

Par hete voltam nala, de azt mondta nem csinalja meg szerinte nincs eleg zsir es a nagyja az bor...


Jo hir ezt Gyarmati meg tudja nekem csinalni derektol-melltartoig, azt mondja erre pont jo ez a bodytite.


Szerettem volna meg a belso combomat is ezzel a modszerrel megcsinaltatni, de azt mondta, hogy azt nem vallalja, mert a kanul nagyon merev, van egy bizonyos mozgaspalya amin haladni tud es mivel ott nagyon vekony a bor, konnyen “megegethetne” a pacienst. Szoval belso combra ezt a modszer felejtsetek el, mert nem csinalja :(


Pedig egyebkent ez jo strias teruletre is, nekem a combom tele van... el nem tunteti de osszehuzza a striakat.


Akit erdekel ez a bodytite, annak azt ajanlom mindenkeppen menjen el, mert latnia kell a hozott anyagot, nem minden bortipusra jo, meg hat meg tudja mondani, hogy latvanyos eredmenyt el lehet e vele erni.

Kerdeztem mas testreszemrol is, de oszinten megmondta, hogy nem ajanlja, mert nem lenne latvanyos az eredmeny es csak penzkidobas lenne, mert egyebkent eleg draga dolog, dragabb, mint egy sima zsirleszivas. Masik szimpatilus dolog, hogy nem arra megy, hogy elvegye a penzedet.

2045. 411d45ada0 (válaszként erre: 2044. - Cipello)
2017. nov. 19. 22:14

Hu, kedves Cipello, megkerhetlek, hogy a tapasztalatod ide, nyilvanosba ird? En is ugyanugy belso combot “szeretnek”, es nekem is ez a problemam, mivel fogytam, h petyhudt... Es en is ezzel a bodyTite-al kacerkodom. Az en dokim nem is szivesen csinalna meg, mert rosszabb lenne a helyzet....


Koszonom 😊

2044. cipello (válaszként erre: 2043. - Csillagocska27)
2017. nov. 19. 17:17

Szia Csillagocska


Igen Csuhanal csinaltattam es teljesen meg vok vele elegedve. Az adatlapomon vannak fennt kepek, nezd meg. :)

En 100 szazalek megbizom benne, zsirleszivasra maximalisan ajanlom. Azert keresek most masik orvost, mert a belso combomon nagyon gyenge a kotoszovet igy a BodyTite lenne a megfelelo amit o nem csinal, illetve a tobbi reszen amit szeretnek leszivatni, szerinte nincs eleg zsir, ugyh o azt nem csinalja meg.... es ugy tudom a bodyTite olyan teruletekre is jo ahol kevesebb a zsir es petyhudt a bor.


Es igen hnap megyek a BodyTite konzira, mar nagyon kivancsi vagyok, remelem csak jot tudok majd irni utana.

2043. Csillagocska27 (válaszként erre: 2042. - Cipello)
2017. nov. 19. 11:20

Szia Cipello😊


Végigolvasgattam a hozzászólásaid és Te Dr. Csuha Lajosnál csináltattad a zsírleszívást? Nagyon meg vagy elégedve? Tudnál képet mutatni, megnézhetném?

Bodytite konzira hétfön mész utána leírnád mit mondtak?

Én most keresek orvost és nagyon fontos hogy szuper megbízható orvos legyen.

Köszönöm.


Szép vasárnapot 🙂

2042. cipello (válaszként erre: 2041. - Karin88)
2017. nov. 18. 14:13

ugye?? Na orulok, hogy tetszenek a munkai. O olyanra csinalja, amilyen a kepen, ezek nem retusaltak, tudom, mert en is ott vagyok az albumban, meg latom rajtuk. Es ezek nagyjabol 2-3honapos kepek a mutet utan, itt meg en is kicsit lufiszeruen be voltam dagadva en is, meg sokat valtoztam utana (pozitiv iranyban).


Ha elmennel hozza konzira, o biztos, hogy nem csak 10 percet fog radszanni... Nagyon szajbaragosan elmond mindent, megnez es elmondja a lehetosegeket, hogy beloled mit tud kihozni, nem altalanossagban beszel. Es barmi igenyed van azt majd mond neki, de foleg amikor a berajzolas van mutet elott, mert figyelni fog az igenyeidre.

Ez volt amikor a cicmet is csinalta, berajzolt megneztem aztan mondtam, hogy rakjuk mar feljebb azokat a bimbokat :D Es ujra rajzolt.


Nem tudom mikor szeretned a mutetet, de en mindenkeppen ajanlanam,h menj el konzira, (egyebkent is erdemes tobb velemeny meghallgatni, es majd a legszimpatikusabb es meggyozobb dokit valasztani, akiben bizol)... Decemberben nem mut, de talan meg tudnak adni konzi idopontot. Legutobb beirattam magam egy zsirleszivasra... comb, terd ilyesmi... de meg nem vagyok benne biztos, mert szeretnem a popsimat atformaltatni ahhoz viszont lehet,hogy kelleni fog az a zsir...es arra mast szemeltem ki, mert o nem is csinal olyan mutetet amit szeretnek.


Januar legvegere lettem beirva. Szoval altalanossagban olyan 2honapos varakozasi ido van nala.

2041. Karin88 (válaszként erre: 2036. - Cipello)
2017. nov. 18. 08:50

Megneztem. Lattam nala olyan zsirleszivasos esetet ami hasonlit az enyemre es gyonyoruet alkotott! Elkepeszto!

Hasplasztikai kepeknel en csak megereszkedett boru es kotenyhasu esetetket latok...egyik sincs nekem. Szerintem nem kell nekem hasplasztika. :)

2040. Karin88 (válaszként erre: 2035. - Cipello)
2017. nov. 17. 22:10

Igen, szerinte nem lenne szep az eredmeny... vagyis annyira szep, amennyire szeretnem vagy varom.. es a hegek ott maradnak...ezeket. Erzekektette, h o megcsinalja, de be varjak olyan eredmenyt, Amit a kepeken latok... hmm.

Igaza van, kb 12 kg felesleg van rajtam. De talan kedvesebben is lehetetr volna. Szerintem nem en vagyok az egyetlen, aki 10+ kg-val szeretne gyorsan eredmenyt... de lehet, hogy tevedek. 😔

2039. Karin88 (válaszként erre: 2036. - Cipello)
2017. nov. 17. 21:46
Megnezem. S persze varom a beszamolodat nagyon!
2038. Karin88 (válaszként erre: 2035. - Cipello)
2017. nov. 17. 21:46

Koszonom a tanacsokat es azt is, hogy segitesz gondolkodni es donteni.


Engem nagyon megrazott ez a mai beszelgetes. Kb 5-7 percet szant ram es elintezte annyival, hogy Januar vege elott ne csinaljunk semmit. Addig edzek es dietazzak. Hozzateszem hatalmas osszegekrol beszelunk ahhoz, h szerintem ennyivel el lehessen intezni. Kb ugy ereztem magam, mintha a Kes alatt szemet dokija allna velem szemben total erzeketlenul. 🙅 🤦 🤷

2037. Ryana (válaszként erre: 2035. - Cipello)
2017. nov. 17. 20:24
Nagyon kíváncsi vagyok a konzultáció eredményére!
2036. cipello (válaszként erre: 2034. - Karin88)
2017. nov. 17. 19:28
nezd meg a dokim honlapjat, tele van kepekkel, hozzateszem hasplasztikassal is es egy csomo hasplasztika korrekcioval.
2035. cipello (válaszként erre: 2033. - Karin88)
2017. nov. 17. 19:11

Hat nem tudom.... Szamomra nem volt meggyozo a dokid, ne haragudj. Az viszont jo dolog, hogy nem javasolja a hasplasztikat.

De minek szenvedj honapokat ha azt a par centit ami ledolgoznal le lehet szivni...


Nem ertek egyet a nagyon kemeny fel eves dietaval, mert az nyilvan egy extrem dolog lenne, amit aztan abbahagynal es valoszinuleg a jojo effektus lepne eletbe es utana ugyanaz visszajonne, ha nem tobb...

Ha tudsz az etrendeden valtoztatni az jo dolog, pl minimalis gluten, zab, normal burgonya helyett edesburgonya, feher rizs helyett barna rizs, olyan eteleket ennel aminek van is taperteke, cukor bevitel minimalizalasa, kokuszzsirral fozni.. es igazabol a kulcs az a vercukorszinted fenntartasa lenne... 2-3 orankent kene enni kevesebbet, olyan eteleket amitol nem szall az egekbe a vercukrod...

ez mind segiteni fog egy par kilo leadasaban es vegul fenntartani a zsirleszivas eredmenyet...


de ha olyan felesleg van rajtad amivel evek ota kuzdesz... nem ez a fel ev dieta fog segiteni...


Az en dokimat zsirleszivasra nagyon tudom ajanlani - Dr Csuha Lajos - lathatod, h milyen szepen megcsinalta nekem is.


De hetfon megyek konzira a BodyTite-os zsirleszivassal kapcsolatosan majd irok, hogy mik a benyomasok, szimpi-meggyozo e a doki. Mivel rajtad nagyobb felesleg van, mint anno rajtam volt a borod jobban ki van tagulva, igy neked lehet jobb lenne ez BodyTite ami egyben feszesiti is a bor es nagyobb esellyel szepen vissza fog tapadni, egyenletesebb lesz es nem marad fennt logo bor...


egyebkent milyen kockazatokat mondott amibol azt szurte le, hogy jobb lenne dietazni. Nyilvan nem vagyok orvos, csak a sajat velemenyemet mondom.... lehet aztan, h neki van igaza nem akarok hulyeseget mondani.

2034. Karin88 (válaszként erre: 2032. - Cipello)
2017. nov. 17. 15:13

Igen, koszonom. Nezegetni fogom oket. Csak most inkabb azt hiszem felkeresek egy jo edzot es gyaloglo-futoedzesek melle fogok pluszban TA tornakat vegezni. A dietara majd odafigyelek meg jobban es meglatjuk par honap mulva...


Gyonyoru hasat es derekat szeretnek. Ugy latom, h sok ido lesz. De nem adom fel.


A doki oldalan nagyon minimalis keptar van. Ugyhogy elgondolkodtato amit irtal...

2033. Karin88 (válaszként erre: 2032. - Cipello)
2017. nov. 17. 15:07

Na, itt vagyok. Beszeltem az orvossal.

Nem gondolja, h hasplasztika is kellene, mert szerinte nincs annyi felesleg. Minden kockazatot elmondott es szerinte jobb lenne 3-6 honap kemeny dieta es edzes.

Szoval, abban egyeztunk meg, hogy jovo honapban kitalalom, h mit szeretnek..

Azt mondta, h a hegek latvanyosak lesznek es lassan fognak halvanyodni... es hogy be doljek be a neten lathato eredmenyeknek. Azok nem valosagosak. Na puff. Komolyan mondom, elment a kedvem az egesztol... abszolut nem biztatott... ugy erzem, h az en esetemben csak penzkidobas lenne...

Ma alszom ra egyet aztan szerintem vissza a dietahoz meg az edzesekhez...


Ha meg majd jovore ugy lesz, akkor keresek egy szuper Magyar orvost es hazamegyek a mutetre. ... most nagyon csalodott vagyok...

2032. cipello (válaszként erre: 2031. - Karin88)
2017. nov. 17. 13:51

:D En aztan nem osztom az eszt, hogy kinek kene edzeni meg kinek nem, mert en is lusta vagyok. Egyebkent is az edzes csak olyan 20-30% a fogyasban es a megfelelo dieta kb 70-80%.


A dokid egyebkent mit modott, melyiket javasolja? Csak zsirleszivas vagy hasplasztika?


Szerintem, lehet hogy a te esetedben megfontolando a hasplasztika is, kerdes hogy mit szeretnel. minel laposabb hasat es keskenyebb derekat? Vagy Csak kisebbet, keves heggel.


Hasplasztikanal azert eleg komoly hegek lesznek es ahogy elneztem az albumban en sok esetben meg gyogyulas utan elmennek megegy zsirleszivasra, hogy szebb egyenletesebb legyen a vegeredmeny, mert nem mindenkinel sikerul elsore tokeletes format elerni.

Bar ma mar szuper modszerek vannak hegkezelesre is. Elore ajanlanam a francionalis co2 lezert.


Es az is teny, hogy haszplasztikanal sokkal tobb feleslegtol meg tudnak szabaditani, de en mindenkeppen megneznem a helyedben a doki munkait, mert van aki gyonyoruen megcsinalja van aki meg hentes munkat vegez.


Nezeges meg a hasplasztika albumot is es akkor nagyjabol ossze tudod hasonlitani, hogy neked milyen a hasad es milyen eredmenyeket latsz.

2031. Karin88 (válaszként erre: 2029. - Cipello)
2017. nov. 17. 09:21

Ok, tettem fel. Be remulj meg! 😃

Kivancsi vagyok, mit gondolsz...

tudom, tobbet kene edzeni... 🙈🤦

2030. Karin88 (válaszként erre: 2029. - Cipello)
2017. nov. 17. 09:14
Persze teszek de csak par orara. Ez aprilisi kep ha jol emlekszem, de a helyzet Azota is valtozatlan. Ok, nem edzettem kemenyen, de heti 3-4 edzes volt. Ma kapom meg a vervetel eredmenyt es 11-kor talalkozom az orvosommal. Addig kene eldonteni, h mi legyen.
2029. cipello (válaszként erre: 2027. - Karin88)
2017. nov. 17. 00:46

Esetleg nem tudnal felrakni egy aktualis kepet, hogy lassuk mkrol is van szo?


Amit bemasoltal az igaz, anno nekem is ezt mondta a dokim,h a zsirsejtek csak novekednek es zsugorodnak nem szaporodnak, ezert is van nalam, hogy a has derektajon csak par centis ingadozas van attol fuggoen,h eppen, hogy eszem vagy sportolok e.


Hasplasztika szerintem ott javasolt ahol sok lenne a fennmarado bor es necces,hogy nem tapadna vissza rendesen. Szules utan sok esetben ezt javasoljak, de nem feltetlenul. Ha strias es nagyon megnyult a bor akkor viszont igen.


Az en dokim pl nekem nem javasolja a belso comb leszivasat, mert nagyon gyenge a kotoszovet, tiszta stria az egesz... De pont ezert erdekelne ez a BodyTite fele leszivas, mert az feszesiti is a bort.

2028. Karin88
2017. nov. 16. 22:16

‘A zsírleszívás alkalmazhatósága


Fontos tudni, hogy a zsírleszívás nem helyettesíti a fogyókúrát. Még egy igen kiterjedt, "nagy" zsírleszívás során sem igen lehet egyszerre 2-3 kg-nál több zsírtól megszabadulni. A nagy "pocak" egy része sajnos a hasüregen belüli zsírt jelenti, amihez ezzel a módszerrel nem lehet hozzáférni. Zsírleszívás indokolt a test olyan területein, ahol a makacs zsírpárnák semmi módon nem akarnak eltűnni, miközben a test többi része a páciens számára elfogadható. A leggyakoribb ilyen területek fentről lefelé haladva: a toka, a has, a deréktáji "úszógumik", a csípőtáj, a farpofák területe, a combok belső felszíne, a térd belső felszíne stb.’


Nekem has es csipo jonne szoba... agyalok ezerrel...remelem nem baj, h ezzel farasztalak benneteket... 🙈🤦

2027. Karin88
2017. nov. 16. 22:14

Utana olvastam egesz rendesen ennek a temanak es ugy latom, h a hasplasztika sokkal latvanyosabb... holnap erre is rakerdezek...


Most ezen agyslok:


‘A zsírsejteknek sok "rossz" tulajdonságuk mellett van szerencsére egy jó is: a felnőtt szervezetben már nem szaporodnak. A hízás a már meglévő sejtek "kövéredése" révén jön létre. Ebből következik, hogy a sejtek eltávolítását követően az adott területen nem alakul ki zsírlerakódás. Fontos megjegyezni, hogy mindez csak normál testsúlyingadozások esetén érvényes. A tapasztalat azt mutatja, hogy extrém fokú hízás esetén a zsírszíváson már átesett területeken is mutatkozik bizonyos mértékű zsírlerakódás.’

2026. Karin88
2017. nov. 16. 21:21
Sajnos nem tudok mindenkinek irni, mert fogalmam sincs hanyan olvastatok... remelem itt mindenki latja talan... lehet, h irok a tobbi forumba is 😊
2025. Karin88 (válaszként erre: 2023. - Cipello)
2017. nov. 16. 21:19

Koszonom 


Holnap megyek konzultaciora es mindent leirok utana. Mindenkitol bocsanat tegnap este a kisfiam kezebe kerult a telefonom es sikeresen torolt nehany ismerost 🙈🤦


Par embernek irtam, h veletlenul meg ez meg az... de most beismerem inkabb, h figyelmetlen voltam, a 7 eves gyerekem pedig egy technikai zseni... senki sem bantott meg, en kerlek benneteket, h be haragudjatok! 😫😃😱

2024. cipello
2017. nov. 16. 00:02
Megtaltam az edzos kepeket felraktam nektek, de hozzateszem ez tenyleg egy extrem idoszak volt, mar nem igy nezek ki. Majd csinalok aktualis kepeket.
2023. cipello (válaszként erre: 2020. - Karin88)
2017. nov. 15. 22:51

En nagyon pozitivan allok hozza, mert jo tapasztalataim vannak. Eletem egyik legjobb dontese volt! Ha megbantak a tobbiek, valoszinuleg nem a vart eredmenyt kaptak, ami vagy a rosszul megvalasztott orvoson vagy pedig rajtuk mult.


Jo tanacskent mondom tenyleg hord a szorito ruhat, en amikor mar csak nappal kellett hordani akkor is hordtam meg ejjel nappal, egeszen addig amig teljesen le nem ment a vizesedes es gyogyultnak nem ereztem. Ha megnezed a kepemet, azon ahol a 2 es 5ho is lathato... a 2 honapos kepen meg latszik a szoritoruha nyoma rajtam... elvileg 4het ejjel nappal 2csak nappal ha jol emlekszem... de en tovabb hordtam...


Jo tanacskent mondom nagyon figyelj ra oda hogy szoros nadragokat, bugyikat, harisnyat ne hordj az elso honapokban mert ahol bevag, annak nyoma lesz a hasadon es derekadon is a jovoben!

2022. Karin88 (válaszként erre: 2021. - 411d45ada0)
2017. nov. 15. 21:49
Koszonom ❤
2021. 411d45ada0 (válaszként erre: 2019. - Karin88)
2017. nov. 15. 21:26
Én drukkolok Neked, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd! 😊és persze majd kérek szépen beszámolót, ha lehet. 😊
2020. Karin88 (válaszként erre: 2017. - Cipello)
2017. nov. 15. 20:07
Annyira jo volt olvasni, hogy te ilyen positive vagy es eredmenyes volt a beavatkozas... azon agyaltam, hogy miert lenne meg mindig vezeto beavatkozas, ha nem mukodne... amiket olvastam azok alapjan eredmenyt kell adnia...
2019. Karin88 (válaszként erre: 2017. - Cipello)
2017. nov. 15. 20:04

Ok, kivancsian varom! :)


En maradok az orvosomnal itt, Franciaorszagban. Draga, de mar unom az onsanyargatast es eddig mindig minden ugy volt, ahogy mondta. Bizom benne. En egeszsegesen etkezem es sportolok, de az ido mulasaval egyre nehezebb hasbol es csipobol rendesen fogyni. Edzeni pedig orommel akarok, nem azert, mert kell. Kezdek ebbe belefaradni...


Neztem ezeket a fogyasztogepeket, de sehol sem garantaltak az eredmenyt... es ha kiszamolom a coach-it+ ezt es eredmenytelen, akkor mar inkabb az orvosom... bar sokan azt irtak itt, h megbantak... en ugy dontottem, h belevagok... 🙈

2018. cipello (válaszként erre: 2011. - Katarina17)
2017. nov. 15. 17:05
Nagyon kivancsi lennek az eredmenyre. Tudnal esetleg felrakni elotte utanna kepeket?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook