Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. cipello (válaszként erre: 2016. - Karin88)
2017. nov. 15. 15:36

Koszonom nagyon aranyos vagy. Barmi kerdes szivesen valaszolok. most leszek 32, 24 voltam, amikor leszivtak, es nem nem volt hasplasztika.

Karin88 te hol csinaltatod vegul?


En egyebkent nem aggodtam tul ezt a dieta temat... gyogyulasi ido alatt nyilvan odafigyeltem, h ne legyen sulyingadozas... de en utana csak eltem tovabb az eletemet. Az edzes sosem volt allando resze az eletemnek.. Before kepeken latszik is :D Szoval kb tartottam az alkatomat csak szep lapos hassal.

Aztan zsirleszivas utan kb 5evvel lett egy nagy valtozas az eletemben kb 1-1,5evig evig nem ettem, hust, glutent cukrot es edzettem...

Olyan kocka hasam volt, amirol sokan csak almodoztak.

Mostmar ujra eszem hust, es nem jarok edzeni sem... szep lapos a hasam... amikor jobban odafigyelek meg latszanak a kockak, de nyilvan nem annyira hangsulyosan.


Majd keresek kepeket es rakok fel az edzos, nem edzos meg a jelenlegi allapotrol is igy 8ev utan...

2016. Karin88 (válaszként erre: 2014. - Cipello)
2017. nov. 15. 08:54

Szia cipello, hatalmas a valtozas! Nagyon szep! Vegre valaki, aki ugyanazt mondja, mint az orvosom. En penteken megyek konzultaciora... akkor mindent reszletesen ujra elmagyaraz. Itt baromi draga, de azt mondja, hogy o garantalja az eredmenyt. Neked hasplasztika nem volt, ugye?

Koszonom, h irtal.


Egyebkent gyonyoru vagy! En sem latok sok zsirt? Hany eves vagy, ha megkerdezhetem?

2015. cipello (válaszként erre: 1991. - Lili26)
2017. nov. 14. 23:57

Utana olvastam, meg neztem csomo videot errol a BodTite-rol, mert tenyleg nem hallottam meg rola es szeretnek tovabbi teruleteket leszivatni, csak a dokim nem vallalta el mert azt mondja nincs eleg zsir a leszivashoz. Ugyhogy en is nagy keresesben vagyok most, mert nehez jo szakembert talalni.


Meggyozo volt amit lattam es hallottam. Es pont jo olyanoknak is akiknek nagyobb mennyisegu zsirt kell leszivni illetve azoknak is akiknek kevesebb zsirja es logo bore van.


Lili te mar voltal konzultacion?

2014. cipello (válaszként erre: 1991. - Lili26)
2017. nov. 14. 22:19

Szia Lili! Nem ismerem az uj technikakat, de nekem 8 eve volt PAL tipusu zsirleszivas es nagyon meg vagyok vele elegedve.

Nem mindegy, hogy kihez mesz mert lattam mar eredmenytelen es szornyu munkakat is, persze sok mulik rajtad is hogy betartod e az utasitasokat, foleg a kompresszios ruhara vonatkozik!


Ha leszivatod a hasadat en egyben a derekadat is ajanlanam, hogy a kesobbiekben aranyosan hizz, mert valoban nem nagyon jon vissza a leszivott teruletre, ha jol csinaljak. par centi ingadozas varhato.


Nezd meg a kepeimet, nekem Csuha csinalta es nagyon szep lett!!

Nem tudom milyen a hasad, de sok lesz a fenntmarado, logo bor lehet hasplasztikat is fog javasolni.

2013. katarina17 (válaszként erre: 2012. - Lili26)
2017. nov. 6. 22:22

Tumescens technikát alkalmaztak..

80 000 volt egy régió , de irtam Privatban linket ott mindent találsz

2012. Lili26 (válaszként erre: 2011. - Katarina17)
2017. okt. 31. 15:30

Szia!

Sziasztok!

Milyen technikát alkalmaztak?

Régionként mennyibe kerűl a dokidnál?

2011. katarina17 (válaszként erre: 2007. - Katarina17)
2017. okt. 29. 14:18

Fehérváron megvolt múlt héten a zsírleszívás combomról, eddig meg vagyok elégedve mindennel . Szuper orvos , 3nappal utána már abszolut fájdalommentes, napi teendőket csinálom!

Mivel olyan módszerrel végezték hogy idegek /erek nem sérültek, csak a zsírt szívták le.

3.héttől fogom látni az eredményt....

2010. 411d45ada0 (válaszként erre: 2008. - Karin88)
2017. okt. 14. 11:32

Szia!

Köszönjük 😊 hat pedig tenyleg igy van 😫 ami latszik, az csak a dietatol van😏 puszi

2009. kira2424 (válaszként erre: 2001. - 411d45ada0)
2017. okt. 14. 10:42
Dettó én is. 😔 Tavaly decemberben volt a zsírleszívásom. Azóta bármit csinálok, csak rakódik a fránya kiló 😡😡
2008. Karin88 (válaszként erre: 2004. - 411d45ada0)
2017. okt. 12. 21:29

Szia Melcsi es mindenki,


Ma beszelgettem az orvosommal. O nem erti hogy nem latszik semmi. Szerinte olyan nincs... 🙄😏🙂😂🤦 🙈

Sokat magyarazott... vegulis logikus amiket mondott... majd irok rola kesobb.

2017. okt. 9. 21:30

Sziasztok !

Elhatároztam , hogy BELSŐ COMBról szeretnék zsírt szivatni.Egyáltalán nem félek a műtéttől/fájdalmak utána stb.

Készültem arra is hogy nem lesz olcsó , bár azt nem tudtam kideríteni konkrétan mennyi lesz..

Inkább attók félek hogy eredménye nem lesz a dolognak .

Ezért érdekel minden tapasztalat , hasznos infó attól aki esetleg szivatott belső combjáról.

-->BODYJET zsírleszívást válasszam esetleg ? Azt írták : sima egyenletesebb bőr,kíméletesebb.

(Engem a leghatékonyabb módszer érdekelne, nem számít ha drágább vagy fájdalmasabb)

-->Melyik orvos/klinika legyen , tudtok ajánlani ? (Somogy megyei vagyok de Budapest ok)

--> rossz indulat remélem nem lesz, nem vagyok lusta lehet kemény sporttal is megoldható lenne , de gyszerűen nem fér bele az időmbe . Versenyszerűen lovagolok egyetem mellett 3-4ló edzése után este 19órakor nincs energiám semmire :(

Belső combomra híztam úgy 4éve nem kicsit , és nem érzem jól magam a bőrömben ezért döntöttem így.

--> Valakinek esetleg privátban előtte-utána képek ?

Köszi szépen ha végig olvastad :)

2006. 411d45ada0 (válaszként erre: 2005. - Pierrot)
2017. okt. 8. 16:03
Szia! Igen, teljesen ismerős :( Nekem a ketogen dietaval, es oriasi segitseg a kaloriabazis honlap!
2005. pierrot (válaszként erre: 2001. - 411d45ada0)
2017. okt. 7. 22:17
Szia, nekem is ugyanez a történetem tavaly októberben volt zsirleszivasom és húztam úgy 5 kg egyik hónapról a másikra,.Nekem azóta sem megy le hiába figyelek az evésre és edzek. Neked mivel sikerült ?
2004. 411d45ada0 (válaszként erre: 2003. - Karin88)
2017. szept. 30. 19:41
A testemnek szerencsere nulla szenvedes volt, max a penztarcamnak 😂 Akkor nem volt latszatja, mar latszik :) oksi, varom!
2003. Karin88 (válaszként erre: 2001. - 411d45ada0)
2017. szept. 30. 12:50

Nagyon rossz lehet... ennyi szenvedes es az eredmenyt nem latni... 😢😬🤦


Mit kezdtel el? Irok privit este 😉😉

2002. 411d45ada0 (válaszként erre: 1998. - Karin88)
2017. szept. 28. 20:51
Lehet amugy Te jartal a jobban! Miket hallottal, leirnad? Mert erdekel. Nekem sajnos meg elferne egy mini korrekcio, 1-2 pukli miatt.
2001. 411d45ada0 (válaszként erre: 1999. - Karin88)
2017. szept. 28. 20:50

Voltam nyirokmasszazson, de azt mas miatt! Csak nem voltam elegszer, h biztosra tudjam mondani, hatasos-e.


Akkor semmi, mondom, detto Te, hiaba a dieta!! Annak ellenere ment fel a sulyom, meg persze a sporthoz is visszaalltam. Ugy ereztem, mintha tokre nem lenne semmi hatalmam a testem felett 😱🤔😩 borzalmas!!! Ugy allt vissza, h talaltam egy "uj" dietat 😊 Es azt csinalom ezerrel

2000. Karin88 (válaszként erre: 1995. - DagiDagiDagi)
2017. szept. 28. 08:14
Szia, kisebb teruletek? Hol? Milyenek a tapasztalataid?
1999. Karin88 (válaszként erre: 1997. - 411d45ada0)
2017. szept. 28. 08:12

... es utana segitett a dieta meg a sport?

Vagy voltal masszazson meg kulonbozo kezeleseken?

1998. Karin88 (válaszként erre: 1996. - Dzserrike)
2017. szept. 28. 08:10

Szia! Nagyon sajnálom! Remelem van ra valamilyen megoldas... 😔


En ezert mondtam le, olyan remtorteneteket hallottam vissza, hogy ugy gondoltam, hogy nem kockaztatok es nem fizetek egy kisebb vagyont.


Irj majd, hogyan alakul...gondolok rad!

1997. 411d45ada0 (válaszként erre: 1996. - Dzserrike)
2017. szept. 26. 08:12

Hahaha :) mármint ez nem vicces, csak annyira durva..., en is ezt tapasztaltam, sot olvastam itt mas sorstarsunkrol is. Nagyon erdekes egyebkent, en meg fogom kerdezni majd a dokim, mert tuti van valami osszefugges ezek szerint. Nem akarok hulyeseget irni tenyleg, de valamit olvastam talan, h az ösztrogenhez van koze, de ezt nagyon zarojelben irom. Teljesen abban a cipoben jarok/tam, hosszu honapokig, mint Te, mintha magamat olvasnam, a teszttel egyutt :) Honapokig Egyre csak "dagadtam" annak ellenere, hogy tenyleg odafigyeltem. Most hala az Istennek, meg persze magamnak, mar minuszban vagyok, de nagyon nagyon oda kell figyelni mar, mert szo szerint egy pillantas alatt visszajon a zsir.....

Neked nem lehet amugy, h víz?

1996. Dzserrike (válaszként erre: 1959. - Pierrot)
2017. szept. 25. 20:41

Sziasztok!

Marciusban volt egy derek es csipo leszivasom elol hatul. Sosem voltam tulsulyos de hiaba fogyokuraztam az uszogumim sosem tunt el meg akkor sem ha nagyon vekonyra sikerult le fogynom. Ha felvettem egy szukebb ruhat hatulrol a derekamon a parna szelesebb volt mint a fenekem. Ugy hogy gondoltam azon a teruleten leszivatom. Atlagosan 62-63kg kozott mozogtam ha par hetig dietaztam pikk pakk 59-60ra sikerult lefogynom a 175cm-magassagomhoz. A zsirleszivas ota viszont hiaba dietazom es edzem ugyan ugy a sulyom nem akar lemenni de nem hogy lemenni nem megy le, elkezdtem hizni! Olyan szigoru dietan vagyok 2honapja amilyenen sosem voltam, semmilyen nassolast nem engedek meg magamnak es szenhidratot is teljesen elhagytam az etkezesembol. Elvagyok keseredve mert igaz a derekam mar nem szeles de a hasam annyira kivan kerekedve meg reggel is ebredes utan is hogy vettem terhessegi tesztet mert azthittem terhes vagyok. Ha behuzom is kerek egyszeruen nem ertem mitol lehet ez. En kezdem azt hinni hogy zsirleszivas utan nem lehet mar fogyni. Vagy ha van kozuletek olyan akinek a zsirleszivas utan sikerult meg 2-3 vagy akar tobb kilotol megszabadulni, az irja mar le a tapasztalatait. Nekem nagyon draga volt a leszivasom mert egy eleg keresett orvost valasztottam, tobb mint fel evig vartam az idopontra. Es nem a penzt sajnalom hanem hogy mennyivel rosszabbul erzem magam a leszivas ota, barcsak beszeltem volna valakivel elobb, akinek van tapaasztalata ilysn ugyben. Biztos nem csinaltattam volna meg.

2017. szept. 25. 11:27
Hello, nekem most volt megint, comb elülső része. Kisebb területek máshol már voltak, ez volt még hátra. Most jön a sokhetes szívás a kompressziós nadrágban.
1994. Karin88 (válaszként erre: 1993. - Lili26)
2017. szept. 14. 07:35
Ugy dontottem, hogy lemondom a zsirleszivast. Annyi negativimot olvastam rola es sokan azt irtak nekem, hogy utana hiztak meg nagyon. Total osszezavarodtam. Nem akarok fizetni es szenvedni, ha as egesz nem eri meg...
1993. Lili26 (válaszként erre: 1992. - Karin88)
2017. szept. 12. 21:33

Akkor neked már nem kell sokat várni :)

Várom a beszámolód! :)

1992. Karin88 (válaszként erre: 1991. - Lili26)
2017. szept. 8. 14:09
Szia, engem is erdekel es az eredmeny is. Csak ugy latom, hogy kicsit leallt ez a forum. Nekem oktober 3-an lesz egy hasi/derek zsirleszivas kombinalva egy mellkorrekcioval. Csak kulfoldon. Megnezem, h milyen technikaval majd es irok rola. Kicsit izgulok, mert nincs sok info a neten a kesobbiekrol... sokan azt mondjak, h felesleges... szivesen olvasnek en is igazi tapasztalatokat mondjuk 1-2 ev eltelte utan...
1991. Lili26
2017. szept. 7. 17:26

Sziasztok! Mi a véleményetek a Body Tide zsírleszivásról ami az országban egyenlőre csak egy doki Dr.Gyarmati Csaba csinál?weboldalán nincs ár. Emailban sem irták meg ,azt irták menjek konzultációra.

Én hasizsírleszivást szeretnék csináltatni.167cm vagyok 85 kg. Sajnos kismama pocakkal.

Tehát olyan helyet/dokit keresek aki nem csak kis zsír párnával tud elbánni.

Illetve keresem sorstársaimat :)

Akinek hasi zsirleszivása volt hány cm csökkenést értek el vele?

1990. agi1966
2017. szept. 6. 19:57
Hasi derék zsirleszivas után lehet az oldalamon aludni a 2. Nap?
1989. Keriani
2017. aug. 6. 21:53
Hello....van itt valaki aki lipödèma betegsègben szenved ès csinàltatott Zsìrleszìvàst?
1988. 411d45ada0 (válaszként erre: 1987. - Marika007)
2017. júl. 21. 16:59
Naaaaa! :) micsoda veletlen! Orulok, nem sok pacienst talaltam itt!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook